OdiaSexGapa.IN

କାମନା କୁ ପରିପୂର୍ଣ କରେ ଗଳ୍ପ ମାଧ୍ୟମ ରେ

Bhauja Ku Gehin Bia Phateideli – 1|| ଭାଉଜ ଙ୍କୁ ଗେହିଁ ବୀଆ ଫଟେଇଦେଲି  – 1

Byadmin

May 16, 2021

ଭାଉଜ ଙ୍କୁ ଗେହିଁ ବୀଆ ଫଟେଇଦେଲି  – 1

Bhauja Ku Gehin Bia Phateideli -1

                            ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁମାନେ ମୁଁ ଜଗୁ ମୋ ସହ ଘଟିଥିବା ଘଟଣାଟି 15 ଦିନ ତଳର କଥା ଏ ଷ୍ଟୋରି ହଉଚି  ଆମ rdଗାଁdର ଜଣେ ସ୍ତ୍ରୀ ଲୋକ ଜିଏ କି ମୋର ସମ୍ପର୍କ ରେ ଭାଉଜ ହେବେ,  ସେ 6-7 ମାସ ହବ ବାହା ହୋଇ ଆମ ଗାଁ କୁ ଆସିଛନ୍ତି  ଦେଖିବାକୁ ଗୋରା ଆଉ ଫିଗର ବି ମସ୍ତ ଅଛି ୩୬ ୩୨ ୩୪ ହବ ତାଙ୍କ ଫିଗର ସାଇଜ ଯାହାକି ଯେ  କୌଣସି ଟୋକା ଠୁ ବୁଢା ଯାଏଁ  ଆର୍କଷଣ କରିବା ପାଇଁ ଯଥେଷ୍ଟ, ଆଉ ମୁଁ ତ ଡେ଼ଲି ବିପି ଦେଖିକି ହଲାଇ ଦିଅ, ଆଉ ଏବେ ହଲାଇବାକୁ ସେତେବେଳେ ମଜା ଲାଗୁ ନଥାଏ  ଏମିତିରେ ଟିକେ ବିଆ ରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇବା ପାଇଁ ବିକଳ  ହଉଥିଲି, ସେତିକି ବେଳକୁ ଏମିତି ଏକ ଘଟଣା ଘଟିଲା ଆଉ ଭାଉଜ ତାଙ୍କ ବିଆକୁ ମୋ ପାଖରେ ସମର୍ପଣ କରିବାକୁ ବାଧ୍ୟ ହେଲେ ଏବେ introduction ସରିଗଲା ଏବେ ଷ୍ଟୋରିକୁ ଯିବା.

 

ଆମ ଗାଁ ରେ ଆମର ବହୁତ ଗୁଡ଼େ ବଡ଼ ବଡ଼ କାଜୁ ବଗିଚା ଅଛି,  ଗାଁ ଲୋକମାନେ ପଶି ଚୋରି କରିନିଅନ୍ତି ତେଣୁ ଆମେ ବହୁତ ଲସ ସାହୁ , ଗାଇ ଗୋରୁ କିମ୍ବା କାଜୁ ମଂଜି ଚୋରି କୁ ରୋକିବା ପାଇଂ ମୁଁ ବାବା ଙ୍କ ସହ କଥା ହୋଇ ବଗିଚାରେ କ୍ୟାମେରା ଲଗାଇଦେଲି ଆଉ ସବୁ କଣ ରେ ଆଉ ସବୁ ଜାଗାରେ ଲୁଚିକି ରହିଲା ପରି ରହିଲା , ଗାଁ ରେ ମୀଟିଙ୍ଗ କରି ସମସ୍ତ ଲୋକଙ୍କୁ ବାରଣ ହେଲା  କି କେହିବି ବଗିଚା ଭିତରୁ ଯାଇ କାଜୁ ତୋଳିବା ପାଇଂ, ତଥାବି କେହି କେହି ଲୁଚିକରି ଯାନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଧରା ପଡିଲେ ଗାଁ ରେ ସଭା ବସି ତାକୁ ଜୋରିମନା କରାହୁଏ କିମ୍ବା କିଛି ଦିନ ପାଇଂ ନିଆଁ ପାଣି ବାଛନ୍ଦ କରା ହୁଏ .

 

ମୁଁ ଦିନେ ବସି ଏମିତି କ୍ୟାମେରା କୁ ସବୁ ମୋଡି କି ଚାରିପଟକୁ ବୁଲାଇ ମୁଁ ମୋ ଫୋନେ ରେ ଦେଖୁଥିଲି କିଏ ପଶିଚି କି କଣ ବୋଲି,  ସମୟ ୧.୩୦ ହବ ବୋଧେ ହଠାତ ଦେଖିଲି ଜଣେ ସ୍ତ୍ରୀଲୋକ କାଜୁ ତୋଳିବାରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଟିକେ ଝୁମ କରି  ଦେଖିଲାବେଳକୁ ସେ ମୀନତି ଭାଉଜ ଯିଏ କି ଏବେ ଏବେ ବାହା ହୋଇ ଆସିଛନ୍ତି ଆଉ ତାଙ୍କ ଘର ସେଇ ବଗିଚାଠୁ ଅଲ୍ପ ଦୂର ତେଣୁ ସେ ସବୁ ଦିନ  ଏ ଉଦୁ ଉଦିଆ ଖରାବେଳେ ଆସି କାଜୁ ତୋଳି ଦେଇ ଯାନ୍ତି କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କୁ କେହି ଦେଖି ପାରନ୍ତି ନାହି ଖାଲିଯାହା ସନ୍ଧେହ କରନ୍ତି, ପ୍ରମାଣ ଅଭାବ ରୁ ଆମେ  ତାଙ୍କୁ କେହି କିଛି କହନ୍ତି ନାହି,

 

କିନ୍ତୁ ସେଦିନ ମୋ ପାଖରେ ମୋବାଇଲ୍ ଥିଲା ତେଣୁ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଦେଖି ରହିଲି ସେ କଣ କରୁଛନ୍ତି ,କାଜୁ ଅଳ୍ପ ତୋଳିଲା ପରେ ସେ କାହାକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି ନା କଣ, ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ସେମିତି ଅନାଇ ରହିଲି ସେ କଣ କରୁଛନ୍ତି ବୋଲି, ପାଖାପାଖି 10ମିନିଟ ପରେ କିଏ ଗୋଟେ ବାଇକ ରେ ଆସି ରୋଡ ଉପରେ ରଖି ବାଡ ଖୋଲିକି ଭିତରକୁ ଆସିଲା ଆଉ ସେ ଖୋଜି ଖୋଜି ସେ ଭାଉଜ ଙ୍କ ପାଖକୁ ଆସିଲା, ଆଉ ଯେମିତି ଆସିଛି ସେ ଦିଜଣ ଦିଜଣ ଙ୍କୁ ଜୋରେ ଭିଡିକି ଧରି ଓଠ କୁ ଓଠ ଲଗାଇ କିସ କରିବାରେ ଲାଗିଲା,  ମୁଁ ଦେଖି କାବା ଏ ପୁଅ କିଏ ଆଉ ଏ ନୂଆ ଭାଉଜ ଙ୍କ ସହ କଣ କରୁଛି, ମୁଁ ସେମିତି ତାଙ୍କୁ ଦେଖୁ ଥାଏ, ସେ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ଭାଉଜ  ଙ୍କୁ ସେଇ ଗହଳିଆ ବୁଦା ମୂଳରେ ବସାଇ ଦେଲା,ଆମେ ଏମିତି ୧୦ ମିନଟ ଯାଏ କିସ କର କରି ହେଲେ  ସେଠୁ ଧୀରେ ଧୀରେ ତା ଛାତି ରୁ ଲୁଗା ଆଡେଇ ଦୁଇ ଦୁଧ ମଝିn ଫାଙ୍କ କୁ କିସୀ କରିବାରେ  ଲାଗିସେ ସମ୍ଭାଳି ନପାରି ମୋ ମୁଣ୍ଡ କୁ ତା ଛାତି ରେ ଚାପି  ଧରିଲା,ସେ ସେଠୁ ତା ବ୍ଲାଉସ ବାହାର କରିଦେଲା ଭିତରେ ସେ ବ୍ଲାକ ର ଗୋଟେ ବ୍ରା  ପିନ୍ଧିଥିଲା, ସେ ଟୋକା ତାର ଗୋଟେ ଦୁଧକୁ ଦଳୁଥାଏ କିଛି ସମୟ କିସ କରି ଦଳିଲା ପରେ ବ୍ରା ହୁକ ଖୋଲି ଦେଲା ଆଉ ବ୍ରା ବାହାର କରି ଗୋଟେ ଦୁଧ କୁ ଚିପିଲା  ଆରପଟ ଦୁଧକୁ ପାଟି ରେ ପୁରେଇ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲା  ସେ ଭାଉଜ ସେମିତି ଆଖି ବନ୍ଦ କରି ଉହୁଁ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଉହୁଁ ହଉଥିଲେ ବାଧେ, ଆଉ ଏ ଟୋକା ଏମିତି ଚିପୁ ଥାଏ ଜେମିତି ଆଜି ହିଁ  ଦୁଧ ଓହଳେଇ  ଦେବ, ସେ  ତା ଭୁଣ୍ଡି ରଗଡି ତାକୁ ହିଟ   କରିବାକୁ ଲାଗିଲା   ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡି ପୁରା ଠିଆ ଠିଆ ହେଇଗଲା  ସେଠୁ ସେ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଭୁଣ୍ଡି କୁ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲା

ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *