malikani jhia ku ekutia pai nirdhum gehinli-ମାଲିକାଣୀ ଝିଅ କୁ ଏକୁଟିଆ ପାଇ ନିରଧୂମ ଗେହିଂଲି

ମାଲିକାଣୀ ଝିଅ କୁ ଏକୁଟିଆ ପାଇ ନିରଧୂମ ଗେହିଂଲି

malikani jhia ku ekutia pai nirdhum gehinli

odia sex story,odia sex kahani,odia sex stories,malikani sah sex,malikani jhia sah sex,odia randi gapa,odia sex stories

 ଆଜି ମୋ ଷ୍ଟୋରୀର ରିଅଲ ହିରୋ ହଉଛି ସ୍ୱାଗତିକା । ତା ଦେହଟା ଏମିତିଯେ, ସବୁ ବାଣ୍ଡକୁ ସତେଯେମିତି ଖାଲି ସ୍ୱାଗତ କରୁଛି । ସ୍ୱାଗତିକାର ବଳିଲା ବଳିଲା ଦୁଧ, ଦୋହଲା ଦୋହଲା ଗାଣ୍ଡି । ଫୁଲକା ଫୁଲକା ମୁହଁ, କୁଂଚୁକୁଂଚିଆ ବାଳ ଟୋକାଙ୍କୁ ମତୁଆଲା କରିଦେବ । ଦେଖିବାକୁ ବେଶୀ ଗୋରା ନହେଲେବି କଳା ବି ନୁହେଁ । ସ୍ୱାଗତିକା ପିଲାଦିନୁ ଗଲେଇ । ନହେଲେ ଘୋଡ଼ାଘେଇ ଟୋକି ନବମ ଶ୍ରେଣୀରେ ପେଲା ଖାଇଥା’ନ୍ତା ? ବଡ଼ ହେଲା ଦିନଠୁ ସବୁବେଳେ ବିଆରେ ହାତ ପୂରାଇ ଖଜଖଜ କରୁଥିବ ।

କେତେବେଳେ ବାଇଗଣ, କେତେବେଳେ ପେନସିଲ, କେତେବେଳେ ଆଙ୍ଗୁଠି… ତା’ର ଏଇ ପେଲା ଗୁଣ ଯୋଗୁଁ ତା ବୋଉ ତାକୁ ଗୋଡେ଼ ଗୋଡେ଼ ଜଗେ । ଫଳରେ ଦି ତିନି ବର୍ଷ ସିଏ ଆଉ ପେଲା ଖାଇପାରିଲାନି । ମନ ଖଜଖଜ ହେଲେ ବି ସ୍କୋପ ତ ମିଳେନା । ଶେଷକୁ ସ୍ୱାଗତିକା ଗିହାଁ ଆଶା ଛାଡ଼ି ଦେଇଥିଲା । ଭାବିଥିଲା ବୋଧେ ବାହା ହେବା ପରେ ହିଁ ତା ବିଆ ପୂଜା କରିବାକୁ ପୂଜାରୀ ମିଳିବେ । ଏମିତିକି କିଛି ଦିନ ବିତିଯିବା ପରେ ଦିନେ ସ୍ୱାଗତିକା ବିଆ ଆକାଶରେ ବାଣ୍ଡର ବଜ୍ରପାତ ହୋଇଥିଲା ।

ସେତେବେଳକୁ ତାଙ୍କର ଦୋ’ ମହଲା ହେଇ ଯାଇଥାଏ । ତେଣୁ ଘର ଭଡ଼ା ଦେବାକୁ ଲୋକ ଖୋଜା ହୋଇଥାଏ । ସ୍ୱାଗତିକାର ଗଲେଇ ଗୁଣ ଯୋଗୁଁ ତା ବାପା ଟୋକାଙ୍କୁ ଘରେ ରଖିବାକୁ ରାଜି ହେଉନଥାନ୍ତି । ହେଲେ ଭଲ ଭଡ଼ାଟିଆ ନମିଳିବାରୁ ଶେଷରେ ଜଣେ ଟୋକାକୁ ରଖିବାକୁ ରାଜି ହେଲେ । ଟୋକାଟା ନାଁ ସମୀର । ଗୋରା ତକତକ । ଭାରି ସିମ୍ପଲ । ସିଭି ରମଣରେ ପଢ଼ୁଥାଏ । ପାଠ ଭଲ ତ ସିଏ ଭଲ । ହେଲେ ଯେଉଁଦିନ ସ୍ୱାଗତିକା ତାକୁ ଦେଖିଦେଲା ତା ଖୁସି ନକହିଲେ ସରେ । ଛେନାପୋଡ଼ ଭଳିଆ ପିଲାଟାକୁ ଖାଇବାକୁ ହମହମ ହେଉଥାଏ । ହେଲେ ସମୀରର ଏଥିପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ନଥାଏ । ହେଲେ ସ୍ୱାଗତିକା ଟୋକାଙ୍କୁ ପଟାଇବାର କାଇଦା ଜାଣିଛି ।

ସମୀର ଉପର ମହଲାରେ ରହେ । ସମୀରକୁ ଦେଖା କରିବା ବାହାନାରେ ସବୁଦିନ ସକାଳେ, ସଂଧ୍ୟାରେ ସ୍ୱାଗତିକା ଛାତ ଉପରକୁ ପଳାଏ । ସ୍ୱାଗତିକାର ବାପା ମା’ ଚାକିରୀ କରୁଥିବାରୁ ଦିନ ସାରା ବି ତାଙ୍କ ଘରେ କେହି ରହନ୍ତିନି । ସେପଟେ ଦିନ ସାରା କଲେଜ ଯାଏ ସମୀର । ତେଣୁ ସ୍ୱାଗତିକା ସବୁବେଳେ ସାଥୀଟିଏ ଖୋଜି ଚାଲିଥାଏ । କିନ୍ତୁ ସମୀର ତା ଆଡ଼କୁ ଜମା ଧ୍ୟାନ ଦେଉନଥାଏ । ଦିନକର କଥା । ସକାଳୁ ସକାଳୁ ଲୁଗା ଶୁଖାଇବାକୁ ସ୍ୱାଗତିକା ଛାତ ଉପରକୁ ଯାଇଥାଏ ।

ସେତିକିବେଳେ ସମୀର ବି ଲୁଗାପଟା ଶୁଖାଇବାକୁ ଛାତ ଉପରେ ଥାଏ । ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ସମୀର ତାକୁ କିଛି ସମୟ ଦେଖିଲା । ସେତେବେଳେକୁ ସ୍ୱାଗତିକା ପତଳା ଲୁଗାଟା ପିନ୍ଧିଥାଏ । ଦୁଧର ଭୁଣ୍ଡି ଦିଇଟା ଉପରକୁ ଫୁଟିକି ଦିଶୁଥାଏ । ସ୍ୱାଗତିକାର ଥାକୁଲ ଥାକୁଲ ଗାଣ୍ଡି ଦେଖି କେଜାଣି କାହିଁକି ସମୀର ଅନ୍ୟମନସ୍କ ହୋଇଗଲା । ସ୍ୱାଗତିକା କିନ୍ତୁ ସମୀରର ହାବଭାବ ଭଲ ଭାବେ ଜାଣିପାରୁଥାଏ । ତେଣୁ ସମୀରକୁ ଆକର୍ଷିତ କରିବା ପାଇଁ ଏଇଟା ଭଲ ମଉକା ଜାଣି ସ୍ୱାଗତିକା ଆଇଡ଼ିଆ କଲା । ଛାତ ଉପରେ ଥିବା ପାଣିଟାଙ୍କି ପାଖରେ ଲୁଗାକୁ ଭଲରେ ଧୋଇବାର ବାହାନା କଲା । ବସିକି ଲୁଗା ଧୋଇବା ବେଳେ ପାଣି ଛିଡ଼ିକା ମାରି ତା ଦେହ ଜଡ଼ି ଯାଉଥାଏ ।

ସମୀର ଆଗରୁ ନିଜ କାମ ସାରି ପଳାଉଥିଲା । କିନ୍ତୁ ସେଦିନ ଜାଣିଶୁଣି ଅଟକି ଗଲା । ସ୍ୱାଗତିକା ବି ଲୁଗା ଧୋଇବା ବାହାନାରେ ତା ଲୁଗାକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଓଦା କରିଦେଲା । ସ୍ୱାଗତିକା ଜାଣିଥାଏ ସମୀର ତାକୁ ପଛପଟୁ ଦେଖୁଛି । ପାଣିରେ ଲୁଗା ଓଦା ହୋଇଯିବାରୁ ଦୁଧ ଦିଇଟା ଦିଶୁଥାଏ । ପଛପଟ କପଡ଼ା ଜଡ଼ିଯାଇ ଗାଣ୍ଡି ସନ୍ଧିରେ ପଶିଯାଇଥାଏ । ତେଣୁ ଦୁଇ ସାଇଡ଼ରୁ ଗାଣ୍ଡିଟି ସ୍ପଷ୍ଟ ଦିଶୁଥାଏ । ସ୍ୱାଗତିକା ବୁଲିଯିବାରୁ ଆଗପଟୁ ବିଆ ଦିଶୁନଥିଲେ ବି ବୁଦାବୁଦା ବାଳ ଝାପସା ଝାପସା ଦିଶୁଥାଏ । ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ସମୀର ଦେହରେ ଶିହରଣ ଅନୁଭବ କରୁଥିଲା । ତା ଗାମୁଛାଟା ଟିକେ ଟେକି ହୋଇକି ରହୁଥିଲା । ସ୍ୱାଗତିକା ତାକୁ ଦେଖି ଟିକେ ମୁରୁକି ହସା ମାରି ଚାଲିଗଲା ।

ଧିରେଧିରେ ସମୀର ଓ ସ୍ୱାଗତିକା ପରସ୍ପରକୁ ଚାହିଁ ହସା ହସି ହେଉଥିଲେ ବି କେହି କିଛି କଥା ହୋଇପାରୁନଥା’ନ୍ତି । ମଝିରେ ମଝିରେ ସ୍ୱାଗତିକା ମାମା ସମୀର ରୁମକୁ ଖାଇବା ମଧ୍ୟ ପଠାଇଥା’ନ୍ତି । ହେଲେ ଦିହେଁ କେବେ କଥା ହୋଇନଥା’ନ୍ତି । ଦିନକର ଘଟଣା । ସ୍ୱାଗତିକାର ଜନ୍ମଦିନ ଥାଏ । ସ୍ୱାଗତିକା ହାତରେ ତା ମାମା ସମୀର ପାଖକୁ ଖାଇବାକୁ ପଠାଇଲେ । ସମୀର ରୁମ ଦର ଆଉଜା ଥାଏ । ସ୍ୱାଗତିକା ଆସ୍ତେ କିନା କବାଟ ଫାଙ୍କ ଆଡେ଼ଇଲା । ଦେଖିଲା ସମୀର ତା ମୂଷଳ ବାଣ୍ଡଟାକୁ ହାତରେ ଧରି ଖାଲି କଟକ ପୁରୀ କରୁଛି । ଜୋରରେ ଜୋରରେ ହଲାଇ ଚାଲୁଥାଏ । ସମୀରର ବାଣ୍ଡ ଦେଖି ସ୍ୱାଗତିକା ବିଆରେ ପାଣି ଜମି ଆସିଲା । ହାତରେ ଦୁଧ ବି ରଗଡ଼ି ପକାଉଥାଏ ସ୍ୱାଗତିକା ।
ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ nextpage କୁ ଯାଅନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *