Mam Ra Premika Mo Dudha Ku Chipidela

ମମ୍ ର ପ୍ରେମିକ ମୋ ଦୁଧ କୁ  ଚିପିଦେଲା

Mam Ra Premika Mo Dudha Ku Chipidela

Mam Ra Premika Mo Dudha Ku Chipidela ମୋତେ ସେତେବେଳେ ୧୫ ବର୍ଷ ହେଇଥାଏ ତା ଭିତରେ ମୁଁ ଅନେକ ଥର ମମ୍ ଆଉ ସୁବି ର ରାସ ଲିଳା ଦେଖି ସାରିଥାଏ ..ସେସବୁ ଦେଖି ମୋ ଦେହ ଭିତରେ କିଛି କିଛି ହେବାରେ ଲାଗିଥାଏ | ମୋ ଦେହରେ ଯୌବନ ଭାରପୁର ହେଇଥାଏ |୧୪ ବର୍ଷ ରେ ମୋର ମେନ୍ସ୍ (ରୁତୁସ୍ରାବ) ଆରମ୍ଭ ହେଲା..ପ୍ରଥମେ ଦେଖି ଛାନିୟା ହେଉଥାଏ ପରେ ଜାଣିଲି କି ଏହା ଯୌବନ ଅସିବାର ଲକ୍ଷଣ | ଦେହରେ ଲାଜ ଧିରେ ଧିରେ ପଶିଲା , ମୁଁ ଆଉ ସୁବି ପାଖରେ ଶୋଇଲିନି (ସୁବି ଯେବେ ଘରକୁ ଅସେ ସେ ମୋ ପାଖେ ଶୋଉଥାଏ ମୁଁ ଯେବେ ଛୋଟ ଥିଲି ), ଜେଜେ ମା ଭି ଇହଧାମ ଛାଡିସାରିଥଆନ୍ତି, ତେଣୁ ସେତେବେଳେ ମମ୍ ଆଉ ମୁଁ ଏକା ଘରେ |

ବାପା ହାଇଦ୍ରାବାଦ ରୁ ପ୍ରତି ଦୁଇ ସପ୍ତାହ ରେ ଘରକୁ ଅସୁଥାନ୍ତି | ବାପା ନଥିଲେ ସୁବି ସପ୍ତାହ ରେ ପ୍ରାୟ ୩/୪ ଥର ଆସୁଥାଏ, ଆଉ ମମ୍ ସହ ସେଇ ରାସ ଲୀଳା ଚାଲୁଥାଏ, ଖାଲି ସେକ୍ସ୍ ନୁହ ସେ ଭି ଆମକୁ ଅନେକ ସାହାଯ୍ୟ କରେ | ଏ ସବୁ ଦେଖି ମୁଁ ସହି ପାରୁନଥାଏ, କାରଣ ମୁଁ ଭି ଧିରେ ଧିରେ ସେକ୍ସ୍ ବିଷୟରେ ଅନେକ କିଛି ଜାଣି ସାରିଥାଏ, ମୁଁ ଭି ଚାହୁଁଥାଏ କି ସୁବି ଆଉ ମମ୍ ଭଳିଆ ଖେଳିବା ପାଇଁ ହେଲେ ସାହସ କରି କିଛି କହୁନଥାଏ | ମୋ ଦେହରେ ସେତେବେଳେ ବହୁତ୍ ପରିବର୍ତନ ଅସି ଥାଏ , ଯେମିତି କି ମୋର ସ୍ତନ ଧିରେ ଧିରେ ବଢିବାରେ ଲାଗିଥାଏ (୩୨ D), ମୋତେ ତାହା ଦେଖି ବହୁତ୍ ହଟ ଲାଗୁ ଥାଏ , ମୁଁ ଲୁଚି ଲୁଚି ଆଇନା ରେ ମୋ ସ୍ତନ ଦେଖେ ଆଉ ହାତ ମାରି ଆନନ୍ଦ ନିଏ | ମମ୍ ମୋତେ କହିଲା କି ତୁ ଏବେ ସେମିଜ୍ ଭିତରେ ବ୍ରା ପିନ୍ଧ ଆଉ ମାର୍କେଟ୍ ରୁ ମୋ ପାଇଁ ୩୨D ର ୨/୩ ଟି ବ୍ରା ଆଣି ଦେଲା କହିଲା ବାହାରକୁ ଯିବା ବେଳେ ଏହା ପିନ୍ଧିବା ଯେମିତି ନ ଭୁଲ୍ | ବ୍ରା ଦେଖି ବୁଝି ପାରିଲିନୀ କେମିତି ପିନ୍ଧିବୀ ?? ମମ୍ ମୋତେ ସିଖେଇ ଦେଲେ କେମିତି ପିନ୍ଧିବୀ , ଏବେ ମୋତେ ବହୁତ୍ ମଜା ଲାଗୁଥାଏ ବ୍ରା ପିନ୍ଧି ବାକୁ ମୁଁ , ତ ଦିନ ସାର ପିନ୍ଧି ରଖୁଥାଏ .ମମ୍ କହିଲା ଏହା ବେଶୀ ପିନ୍ଧିବା ଖରାପ୍ ତେଣୁ ବାହାରକୁ ଗଲେ ଖାଲି ପିନ୍ଧ | ଏମିତି ଭାବେ ମୋର ଯୌବନ ଆରମ୍ଭ ହେଲା |

ମୋ ଯୌବନ କୁ ଏମିତି ବଢୁ ଥିବା ଦେଖି ସୁବି ଭି ତାର ଖେଳ ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲା , ସେ ମୋତେ ଘୁରି ଘୁରି ଦେଖୁଥାଏ .କେବେ କେବେ ମୋ ବାହୁ ରେ ହାତ ଧରି ଚିପି ଦେଉଥାଏ କେବେ ଗାଲ ଆଉ କେବେ କେବେ ମୋ ପିଠି ରେ ହାତ ଥାପୁଡା ମାରୁ ଥାଏ ..ଏସବୁ ମମ୍ ର ଅଜାଣତେ ହେଉଥାଏ , ମୁଁ ଭି ତାକୁ ପ୍ରତିବାଦ କରୁନଥାଏ ..ମୋତେ ଭି ମଜା ଆସୁଥାଏ |
ଦିନେ ମମ୍ ଗାଧେଇବା ପାଇଁ ବାଥ୍ ରୁମ୍ କୁ ଯାଇଥାନ୍ତି ..ସୁବି ସେଦିନ ଘରେ ଥାଏ ..ମୁଁ ବସି ପଢୁ ଥାଏ ..ହଟାଥ୍ ମୋ ଦୁଧ ରେ ଚାପ ଅନୁଭବ କଲି .ଜାଣିଲି ଯେ ସୁବି ମୋ ପଛ ପଟୁ ଦୁଇ ହାତ ରେ ମୋ ଦୁଇ ଦୁଧ କୁ ଚିପୁଛି .ମୁଁ କଣ କରିବି ଭାବି ପାରୁନଥାଏ .ମୋତେ ମଜା ଲାଗୁଥାଏ .ତେଣୁ ଚୁପ୍ ରହିଲି ଆଉ ମଜା ନେଉଥାଏ ..ମୁଁ ଭି ବହୁତ୍ ଦିନରୁ ଭୋକିଲା ଥିଲି ପୁରୁଷ ସ୍ପର୍ଶ ପାଇଁ ତେଣୁ ଆଜି ସୁବର୍ଣ ସୁଯୋଗ, ଏବେ ସେ ମୋ ଗାଲରେ ଚୁମା ଦେଲା ଆଉ ଓଠରେ ଓଠ ଲଗେଇ ଚୁମିଲା .ମୁଁ ଆନନ୍ଦ ରେ ପାଗଳ ପ୍ରାୟ ହେଇଯାଉଥିଲି .ତାକୁ ମୁଁ ସହଯୋଗ କରୁଥାଏ | ଏବେ ସେ ମୋ ଡ୍ରେସ୍ ଭିତରେ ହାତ ପୁରେଇ ଦୁଧ କୁ ଚିପିବାରେ ଲାଗିଲା .ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡି କୁ ଦଳୀ ବାରେ ଲାଗିଲା ମୋର ଦେହ କଣ ହେଇଯାଉ ଥାଏ ..ଏବେ ସେ ମୋତେ ଛିଡା କରେଇ ମୋତେ ଜାବୁଡି ଧରିଲା ଆଉ ମୋ ପିଚା କୁ ଚିପିଲା..ଆହଃ କି ଆନନ୍ଦ .ମୋତେ ଲାଗୁଥାଏ କି ମୁଁ ଆଜି ସ୍ବର୍ଗରେ ଭ୍ରମଣ କରୁଛି |

ସେ ଏବେ ଓଠ ରେ ଓଠ ଲଗେଇ ଚୁଶିଲୁ ଆମେ ଜିଭ ଚୁଶା ଚୁଶୀ ହେଲୁ ..ଏବେ ସୁବି ମୋ କାନ ପାଖେ ଆସି କହିଲା ରିଆ ମଜା ଲାଗୁଛି ?? ମୁଁ ଚିପା ଗଳାରେ କହିଲି ହଁ ..ହେଲେ ସେଇ ଆନନ୍ଦ ବେଶୀ ସମୟ ପାଇଁ ନୁହ କାରଣ ମମ୍ ଗାଧେଇ ଆସିବାର ସମୟ ହେଇ ଯାଇଥିଲା . ମୁଁ ସୁବି କୁ କହିଲି ମମ୍ ଅସିଯିବ ..ଆଉ ସେ ଭି ମୋତେ ଛାଡି ଦେଲା | ଏମିତି ଭାବେ ମୁଁ ସେଦିନ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ପୁରୁଷ ସ୍ପର୍ଶ ଅନୁଭବ କଲି .ଦେହରେ ଯେମିତି ସେ ନିଆଁ ଲଗେଇଦେଲା ..ମୁଁ ଦିନ ରାତି ଖାଲି ସେଇ କଥା ଭାବିଲି .ମନେ ମନେ ଭାବୁ ଥାଏ କି ସୁବି ଆସନ୍ତା କି ଆଉ ଆମେ ଦୁହେଁ ମନ ଭରି ଖେଳିବୁ ମମ୍ ସହ ଯେମିତି ସେ ଖେଳେ | ହେଲେ ସୁଯୋଗ କେବେ ମିଳିଲାନି , ଏମିତି ଅନେକ ଥର ଚିପା ଚିପି ଚୁମା ଚୁମି ହେଉଥାଉ ହେଲେ ଖୋଲା ଖୋଲି ଖେଳ ଅମେ ହେଇ ପାରିଲୁନୀ | ମନରେ ଅନେକ ଭୋକ ..ଖାଲି ସୁଯୋଗର ଅପେକ୍ଷା ରେ ଥିଲୁ ଆମେ ମାନେ |
ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ nextpage କୁ ଯାଅନ୍ତୁ

One Reply to “Mam Ra Premika Mo Dudha Ku Chipidela”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *