Bou Dela Tyaga ra Pratidana-ବୋଉ ଦେଲା ତ୍ୟାଗର ପ୍ରତିଦାନ

ଓଡିଆ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରି ମା ପୁଅ ସେକ୍ସ

ବୋଉ ଦେଲା ତ୍ୟାଗର ପ୍ରତିଦାନ

Bou Dela Tyaga ra Pratidana

ଆମ ପରିବାର ଏକ ନିମ୍ନ ମଧ୍ୟବିତ ପରିବାର । ପରିବାରରେ ମୁଁ, ମୋ ବାପା ରାଜନ, ବୋଉ ସୁମା, ଏବଂ ମୋ ଭଉଣୀ ବିଦ୍ୟା । ବାପାଙ୍କ ବୟସ ୫୫ ବର୍ଷ ଏବଂ ବୋଉର ବୟସ ୪୭ ବର୍ଷ । ବିଦ୍ୟା ମୋ ଠାରୁ ୨ ବର୍ଷ ସାନ । ମୋ ବୟସ ୨୫ ବର୍ଷ । ମୋ ବୋଉ ଦେଖିବା ପାଇଁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର, ଗୋରା ଦେହ, ସାମାନ୍ୟ ମୋଟୀ, ବଡ଼ ବଡ଼ ଦୁଧ ଓ ଉଚ୍ଚା ଗାଣ୍ଡି । ପୁରା ସେକ୍ସି ଚେହେରା । ସେ ବାଥରୁମରେ ଗାଧେଇବା ବେଳେ ମୁଁ ଲୁଚି ଲୁଚି ତା ଲଙ୍ଗଳା ଦେହ ଅନେକ ଥର ଦେଖିଛି ।

ଦିନେ ରାତିରେ ମୋତେ ଶୋଷ ଲାଗିବାରୁ ମୁଁ ପାଣି ପିଇବା ପାଇଁ ରୋଷେଇ ଘରକୁ ଗଲି । ପାଣି ପିଇ ସାରି ଫେରିବା ବେଳକୁ ବାପା ଓ ବୋଉଙ୍କ ବେଡ଼ରୁମରୁ ମୁଁ ଏକ ଅଦ୍ଭୁତ ଶବ୍ଦ ଶୁଣିବା ପାଇଁ ପାଇଲି । କ’ଣ ହେଉଛି ବୋଲି ଜାଣିବା ପାଇଁ ଯାଇ ତାଙ୍କ ରୁମର କି-ହୋଲ ଦେଇ ଭିତରକୁ ଚାହିଁଲି । ଭିତରରେ ଯାହା ଦେଖିଲି ମୋ ଆଖିକି ମୁଁ ବିଶ୍ବାସ କରି ପାରିଲି ନାହିଁ । ରୁମ ଭିତରେ ଲାଇଟ୍ ଜଳୁଥିଲା । ବେଡ଼ ଉପରେ ବାପା ବୋଉ ଦୁହେଁ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ହୋଇ ଗିହାଁଗେହିଁ ହେଉଥିଲେ । ବୋଉ ବେଡ଼ ଉପରେ ପୁରା ଚିତ୍ ହୋଇ ଶୋଇଥିଲା ଏବଂ ବାପା ତାକୁ ମାଡ଼ି ବସି ଜୋର ଜୋର ଗେହୁଁଥିଲେ ।

ବୋଉ ଜୋରରେ ଚିତ୍କାର କରୁଥିଲା । ଏହା ଦେଖି ମୁଁ ସମ୍ଭାଳି ପାରିଲି ନାହିଁ । ମୋ ରୁମକୁ ଆସି ମୁଠି ମାରିବାକୁ ଲାଗିଲି । ବୀର୍ଯ ବାହାରି ଯିବା ପରେ ଟିକିଏ ଶାନ୍ତି ଲାଗିଲା । ସେହି ଘଟଣା ଦେଖିବା ପରେ ମୁଁ ବୋଉକୁ ଯେ କେମିତି ଗେହିଁବି ସେ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିବାକୁ ଲାଗିଲି ।

ଏହି ଘଟଣା ଘଟିବାର ଗୋଟିଏ ମାସ ପରେ ମୋ ଭଉଣୀର ପ୍ରେମିକ ତା ବାପା ଓ ବୋଉକୁ ଧରି ଆସି ଆମ ଘରେ ପହଂଚିଲା । ବାହାଘରରେ କିଛି ଟଙ୍କା ଯୌତୁକ ଆକାରରେ ଦେବା ପାଇଁ ମଧ୍ୟ କହିଲା । ବାପା ତାଙ୍କ କଥାରେ ରାଜି ହୋଇଗଲେ । ଟଙ୍କା ଯୋଗାଡ଼ କରିବା ପାଇଁ ସେ ଚେଷ୍ଟା କଲେ । କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ଚେଷ୍ଟାରେ ସେ ସଫଳ ହୋଇ ପାରିଲେ ନାହିଁ । ଆମର ସଂପକୀୟମାନେ ମଧ୍ୟ ଆମକୁ କୌଣସି ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ଆଗେଇ ଆସଲେ ନାହିଁ । ସେତିକି ବେଳକୁ ଗୋଟିଏ ଅଦ୍ଭୁତ ଘଟଣା ଘଟିଲା

। ଆମର ଜଣେ ଦୂର ସଂପର୍କୀୟ ଆମକୁ ଗୋଟିଏ ବଡ଼ ଆକାରର ଆର୍ଥିକ ସାହାଯ୍ୟ ଦେବାକୁ ଆଗେଇ ଆସିଲେ । କିନ୍ତୁ ସେଥିପାଇଁ ତାଙ୍କର ଗୋଟିଏ ସର୍ତ୍ତ ଥିଲା । ତାହା ହେଲା ତାଙ୍କ ଝିଅକୁ ମୋତେ ବାହା ହେବାକୁ ହେବ । କିନ୍ତୁ ସେ ଝିଅର ଗୋଟିଏ ସମସ୍ୟା ଥିଲା । ସେ ଝିଅଟି ସୁନ୍ଦରୀ, ଶିକ୍ଷିତା ଏବଂ ଗୁଣ ସଂପନ୍ନା ଥିଲା । କିନ୍ତୁ ସେ କଥା କହି ପାରୁ ନ ଥିଲା । ଏହି ପ୍ରସ୍ତାବରେ ରାଜି ହୋଇଯିବା ପାଇଁ ବାପା ମୋତେ ବାଧ୍ୟ କଲେ । ଏ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରି ମୁଁ ମୋର ମତାମତ ଜଣାଇବା ପାଇଁ କିଛି ସମୟ ଚାହିଁଲି ।

ସେଦିନ ରାତିରେ ବୋଉ ମୋ ରୁମକୁ ଆସିଲା ଏବଂ ମୋତେ ମୋ ନିଷ୍ପତ୍ତି ବିଷୟରେ ପଚାରିଲା । କଥା କହି ପାରୁ ନ ଥିବା ଗୋଟିଏ ଝିଅ ସହିତ ମୁଁ ବଂଚି ପାରିବି ନାହିଁ ବୋଲି ବୋଉକୁ କହିଲି ।
ବୋଉ କହିଲା: ଧନ, ତୋ ଭଉଣୀ ବିଷୟରେ ତୁ ଟିକିଏ ଚିନ୍ତା କର । ତୁ ଯଦି ଏହି ପ୍ରସ୍ତାବରେ ରାଜି ହେବୁ ତାହେଲେ ତା ଜୀବନ ସେ ବହୁତ ଭଲରେ ବିତେଇ ପାରିବ ।

ମୁଁ – ବୋଉ, ମୁଁ ମୋଟେ ପାରିବି ନାହିଁ ।
ବୋଉ: ଧନ, ମୁଁ ତୋତେ ଭିକ୍ଷା ମାଗୁଚି । ପ୍ଲିଜ । ତୁ ସେ ଝିଅକୁ ବାହା ହେବା ପାଇଁ ରାଜି ହୋଇ ଯାଆ।
ବୋଉ ମୋ ଭଉଣୀକି ବହୁତ ଭଲପାଏ । ତେଣୁ ଏହି ପରିସ୍ଥିତିର ସୁଯୋଗ ନେବା ପାଇଁ ମୁଁ ମନେ ମନେ ସ୍ଥିର କଲି ।
ମୁଁ – ବୋଉ, ତୁ ଯଦି ମୋ ଇଚ୍ଛାକୁ ପୂରଣ କରିବୁ, ତାହା ହେଲେ ମୁଁ ଏହି ପ୍ରସ୍ତାବକୁ ଗ୍ରହଣ କରିବି ।
ବୋଉ: ଧନ, ମତେ କହ, ତୋର ଇଚ୍ଛା କ’ଣ?
ମୁଁ – ମୁଁ ତୋ ପାଖରେ ଶୋଇବା ପାଇଁ ଆଉ ତୋତେ. ।
ବୋଉ ଚକିତ ହୋଇ ଉଠିଲା ।

ବୋଉ: ତୁ ଇଏ କି କଥା କହୁଚୁ ଧନ । ମୁଁ ତୋର ବୋଉ । ଏ କଥା ତୁ ଭୁଲି ଯାଆ ନାହିଁ ।
ମୁଁ – ମୁଁ ଜାଣିଚି, ତୁ ମୋର ବୋଉ । କିନ୍ତୁ ମୁଁ ତୋ ପାଖରେ ଶୋଇ ତୋତେ ଥରଟିଏ ଗେହିଁବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଚି ।
ବୋଉ ବୋଉ କିଛି ନ କହି କାନ୍ଦି କାନ୍ଦି ମୋ ରୁମରୁ ପଳେଇ ଗଲା ।

ଘଂଟାଏ ପରେ ବାପା ଘରକୁ ଫେରିଲେ । ବୋଉ ବାପାଙ୍କ ଆଗରେ ସବୁ କଥା କହିଲା । ପ୍ରାୟ ରାତି ୧୧.୪୫ ସମୟରେ ବାପା ମୋ ରୁମକୁ ଆସିଲେ ।
ମୁଁ – କ’ଣ ହେଲା?
ବାପା – ତୋ ବୋଉ ମୋ ଆଗରେ ସବୁ କଥା କହିଛି । ପ୍ରକୃତରେ ତୁ କ’ଣ ତୋ ବୋଉକୁ ଗେହିଁବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଚୁ?
ବାପାଙ୍କ କଥା ଶୁଣି ମୁଁ ନିରବ ରହିଲି ।
ବାପା – ତୁ ଯଦି ଏହି ବାହାଘର ପ୍ରସ୍ତାବକୁ ଗ୍ରହଣ କରିବା ପାଇଁ ରାଜି ହେବୁ , ତାହେଲେ ଆଜି ରାତିରେ ତୁ ତୋ ବୋଉ ପାଖରେ ଶୋଇ ତାକୁ ଗେହିଁ ପାରିବୁ ।
ମୁଁ – ଠିକ୍ ଅଛି ବାପା, ମୁଁ ଏ ପ୍ରସ୍ତାବକୁ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ରାଜି ଅଛି ।
ବାପା – ଠିକ୍ ଅଛି । ତୁ ଆମ ବେଡ଼ରୁମକୁ ଯାଆ । ତୋ ବୋଉ ସେଠାରେ ତୋତେ ଅପେକ୍ଷା କରିଛି ।
ମୁଁ – ଧନ୍ୟବାଦ ବାପା ।
ବାପା – ତୋ ଭଉଣୀ ପାଖ ରୁମରେ ଶୋଇଛି । ତେଣୁ ବେଶୀ ବଡ଼ ପାଟି କରିବୁ ନାହିଁ କି ବେଶୀ ଉଗ୍ର ହେବୁନି ।
ମୁଁ – ଠିକ୍ ଅଛି ବାପା ।
ମୁଁ ବାପା ବୋଉଙ୍କ ବେଡ଼ରୁମକୁ ଗଲି । ବୋଉ ମୋତେ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲା । ରୁମରେ ପଶୁ ପଶୁ ବୋଉ କାନ୍ଦିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲା । ସେ ଗୋଟାଏ ନାଇଟୀ ପିନ୍ଧିଥିଲା । ମୁଁ ମୋ ପୋଷାକୁ ଖୋଲି ପକେଇଲି। ଗୋଟିଏ ସେକେଣ୍ଡ ଭିତରେ ମୋ ସାର୍ଟ ଓ ଲୁଙ୍ଗି ତଳେ ପଡ଼ିଗଲା । ବୋଉ ତା ଆଖି ବନ୍ଦ କରିଦେଲା ।
ବୋଉ: ଧନ,ଏ ସବୁ ମୁଁ ମୋ ଝିଅ ପାଇଁ କରୁଚି । ପ୍ଲିଜ , ତୁ ଲାଇଟ୍ ବନ୍ଦ କରିଦେଏ । ମୁଁ ତୋ ଏପରି ଅବସ୍ଥାରେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁ ନାହିଁ ।
ମୁଁ – କିନ୍ତୁ ବୋଉ, ମୁଁ ତୋ ସେକ୍ସି ଲଙ୍ଗଳା ଦେହକୁ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଚି ।
ବୋଉ ମୁହଁ ଲାଜରେ ଲାଲ ପଡ଼ିଗଲା । ସେ କିଛି କହି ପାରିଲା ନାହିଁ ।

ମୁଁ ବୋଉ ପାଖକୁ ଯାଇ ତାକୁ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରି ତା ନାଇଟୀ ଖୋଲିବା ପାଇଁ କହିଲି । ମୋ କଥା ଶୁଣି ସେ ତା ନାଇଟୀ ଖୋଲି ପକେଇଲା । ତା ଦେହରେ କେବଳ ବ୍ରା ଓ ପାଂଟି ଥିଲା । ମୁଁ ବୋଉକୁ କୁଣ୍ଢେଇ ଚୁମା ଦେଲି । ବୋଉ କାନ୍ଦ ବନ୍ଦ କଲା । ମୁଁ ତା ଦୁଧକୁ ଚିପିଲି ଓ ଚୋଷିଲି । ତା ଦୁଧ ଯୋଡ଼ାକ ବଡ଼ ବଡ଼ ଏବଂ ଓହଳି ପଡ଼ିଥିଲା । ତାକୁ ଗେହିଁବା ପୂର୍ବରୁ ତା ଦେହ ସହିତ କିଛି ସମୟ ଖେଳିଲି । ତା ବ୍ରା ଓ ପାଂଟିକୁ ଖୋଲି ତାକୁ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା କରିଦେଲି । ତା ଗାଲ ଓଠ ଦୁଧ ପେଟ ଓ ବିଆରେ ଚୁମା ଦେଇ ତାକୁ ଗରମ କରିବାକୁ ଲାଗିଲି । ତାପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଚୋଷିବା ପାଇଁ ବୋଉକୁ କହିଲି ।
ବୋଉ: ଛି.ମୁଁ ସେମିତି କରି ପାରିବି ନାହିଁ ।

ଆଉ ଅପେକ୍ଷା ନକରି ତାକୁ ବେଡ଼ ଉପରେ ଚିତ୍ କରି ଶୁଆଇ ପକେଇ ତା ଦୁଇ ଗୋଡ଼କୁ ମେଲେଇ ମୁଁ ମୋ ୭” ଲମ୍ବା ବାଣ୍ଡକୁ ତା ବିଆ ଭିତରେ ପୁରେଇଲି । ପାଉଁରୁଟି ପରି ଫୁଲିଥିବା ବୋଉର ଚିକ୍କଣ ବିଆ ଭିତର ଲାଳେଇ ଯାଇଥିଲା । ମୁଁ ଜୋରରେ ବିଆ ଭିତରକୁ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଦାବିଦେଲି । ମୋ ପୁରା ବାଣ୍ଡଟା ଏକା ଥରକେ ବୋଉ ବିଆ ଭିତରକୁ ଗଳିଗଲା । କାମ ଉତେଜନାରେ ଶିତ୍କାର କରି ଉଠି ବୋଉ ଖରାପ ଭାଷାରେ ଗାଳି କରିବାକୁ ଲାଗିଲା । ମୁଁ ମୋ ଗେହିଁବାର ବେଗ ବଢ଼େଇ ଦେଲି । ରୁମ ସାରା ଆମ ଗେହିଁବା ବେଳର ପଚ୍ ପଚ୍ ଶବ୍ଦରେ ପୁରି ଉଠିଲା । ବୋଉ ଶିତ୍କାର କରିବା ପାଇଁ ଲାଗିଲା: ଆଃ.ଓଃ.ଓ ମାଆ.

ବୋଉକୁ ୧୫ ମିନିଟ୍ ଜୋର ଗେହିଁବା ପରେ ମୋର ବୀର୍ଯ ବାହାରି ଗଲା । ଦୁହେଁ କିଛି ସମୟ କୁଣ୍ଢା କୁଣ୍ଢି ହୋଇ ପଡ଼ି ରହିଲୁ । ତାପରେ ଦୁହେଁ ପରସ୍ପର ଠାରୁ ଅଲଗା ହେଲୁ । ଦେହ ଆଉ ମନର ଗରମ କମିଯିବା ପରେ ମୋତେ ଦୋଷୀ ଦୋଷୀ ଲାଗିଲା ଏବଂ ଲାଜ ବି ଲାଗିଲା । ମୁଁ ରୁମ ଭିତରୁ ବାହାରି ଯିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲି ।

ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ nextpage କୁ ଯାଅନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *