Jouna pipasi monalisa ra sex bhoka-ଯୌନ ପିପାସୀ ମୋନାଲିସା ର ସେକ୍ସ ଭୋକ 

Jouna pipasi monalisa ra sex bhoka-ଯୌନ ପିପାସୀ ମୋନାଲିସା ର ସେକ୍ସ ଭୋକ 

ଯୌନ ପିପାସୀ ମୋନାଲିସା ର ସେକ୍ସ ଭୋକ 

Jouna pipasi monalisa ra sex bhoka

Odia sex story,odiasexkahani,odiasexstories,odiasexgapa,odiasexystory,odia sex gapa,odia sex stories,bhai bhauni sex,odia new sex story,new hot sex story,odia jouna gap,bhauja gapa

ଏଇ ଗଳ୍ପ ଟି ଗୋଟେ ଯୌନ ପିପାସୀ ଝିଅ ର ଯିଏ କି ସେକ୍ସ କରି ବା ପାଣି ଭାରି ବକୁଳ ଆଉ ସେ ତା ଘେରେ ରହୁ ଥିବା ତା ମାମୁ ପୁଅ ଭାଇ ସହିତ ପ୍ରତିଦିନ ସେକ୍ସ କରୁ ଥାଏ | ଆଉ ଘେରା ଲୋକ ମଧ୍ୟ ତାକୁ ଅବିଶ୍ୱାସ କରୁ ନ ଥିଲେ ନାଆ ଟି ତାର ଥିଲା ମୋନାଲିସା. ଦେଖି ବା କୁ ସୁନ୍ଦର ପାଖ ପାଖି ୩୪ ସାଇଜ ଦୁଧ ୨୮ ଅଂଟା ୩୬ ଗାଣ୍ଡି ପୁରା ସେକ୍ସ ବମ ଭଳିଆ ଦିସୁ ଥାଏ କଲେଜ ରେ ଶେଷ ବର୍ଷ ର ଛାତ୍ରୀ .ସେ ତା ପଛ ରେ ଅନେକ ଟୋକା କିନ୍ତୁ ସେ ଭାରି ସାଧୁ ଦେଖାଇ ହୁଏ ସେଠି .ଆଉ ଘରେ ହୋଇ ଯାଏ ତା ମାମୁ ପୁଅ ଭାଇ ର ପ୍ରମିକା ଆଉ ସବୁ ରାତି ନିଜ ମାମୁ ପୁଅ ଭାଇ ର ବାଣ୍ଡ କୁ ଶାନ୍ତ କରି ଶୋଉ ଥାଏ . ଚାଲନ୍ତୁ ଷ୍ଟୋରୀ ଟି ଷ୍ଟୋରୀ ର ନାୟିକା ମୋନାଲିଶା ମୁଂହ ରୁ ଶୁଣି ନେବା .

ନମସ୍କାର ମୁ ମୋନା ମୋ ବୟସ ୨୨ ସେ ଟା ଥିଲା ଗତ ବର୍ଷ ର ଖରା ଦିନ ର ଘଟଣା ମୋ ମାମୁ ପୁଅ ମୋତେ ସବୁ ରାତି ଗେଂହୁ ଥାଏ ଆଉ ମୋ ବିଆ ର ପାଣି କୁ ପିଏ ମୋ ବିଆ କୁ ଶାନ୍ତ କରୁ ଥାଏ ଏଏମିତି ଛୁଟି ର ସମୟ ଆସି ବା ରୁ ସେ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଚାଲି ଯାଇ ଥାଏ ମୁ ତା ଅନୁପସ୍ଥିତି ରେ ଭାରି ଉତେଜନା ଅନୁଭବ କରୁ ଥାଏ ବାପା ବୋଉ କୌଣସି ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ବାହାଘର ରେ ଯୋଗ ଦେବା କୁ ଗାଁ କୁ କିଛି ଦିନ ଯାଇ ଥାନ୍ତି ଘରେ କେବଳ ମୁ ଆଉ ମୋ ସାନ ଭାଇ ରହି ଥାଉ . ରାତି ରେ ମୁ ମୋ ମାମୁ ପୁଅ ଭାଇ ସହିତ ସେକ୍ସ ବିଷୟ ରେ ଗପି ଗପି ବିଆ ରେ ଆଙ୍ଗୁଳି ମାରି ମାରି ବିଆ ରୁ ପାଣି କାଢି ସାରି ମୋ ରୁମ କୁ ଫେରୁ ଥାଏ ହଠାତ ମୋ ନଜର ସାନ ଭାଇ ର ରୁମ ଉପେର ପଡି ଲା ମୁ ପଶି ଯିବା ରୁ ଦେଖି ଲି ସେ କିଛି ଗୋଟେ ଲୁଚାଇ ବା କୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁ ଚି ମୁ ତା ହାତ କୁ ଧରି ପାକି ଲି ଆଉ ଦେଖି ବା ରୁ ସେ ତା ମୋବାଇଲ ରେ  ଓଡିଆ ସେକ୍ସ ଗପ  ରେ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରୀ ପଢୁ ଛି ଆଉ ଚାଦର ହଟାଇ ଦେଖି ଲି କି ସେ ତା ଭିତରେ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ସୋଇ ଛି ତାକୁ ମୁ ଗଲି କଁ କରି ବି ତା ବାଣ୍ଡ ଉପେର ମୋ ନଜର ପଡି ବା ରୁ ଆଉ ମୁ ଚେଷ୍ଟା କରି ବି ମୋ ନଜର ତା ବାଣ୍ଡ ଉପରୁ ହଟାଇ ପାରୁ ନ ଥିଲି ସେ ବିଚାର ମୋତେ ଡରି ମୋ ଗୋଡ ଧରି ପକାଇ ଲା ମୁ ତାକୁ ବୁଝାଇଲି ଦେଖ ଏଇ ସବୁ ଏଇ ସବୁ ଏଇ ବୟସ ରେ ହୋଇ ଥାଏ ତୁ ଚିନ୍ତା କର ନା ମୁ କାହା କୁ କହି ବି ନି କିନ୍ତୁ ଏଆଇ ସବୁ କଲା ବେଳେ ଘରର କବାଟ ବନ୍ଦ କରି କି କର . ସେ ସାହସ ପାଇ ଯାଇ କହି ଲା ଦିଦି ତମେ ବି ଓଡିଆ ସେକ୍ସ ଗପ ର ପାଠକ ମୁ ଲାଜେଇ ଯାଇ ହଁ କହି ଲି ସେ ଠୁ ସେ କହି ଲା ଚାଲ ଦିଦି ଆମେ ମିଶି କି ଆଜି ପଢ଼ି ବା ତା ମୁ ରାଜି ହେଁ ଗଲି.
ମୁ ମୋ ରୁମ କୁ ଯାଇ ମୋ ବ୍ରା ପନ୍ତି ଖୋଲି ଦେଇ କେବଳ ନାଇଟୀ ଟେ ପିନ୍ଧି ଆସି ଲି ଆଉ ତାକୁ ଡାକି ନାଁ ବାପା ବୋଉ ଙ୍କ ବେଡ଼ ରୁମ କୁ ଚାଲି ଗଲୁ କାରଣ ମୁ ଜାଣି ଥିଲି କି ଆଜି ଯାହା ହେଲେ ବି ମୋତେ ନୂଆ ବାଣ୍ଡ ର ସ୍ୱାଦ ଚାଖି ବା କୁ ମିଳିବ ତେଣୁ ମୋ ଘର ର ସବୁ କବାଟ କୁ ବାଣ୍ଡ କରି ବେଡ଼ ରୁମ ରେ ac ଓଂ କରି ଦେଲି ଆଉ ଦୁହେଁ ଗୋଟେ ଚାଦର ଭିତରେ ପଶି ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରୀ ପଢ଼ି ବା କୁ ଲାଗି ଲୁ କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋ ସାନ ଭାଇ ମୋତେ କହି ଲା ଅପା ମୁ କିଛି କେଲେ ତମର କିଛି ପ୍ରୋବ୍ଲେମ ?
ମୁ ନାଆ କହି ଲି ଆଉ କହି ଲି ଦରକାର ପଡି ଲେ ମୋ ସାହାୟ୍ଯ ବି ମାଗି ବୁ ତା ସେ କହି ଲା କି ଅପା ଟିକେ ମୋ ର ହଲାଇ ଦିଅ ମୁ ତା ସେଇଆ ଚାଁହୁ ଥିଲି

ମୁ ଆଉ କିଛି ନ କହି ତା ମୋଟା ବାଣ୍ଡ କୁ ମୋ ହାତ ରେ ମୁଠି ଧରି ଲି ଆଉ ଧୀରେ ଧୀରେ ହଲାଇ ବା କୁ ଲାଗି ଲି ସେ ଷ୍ଟୋରୀ ପଢ଼ି ବା ବାଣ୍ଡ କରି ମୋ ଦୁଧ କୁ ଚିପି ବା ରେ ଲାଗି ଲା ଆଉ କିଛି ସମୟ ପରେ ସେ ମୋ ନାଇଟୀ ତା କୁ ମୋ ଦେହ ରୁ ଅଲଗା କରି ଦେଲା ମୋ ଲଙ୍ଗଳା ଦେହ ଦେଖି ସେ ପାଗଳ ହେଁ ଗଲା. ମୋତେ ପଚାରି ଲା ଦିଦି ଆମେ ସେକ୍ସ କରି ପରି ବା? ମୁ ହଁ କହି ବା ରୁ ସେ ପାଗଳ ଭଳିଆ ମୋ ସାରା ଦେହ କୁ ଚାଟି ବା କୁ ଲାଗି ଲା ଆଉ ଶେଷ ରେ ମୋ ଵାଲା ବିହେନା ବିଆ ପାଖ ରେ ପାଞ୍ଚିଲା ଆଉ ସେ ମୋ ବିଆ କୁ ଟିକେ ଆଉଁସି ଲା ପରେ ସିଧା ଜିଭ ବିଆ କଣ ଭିତରେ ପୁରାଇ ସଲ ସଲ କରି ବା କୁ ଲାଗି ଲା ମୁ ଊଟଜନ ର ଚରମ ସିମା ରେ ପହଂଚି ଯାଇ ଥାଏ ତେଣୁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ନ ପରି ତା ମୁଂହ ରେ ପାଣି ସବୁ ଚଡି ଦେଲି ସେ ମଧ୍ୟ ମୋ ବିଆ ର ସବୁ ପାଣି କୁ ଅମୂର୍ତ ଭଳିଆ ପିଇ ଗୋଲ ଆଉ ପୁଣି ଥରେ ମୋ ବିଆ କୁ ଚାଟି ବା କୁ ଲାଗି ଲା ମୁ ଏଆଇ ଥର ତାକୁ କହି ଲି ଦେଖ ଯାହା କରି ବା ର ଅଛି ଶୀଘ୍ର କରେ ମୁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ପାରୁ ନି .
ସେ ସଂଗେ ସଂଗେ ମୋ ବିଆ କୁ ଛାଡି ଆସି ମୋ ମୁଂହ ରେ ତା ମୋଟା ବାଣ୍ଡ କୁ ପୁରାଇ ଲା ମୁ ମୋ ମୁଂହ ରେ ପୁରାଇ ତା ବାଣ୍ଡ କୁ ଚୁସି ଦେବା ରୁ ସିଧା ଯାଇ ମୋ ବିଆ ରେ ବାଣ୍ଡ କୁ ଟିକେ ଘଷି ଧୀରେ ଧୀରେ ମୋ ବିଆ ରେ ଧକା ଦେଲା ଆଉ ତା ବାଣ୍ଡ ଧୀରେ ଧୀରେ ମୋ ବିଆ ଭିତରେ ପଶି କା ରେ ଲାଗି ଲା ଆଉ ସେ ତା ହାତ ରେ ମୋ ଦୁଧ କୁ ଦଳି ବା ରେ ଲାଗି ଲା କିଛି ସମୟ ଏଏମିତି ଗହିଁ ଲା ପରେ ମୁ ତା ଉପର କୁ ଉଠି ଗଲି ଆଉ ସେ ତଳେ ସୋଇ ଲା ତା ବାଣ୍ଡ ଉପରେ ବସି ବା କୁ ଲାଗି ଲି କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋ ପାଣି ବାହାରି ଲା ଆଉ ମୁ ଶାନ୍ତ ପଡି ଗଲି ,
ମୁ ଚିନ୍ତୁ ର ବାଣ୍ଡ କୁ ମୋ ବିଆ ରୁ କାଢି ମୋ ପାଟି ରେ ପୁରାଇ ଜୋର ଜୋର ରେ ଚୁସି ବା କୁ ଲାଗି ଲି ଆଉ ତା ବୀର୍ଯ ସବୁ କୁ ମୁ ପିଇ ଗଲି ଆଉ ଆମେ ଦୁହେଁ ଲଙ୍ଗଳା ହୋଇ ସୋଇ ରହି ଲୁ ସେ ଦିନ ରାତି ପରେ ଆମେ ଦୁହେଁ ଖୋଲା ରେ ମିଶୁ କେବେ କେବେ ଆମେ ୩ ଜଣ ମିଶି ଗିଁହା ଗେଁହି ବି ହଉ

ବିଦ୍ର: ଏହି କାହାଣୀ ରେ ଥିବା ସମସ୍ତ ଚରିତ୍ର ଗୁଡ଼ିକ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ରୂପେ କାଳ୍ପନିକ ଅଟେ

ଯଦି ଆପଣମାନେ ଏମିତି ନିଜର କିଛି ଅନୁଭୁତିକୁ ଆମ ସହ ଶେୟାର୍ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏବଂ ନିଜ ଷ୍ଟୋରିକୁ ପଢ଼ିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆମକୁ Mail କରନ୍ତୁ 

ଆମ Mail id – odiasexkahani@gmail.com

admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © 2020 OdiaSexGapa All Right Reserved
error: Content is protected !!