OdiaSexGapa.IN

କାମନା କୁ ପରିପୂର୍ଣ କରେ ଗଳ୍ପ ମାଧ୍ୟମ ରେ

ଅଫିସ ରେ ନୂଆ କର୍ମଚାରୀ ର ବୋଉ କୁ ଗେହିଁଲି -2 Office Re Nua Karamachari ki Gehin li – 2

Byadmin

Apr 18, 2021

ଅଫିସ ରେ ନୂଆ କର୍ମଚାରୀ ର ବୋଉ କୁ ଗେହିଁଲି -2

Office Re Nua Karamachari ki Gehin li – 2

ନମିତା ଯେତେବେଳେ ମୋର ଓଠକୁ ଚୁଚୁମିଲା  ମୋର ବି ଚୁଚୁମିବା ସ୍ପିଡ ବଢିଗଲା । ନମିତା ଅଚାନକ ମୋର ଓଠକୁ ଚୁଚୁମିବା  ଧୀମା କରିଦେଲା । ମୁଁ ତ ନମିତାର ଓଠକୁ ଖୁବ ମଜା ନେଇ ନେଇ ଚୁଚୁମିବାରେ ମସ୍ତ ଥିଲି । ନମିତାର ନିଶ୍ଵାସ ତେଜ ହେଉଥିଲା । ମୁଁ ଜାଣିଥିଲି ଯଦି ମୁଁ ତାକୁ ଗରମ କରି ଦିଏ ତାକୁ ଗେହିଁବାରେ ମୁଁ ସଫଳ ହୋଇଯିବୀ ।

 

ମୁଁ ନମିତାର ଓଠକୁ ଚୁଚୁମି ଚୁଚୁମି ଖୁବ ଗରମ କରିବାରେ ଲାଗିଲି  । ନମିତାର ତାର ଦାନ୍ତରେ ମୋର ଓଠକୁ କାମୁଡୁ ଥିଲା । ନମିତାର ଦୁଧକୁ ମୁଁ ଦେଖି ତାକୁ ଆହୁରି ଜୋରେ କିସ କରିବାରେ ଲାଗିଲି । ନମିତା ବି ମୋର ସାଥ ଦେବାରେ କୌଣସି ମଉକା ଛାଡୁ ନଥିଲା । ନମିତାର ପାଟିରେ ମୋର ଜିଭକୁ ପୁରେଇ ମୁଁ ନମିତାର ଜିଭକୁ ବି ଚୁଚୁମି ଚାଲିଥିଲି ।

 

ନମିତା ବି ମୋ ପରିକା ମୋ ପାଟିରେ ଜିଭ ପୁରେଇ ମୋ ଜିଭ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚୁଚୁମି ଚାଲୁଥିଲା । ନମିତା କୁ ମୁଁ ଏବେ ଆହୁରି ଜୋରେ କୁଣ୍ଡେଇ ଧରିଲି । ନମିତାର ଛାତି ଉଠୁ ଥାଏ ପଡୁଥାଏ । ନମିତାର ଦୁଧ ଉପରେ ମୁଁ ମୋର ହାତକୁ ରଖିଦେଲି ।
ନମିତା -ସାର ମୋ ଦେହ କଣ ହୋଇ ଯାଉଛି 5-6 ବର୍ଷ ହେଲାଣି ମୋ ବୀଆ ରେ କେହି ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ନାହାନ୍ତି, ତମେ ଆସ ଆଜି ମତେ  ଟିକେ ଗେହିଁ କି ମୋ ଗଲୁ ମାରିଦିଅ, ଆଃ ଉହୁଁ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଉଃ ଉହୁଁ ଉଃ ମଜା ଲାଗୁଚି

 

ମୁଁ – ମୁଁ ନମିତା ର ଦୁଧକୁ ଧୀରେ ଧୀରେ ଚିପିବା ଆରମ୍ଭ କରିଲି
ନମିତା -ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଉଃ ଉଃ ଉଃ ଉଃ ଉଃ ଉଃ କରି ଜୋରେ ଜୋରେ ଶିତ୍ସକାର ନେବାରେ ଲାଗିଲା । ନମିତା ର ଦୁଧକୁ ପିଇ ମୁଁ ନମିତା କୁ ଗରମ କରିଲି ।
ମୁଁ – ମୁଁ ତା ଉପରୁ ଉଠି ଆସି ମୋ ଡ୍ରେସ ଖୋଲି ଦେଇ ପୁରା ନଙ୍ଗାଳ ହୋଇଗଲି, ମୋର 10″  ବାଣ୍ଡକୁ ବାହାର କରିଲି ।
ନମିତା – ତମର  ଏତେ ବଡ ବାଣ୍ଡ ମୁଁ ଆରୁ କେବେ ଦେଖିନି ମସ୍ତ ହୋଇଛି ଆଜି ଯାଏଁ ମୋ ଲାଇଫ ର ଖୁସି ଏଇଠି ଅଛି,  । ମୁଁ -ମୁଁ ତୁରନ୍ତ ମୋର ବାଣ୍ଡକୁ ତାର ହାତରେ ରଖିଦେଲି । ନମିତା  ମୋର 10ଇଞ୍ଚ ମୋଟା ବାଣ୍ଡ ସହ ଖେଳୁଥିଲା । ନମିତା ମୋ ବାଣ୍ଡ ଧରି ଟାଣୁଥିଲା । କେତେବଳେ ମୋର ବାଣ୍ଡରୁ ଚମଡାକୁ ଘୋଡେଇ ଦେଉଥିଲା ତ କେତେବେଳେ ଚମଡା କୁ ଛୋଡି ଦେଖୁଥିଲା ।

 

ମୋତେ ତାର ଏସବୁ କରିବା ବହୁତ ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା । ମୁଁ ମୋର ବାଣ୍ଡକୁ ଅମିତାର ମୁହଁରେ ରଖି ଦେଲି । ନମିତା  ମୋର ବାଣ୍ଡକୁ ଚୁଚୁମିବାରେ ଲାଗିଲା  । ନମିତା  ମୋର ବାଣ୍ଡକୁ ଚୁଚୁମିବା ମାତ୍ରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଫୁଲି ବଡ ହେବାରେ ଲାଗିଲା । ମୁଁ ନମିତା ର ଦୁଧକୁ ମୋ ହାତରେ ଧରି ଖୁବ ଚିପିଲି । ନମିତା ର ତାର ହାତରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ମୁଠି ମୁଠି ମାରି ମାରି ଚୁଚୁମୁଥିଲା ।

ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *