Kuanri bia ra sil phiteile rakesh babu-କୁଆଁରୀ ବୀଆ ର ସିଲ ଫିଟେଇଲେ ରାକେଶ ବାବୁ

Kuanri bia ra sil phiteile rakesh babu-କୁଆଁରୀ ବୀଆ ର ସିଲ ଫିଟେଇଲେ ରାକେଶ ବାବୁ

କୁଆଁରୀ ବୀଆ ର ସିଲ ଫିଟେଇଲେ ରାକେଶ ବାବୁ

Kuanri bia ra sil phiteile rakesh babu

Odia sex story,odia sex gapa, odia sex kahani,odia sex stories,odia jouna gapa,bhauja gapa,new odia sex story,kuanri jhia sex,new hot  sex stories,odia xxx sex stories

 ଏଇ ଷ୍ଟୋରୀଟି ମୁ ଗଟେ କୁଂଆରୀ ଝିଅ ସୋନାଲି ର ଯିଏ କି ଭୁବନେଶ୍ୱର ରେ ତା ପରବାର ସହିତ ରହୁ ଥିଲା ଏବଂ ଭୁବନେଶ୍ୱର ରେ ରହି ସେ ଇଂଜିନିରିଂ ପଢୁ ଥିଲା ଦେଖି ବା କୁ ସୁନ୍ଦର ଚେରହା ଡୌଲ ଡାଉଲ ସ୍ଵାସ୍ଥ ସୁନ୍ଦର ଦୁଧ ଏଏବଂ ଦେଖି ବା କୁ କାମୁକ ପ୍ରକୃତି ର . ରବେ ଚାଲନ୍ତୁ ଷ୍ଟୋରୀ ଉପର କୁ ଯିବା

ମୁ ସୋନାଲି ସେତେବେଳେ ଇଂଜିନିରିଂ ର ୩ୟ ବର୍ଷ ର ଛାତ୍ରୀ ଥିଲି ଦୁଧ ମୋ ର ୩୪ ପିଚା ୩୬ ଆଉ ଅଂଟା ୩୦ ଥିଲା ମୋ ଦୁଧ କୁ ଦେଖି କେତେ ଟୋକା ଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ପେଣ୍ଟ ଭିତେର ରେ ଛିଡା ହେବ ମୁ ଲକ୍ଷ କରି ଛି କିନ୍ତୁ ମୁ କେବେ କାହା କୁ ଗେଁହି ବା କୁ ସୁଯଗ ଡାଏ ନ ଥିଲି କି କାହାକୁ  କେବେ ନିଜ ବୟ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ବଣାଇ ବା କୁ ଡାଏ ନ ଥିଲି ମୁ ଚାଁହୁ ଥିଲି ମୋତେ ଯିଏ ପ୍ରଥମ ଥର ଗେଁହି ବା ସେ ମେତେ ପ୍ରଥମ ଥର ରେ ସବୁ ସୁଖ ଦେବା ଝା କି ଗୋଟେ ନାରୀ ପାଇଁ  ଆବଶ୍ୟକ. ଆଉ ସେ ମୋତେ ସବୁ ବେଳେ ଗେଁହି କି ପୁରା ଶାନ୍ତି ଦେଇ ପାରୁ ଥିବ ତେଣୁ ମୁ ମୋ ଠାରୁ ୩-୪ ବର୍ଷ ବଡ ଟୋକା ଟେ ଖୋଜୁ ଥିଲି ଆଉ ଭାଗ୍ୟ କୁ ବି ମୋ ର ସହି ପରି ଯୁବକ ଟେ ଜୁଟି ଗେଲ ସେ ହଉଛନ୍ତି ରାକେଶ .

ମୋ ବାପାଙ୍କ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ପୁଅ ସେ ମାନେ ଆମ କଲୋନୀ କୁ ନୂଆ କରି ରହି ବା କୁ ଆସି ଥିଲେ ଆଉ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରଥମ ଥର ଦେଖି ମୁ ଭାବି ନାଁ ଥିଲି କି ଇଏ ହିଁ ମୋ ବିଆ କୁ ଗହିଁ ଶାନ୍ତ କରି ପରି ବେ ଆଉ ତାଙ୍କ ଶରୀର ମତେ ପୁରା ଅକୃଷ୍ଟ କରୁ ଥାଏ ତାଙ୍କ କଥା ଭାବି ଭାବି ମୁ ମୋ ବିଆ ରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ମାରୁ ଥାଏ କିନ୍ତୁ ଆମର ଏଆଇପର୍ୟନ୍ତ ଥୁରୁ ଟିଏ ବି କଥା ବାର୍ତା ହୋଇ ନ ଥାଏ ଆଉ ମୁ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ମନ କଥା ଜାଣି ନ ଥାଏ ତେଣୁ ମୋତେ ମୋ ବିଆ ଶାନ୍ତ କରି ବା ର ଗୋଟେ ଉପାୟ ଜଣ ଥିଲା ଯାଉ ତା ଥିଲା ରୁ ଷ୍ଟୋରୀ ପଢିବା ଆଉ ତାଙ୍କ କଥା ଭାବି ଭାବି ବିଆ ରେ ଆଙ୍ଗୁଳି ମାରି ବା ମୁ କେବେ ବାଇଗଣ କିମ୍ବା ଆଉ କିଛି ବିଆ ରେ ପୁରାଇ ନ ଥିଲି କାରଣ ମୁ ଶୁଣି ଥିଲି କି ମୋଟା ଜିନିଷ ବିଆ ରେ ପୁରାଇ ଲେ କୁମାରୀତ୍ବ ନଷ୍ଟ ହୋଇ ଯାଏ ତେଣୁ ମୁ ରାତି ରେ କେବଳ ଆଙ୍ଗୁଳି ମାଧ୍ୟମ ରେ ହଁ ବିଆ ର ଗଲୁ ମାରି ବା କୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁ ଥିଲି

ଏଆଇମିତି କିଛି ଦିନ କାଟି ଗଲା ଆଉ ଦିନେ ବାପା କୌଣସି କାମ ରେ ଦିଲ୍ଲୀ ଯାଇ ଥାନ୍ତି ଆଉ ଘେରେ ମୁ ଏବଂ ମୋ ମା ଥିଲୁ ସେ ଦିନ କୌଣସି କମ ରେ ସେ ଆମ ଘେରା କୁ ଆସି ଥାନ୍ତି ଆଉ ସେ ସମୟ ମା ବଜାର କୁ ଯାଏ ଥାଏ ମୁ ଟିଭି ଦେଖୁ ଥାଏ ସେ ଆସି ଲେ ମୁ ତାଙ୍କୁ ବସି ବା କୁ କହି ଲି ଆଉ ଆମେ ଦୁହେଁ ମିଶି କରି ଟିଭି ଦେଖି ଲୁ କିଛି ସମୟ ପେରେ ଆମେ ଗପି ବା କୁ ଲାଗି ଲୁ ଆଉ ମୁ ଜାଣି ଜାଣି ମୋ ଓଢଣୀ କୁ ଦେହ ରେ ପକାଇ ନ ଥାଏ ତେଣୁ ମୋ ଦୁଧ ଯୋଡ଼ାକ ମୋ ଡ୍ରାଏସ୍ରେ କୁ ଠେଲି କି ଥାଏ ମୁ ଲକ୍ଷ କରୁ ଥିଲି ସେ ମୋ ଦୁଧ କୁ ଲକ୍ଷ କରୁ ଥାନ୍ତି ଆଉ ମୁ ତାଙ୍କୁ ପେଣ୍ଟ ରେ ହେଁ ଥିବ ତମ୍ବୁ କୁ. ତା ପେରେ ଆମେ ମୋବିଲେ ନୁଁମ୍ବର ଏକ୍ସଚେଞ୍ଜ କଲୁ ଆଉ ସେ ଆମ ଘରୁ ଚାଲି ଗେଲେ.
କିଛି ଦିନ ପେରେ ଆମ ର ଫୋନେ ରେ ଗପି ବା ଆରମ୍ଭ ହେଁ ଗଲା ଆଉ ଧୀରେ ଧୀରେ ଆମେ ସେକ୍ସ ଟୋପିକ ଉପେର କୁ ଗଲୁ ଆଉ ସବୁ ରାତି ରେ ଆମେ ସେକ୍ସ ବିସୟ ଗପୁ ଥିଲୁ ଆଉ ନିଜେ ନିଜେ ହାତ ରେ ଶାନ୍ତ ହେଁ ଶୋଉ ଥିଲୁ ଧୀରେ ଧୀରେ ଆମେ ସେକ୍ସ କରି ବା କୁ ବ୍ୟାକୁଳ ହୋଇ ଜେଲୁ କେବଳ ସେକ୍ସ ଛଡା ଆଉ କିଛି କଥା ଆମେ ହଉ ନ ଥିଲୁ ଦେହ ର ଭୋକ ଧୀରେ ଧୀରେବଢି ବା ରେ ଲାଗି ଲା ଆଉ ଆମେ ସ୍ଥିର କଲୁ ଘରୁ ଲୁଚି କି ଜାଇ ଆମେ ସେକ୍ସ କରି ବା ଆଉ ସେଥି ଲାଗି ଆମେ ଜାଗା ଖୋଜି ବା କୁ ଲାଗି ଲୁ ଆଉ ଠିକକ ସେ ସମୟ ରେ ଆମ ଘର ର ଜଣେ ବନ୍ଧୁ ଙ୍କ ଘରେ ବାହାଘର ଥିଲା ଗାଁ ରେ ମୁ ପାଠ ର ବାହାନା କରି ଘେରେ ରକ ରହି ଗଲି ଆଉ ସମେସ୍ତେ ଗେଲ ପେରେ ଆମେ ଦୁହେଁ ସେକ୍ସ କରିବା କୁ ଠିକ କଲୁ .

ଘର ଲୋକ ରାତି ରେ ଘରୁ ଗଲା ପରେ ସେ ତାଙ୍କ ଘେରେ ସାଙ୍ଗ ଘେରେ ରାତି ରହି ବେ କହି ଆମ ଘର ପଛ ପଟୁ ପଶି ଲେ ଆଉ ଆମେ ଘେରା ର ସବୁ କବାଟ ଝୋରକା କୁ ବନ୍ଦ କରି ଦେଲୁ ଆଉ ଦୁହେଁ ସାଙ୍ଗ ହଃହୋୱେ ବେଡ଼ ରୁମ କୁ ଜାଇ ପରସ୍ପର କୁ କୁଣ୍ଢା କୁଣ୍ଢି ହୋଇ ଓଠ କୁ ଓଠ ରେ ଲଗାଇ ଚୁମା ଦିଅ ନିଅ ହେଲୁ ଆମେ ସେ ରାତି ଅଲଗା ଦୁନିଆ ରେ ଦୁହେଁ ଥାଉ ଦୁହେଁ ଦୁହିଁ ଙ୍କ ଓଠ କୁ କାମୁଡୁ ଥାଉ ଆଉ ସେ ମୋ ଦୁଧ କୁ ଚିପି ବା ରେ ତାଙ୍କୁ ଦୁଇ ହାତ କୁ ଲଗାଇ ଡାଏ ଥାନ୍ତି ମେତେ ଭାରି ଉତେଜନା ଅନୁଭବ ହଉ ଥାଏ ମୋ ବିଆ ଭିଟରେ ଆଉ ମୁ ତାଙ୍କୁ ଓଠ କୁ ଜୋର ଜୋର ରେ କାମୁଡ଼ି ଦାଉ ଥାଏ ଆମେ ଆଗରୁ ସେକ୍ସ ବିସଯ ରେ ବହୁତ କଥା ହୋଇ ଥିବ ରୁ ଆମ ଦୁଇ ଜଣ ଙ୍କ ଭିତରେ କିଛି ସଂକୋଚ ନ ଥିଲା ତେଣୁ ମୋ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ପେଣ୍ଟ ଭିତରେ ହାତ ପୁରାଇ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ସହିତ ହାତ ରେ ଖେଳି ବା କୁ ଲାଗି ଲି ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ କୁ ଆଉଁସି କି ବାଣ୍ଡ ର ଚମଡା ତା କୁ ଆଗ ପଛ କରି ବା କୁ ଲାଗି ଲି

ଆଉ କିଛି ସମୟ ପେରେ ମୁ ଓଠ କୁ ଅଲଗା କରି ଦେଲୁ ଆଉ ଦୁହେଁ ପରସ୍ପର ର ଦେହ ରୁ ଡ୍ରାଏସ୍ରେ ଖଲି ଦୁହେଁ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ହେଁ ଗଲୁ ଆଉ ମୁ ତାଙ୍କୁ ବେଡ଼ ପାଖ ରେ ଛିଡା କରି ଦେଇ ବେଡ଼ ରେ ସୋଇ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ଟା କୁ ମୋ ପାଟି ରେ ପୁରାଇ ଚୁସି ବା କୁ ଲାଗି ପଡି ଲି ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ତା ବହୁତ ମୋଟା ଥିବ ରୁ ମୋ ଛୋଟ ପାଟି ରେ ପୁରା ପଶୁ ନ ଥାଏ କିନ୍ତୁ ସେ ମୋ ପାଟି ରେ ତାଙ୍କ ମୁଷଳ ବାଣ୍ଡ ରେ ଗହିଁ ବା କୁ ଲାଗି ଲେ ଆଉ ଧୀରେ ଧୀରେ କରି ମୋ ପାଟି ରେ ଧକା ଦେବା ଷ୍ଟାର୍ଟ କରି ଦେଲେ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ମୋ ଗଳା ପର୍ୟନ୍ତ ଯାଉ ଥାଏ ମତେ କଷ୍ଟ ହେଲେ ମଧ୍ୟ ଭାରି ମଜ଼ା ଆସୁ ଥାଏ ମୁ ଏଆଇ ସବୁ ଭିଡ଼ିଓ ରେ ଦେଖି ଥିବ ରୁ କିଛି ଅସୁବିଧା ହଉ ନ ଥାଏ .

ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ nextpage କୁ ଯାଅନ୍ତୁ

admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © 2020 OdiaSexGapa All Right Reserved
error: Content is protected !!