Langala Film Dekhi Khudi Nku Deli Gihana Maja 

Langala Film Dekhi Khudi Nku Deli Gihana Maja    ଖୁଡୀ ଏବଂ ମୁଁ ତାଙ୍କ ବେଡ ରେ ସୋଇଗଲୁ, ଖୁଡୀ ଲାଇଟ ବନ୍ଦ କରିଦେଇଥିଲେ, ମୋତେ ବହୁତ ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ନିଦ ଆସୁ ନଥିଲା, ସେତେବେଳକୁ ଖୁଡୀ ବୋଧେ ହୁଏ ସୋଇପଡିଥିଲେ । କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋତେ ଶୋଷ ଲାଗିବାରୁ ମୁଁ ପାଣି ପିଇବା ପାଇଁ ଚାଲିଗଲି । ଯେବେ ମୁଁ ପାଣି ପିଇ ଆସିଲି ଦେଖିଲି ଖୁଡୀଙ୍କ ମେକ୍ସି ତାଙ୍କ ଆଣ୍ଠୁ ଉପରକୁ ଉଠି ଯାଇଛି । ଏହି ସବୁ ଦେଖି ମୋ ଭିତର ର ଯୌନ ରକ୍ଷାସ ଚେଇଁ ଉଠିଲା । କିନ୍ତୁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୋ ମନ ରେ ଖୁଡୀଙ୍କୁ ନେଇ କୌଣସି ଖରାପ ଚିନ୍ତା ଧାରା ନଥିଲା ।

ମୁଁ ଚୁପ ଚାପ ଯାଇ ଖୁଡୀଙ୍କ ପାଖରେ ସୋଇଗଲି । ମୁଁ ଦେଖିଲି ଖୁଡୀ ଗଭୀର ନିଦ ରେ ସୋଇଛନ୍ତି, ମୁଁ ଭାବିଲି ତାହାଲେ କଣ ପାଇଁ ଏ ସୁଯୋଗ ର ଫାଇଦା ଉଠେଇ ନବା । ମୁଁ ମୋର ଗୋଟିଏ ହାତ ଖୁଡୀ ଙ୍କ ଜଙ୍ଗ ଉପରେ ରଖିଲି, ଧିରେ ଧିରେ ଜଙ୍ଘ ଆଉଁସିଲି । ଖୁଡୀ ଟିକେ ହଲିବାକୁ ଲାଗିଲେ, ମୁଁ ଡରି ଗଲି କିନ୍ତୁ ସେ ଫୁଣି ସିଧା ହୋଇ ସୋଇ ପଡିଲେ । ମୁଁ ତାଙ୍କ ନାଭି ରେଖେଳିବାକୁ ଲାଗିଲି କିନ୍ତୁ ସେ ସେମିତି ସୋଇଥାନ୍ତି ।

ମୁଁ ତା ଆଗକୁ କିଛି କରିବା ପାଇଁ ସାହସ କରି ପାରିଲି ନାହିଁ, ସୋଇ ପଡିଲି । ମୁଁ ସକାଳୁ ଉଠିଲା ବେଳକୁ ୯ ଟା ହେଇଯାଇଥିଲା,ମୋତେ ଦୋକାନ କୁ ଯିବା ପାଇଁ ଡେରି ହଉଥିଲା । ମୁଁ ଉଠି ବାର୍ଥରୁମ ଯାଇ ଜଳଦି ଫ୍ରେସ ହୋଇ ଆସି ଗଲି ।

ଖୁଡୀ ସେହି ସମୟ ରେ ମୋ ପାଇଁ ଜଳଖିଆ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରୁଥିଲେ, ମୁଁ ଖୁଡୀଙ୍କୁ ଗୁଡମର୍ନିଂ କହିଲି । ଖୁଡୀ ମୋତେ ପଚାରିଲେ କଣ କାଲି ରାତିରେ ନିଦ ହେଇନଥିଲା କି ? ତାଙ୍କର ମୁଁ ଏହି କଥା ଶୁଣି ଡରି ଗଲି, ମୋତେ ଲାଗିଲା କି କାଲି ରାତି ମୋ କରନାମା ଯଦି ଖୁଡୀ ଙ୍କୁ ଜଣାପଡିଯାଇଥିବା… ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କହିଲି ( ଡରିକି ) କାହିଁ କାଲି ରାତିରେ କଣ ହେଇଥିଲା କି ?

ଖୁଡୀ – ଆରେ ତୁମେ ଡେରି ରେ ଉଠିଲ ନା ତେଣୁ ମୁଁ ପଚାରିଲି

ମୁଁ – ନା ଖୁଡୀ ସେମିତି କିଛି କଥା ନାହିଁ

ଖୁଡୀ – ଆଚ୍ଛା ହଉ , ଜଳଦୀ ଟିଫିନ ଖାଇ ଯାଅ

ମୁଁ – ହଁ, ଠିକ ଅଛି ଖୁଡୀ

ମୁଁ ଟିଫିନ କରି ମୋ ଦୋକାନ କୁ ଚାଲିଗଲି, ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ଦ୍ଵିପ୍ରହର ଖାଇବା ପାଇଁ ଘରକୁ ଆସିଲି ମୁଁ ଦେଖିଲି ଖୁଡୀ କାଲି ରାତିର ସେହି ନେଟ (ଜଳିବାଲା) ମେକ୍ସି ପିନ୍ଧିଥାନ୍ତି, ମୁଁ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ଲଗାତାର ଚାହିଁଲି। ତାପରେ ଆମେ ସାଙ୍ଗ ହୋଇ ଖାଇବା ପାଇଁ ବସିଲୁ ଏବଂ କଥା ହେଉଥିଲୁ । ଖୁଡୀ ମୋତେ କହିଲେ – ଆରେ ବିଶୁ ଗୋଟେ ଗାର୍ଲ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ଖୋଜି ନିଅ କେତେ ଦିନ ଏମିତି ମୋତେ ଘୁରି ଘୁରି ଦେଖୁଥିବ ।

ମୁଁ – କଣ କହୁଛ ମୁଁ କିଛି ବୁଝିପାରୁନି

ଖୁଡୀ – ଆରେ ମୋତେ କଣ ସବୁ କହିବା ପାଇଁ ପଡିବ

ମୁଁ – ( ଡରି ଡରି କହିଲି ) କଣ, କଣ ହେଇଛି ଖୁଡୀ ?

ଖୁଡୀ – ଆରେ ତମେ ସେ ସବୁ ଦେଖୁଛ, ଯେଉଁ କାମ ତୁମକୁ ଏଇ ବୟସ ରେ କରିବା ଦରକାର

ମୁଁ – ତୁମେ କଥା କିଛି ବୁଝା ପଡୁଣି, ମୁଁ ଏମିତି କଣ ଦେଖୁଛି ?

ଖୁଡୀ – ବେଶୀ ଭୋଳା ହୁଅ ନାହିଁ, ମୁଁ ସେ ସବୁ କଥା ଜାଣିଛି

ମୁଁ – କଣ ତୁମେ ଜାଣିଛ ଖୁଡୀ ?

ଖୁଡୀ – କାଲି ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ତୁମ ଘରକୁ କପଡା ଧୋଇବା ପାଇଁ ଯାଇଥିଲି ତୁମେ ଟିଭି ସେ ସବୁ ଦେଖୁଥିଲା

ବନ୍ଧୁମାନେ ତାଙ୍କର ମୁଁ ଏହି କଥା ଶୁଣି ସେହି ସବୁ କଥା ଭାବି ମୋ ନିଶ୍ଵାସ ପ୍ରଖର ହେଇଗଲା, ମୋର ମନେ ପଡିଗଲା ମୁଁ ଟିଭି ରେ କାଲି ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମି ଦେଖୁଥିଲି । ଖୁଡୀ ସେ ସବୁ ଦେଖି ଟିଭି ବନ୍ଧ କରି ଦେଇଥିଲେ ।

ମୁଁ – ( ଡରି ଡରି ) ଖୁଡୀ ପ୍ଳିଜ ତୁମେ ଏକଥା ବୋଉ କୁ କହିବ ନାହିଁ

ଖୁଡୀ – ( ହସି କରି କହିଲେ ) ଆରେ ପାଗଳ ମୁଁ କଣ ପାଇଁ ବୋଉଙ୍କୁ କହିବି ସେ କଥା, କିନ୍ତୁ ତୁମକୁ ମୋର ଗୋଟେ କାମ କରିବା ପାଇଁ ପଡିବ

ମୁଁ – ହଁ, ମୁଁ ତୁମର ସବୁ କାମ କରିବି ଯାହା ତୁମେ ମୋତେ କହିବ, କିନ୍ତୁ ବୋଉ କୁ କହିବ ନାହିଁ

ଖୁଡୀ – ଆରେ ନା, କହିଲି ନା କହିବି ନାହିଁ ବୋଲି ।

ମୁଁ – ତୁମକୁ ବହୁତ ଧନ୍ୟବାଦ ଖୁଡୀ

ଖୁଡୀ – ଠିକ ଅଛି

ମୁଁ – କୁହ ମୋତେ କଣ କରିବା କୁ ହେବ

ଖୁଡୀ – ସେ ସବୁ ଯାହା କାଲି ସେ ଭିଡିଓ ରେ ହଉଥିଲା

ମୁଁ – କଣ, କିନ୍ତୁ କାହା ସହିତ?

ଖୁଡୀ – କାହା ସହ ମାନେ କଣ ? ମୋ ସାଥିରେ ଆଉ କାହା ସହ, ମୁଁ କହୁଛି ମାନେ ମୋ ସହ କରିବ ନା, ମୋ ଛଡା ତୁମ ସାଥିରେ ଏଠି ଆଉ କିଏ ଅଛି କି ? ଯାହା ସହ ତୁମେ ଏ ସବୁ କରିବ ?

ମୁଁ – କିନ୍ତୁ ଖୁଡୀ ମୁଁ ତୁମ ସହିତ ଏସବୁ କେମିତି କରିବି?

ଖୁଡୀ – କିନ୍ତୁ ପରନ୍ତୁ ମୁଁ ଏସବୁ କିଛି ଜାଣି ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ପରନ୍ତୁ ତୁମେ ଯଦି ମୋ କାମ ନକର ମୁଁ ତୁମ ବୋଉଙ୍କୁ ସେ ସବୁ କଥା କହିଦେବି, ଯାହା କୁ ମୁଁ ତୁମ କଥା ରଖି ଲୁଚେଇବାକୁ ଯାଉଛି

ବନ୍ଧୁମାନେ ମୁଁ ଖୁଡୀ ଙ୍କ କଥା ଶୁଣି ଡରି ଯାଇଥିଲି କାରଣ ଖୁଡୀ ମୋତେ ସିଧା ସିଧା ବ୍ଲକମେଲ କରୁଥିଲେ ଆଉ ମୁଁ ବି କଣ କରିପାରିବି ? କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ଠାରୁ ବଞ୍ଚିବା ପାଇଁ ମୋତେ ଅନ୍ୟ କୌଣସି ରାସ୍ତା ଦେଖା ଯାଉନଥିଲା, ସେଥିପାଇଁ ମୁଁ ତୁରନ୍ତ ତାଙ୍କୁ ହଁ କହିଦେଲି । ଆମେ ଦୁଇ ଜଣ ଖୁଡୀଙ୍କ ବେଡ ରୁମକୁ ଚାଲିଗଲୁ । ଯେମିତି ରୁମ ରେ ପହଞ୍ଚିଛୁ ଖୁଡୀ ମୋତେ କିସ କରିବା ରେ ଲାଗିଲେ । ସେ ମୋତେ ଧିରେ ଧକା ମାରି ବେଡ ଉପରେ ପକେଇ ଦେଲେ ।

ଆମେ ଏମିତି ୧୦ ମିନିଟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଦୁହେଁ ଦୁହଁଙ୍କୁ କିସ କଲୁ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ମୁଁ ଗରମ ହେଇଗଲି, ମୁଁ ଜୋସ ରେ ଆସି ମୋ ଖୁଡୀଙ୍କୁ ମୋ ଉପରୁ ହଟେଇ ଦେଲି, ମୁଁ ତୁରନ୍ତ ତାଙ୍କ ମେକ୍ସିକୁ ଖୋଲି ଦେଲି । ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଆଜି ପ୍ରଥମଥର ପାଇଁ ବ୍ରା ଓ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଦେଖିଲି ଏବଂ ମୋର ଏହା ପ୍ରଥମ ସେକ୍ସ ଥିବାରୁ ମୁଁ ସମ୍ଭାଳି ପାରିଲି ନାହିଁ । ମୁଁ ସେହି ସମୟ ରେ ବହୁତ ଜୋସ ରେ ଥିଲି ମୋ ଭିତର ର ସେକ୍ସ ରାକ୍ଷସ ଜାଗି ଯାଇଥିଲା ।

ମୁଁ ଖୁଡୀଙ୍କୁ କହିଲି ମୋ ବଣ୍ଡ ଏବେ ପାଣି ଛାଡିବ, ମୋର ଏହି କଥା ଶୁଣି ଖୁଡୀ ସାଙ୍ଗେ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ କୁ ଖୋଲିଦେଲେ । ପ୍ୟାଣ୍ଟ ରେ ଇଲାଷ୍ଟିକ ଲାଗିଥିବା କାରଣ ରୁ  ସେ ମୋ ଚଡି କୁ ବି ତଳକୁ କରି ଏକା ସଙ୍ଗେ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଓ ଚଡି ଖୋଲିଦେଲେ । ଏବେ ଖୁଡୀ ମୋ ୭ଇଞ୍ଚର ଲାମ୍ବା ଓ ମୋଟା ବଣ୍ଡ କୁ ଦେଖି ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଦେଲେ । ଛୋଟ ପିଲା ଯେମିତି କାଠି ଆଇସ କ୍ରିମ ଚୁଚୁମନ୍ତି ସେମତି ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଚୁଚୁମୁଥାନ୍ତି ।

ବନ୍ଧୁମାନେ ମୋର ଏହା ପ୍ରଥମ ଅନୁଭବ ଥିଲା ଯେ କୌଣସି ସ୍ତ୍ରୀ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ହାତ ରେ ଧରି ଧିରେ ଧିରେ ଚୁଚୁମୁଛି । ମୁଁ ବହୁତ ଉତେଜିତ ହେଇଥିବାରୁ କାରଣ ମୁଁ ବହୁତ ଶୀଘ୍ର ତାଙ୍କ ମୁହଁ ରୁ ଝଡି ଗଲି । ସେ ମୋର ସବୁ ବୀର୍ଯ୍ୟ ପିଦେଲେ । ମୁଁ ବାଣ୍ଡ କୁ ଚାଟିଚାଟି ପୁରା ସଫା କରିଦେଲେ । ଏବେ ସେ ମୋତେ କହିଲେ – ୱା ବିଷୁ ମଜା ଆସିଗଲା, ତୁମ ବାଣ୍ଡ ତୁମ ଦଦାଙ୍କ ଠୁ ବି ବଡ .

ମୁଁ – କଣ ସତରେ ଖୁଡୀ ?

ଖୁଡୀ – ହଁ, ପୁରା ଖାଣ୍ଟି ସତ, ମୁଁ ଭଲା ତୁମକୁ କାହିଁ ମିଛ କହିବି  Langala Film Dekhi Khudi Nku Deli Gihana Maja

ଆଗକୁ ପଢିବା NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ


One Reply to “Langala Film Dekhi Khudi Nku Deli Gihana Maja ”

  1. story padhi mu bahut hit hoi gali . nija khudi ku Bhabi haleili. . dine sujog pai khudi ku rape kari deli. se mate bahut sodhila. hele 15 dina pare nije asi gehinbaku kahila ebe mu taku pray sabudin gehunchi. thanx for the stoty

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *