OdiaSexGapa.IN

କାମନା କୁ ପରିପୂର୍ଣ କରେ ଗଳ୍ପ ମାଧ୍ୟମ ରେ

ପୁରୁଣା ଘରେ ଭୁତ ଆସି ମତେ ଗେହିଁ ଦେଲା – 1 || Puruna Ghare Bhuta Asi Mate Gehin Dela – 1

Byadmin

Apr 24, 2021

ପୁରୁଣା ଘରେ ଭୁତ ଆସି ମତେ ଗେହିଁ ଦେଲା – 1

Puruna Ghare Bhuta Asi Mate Gehin Dela -1

 ମୁଁ ମିତାଲି   ଭୁବନେଶର  ରେ ରୁହେ । ପିଜି ସରିଲା ପରେ ମୁଁ ଏବେ ଘରେ ଅଛି, ଆଉ ଘରେ ବସି ରହିଲେ କେତେଯେ ଟେନ୍ସନ କୁହନା ସକଳୁ ସବୁ କାମ କର ରୋଷେଇ କର ଘର ଓଲା, ସବୁ କିଛି….. କରିବାକୁ ପଡେ, ମତେ ଏବେ 25 ବର୍ଷ ଦେଖିବାକୁ ଠିକ ଠାକ ପୁରା ଗୋରା, ମତେ ଦେଖିଲେ କେତେ କେତେ ବଡ ଲୋକ ଵି ମୁଣ୍ଡ ନୁଆଁଇବେ , କଲେଜ ସମୟ ରେ ତା ବହୁତ ମସ୍ତି କରୁ ଆଉ ବହୁତ ଛୁଆ ଙ୍କ ଥୁ ଗିହଁ ଖାଇଛି ଆଉ ବହୁତ ପିଲାଙ୍କୁ ହଇରାଣ ଵି କରୁ, ବାକି ସବୁ କଣ କହିବି ଦୁଇ ଦୁଧ ରେ କଳାଯାଇ ଅଛି ପୁରା ଦୁଧର ମଝିଆ ମଝିରେ ୩୪ size ର ଦୁଧ ପୁରା ଟାଇଟ ଅଛି ଭଲ ଡ଼ାଇଟିଂ କରୁଥିବାରୁ body masurment ଖୁବ ମସ୍ତ ରଖିଛି, ପେଟ ତା ଜମା ଵି ବାହାରିନି, କହିବାକୁ ଗଲେ ପୁରା ଆଇଟମ ବମ ପରି, ମୁଁ ଜବ ଖୋଜିବାକୁ ଲାଗିଲି ବହିଟି ଚେଷ୍ଟା କଲି ବହୁତ ଜାଗାରେ ଇଣ୍ଟରଭିଉ ଦେଲି ଫିର ଵି ହେଲାନି, govt ଜବ ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା ଵି କରୁଥିଲି ଫିର ଵି ହେଲାନି

 

ଏମିତି ହୋଇ ପାଖା ପାଖି 1ବର୍ଷ ବିତି ଗଲା, ଗୋଟେ ବାଡ଼ୁଅ ଝିଅ ଘରେ ରହିଲେ ବହୁତ ଟେନସନ ହଜାରେ ଟୋକା ଲାଇନ ମରାନ୍ତି, ବାପା ଵି ବିରକ୍ତ ହୋଇ ଶେଷ ରେ ବାହା ଘର ଦ୍ୱଖିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ, ମୋର ତା ଜମା ରୁ ଇଚ୍ଛା ନଥାଏ ଫିର ଵି ବାପା କହିବା ଅନୁସାରେ ବାହାଘର ପାଇଁ ମୁଁ ରାଜି ହେଲି, ବହୁତ ଗୁଡା ପୁଅ ଦେଖା ହେବା ପରେ ଜାଣି ଜଣେ ମିଳିଲା ସେ ସଫ୍ଟୱାର କମ୍ପାନୀ ରେ ଜବ କରୁଛି ଆଉ ମାସକୁ ପାଖା ପାଖି 1.5ଲକ୍ଷ ଦରମା ପାଉଛି, ଏତେ ଗୁଡା ପଇସା ଦେଖି ଘରେ ରାଜି ହୋଇଗଲେ, ସେ ପୁଅ ଦେଖିବାକୁ ଵି ସେମିତି ପୁରା ଡେଙ୍ଗା ଆଉ ତାଗଡା ଵି, ମୋର ଏଈ ଗଲା ଲଗଡାଉନ ସମୟରେ ବାହାଘର ହୋଇଗଲା, କୋରାନ ପାଇଁ କମ ଲୋକ ରେ ହୋଇଗଲା

 

                          ତାଙ୍କ ଘର ନୟାଗଡ, ସେ ସବୁ ଆସି ଭୁବନେଶ୍ୱର ରେ ରହୁଛନ୍ତି, କୋରନା ରେ ଭୁବନେଶ୍ୱର ରେ ବହୁତ ହଇରାଣ ହବ କୁ ପଡିଲା ଭଲରେ କିଛି ଵି ମିଳିଲାନି ଏମିତି ପାରିବା ଦର ଵି ସବୁ 60-70 ଖାଇବା ଵି କଷ୍ଟ ଦାୟକ ହୋଇଗଲା, ତେଣୁ ଆମେ ଠିକ କଲୁ କି ଗାଁ କୁ ଯିବୁ ହେରି ବୋଲି, ଗୋତ୍ର ଦିନ ସକାଳୁ ଦେଖି ଭୁବନେଶ୍ୱର ରୁ ଚାଲି ଆସିଲୁ ନୟାଗଡ଼ ରେ ରହିଲୁ, ମତେ ତାଙ୍କ ଘର ବହିଟି ବ ଢ଼ିଆ ଲାଗିଲା  ଦିମହଲା ଘର, ଉପର ଘର କୁ ଯାଇଁ ଦେଖିଲି ବଢିଆ ଲାଗୁଥାଏ, ଗୋଟେ ଫଳ ଝରକା ରୁ ପବନ ଖାଲି ପଶି ଆସୁ ଥାଏ, ମୁଁ ଯାଇଁ ଦେଖିଲା ବେଳ କୁ ସେପଟେ ମସାଣି ତା ଗୋଟେ ପଟେ ତାକୁ ଲାଗିକି ମୁସଲିମ ଙ୍କ କବରସ୍ଥାନ, ମତେ ଦେଖି  ବହୁତ ଡ଼ରଲାଗିଲା,

 

ଏବେ ସବୁ ଠିକ ଠାକ ଚାଲି ଥାଏ ମୋ ସ୍ୱାମୀ ଙ୍କର ଘରେ ରହି କାମ କରିବା ପାଇଁ ଦେଇଥାନ୍ତି, ସୋ ସଦାବେଳେ ସେ ଘରେ ରୁହନ୍ତି, ତେଣୁ ମୋର କିଛି ଚିନ୍ତା ନଥାଏ, ମୋ ସ୍ୱାମୀ ଘରେ ରହୁ ଥିବାରୁ ପ୍ରୟ ସମୟ ମତେ ଗିହଁନ୍ତି, ପାଖା ପାଖି ଗୋଟେ ଦିନରେ 5-6 ଥର ହୋଇଯାଏ, ବେଳେ ବେଳେ ମତେ ବହୁତ  ଅବାଗିଆ ଲାଗୁଥାଏ, ଏମିତି ଲାଗୁଥାଏ ଯେମିତି ମୋ ପାଖରେ କିଏ ଠିଆ ହୋଇଛି,କିଏ ଗୋଟେ ମୋ ପାଖା ଦେଇ ଚାଲି ଯାଉଛି, ଆଉ ବେଳେ ବେଳେ ପଛରୁ ଜୋରେ କୁଣ୍ଡେଇଲା ପରି ଲାଗୁଚି ଗଲା ରେ ଆଉ ପେଟ କୁ ଚୁମା ଦେଲା ପରି ଲାଗୁଚି, ଏମିତି କାଇଁ ହଉଚି ତାପର ଦିନ ଦିନ ବେଳେ ମୋ ସ୍ୱାମୀ କାମ କରୁ ଥାନ୍ତି ମୁଁ ରୋଷେଇ କରୁଥାଏ ମତେ ଏମିତି ଲାଗିଲା କିଏ ମୋ ଲୁଗା ବିଆଟାରେ ପଶି ଯାଇଛି ଆଉ ମୋ ବୀଆ କୁ ଗେଲ କରୁଛି ମୁଁ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ଲୁଗା ଟେକୀକି ଦେଖୀଲି ହେଲେ ଲୁଗା ଭିତରେ  ତ କେହି ନଥିଲେ ମୁଁ ପୁଣି ଲୁଗା ପକାଇ ଦେଇ ଚାରିଆଡେ ଅନାଇ କହିଲି କିଏ, କିଏ ଆଛ କି କିଛିବି ଉତ୍ତର ଆସିଲାନି ମୁଁ ଯେମିତି ବୁଲିଚୀ ପଛକୁ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ଯୋରେ ଜୋରେ ପବନ ସଁ ସଁ କି ଗଲା ହେରି ପରି ଲାଗିଲା ସେତେବେଳକୁ ମତେ  ଟିକେ ଟିକେ ଡ଼ରଲାଗୁଥାଏ ପଛ ଟା ମସାଣି ନା, ଫିର ଵି ମୋ ସ୍ୱାମୀ ଅଛନ୍ତି କାଇଁ ଟେନସନ ନେବି ତେଣୁ ପୁରା ବିନ୍ଦାସ ରହିଲି

ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

2 thoughts on “ପୁରୁଣା ଘରେ ଭୁତ ଆସି ମତେ ଗେହିଁ ଦେଲା – 1 || Puruna Ghare Bhuta Asi Mate Gehin Dela – 1”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *