college sesa barsare sir mora sil phiteile-କଲେଜ୍ ଶେଷ ବର୍ଷ ରେ ସାର୍ ମୋର ସିଲ୍ ଫିଟେଇଲେ

ଏବେ ମୋର ବିଶ୍ଵାସ ହୋଇଗଲା ଯେଉଁ କଥା ସାରଙ୍କ ନାଁରେ ସମସ୍ତେ କହୁଥିଲେ ତାହା ୧୦୦% ସତ କଥା । ମୁଁ ସେବେ ଠାରୁ ସାରଙ୍କ ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲି । କିନ୍ତୁ ଗୋଟେ ଦିନ ସେ ମୋ ସହ ବାହାନ କରି ନଳକୂଅ ଆଡକୁ ଡାକି ନେଲେ ଆଉ ସେଠି ବହୁତ ସାରା ଖାଲିରୁମ ଥିଲା । ସାର ମୋତେ ସେ ଖାଲି ରୁମକୁ ଟାଣି ନେଲେ ଆଉ ମୋତେ କିସ କରିବାରେ ଲାଗିଲେ ।

ନା ସାର ! ନା ନା ସାର ! ଏସବୁ ଠିକ ନୁହେଁ, ମୁଁ ତାଙ୍କ ହାତ କୁ ଚିଞ୍ଚାଡି ଯିବାକୁ ଆସିଲି।

ନୀତୁ ସତରେ ମୁଁ ତୋତେ ବହୁତ ଭଲପାଏ ଆଉ ତୋତେ ବି ବିବାହ କରିବି । ଚାଲି ଆ ମୋ ଛାତି ଉପରକୁ ବିକାଶ ସାର କହୁଥିଲେ ।

ଏସବୁ ମିଛ କଥା, ମୁଁ ତୁମକୁ ଏଇ କିଛି ଦିନ ତଳେ ଅନିତା ସହ ସେକ୍ସ କରୁଥିବାର ଦେଖିଛି, ସାର ତୁମେ କେବଳ ବିଆର ପୂଜାରୀ, ତୁମେ ସେ ପ୍ରେମ ପ୍ରେମ କଥା ବୁଝ ନାହିଁ, ମୁଁ କହିଲି ।

ନୀତୁ ! ଆଜି ପରେ ମୁଁ ସବୁ ଝିଅଙ୍କ ସହ ମିଶିବା ଛାଡିଦେବି, ମୋ ମା ରାଣ ଖାଇ କହୁଛି । ତୁମ ପ୍ରତି ଥିବା ମୋର ଏ ପ୍ରେମ ପୁରା ସତ୍ୟ । ମୁଁ ତୁମକୁ ବିବାହ କରିବି,ଚାଲି ଆସ ମୋ ଛାତି ଉପରକୁ, ସାଙ୍ଗମାନେ ଏମିତି ସବୁ କଥା କହି ସାର ମୋତେ ପେଟେଇ ଦେଲେ । ମୁଁ ତାଙ୍କ କଥା ରେ ରାଜିହୋଇଗଲି । ଭିତରୁ ସାର ଡୋର ଲକ କରିଦେଲେ ଆଉ ମୋତେ କୁଣ୍ଡେଇ ଧରି କିସ କରିବାରେ ଲାଗିଲେ ।

ମୁଁ ବି ସାରଙ୍କ ଉଠକୁ ଚୁଚୁମିବାରେ ଲାଗିଲି । ସାର ମଜା ନେଇ ମୋର ରସିଲା ଓଠକୁ ପିଇଯାଉଥିଲେ । ମୋତେ ବି ମଜା ଆସୁଥିଲା । ସେ ସେମିତି ଠିଆ ଠିଆ ମୋତେ ତାଙ୍କ ଛାତିରେ ଚାପି ଧରିଲେ ଆଉ ମୋତେ ବି ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା । ଅନେକ ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆମେ ଦୁହେଁ କୁଣ୍ଡା କୁଣ୍ଡି ହୋଇ ଠିଆ ହେଳୁ । ତାପରେ ରାଜେସ ସାର ମୋର ଦୁଧ ଉପରକୁ ତାଙ୍କ ହାତ ମୋର ଦୁଧକୁ ଚିପିବାରେ ଲାଗିଲେ ।

ମୁଁ କଲେଜ ଡ୍ରେସ ଆକାଶିଆ ରାଙ୍ଗର ସାର୍ଟ ଓ ଧଳା ପ୍ୟାଣ୍ଟ ପିନ୍ଧିଥିଲି । ଧଳା ରଙ୍ଗର ଓଢଣି ମୁଁ ପକେଇଥିଲି । ସାର ମୋର ଓଢଣିକୁ ବାହାର କରିଦେଇ ମୋର ଦୁଧକୁ ଜୋରେ ଜୋରେ ଚିପିବାରେ ଲାଗିଲେ । ସାଙ୍ଗମାନେ ମୋର ଦୁଧ ସାଇଜ ୩୨ ଥିଲା ଓ ବହୁତ ଗୋଲ ଥିଲା । ସାର ମୋର ଟାଇଟ ଓ ନରମ ଦୁଧ ପାଇଁ ପୁରା ପାଗଳ ହେଇଯାଇଥିଲେ । ଅନେକ ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେ ମୋର ସାର୍ଟ ଉପରୁ ମୋର ଦୁଧକୁ ଚିପି ଚାଲିଲେ ।

ମୁଁ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଉଁ ଉଁ ଉଁ ଉଁ ଉଁ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ କରି କାମୁକତା ସା ଧିରେ ଧିରେ କରି ସାର ମୋର ଦୁଧ ଜୋରେ ଜୋରେ ଚିପିବାରେ ଲାଗିଲେ । ମୋତେ ମଜା ଆସୁଥିଲା । ତାପରେ ସେ ମୋ ସାର୍ଟ ଭିତରେ ହାତକୁ ପୁରେଇ ଦେଲେ ମୁଁ ସେମିଜି ପିନ୍ଧିଥିଲି । ବିକାଶ ସାରଙ୍କ ହାତ ମୋ ସେମିଜି ଭିତରେ ପଶିଗଲା ।

ସେ ମୋର ଡାହାଣ ଦୁଧକୁ ବାହାରକୁ ବାହାର କରିଦେଲେ । ସାର ମୋର ଧଳା ଦୁଧିଆଲି ସ୍ଥନକୁ ଦେଖି ସାର ବେକାବୁ ହୋଇଗଲେ ଆଉ ଚିପିବାରେ ଲାଗିଲେ । ସେ ପୁରା ମୋର ଦୁଧ ପାଇଁ ପାଗଳ ହେଇଯାଇଥିଲେ । ସେ ନଇଁ ପଡି ମୋର ଡାହାଣ ଦୁଧକୁ ଚୁଚୁମିବାରେ ଲାଗିଲେ । ମୋର ମୁହଁ ରୁ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଉଁ ଉଁ ଉଁ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଉଁ ଉଁ ଉଁ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଉଃ ଉଃ ଉଃ କରି ଆବାଜ ବାହାରୁଥାଏ ।

ମୁଁ ବିକାଶ ସାରଙ୍କ କଥାରେ ବିଶ୍ଵାସ କରିଯାଇଥିଲି କି ସେ କେବଳ ମୋତେ ଭଲପାଆନ୍ତି । ସେ ନଇଁପଡି ମୋର ରସ ଭରା ଭଣ୍ଡା ପରି ଦୁଧକୁ ଚୁଚୁମୁଥାନ୍ତି । ମୁଁ ଠିଆ ହୋଇଥିଲି ଏବଂ ମୁଣ୍ଡକୁ ହାତରେ ଜାବି ଧରିଥିଲି । ସେ ଅନେକ ସମୟ ମୋ ଦୁଧକୁ ଚୁଚୁମିବା ପରେ ସେ ମୋର କଳାରଙ୍ଗର ଦୁଧ ଭୁଁଡିକୁ ରଗଡିବାରେ ଲାଗିଲେ ମୁଁ ଚିହିକି ଉଠିଲି ଓ ମୋର ଦେହରେ ଶିହରଣରେ ଥରି ଉଠିଲା ।

କିଛି ସମୟ ପରେ ସାର ମୋର ବାମ ପଟ ଦୁଧକୁ ସାର୍ଟ ଉପର ପଟୁ ବାହାରକୁ ବାହାର କରିଲେ । ତାକୁ ବି ମନ ଭରି ଚିପିଲେ ଏବଂ ଚୁଚୁମିଲେ । ତାପରେ ସେ ମୋତେ ଗୋଟେ ବେଞ୍ଚ ଉପରେ ବସେଇ ଦେଲେ । ସେ ତାଙ୍କ ପ୍ୟାଣ୍ଟକୁ ଖୋଲିଦେଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡକୁ ବାହାର କରିଦେଲେ ଓ ମୋ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଦେଲେ ।

ନାଇ ସାର ! ମୁଁ ବାଣ୍ଡ ଚୁଚୁମିବି ନାହିଁ , ଅସନା ଲାଗୁଛି

ଆରେ ନୀତୁ ତୁ ଗୋଟେ ଥର ଚୁଚୁମି ଦେଖେ ନା, ତୋତେ  ଆଇସକ୍ରିମ ଭଳି ଲାଗିବ ଏମିତି ସାର କହି ଜବରଦସ୍ତି ମୋ ମୁହଁରେ ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରେଇ ଦେଲେ । ଧିରେ ଧିରେ ମୁ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡକୁ ଚୁଚୁମିବାରେ ଲାଗିଲି । ତାପରେ ହାତରେ ଧରି ତଳ ଉପର କରିଲି । ତାପରେ ଆମେ ସେଠୁ ଚାଲି ଆସିଲୁ ଆଉ ତାପରେ ବିକାଶ ସାର୍ କ୍ଳାସର ଅନ୍ୟ ଝିଅମାନଙ୍କୁ ପଟେଇବା ବନ୍ଦ କରିଦେଲେ ।

ବିକାଶ ସାର କେବଳ ମୋତେ ଲାଇନ ଦେଉଥିଲେ । ଧିରେ ଧିରେ ସେ ମୋତେ ଆହୁରି ଭଲ ଲାଗିବାରେ ଲାଗିଲେ । ଆମେ ପ୍ରାୟ ସମୟ ସେ ଏକେଣା ଥିବା ରୁମରେ ମିଳା ମିଶା କରିବାରେ ଲାଗିଲୁ । ଯେବେ ବି ସାର ମୋ ସହ ସେ ରୁମରେ ଦେଖା କରୁଥିଲେ ସେ ମୋର ସାର୍ଟ ରୁ ଦୁଧ ବାହାର କରି ଚିପନ୍ତି ଓ ମୁଁ ତାଙ୍କର ବାଣ୍ଡକୁ ଚୁଚୁମେ ।

ଏବେ ତାଙ୍କୁ ମୋତେ ଗେହିଁବା ପାଇଁ ଇଚ୍ଛା ହେଉଥିଲା । ରାତି ରେ ସାର ମୋତେ କଲ କରିଲେ

ସାର୍ -କେମିତି ଅଛ ନୀତୁ?  ସାର ହସିକରି କହିଲେ

ମୁଁ – ଭଲ ଅଛି ତୁମ କଥା ଭାବୁଥିଲି।

ସାର – କାଲି ପ୍ଳିଜ ମୋତେ ତୋ ବିଆ ଗେହିଁବା ପାଇଁ ଦେବୁ ସାର ସେକ୍ସି ଆବାଜ କରି କହିଲେ

ମୁଁ – ଧେତ ! ତୁମକୁ ଲାଜ ଲାଗୁ ନାହିଁ ଏମିତି ଅଭଦ୍ର କଥା କହୁଛ

ସାର – ତୁମେ ତ ମୋର ହେବାକୁ ଯାଉଥିବା ସ୍ତ୍ରୀ, ଆଉ ସ୍ତ୍ରୀ ପାଖରେ କଣ ଲାଜ ଯେ

ସାର – ତୁ କାଲି ବିଆ ଗେହିଁବାକୁ ଦେବୁ ନା ?? ପକ୍କା ନା ??

ମୁଁ – ଠିକ ଅଛି କାଲି ମୁଁ ତୁମକୁ ମୋର ରସିଲା ବିଆ ଗେହିଁବା ପାଇଁ ଦେବି

ଆଗାମୀ ଦିନ ମୁଁ କଲେଜ ଗଲି । ସେଦିନ ବହୁତ କମ ଝିଅ ଆସିଥିଲେ । ସକାଳୁବର୍ଷା ହୋଇଥିଲା ସେଥିପାଇଁ କମ ପିଲା ଆସିଥିଲେ । ୧୧ଟା ବେଳେ ଥିଓରୀ କ୍ଲାସ୍ ସରିଲା, ଏବେ Practical Classଆରମ୍ଭ ହୋଇଗଲା । ବିକାଶ ସାର ମୋତେ ଆଖିରେ ଇସାରା ଦେଲେ । ସେ ଆଗକୁ ସେ କଣ ରେ ଥିବା ଘର ଆଡେ ଚାଲିଗଲେ । କିଛି ସମୟ ପରେ ମୁଁ ବି ଗଲି । ଆଜି କଲେଜକୁ ଅଳ୍ପ ପିଲା ନାମକୁ ମାତ୍ର ଆସିଥିଲେ ସେଥିପାଇଁ ଡରନଥିଲା ଆଜି Practical Demonstrater ବି ଅସି ନଥିଲେ। ମୁଁ ସେଇ ଲାଷ୍ଟ ରୁମ୍ ଆଡ଼କୁ ଗଲି। ଯେମିତି ମୁଁ ଘର ଭିତରକୁ ପସିଛି ସାର ଭିତରୁ ଡୋର କୁ ଲକ କରିଦେଲି । ଆଉ ମୋତେ ତାଙ୍କ ବାହୁରେ ଜାବୁଡି ଧରି ଛାତି ଉପରେ ଚାପି ଧରିଲେ । ଧିରେ ଧିରେ ସେ ମୋର କଲେଜ ଡ୍ରେସକୁ ଖୋଲିଦେଲେ । କିଛି ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୋ ଗୋଲାପି ଓଠକୁ ଚୁଚୁମି ଚାଲିଲେ । ସେ ତାଙ୍କର ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଓ ସାର୍ଟ କୁ ଖୋଲି ଦେଲେ ।

ତାପରେ ସେ ମୋତେ ଦୁଇଟା ବେଞ୍ଚ କୁ ଏକାଠି କରି ଶୁଆଇ ଦେଲେ ଓ ମୋ ଉପରେ ସୋଇପଡିଲେ । ସାର ମୋର ଦୁଧକୁ ହାତରେ ଧରି କିଛି ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଜୋରେ ଜୋରେ ଅଟା ଦଲିଳା ପରିକା ଦଲିଲେ । ତାପରେ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମିବାରେ ଲାଗିଲେ । ସେ ବହୁତ ସ୍ପିଡରେ ମୋର ଦୁଧକୁ ଚୁଚୁମୁଥାନ୍ତି । ଆଜି ମୁଁ କଲେଜରେ ମୋ ସାରଙ୍କ ସହ ଗେହିଁହେବା ପାଇଁ ଯାଉଥିଲି ।

ସାର ମୋର ଦୁଧକୁ ଚିପି ଭରପୁର ମଜା ଉଠେଇଲେ । ମୋ ପାଟିରୁ କେବଲ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଉଃ ଉଃ ଉଃ ଆଃ ଆଃ ଉଃ ଉଃ ସେକ୍ସି ସାଉଣ୍ଡ ବାହାରୁଥିଲା । ମୋତେ ମଜା ଆସୁଥିଲା । ଅଧା ଘଣ୍ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସାର ମୋର ଦୁଇ ଦୁଧକୁ ଚୁଚୁମିଲେ ଓ ଚିପି ମଜା ନେଲେ ଓ ମୋତେ ମଜା ଦେଲେ । ସେ ମୋର ଗୋଡକୁ ମେଲେଇ ଦେଲେ ଓ ବିଆ ପାଖକୁ ଆସି ବସିଗଲେ ।

ସାଙ୍ଗମାନେ ମୁଁ ଆଜି ସକାଳେ ମୋର ବାଳୁଆ ବିଆକୁ ସେଭ କରି ଆସିଥିଲି । ଆଜି ମୋ ଚିକଣି ବିଆ ପାଉଁରୁଟି ପରି ଫୁଲିଥିଲା ସାର ମୋ ବିଆକୁ ଦେଖି ପାଗଳ ହେଇ ଯାଉଥଲେ । ୧୫ ମିନିଟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେ ମୋର ଚିକିଣି ବିଆକୁ ଚାଟି ଚାଲିଲେ । ତାଙ୍କ ଲାମ୍ବା ଜିଭରେ ମୋ ବିଆକୁ କୁକୁର ପରି ଚାଟି ଚାଲିଲେ । ସାର ତାଙ୍କର ୭ଇଞ୍ଚ ବାଣ୍ଡକୁ ମୋ ବିଆରେ ପୁରେଇଲେ ।

ପ୍ରଥମେ ବାଣ୍ଡ ପୂରେଇବା ସମୟରେ ମୋତେ ଟିକେ କଷ୍ଟ ହେଲା । ସାର ମୋତେ ତାଙ୍କ ଛାତି ଉପରକୁ ଟାଣି ନେଲେ ଆଉ ଜୋର କରି ଧକା ମାରି ଅଧାରୁ ଅଧିକା ବାଣ୍ଡକୁ ବିଆରେ ପୁରେଇ ଦେଲେ । ତାପରେ ଦ୍ଵିତୀୟ ଧକାରେ ପୁରା ବାଣ୍ଡକୁ ବିଆରେ ପୁରେଇ ଦେଲେ । ମୁଁ ମା ଲୋ ମା ମା ମା ଲି କହି ଉଁ ଉଁ ଉଁ ଉଁ ହେଇ ଚିଲାଉଥିଲି ।

ବିକାଶ ସାର ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ମୋ ବିଆରେ ଆଗ ପଛ କରି ମୋତେ ଗେହିଁ ଚାଲିଥାନ୍ତି । ଧକଧକ କରି ମୋତେ ଗେହିଁ ଚାଲିଥିଲେ । ସାର ତାଙ୍କ ଅଣ୍ଟାକୁ ହଲେଇ ହଲେଇ ମୋତେ ଗେହୁଁଥିଲେ । ମୁଁ ମୋର ଦୁଇ ଗୋଡକୁ ସାରଙ୍କ କାନ୍ଧ ଉପରେ ରଖିଦେଇଥିଲି । ସାର ମୋତେ ୨୦ମିନିଟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଗେହିଁ ଗେଁହିଁ ରକ୍ତ ବାହାର କହିଲେ, ମୁଁ କାନ୍ଦିବାକୁ ଲାଗିଲି, ତା ପରେ ସେ ପକେଟ୍ ରୁ ଗୋଟେ ଭେଶଳିନ ଲଗେଇ ପୁଣି ଧକା ମାରି ଚାଲିଲେ ବିଆ ଭିତର ଟା ପୁରା ରଗଡ଼ି ହେଉଥିଲା।ତାପରେ ସେ ମୋତେ ଅଣ୍ଠେଇବା କୁ କହିଲେ ମୁଁ ଆଣ୍ଠେଇ ରହିଲି ସେ ଏଥର ମୋ ସ୍ପିଡ ରେ କଚ୍ କଚ୍ କରି ଗେହୀ ଚାଲିଲେ। ଏଥର ବିଆ ଭିତରେ ଝଡିଗଲେ। ସେଦିନ ମୋ ବିଆ ଶିଲ୍ ସାର୍ ହିଁ ଖୋଲିଥିଲେ।

ବେଳେ ବେଳେ ସାର ଙ୍କ ଘର କୁ ଟିୟୁଶନ ବାହାନା ରେ   ସୁବିଧା ଦେଖି ତାଙ୍କ ରୁମକୁ ଯାଇ ଗାଣ୍ଡୀ ରେ ଗିହାଁ ଗେହିଁ ହଉ ।

ଷ୍ଟୋରୀ ପଢି କେମିତି ଲାଗିଲା ମୋତେ ଇମେଲରେ ଜଣେଇବେ

(nitumahapatra336@gmail.com)

ଯଦି ଆପଣମାନେ ଏମିତି ନିଜର କିଛି ଅନୁଭୁତିକୁ ଆମ ସହ ଶେୟାର୍ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏବଂ ନିଜ ଷ୍ଟୋରିକୁ ପଢ଼ିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆମକୁ Mail କରନ୍ତୁ 

ଆମ Mail id – odiasexkahani@gmail.com

3 Replies to “college sesa barsare sir mora sil phiteile-କଲେଜ୍ ଶେଷ ବର୍ଷ ରେ ସାର୍ ମୋର ସିଲ୍ ଫିଟେଇଲେ”

  1. Madam, your beautiful seal of vagina already broken much before by the son of uncle , so how Sir will be break broken seal again. There is no more seal in the Vagina. By the way, story is very much capable to erect the penis to 90 Degree.

  2. Madam tour email id is not correct….
    Please give us the correct email id
    And one more thing story is lund blowing

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *