OdiaSexGapa.IN

କାମନା କୁ ପରିପୂର୍ଣ କରେ ଗଳ୍ପ ମାଧ୍ୟମ ରେ

Bhauja Ku Gehin Bia Phateideli – 2|| ଭାଉଜ ଙ୍କୁ ଗେହିଁ ବୀଆ ଫଟେଇଦେଲି  – 2

Byadmin

May 16, 2021

ଭାଉଜ ଙ୍କୁ ଗେହିଁ ବୀଆ ଫଟେଇଦେଲି  – 2

Bhauja Ku Gehin Bia Phateideli -2

                  ମୁଁ ସେଠୁ କହିଲି ଏତେ କହୁଚ ଯଦି ମୁଁ ଛାଡି ଦେବି ହେଲେ  ମୋର କଣ ଲାଭ, ତମେ ଯଦି ପଛରେ କେବେ ଆସ ତମେ ପୁଣି  କହିବ ମୁଁ ଛାଡି ଦେଇଥିଲି ବୋଲି ଆଜି ଆଉ ଥରେ ଆସିଚି ଭାଇ ଜାଣିବେ ପୁଣି ସମସ୍ତେ ମତେ ଖରାପ ଭାବିବେ , ଆଉ ଗାଁ ଲୋକେ ମୋତେ ଦଣ୍ଡ ଦେବେ, ସେ ସେଠୁ ମୁଁ କାହାକୁ କିଛି କେବେବି କହିବିନି କି ଆଉ ଜମା ଜଙ୍ଗଲ କୁ ଯିବିନି କି ସେ ଟୋକା ସହ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବିନି , ଆଉ ତମେ ଯାହା କହିବ ମୁଁ କରିବି ପ୍ଲିଜ଼ ମତେ ବଦନାମ କରନା , ଯେତେବେଳେ ଯେଉଁ କାମ କହିବ ମୁଁ କରିବି,ପ୍ଲିଜ  ଛାଡି ଦିଏ, ମୁଁ ସେଠୁ କହିଲି ହଉ ଠିକ୍ ଅଛି, ସେ ସୁଣିକି ଖୁସି ହେଇଗଲି

 

ମୁଁ କହିଲି ଛାଡିଦେବି କିନ୍ତୁ ଆଜି ମୁଁ ତମକୁ ଦଣ୍ଡ ଦେବି ଆଉ ତମେ ମାନିଗଲେ ତମେ ବି କାହାକୁ କହିପାରିବନି  ଆଉ କି ମୁଁ ବି, ସେ କହିଲେ ଏଇ କଥା କହ କି ଦଣ୍ଡ ଦବୁ ତୁ କହ ମୁଁ ସବୁଥିରେ ରାଜି,ମୁଁ କହିଲି ଟିକେ ତୁମ ଗୋଲାପି ଓଠ କୁ କିସ୍ କରିବି ଆଉ ଦୁଧ କୁ ଟିକେ ଗେଲ  କରି ଚିପିବି ଆଉ ତମ ସୟା ତଳେ ଥିବା ସୁନ୍ଦର ଗୋଲାପୀ ଜିନସଟାକୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ ପୁରାଇ  ଗେହିଁଵି  ବୋଲି କହିଲି, ଦେଖୁନ   କହି ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଖୋଲି ଦେଖେଇ ଦେଲି ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଟଙ୍ଗେଇକି  ଥାଏ ପୁରା 9ଇଚ୍, ସେ ଲାଜରେ ମୁହଁ ବୁଲେଇଦେଲେ  କିନ୍ତୁ ଟେରେଇ ଟେରେଇ ଅନଉଥିଲେ.

 

ମୁଁ ବୁଝିଗଲି ସେ ଏତେବଡ଼ କେବେ ଆଗରୁ ଦେଖିନି  ଆଗରୁ ଦେଖିନି ଆଉ ଗିହାଁ ଖାଇବାକୁ ରାଜି ବାଧେ ମୁଁ ସେଠୁ ତାଙ୍କ ଓଠ ପାଖକୁ ଗଲି , ସେ କିନ୍ତୁ ଫୁଣି ମତେ ପେଲି ଦେଇ ରୋଲ୍ କାଢିଳେ କହିଲେ ତୁମେ ଏ କଣ କହୁଚ ମୁଁ ବିବାହିତ ମୋ ସ୍ବାମୀ ଜାଣିଲେ ମୋତେ ଘରେ ପୁରେଇବେନି, ମୁଁକହିଲି ମୋ କଥାରେ ରାଜି ହେଇଯାଏ ମୁଁ କାହାକୁ କହିବି ନାହି ତମ ସହ ଏମିତି କରିଥିଲି ବୋଲି, ସେ କହିଲେ ନା ମୁଁ ଏ କାମ କରିପାରିବି ନାହି, ମୁଁ କହିଲି ହଉ ଠିକ୍ ଅଛି ମୁଁ ଗାଁ ରେ ତମ କଥା କହିଦେବି, ସେ ଆଉ କିଛି କହିଲେଣି, ମୁଁ ତାଙ୍କ ପାଖ ଗଲି ଆଉ ବୁଝେଇବାକୁ ଯାଇ କହିଲି ଦେଖ ତମେ ବିବାହିତା ତମ ସହ ଯାହା କାଲେ  ବି ତମେ ସ୍ବାମୀ ନା ଦେଇକି ଖସି ପାରିବ,ଆଉ ତମେ ଏବେ ଟିକେ ପୂର୍ବରୁ କହୁଥିଲ ତମେ ମୋ ଭାଉଜ ବୋଲି, ଆଉ ବାହା ହବା ପୂର୍ବରୁ ଦିଅର ର ଦେହ ସୁଖ ଭାଉଜ କୁ ପୁରଣ କରିବାକୁ ହୁଏ

 

ସେ କହିଲେ ତମ ଭାଇ ମୋତେ ଆଉ କରୁ ନାହାନ୍ତି, ଯଦି କିଛି ହୁଏ, ମୁଁ କହିଲି ବ୍ୟସ୍ତ ହୁଏନି, ମୁଁ ମେଡିସିନି ଦେଇଦେବି କିଛି ହବନି, ମୁଁ କହିଲି କଣଏବେ ଆମେ ଆଗକୁ ବଢିବା , ସେ କହିଲେ ତମ ସାଇଜ୍ ଦେଖିକି ମୋ ବିଆ ସେତେବେଲୁ ଗଲୁ ହେଲାଣି, ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ରୋଷେଇ ଘର  ତଳେ ବସିବାକୁ କହିଲି , ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ ସେମିତି ହିଟ୍ ହେଇକିଥାଏ ସେ ତଳେ ବସି ପଡିଲେ ଆଉ ବାଣ୍ଡକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମିଲେ ଓଃ କି ମଜା ୧୦ମିନିଟ୍ ପରେ କିଛି ବିର୍ଜ ମୁଁ ତାଙ୍କ ପାଟିରେ ଛାଡିଦେଲି ସେ କହିଲେ ଏତିକିରେ ମାଲ ଛାଡିଦେଲ, ମୁଁ କହିଲି ପ୍ରଥମଥର ସେଥି ପାଇଂ , ସେ ସେଠୁ କହିଲେ ତାହେଲେ ମୋତେ ଗେହିଁକି expirence କରିନିଅ  ତମ  ସ୍ତ୍ରୀ ଆସିଲେ ଭଲସେ ଗେହିଁବ ତାଙ୍କୁ ନହେଲେ ସେ ବେଧ ତୋତେ ଛାଡି ମୋ ପରି ଯାଇ ଜଙ୍ଗଲରେ ଗାଣ୍ଡି ମରେଇବ, ମୁଁ କହିଲି ସେଇଥି ପାଇଁ  ତମ କୁ କହିଲି, ସେ ସେଠୁ କହିଲେ ତମ ବାଣ୍ଡ୍ ବହୁତ ବଡ଼ ମୋ ସ୍ବାମୀଙ୍କର ତମ ଅଧା ହବ, ମୁଁ କହିଲି ତାହେଲେ ଆଜି ଫୁଲ ମଜା ମିଲିବ, ସେ କହିଲେ ହଁରେ ମାଗିଆ ମୋ ବିଆ ଆଜି ଫଟେଇଦେ, ମୁଁ କହିଲି ରହଲୋ ବେଧ ଏତେ ଉଚ୍ଛନ କଣ ପାଇଂ ଆଜି ତୋର ବିଆରୁ ସବୁ ପାଣି ମାରିଦେବୀ ଆଉ ତମ ବିଆ ପୋଲା କରିଦେବି.

ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *