kamagni bhauja nku gehin bia ru juice bahara kali-କାମାଗ୍ନି ଭାଉଜ ଙ୍କୁ ଗେହିଂ ବିଆ ରୁ ଜୁସ ବାହାର କଲି 

କାମାଗ୍ନି ଭାଉଜ ଙ୍କୁ ଗେହିଂ ବିଆ ରୁ ଜୁସ ବାହାର କଲି 

kamagni bhauja nku gehin bia ru juice bahara kali

odia sex kahani,bhauja sex story. odia sex gapa,odia sex story,odia sex lahani,kamuka bhauja odia sex gapa,odiasexy story

kamagni bhauja nku gehin bia ru juice bahara kali || ମୋ ନାଁ କାଳିଆ ଏ କାହାଣୀ ପ୍ରାୟ ୧୫ବର୍ଷ ତଳ ର କଥା ମୁଁ ସେତେବେଳେ ଭୁବନେଶ୍ୱର ରେ  ପିଜି କରୁଥାଏ ଆଉ ଏକ ଘର ଭଡା ନେଇ ରହୁଥାଏ ସେହି ଘରେ ଦୁହେଁ ବୁଢ଼ା ବୁଢ଼ୀ ଆଉ ତା ପୁଅ ବୋହୁ ରୁହନ୍ତି ପୁଅ ବିଜିନେସ କରେ ତାଙ୍କ ଘରେ ମୁଁ ବହୁତ ଦିନ ରହିବାରୁ ସେ ମୋ ସହିତ ଭଲ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତି ଆଉ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ବେଳେ ବେଳେ ସାହାଯ୍ୟ କରେ କାରଣ ତାଙ୍କ ପୁଅ ପ୍ରାୟ ସମୟ ବାହାରେ ରୁହନ୍ତି ତାଙ୍କ ପୁଅ ବୋହୁଙ୍କୁ ମୁଁ ଭାଇ ଭାଉଜ ବୋଲି ଡାକେ ଭାଉଜଙ୍କର ଗୋଟେ ଏକ ବର୍ଷ ର ଝିଅ ଭାଉଜଙ୍କ ରୁମ ଝରକା ପଟେ ମୋ ରୁମ ଦେଖା ଯାଉଥାଏ କାରଣ ମୁଁ ଘର ର ବାରିପଟ ଘରେ ରହୁଥାଏ ଦିନେ ରାତିରେ ଭାଉଜ ମୋ ରୁମ କୁ ଆସିଲେ ଆଉ କହିଲେ କାଳିଆ ତମ ଭାଇ ଆଜି ଆସି ନାହାନ୍ତି ଆଉ ମୋ ଶାଶୁ ଶଶୁର ତାଙ୍କ ଝିଅ ଘରକୁ ଯାଇଛନ୍ତି ମୋତେ ଘରେ ଏକା ଡର ଲାଗୁଚି ତମେ ଯଦି ଆମ ଘର କୁ ଆସନ୍ତ ତାହେଲେ ଟିକେ ଭଲ ହୁଅନ୍ତା ଭାଇ ଆସିଲେ ତମେ ଆସିବା ହେରି ସେଠୁ ମୁଁ ତାଙ୍କ ରୁମ ରେ ବସି ଟିଭି ଦେଖିବାକୁ ଲାଗିଲି କିଛି ସମୟ ପରେ ଭାଉଜ ଆସିଲେ ଆଉ କହିଲେ ତମ ଭାଇଙ୍କ କିଛି ଅର୍ଜେଂଟ କାମ ଅଛି ତେଣୁ ସେ ଆସିପାରିବେନି ପ୍ଲିଜ ତମେ ଏଠି ଶୋଇପଡ ସେଠୁ ସେ ମୋ ପାଇଁ ଖାଇବା ଆଣିଲେ ଖାଇ ସାରି ଦୁହେଁ ବସି ଟିଭି ଦେଖିଲୁ ଏମିତି କଥା ହେଉ ହେଉ ସେ କହିଲେ କାଳିଆ ତମକୁ ଗୋଟେ କଥା ପଚାରିବି କିଛି ଖରାପ ଭାବିବନିତ  ସେଠୁ ମୁଁ କହିଲି ନା ଭାଉଜ କୁହ ତା ପରେ ସେ କହିଲେ ତମେ କେବେ କାହା ସହ ସେକ୍ସ କରିଛ ମୁଁ କହିଲି ନା ଭାଉଜ ତାପରେ ସେ କହିଲେ ତମ ଇଚ୍ଛା ହଉନି ସେଠୁ ମୁଁ କହିଲି ଭାଉଜ ବହୁତ ଇଛା ହେଲେ ମୋ ପାଠ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ରଖୁଛି ତେଣୁ କାହା ସହ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବା ପାଇଁ ମତେ ଭଲ ଲାଗୁନି

ସେଠୁ ଭାଉଜ କହିଲେ ମୁଁ ତମକୁ କେମିତି ଲାଗୁଚି ତାପରେ ମୁଁ କହିଲି ଭାଉଜ ତମେ ମତେ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗୁଚ ତମ ପରି ମୁଁ ଗୋଟେ  ସ୍ତ୍ରୀ  ମୋ ଦରକାର ସେଠୁ ଭାଉଜ କହିଲେ ହଉ ଆଜିଠୁ ମୁଁ ତମ ସ୍ତ୍ରୀ ହେଇଯାଇଛି ତାପରେ ଭାଉଜ ମତେ ଗୋଟେ କିସ ଦେଲେ ଆଉ କହିଲେ ଆସ ଯିବା ବେଡ଼ ରୁମ କୁ ନା ଭାଉଜ ମୋତେ ଡର ଲାଗୁଚି ସେଠୁ ଭାଉଜ ମୋତେ ଟାଣି ଟାଣି ତାଙ୍କ ବେଡ଼ ରୁମ କୁ ନେଇଗଲେ ଆଉ ମୋତେ କିସ କରିବାକୁ ଲାଗିଲା ଭାଉଜ ଦେଖିବାକୁ ପୁରା ହଳଦିଆ ଗୋରା ପାତଳୀ ମାଇକିନା ସେ ସବୁବେଳେ ଶାଡି ଆଉ ବ୍ଲାଉସ ପିନ୍ଧନ୍ତି ତାଙ୍କ ଦୁଧ ୩୨ ସାଇଜ ଅଂଟା ୨୮ ଆଉ ଚୌଡା ଗାଣ୍ଡି ପୁରା ୩୪ ସାଇଜ ହେବ ସେଦିନ ସେ ହଳଦିଆ ଶାଡି ଆଉ ଲାଲ ବ୍ଲାଉସ ପିନ୍ଧିଥିଲେ ସେ ପୁରା ଜଳୁଥାନ୍ତି  ସେ କହିଲେ କାଳିଆ ଆଜି ଠୁ ମୁଁ ତମ ମାଈପ ତମେ ମତେ ଲିଲି ବୋଲି ଡାକିବ ତମ  ଭାଇ ମତେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ କରିପାରୁ ନାହାନ୍ତି ଆଉ ଯେବେ ଠୁ ମୋରି ଝିଅ ହେଲାଣି ସେଵେଠୁ ଆଜି ଯାଏ ମୋ ବିଆ ରେ ବାଣ୍ଡ ପଶିନୀ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଭିଡ଼ିଧରିଲି | ସେ ବି ମୋତେ ଭିଡ଼ିଧରିଲେ | ଆଉ ଆମ ଦୁଇଜଣଙ୍କ ଓଠ ଏକ ହେଇଗଲା | ଆଉ ଅପେଖ୍ୟା ନ କରି ମୁଁ ଭାଉଜଙ୍କ  ଶାଢ଼ୀକୁ ଓହ୍ଲାଇଦେଲି | ସେ ବ୍ଲାଉଜ୍ଆଉ ଶାୟା ପିନ୍ଧି ମୋ ସାମନାରେ ଠିଆ ହେଇଥିଲା | ହାତ ମେଲେଇ ମୋତେ ଡାକୁଥିଲା | ମୁଁ ବ୍ଲାଉଜଉପରୁ ହିଁ ତା ଦୁଧକୁ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲି | ବ୍ଲାଉଜ୍ଓଦା କରିଦେଲି | ସେ ବ୍ଲାଉସ ବାହାର କରି  ଦେଲା ଆଉ ବ୍ରାରେ ରହିଲା | ଶାୟାର ଦଉଡ଼ି ଖୋଲିଦେଇ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ପିନ୍ଧି ଠିଆହେଲା | ତା ବ୍ରାକୁ ବି ଖୋଲିଦେଇ ଦେଖିଲି ଠିଆ ଠିଆ ଦୁଧ ଦୁଇଟା କମଳା ପରିକା ହେଇଛି | ଜମା ତଳକୁ ଓହଳିପଡ଼ିନି | ନଇଁପଡ଼ିତା ଦୁଧକୁ ମୋ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୋଷିବାକୁ ଲାଗିଲି | ସେ ଆଃ ଆଃ କହୁଥିଲା ତା ଦୁଧର ନିପଲକୁ ଚାପିଲି ଆଉ ଚାଟିଲି | ସେ ମୋ ମୁଣ୍ଡକୁ ତା ଦୁଧ ଉପରେ ଚିପି ଧରିଲା | ମୁଁ ଗୋଟିଏ ହାତରେ ଆର ଦୁଧକୁ ଚିପୁଥିଲି ଆଉ ଅନ୍ୟ ହାତରେ ତା ବିଆକୁ ଅଣ୍ଡାଳୁଥିଲି | ସେ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଓଦା କରିଦେଲା | ତାପରେ ତା ହାତଧରି  ବେଡ଼  ଉପରେ ଶୁଆଇ ଦେଲି | ଦୁଇଗୋଡ଼କୁ ଉଠେଇ ସାଇଡ଼ରେ ରଖିଲି ଆଉ ଚେୟାର ଉପରେ ନିଜେ ବସିପଡ଼ି ତା ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଖୋଲିଲି | ତା ସଫା ଚିକ୍କଣ ବିଆ ଦେଖି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଫଡ଼ ଫଡ଼ ହେଲା | ତା ବିଆରେ ପାଟିଦେଇ ଚାଟିଲି | ଜିଭକୁ ଭିତରେ ପୁରେଇ ଯେମିତି ସଲ ସଲ କରିଛି ସେ ମୋ ମୁଣ୍ଡକୁ ତା ବିଆ ଉପରେ ଚିପି ଧରିଲା ଆଉ ଖାଇବାକୁ କହିଲା | କହିଲା ମୋ ବିଆ  ଖାଇଦିଅ | ମୋର  କଣ ହେଇ ଯାଉଛି | ମୋ ଜୀବନ ପଳଉଚି | ମୋତେ ଚାପି ଚୁଷି ଖାଇଦିଅ’ |

ମୁଁ ତା ବିଆକୁ ଚାପିଲି, ଚାଟିଲି, ଚୋଷିଲି ଆଉ ଜିଭରେ ଗେହିଁଲି | ସେ ଖାଲି ସଁ ସଁ ହେଉଥିଲା ଆଉ ଆଃ ଆଃ କହୁଥିଲା | ଅନେକ ସମୟ ତା ବିଆ ଖାଇବାପରେ ତା ବିଆ ପୁରା ଢିଲା ହେଇଗଲା | ଆଉ ତା ବିଆରୁ ପାଣି ବାହାରି ଆସିଲା | ମୁଁ ତାକୁ ଛାଡ଼ିଦେଇଉଠିଲି ଆଉ ନିଜର ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ସାର୍ଟ୍ ସବୁ ଖୋଲିଦେଲି | ଗାମୁଛାଟିଏପିନ୍ଧି କଣ୍ଡୋମ୍ ନେଇ ଆସିଲି | ମୋ ଠିଆ ବାଣ୍ଡ ତା ବିଆ ଉପରେ ଚାପଦେଲି ଆଉ ଦୁଇ ଥରରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ତା ବିଆରେ ପଶିଗଲା |ସେ ସେମିତି ଖଟ ପରେ ଶୋଇଥିଲା ଆଉ ମୁଁ ଠିଆ ହେଇ ତା ବିଆକୁ ବାଣ୍ଡରେ ଗେହୁଁଥିଲି | ସେ ଆଃ ଆଃ କହୁଥିଲା ମୁଁ ଯୋର୍ ଯୋର୍ ରେ ଗେହୁଥିଲି |
ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ next page କୁ  ଯାଅନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *