Desi bhauja Nku Gehin le Dui Bidesi Toka-ଦେଶୀ  ଭାଉଜ ଙ୍କୁ ଗେହିଂଲେ ଦୁଇ ବିଦେଶୀ ଟୋକା 

ଓଡିଆ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରି ଭାଉଜ ସହ ସେକ୍ସ

ଦେଶୀ  ଭାଉଜ ଙ୍କୁ ଗେହିଂଲେ ଦୁଇ ବିଦେଶୀ ଟୋକା 

Desi bhauja Nku Gehin le Dui Bidesi Toka

ସକାଳ ୭ ଟା ବେଳେ ଦୁଇଜଣ ଟୋକା ଆସିଲେ ଆଉ କହିଲେ , ଭାଉଜ ତମେ ରେଡି ହେଇଜାଅ, ଯେମିତି ଘରେ ତମେ ଲୁଗା ପିନ୍ଧ ସେମିତି ପିନ୍ଧ, ପୁରା ସିମ୍ପଲ୍ ..ବେଶୀ ମେକ୍ ଅପ୍ ନୁହଁ , ଶାଢୀ, ସାୟା ବ୍ଲାଉଜ୍ ଆଉ ବ୍ରା ପିନ୍ଧିବାକୁ | ୮ ଟା ବେଳେ କାମ ଆରମ୍ଭ ହେବ | ଏବେ ଭାଉଜ ସଜ ହେବାରେ ଲାଗିଲେ, ଗୋଟେ ଲାଲ୍ ରଂଗର ଶାଢୀ ପିନ୍ଧିଥିଲେ , ଭିତରେ କଣ ଦେଖି ନଥିଲି , ମୁଁ ମନେ ମନେ ଖୁସି ହେଉଥାଏ କି ଏବେ ଭାଉଜକୁ ମୁଁ ଲଙ୍ଗଳା ଦେଖି ପାରିବି ପୁଣି ସେକ୍ସ୍ କରୁଥିବା ବେଳେ | ଠିକ ୮ ଟା କୁ ୫ ମିନିଟ୍ ବାକି ଥିଲା ସେମାନେ ଆସିଲେ ଆଉ ଆମକୁ ଗୋଟେ ଅଲଗା ଘରକୁ ନେଇଗଲେ, ଘରଟା ପୁରା ଲାଇଟ୍ ରେ ଝଲସି ଉଠୁଥାଏ ,ଘରେ ଟୋଟାଲ୍ ୭ ଜଣ ଫରେନର୍ ଥିଲେ ୩ ଜଣ କେମେରା ମେନ୍, ୨ ଜଣ ଲାଇଟ୍ ମେନ୍, ୨ ଜଣ ସେକ୍ସ୍ କରିବା ପାଇଁ | ତାଙ୍କ ଛଡା ଆମେ ଦୁହେଁ, ଭାଉଜ ଆଉ ସେ ଟୋକା ମାନଙ୍କ ଭିତରୁ ୩ ଜଣ |

ଏବେ ରୁମ୍ ସବୁ ପଟୁ ପୁରା ବନ୍ଦ କରିଦିଆଗଲା, ରୁମ୍ ଟା ପୁରା ଏ ସି, ଫରେନର୍ ଦୁଇଜଣ ଫୁଲ୍ ଚଡୀ ଆଉ ଟି-ସାର୍ଟ ରେ ଗୋଟେ ସୋଫା ଉପରେ ବସିଥାନ୍ତି, ପାଖରେ ଗୋଟେ ବଡ ବେଡ୍ ପଡ଼ିଥାଏ, ସେଥିରେ ନରମ ମୋଟା ଗଦି ଆଉ ତକିଆ ପଡ଼ିଥାଏ |

ଆମକୁ କହିଲେ ପାଖ ଚେୟାର୍ ରେ ବସିବା ପାଇଁ, ଆମେ ବସିଲୁ | ଏବେ ସେ ଟୋକା ମାନେ ଭାଉଜକୁ କହିଲେ ଫରେନର୍ ମାନେ ଯାହା ପଚାରିବେ ଇଂଗ୍ଲିଶ୍ ରେ ଉତ୍ତର ଦେବା ପାଇଁ |ଭାଉଜ ହଁ ଭରିଲେ, ସେ ଜଣେ ବି ଏ ପାସ୍ ତେଣୁ ଇଂଗ୍ଲିଶ୍ ରେ କିଛି ଅସୁବିଧା ହେବନି |

କିଛି ସମୟ ପରେ କେମେରା ମେନ୍ ଭାଉଜଙ୍କୁ ଗୋଟିଏ ଟେବଲେଟ୍ ଦେଲା ଆଉ କହିଲା ପ୍ଲୀଜ଼ ଟେକ୍ ଦିସ୍ !, ମୁଁ ପଚାରିଲି ହୁଆଟ୍ ଇଜ଼ ଦିସ୍? ସେ କହିଲା ଦିସ୍ ଇଜ଼ ପିଲ୍ ଫୋର୍ ଲଙ୍ଗ୍ ଟାଇମ୍ ସେକ୍ସ୍.ମାନେ ସେଇ ଟେବଲେଟ୍ ବେଶୀ ସମୟ ସେକ୍ସ୍ କରିବା ପାଇଁ, ଏବେ ଭାଉଜ ତାହା ଖାଇଲେ |
ଏବେ ସେମାନେ କେମେରା ମେନ୍ ଆଉ ଲାଇଟ୍ ମେନ୍ କୁ କହିଲେ ଲେଟସ୍ ଷ୍ଟାର୍ଟ୍! ସେମାନେ ହଁ ଭରିଲେ

ଏବେ ସେମାନେ ସୋଫା ରେ ବସି ଭାଉଜକୁ ଡାକିଲେ: କମନ୍ ବେବୀ କାମ୍ ହିଆର୍ (ଆସ ପ୍ରିଏ ଏଇ ଠାକୁ )|
ଭାଉଜ ଆସିଲେ, ଜଣେ ଫରେନର୍ କହିଲା ହାଇ ଆଇ ଏମ “ଟମ୍”, ଫ୍ରମ୍ ଆମେରିକା ଆଉ ଭାଉଜ ସହ ହେଣ୍ଡ୍ ଶେକ୍ କଲା ଭାଉଜ ଭି କଲେ , ଏବେ ଆଉ ଜଣେ ଅସିଲା ଆଉ କହିଲା ହାଇ ଆଇ ଏମ “ଜନ୍” |
ଏବେ ଜନ୍ ପଚାରିଲା ବେବୀ ହୁଆଟ୍ଇଅର୍ ନେମ୍? (ଜନ୍ ପ୍ପଚାରିଲା କଣ ତୁମର ନାମ୍ ?)
ଭାଉଜ: ଲିଲି ,
ଟମ୍ : ଲିଲି !! ଓଃ ମାଇ ଗଡ୍ ଠୁ ସେକ୍ସି ନେମ୍ ଉଇ ଲାଇକ୍ ଇଟ୍ | (ଓଃ ଲିଲି ବହୁତ୍ ସେକ୍ସି ନାମ୍ ଆମେ ଏହା ପସନ୍ଦ କରୁ )
ଭାଉଜ: ଥେଙ୍କ୍ ଇଉ |(ଧନ୍ୟବାଦ୍)
(ଯାହା ସେମାନେ ଇଂଗ୍ଲିଶ ରେ କଥା ହେଲେ ମୁଁ ଓଡିଆ ରେ ଲେଖୁଛି ମଜା ଆସିବ ପଢିବା ପାଇଁ . )
ଜନ୍: ତମର ବହୁତ୍ ସେକ୍ସି ଫିଗର୍ ଅଛି, ଆମକୁ ବହୁତ୍ ପଶନ୍ଦ
ଭାଉଜ : ଧନ୍ୟବାଦ୍, ଏସବୁ ଆଜି ଆପଣ ମାନଙ୍କର
ଟମ୍: ହଁ ଡାରଲିଂଗ୍ ଉଇ ଲଭ୍ ଇଉ , ତମର ବୟଶ କେତେ?
ଭାଉଜ: ୨୭
ଜନ୍: ତମ ଫେମିଲି ରେ କିଏ କିଏ ଅଛନ୍ତି ?
ଭାଉଜ: ମୋ ସ୍ବାମୀ, ଦୁଇ ପିଲା |
ଟମ୍: ଓଃ ତମେ ଜଣେ ମା , ଅମେ ମା କୁ ଗେହିଁବାକୁ ପଶନ୍ଦ କରୁ ,
ଜନ୍: ତମ ଦୁଧ ସାଇଜ଼ କେତେ ??
ଭାଉଜ : ୩୬ D
ଟମ୍ : ଅଣ୍ଟା ??
ଭାଉଜ: ୩୪
ଜନ୍: ଓଃ ବହୁତ୍ ସେକ୍ସି !! ଆଉ ଗାଣ୍ଡି ??
ଭାଉଜ: ୩୬
ଜନ୍: ଓଃ ମାଇ ଗଡ୍, ତମେ ବହୁତ୍ ସେକ୍ସି, ଜଣେ ସେକ୍ସ୍ ର ଦେବୀ !! ଆମେ ବହୁତ୍ ଭାଗ୍ୟ ବାନ୍ କି ତମକୁ ଆଜି ପାଇଲୁ |
ଟମ୍: ତମକୁ ସେକ୍ସ୍ ଭଲ ଲାଗେ ?
ଭାଉଜ : ହଁ ବହୁତ୍ ଭଲ ଲାଗେ |
ଜନ୍: ତମକୁ ବାଣ୍ଡ ଚୁଶୀ ବାକୁ ଭଲ ଲାଗେ ?
ଭାଉଜ : ହଁ
ଟମ୍: ଆସ ବେବୀ ଏବେ ଆମ ବାଣ୍ଡ ଚୁଶ ..
ଏବେ ଭାଉଜ ଦୁଇଜଣଙ୍କ ଚଡୀ ଖୋଲିଦେଲେ ଆଉ ସେମନଙ୍କ ମୋଟା ୯ ଇନ୍ଚ୍ ବାଣ୍ଡ ବାହାର କରିଦେଲେ, ବହୁତ୍ ମୋଟା ଆଉ ଲମ୍ବା ସେମାନଙ୍କ ବାଣ୍ଡ !! ଭାଉଜ ଦେଖି ଅବାକ୍ ହେଇଗଲେ, ଜନ୍ କହିଲା କଣ ହେଲା ବେବୀ ?? ଚୁଶ ମାଇ ଡାରଲିଂଗ୍ ପ୍ଲୀଜ଼ ..ଏବେ ଭାଉଜ ମୁଁହ ଲଗେଇଲେ, ମୁଁହ ପୁରା ଭର୍ତୀ ହୋଇଗଲା ..ଏବେ ସେ ଚୁଶିବାକୁ ଲାଗିଲେ | ସେ ଭାଉଜନକ ବାଳ ଆଉଁଶୀ ବାରେ ଲାଗିଥାଏ ଆଉ ବେଳେ ବେଳେ ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ ଯୋର୍ ଯୋର୍ ରେ ଦାବି ଦେଉଥାଏ ସେତେବେଳେ ଭାଉଜ କାଶୀ କାଶୀ ବାନ୍ତି କରିବା ଭଳି ହେଉଥାଆନ୍ତି ହେଲେ ସେ ଛାଡୁ ନଥାଏ ଆଉ କହୁଥାଏ କମନ୍ ବିଚ୍ ସାକ୍ ଇଟ୍ .ଇଉ ସ୍ଲଟ୍, ଟମ୍ ଗୋଟିଏ ହାତରେ ତାର ବାଣ୍ଡ ଆଉଁଶୁ ଥାଏ | କେମେରା ମେନ୍ ଆଉ ଲାଇଟ୍ ମେନ୍ ମାନେ ତାଙ୍କର କାମରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଥାନ୍ତି ..ରୁମ୍ ସାରା ଖାଲି ଫ୍ଲାଶ୍ ଲାଇଟ୍ ରେ ଝଲସି ଉଠୁ ଥାଏ |

ଏବେ କହିଲା କମନ୍ ପ୍ଲୀଜ଼ ସାକ୍ ମାଇ ବଲସ୍ ( କହିଲା ମୋର ଅଣ୍ଡକୋଷ ଚୁସ ), ଭାଉଜ ତାହା ଭି କଲେ ତାର ବଲ୍ କୁ ଆରାମ୍ ରେ ମୁଁହରେ ନେଇ ଚୁଶିଲେ .
ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ nextpage କୁ ଯାଅନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *