Mamun jhia ku gehindeli mo girlfriend bhali-ମାମୁଁ ଝିଅ କୁ ଗେହିଂ ଦେଲି ମୋ ଗର୍ଲ ଫ୍ରେନ୍ଡ ଭଳି

Mamun jhia ku gehindeli mo girlfriend bhali-ମାମୁଁ ଝିଅ କୁ ଗେହିଂ ଦେଲି ମୋ ଗର୍ଲ ଫ୍ରେନ୍ଡ ଭଳି

ମାମୁଁ ଝିଅ କୁ ଗେହିଂ ଦେଲି ମୋ ଗର୍ଲ ଫ୍ରେନ୍ଡ ଭଳି 

Mamun jhia ku gehindeli mo girlfriend bhali

odia sex stoey,odia sex kahani,odia sex stories,odia sex gapa,odia new sex tsory,bhai bhauni sex,odia family sex,oia naughty sex
କାହାଣୀ ଟି ମୁ ଶୁଣିଥିବା କଥାକୁ ନେଇ ଜଣେ ଗେଲ୍ହା ଦିଅର ଙ୍କର ଯିଏ ମୋତେ ତାଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିଥିଲେ ତେବେ ତାଙ୍କରି ମୁଖରୁ କାହାଣୀ ଆରମ୍ଭ କରୁଛି |
ମୁଁ ଜଗଦେବ, ମୋର ବୟଷ ୨୩ ବର୍ଷ | ମୁଁ ବାଙ୍ଗାଲୋର ରେ ରୁହେ, ମୋ ମାମୁ ଝିଅ ଭଉଣୀ କୁମୁଦିନୀ, ନା ଟା ପୁରୁଣା ଲାଗୁଚି ସିନା ସେ ଭାରି ମର୍ଡନ, ହେଲେ ତାର କେହି ବଏଫ୍ରେଣ୍ଡ ନାହାନ୍ତି | ପିଲା ଦିନୁ ଆମର ସେତେ ଘନିଷ୍ଠତା ନଥିଲା, ହେଲେ ପୂର୍ବ ଥର ପିକନିକ ରେ ତା ସହ କିଛି କଥା ବାର୍ତା ପରେ ସେ ପ୍ରାୟ ମୋ ପାଖକୁ କଲ କରେ | ମୋ ସହ ସବୁ କଥା ହୁଏ, ମୋର କେହି ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଅଛନ୍ତି କି ନାହାନ୍ତି ସେ ପଚାରିଲା |

ମୁଁ ତାକୁ କହିବାରୁ ସେ ଆସିବାକୁ ରାଜି ହୋଇଗଲା ପୁଣି ଦୁଇ ଦିନ ଆଗରୁ ଆସିଲା | ମୁଁ ମଂଗନ ଦିନ ପହଂଚିଲି | ସେ ଦିନ ସେ ଟିକେ ମୋ ଠାରୁ ଦୁରେଇ ରହିଲା | ବାହାଘର ରାତି କୁ ଆମେ ସବୁ ସମ୍ପର୍କୀୟ ମାନେ ଠିଆ ହୋଇ ବାହାଘର ଦେଖୁଥିଲୁ | ମୁ ଠିଆ ହୋଇ ହୋଇ ହାଲିଆ ହୋଇଗଲି | ସେଠି ପାଇଁ ଛାତ ଉପରୁ ତଳକୁ ଆସିକି ବାର ପଟେ ମୁତିବାକୁ ଯାଇଥିଲି | ମୁଁ ମୁତିକି ଫେରି ଆସୁଥାଏ | ଏତିକି ବେଳେ ମୋ ସାମ୍ନାରେ କୁମୁଦିନୀ ଆସି ଠିଆ ହୋଇଗଲା | ମୁ ଦେଖିକି କାବା ହୋଇଗଲି | ସେ କହିଲା ଭାଇ ଟିକେ ଠିଆ ହୋଇଥାଅ ମୁ ବାହାରକୁ ଯିବି ମୋତେ ଦ୍ୱାରା ଲାଗିବ | ମୁଁ ସେଠୁ ଦୁଆର ମୁଁହରେ ଠିଆ ହେଲି ଆଉ ସେ ବାରି ପଟକୁ ଗଲା | ଟିକେ ପରେ ସିର. ସିରର….. ଶବ୍ଦ ହେଲା କୁମୁଦିନୀ ମୁଟିବାର ଶବ୍ଦ ଶୁଣି ମୋ ବାଣ୍ଡ ତିନଗେଇଲା, ଝିଅ ପିଲାଙ୍କ ଏ ସବୁ କଥାରେ ଏମିତି ହିଁ ହୁଏ |
ମୋ ମନରେ ଟିକେ ଖରାପ କଥା ଆସିଲା | ମୁଁ ଟିକେ ଗରମ ହେଇଗଲି, ପୁଣି ସେ ଆସିଲା ଆଉ ଚୁପଚାପ ଚାଲିଲା | ମୁଁ ମଧ୍ୟ୍ୟ ଚାଲିଲି ପଛେ ପଛେ | ଆଉ ଟିକେ ଆଗରେ ଆଉ ଗୋଟେ ଦୁଆର ଥିଲା | ସେ ଦୁଆର ପାଖକୁ ସେ ଯାଇ ଟିକେ ଉଣ୍ଡି ଦେଲା ପୁଣି ପଛକୁ ଆସି କବାଟ କୁ ଟିକେ ଆଉଚେଇ ମୋତେ ଦେଖିଲା | ମୁଁ ଆଖିରେ ଠାରିଲି, ସେ ଭାରି ସେକ୍ସି ଚାହାଁଣୀରେ ପାଖକୁ ଆସିଲା ଆଉ ମୋ କାନ୍ଧରେ ହାତ ରଖିଲା ତାର ଦୁଇ ବହୁ ମୋ କାନ୍ଧରେ ପଡିଲା ଆଉ ମୁଁହ ସିଧା ମୁଁହ ସହ ତାର ଓଠ ମୋ ଓଠରେ ଲଗେଇ ଆଣିଲା | ମୋତେ ଲାଗିଲା କେହି ଆସୁଛି ଭଳି, ତେଣୁ ତା ଠାରୁ ଦୁରେଇ ଯାଇ ପଛକୁ ଚାଲିଗଲି ପୁଣି ବହନ କରି ବାରି ଆଡୁ ଆସିଲା ଭଳି ଅଭିନୟ କଲି |
ମାଇଁ ଆସୁଥିଲେ, କୁମୁଦିନୀ କୁ ଦେଖି କହିଲେ କଣ କିଲୋ ଏଠି ଠିଆ ହୋଇଛୁ | କୁମୁଦିନୀ କହିଲା ବାହାରକୁ ଯାଇଥିଲି ତା | ତା ପରେ ମାଇଁ ବାହାରକୁ ଗଲେ ଆଉ କୁମୁଦିନୀ ଆଗେ ଆଗେ ଯାଇ ଟିକେ ରହିଲା ସେଠି ଗୋଟେ ଗହ୍ୱମୁରି ଘର ଥିଲା | ସେଠି ସେ ମୋତେ ଭିଡିକି ଭିତରକୁ ନେଲା, ଭିତରେ ମିଆଁଉ .. କରି ଗୋଟେ ବିଲେଇ ବାହାରି ଆସିଲା ଆମେ ଦୁହେଁ ଡରି ଗଲୁ | ପୁଣି ଭିତରୁ ସେ କବାଟ ବନ୍ଦ କଲା |
ମୋ ବେକକୁ ଧରି କିସ୍ସ କରିଲା | ମୋତେ ସତରେ ଭାରି ଡର ଲାଗୁଥିଲା ହେଲେ କିସର ମଜା ନେଇକି ତା ଓଠକୁ ମୁଁ ଚୁସି ଚାଲିଲି | ପୁଣି ଛାତି ଡରରେ ଧପଧପ ହେଲା ମୁଁ ବାହରିକି ଆସିଗଲି | ପୁରା ରାତି ବାହାଘର ଦେଖିଲି | ସକାଳ ହଉ ହଉ କାନ୍ଦ କଟା ଚାଲିଲା, ମୋ ମାଉସୀ ଝିଅ ସମସ୍ତ ଙ୍କୁ ଧରି କାନ୍ଦିଲା, ଗାଡ଼ିରେ ବସି ସାରିବା ପରେ, ତାକୁ ବିଦାୟ ଦେଇ ଆମେ ସବୁ ହାଲିଆ ହୋଇ ଶୋଇବାକୁ ଜାଗା ଖୋଜିଲୁ | ମୋତେ ଭାରି ହାଲିଆ ଲାଗୁଥିଲା | ଫ୍ୟାନ ପବନ କୁ ଚାଦର ଘୋଡେଇ ହୋଇ ଶୋଇଥିଲି ସେଠି ମୋ ପାଖରେ କିଛି ଛୋଟ ପିଲା ସୋଇଥିଲେ | ମୋ ନିଦ ଯାଇ ଦିନ ୧୦ ତା ବେଳକୁ ଛାଡିଲା |

ଆଖି ଖୋଲି ଦେଖିଲି ମୋ ପାଖରେ କୁମୁଦିନୀ ଆସି ଶୋଇଛି | ତାର ନିଦ ଭାଙ୍ଗି ନଥିଲା | ଗୁଡ଼ାଏ କୁଣିଆ ନିଜ ନିଜ ଘରକୁ ବାହାରି ଯାଇଥିଲେ ଆଉ କିଛି ଆମ ଭଳି ଥିଲେ ସଜ ମଡ଼ାଣ ଦେବାକୁ ଯାଇ ଝିଅ ଘର ଦେଖିବା ପାଇଁ | କୁମୁଦିନୀ ମଧ୍ୟ୍ୟ ସେଥିପାଇଁ ଥିଲା | ସଞ୍ଜ ବେଳକୁ ମୁଁ ମୋ ମାଉସୀ ପୁଅ ସହ ବାହାରେ ବୁଲା ବୁଲି କରି ଫେରିଲି | ସେତେବେଳେ ଆସି ଦେଖେ ତ, କୁମୁଦିନୀ ଖଟ ଉପରେ ଗଡୁଛି ଏମିତି ଲାଗିଲା ଯେମିତି ମୋବାଇଲରେ ଫିଲ୍ମ ଦେଖୁଚି, ଏବେ ରେଲିଆନ୍ସ ଜିଓ ଆସିବା ପରେ ସମସ୍ତେ ତ ଅନ ଲାଇନ ଗୀତ ଭିଡିଓ ଦେଖୁଛନ୍ତି | ହେଲେ ସିଏ କଣ କରୁଛି ଦେଖିବାକୁ ଯାଇ ମୁ ଦୁଲକି ତ ମୁଂହାରୁ ଚାଦର ଭିଡି ଦେଲି |

ଦଡବଡ ହୋଇ ଉଠି ପଡିଲା ଆଉ କହିଲା କୁଆଡେ ଯାଇଥିଲା ଏତେବେଳ ଯାଏଁ | ମୁ କହିଲି ବୁଲୁଥିଲୁ | ସେଠୁ ସେ ମୋ ମୋବାଇଲ ଲକ କରି ବାରି ଆଡେ ଗଲା | ମୁଁ ଡାଉଟ କରି ତା ମୋବାଇଲ ଲକ ଫିଟେଇ ଦେଲି ଆଉ କଣ ଆପ୍ଲିକେସନ ଓପନ ଅଛି ଦେଖିଲା ବେଳକୁ ଝିଅ ଗିହା ଗେହିଁ ଭିଡିଓ ଦେଖୁଥିଲା | ମୁଁ ଚୁପକେ ସେଠି ଶୋଇଲି ଆଉ ତାର ଭିଡିଓ ଦେଖିଲି | ସେ ଆସିଲା ଆଉ ମୋତେ ଏମିତି ଦେଖି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଲା ଆଉ ମୋ ହାତରୁ ମୋବାଇଲ ଭିଡି ଦେଖିଲା | ମୁଁ ମୋବାଇଲ ବୁଲେଇଦେଲି ପେଲା ପେଲି ଚାଲିଥାଏ | ସେ ବୁଝିଗଲା ମୁଁ ଯଂଇଦେଲି ବୋଲି | ସେ ଟିକେ ଲାଜେଇଗଲା ଆଉ ତା ଛାତି ଥରିବାକୁ ଲାଗିଲା | ପାଖରେ ଅନ୍ୟ ମାନେ ଥିଲେ ନହେଲେ ବୋଧେ ତାକୁ ମୁଁ ସେଠି ବିପି ଦେଖିକି ପେଲି ପକେଇଥାନ୍ତି | ସଞ୍ଜ ନାଇଁ ଆସି ରାତି ହେଲା | ମୁଁ ବିପି ଦେଖିକି ମୋ ବାଣ୍ଡ ହଲେଇ ହଲେଇ ରଖିଥିଲି ମୋତେ ଗେହିଁବାକୁ ଭାରି ଇଛା ହେଲା | ମୁଁ ଟିକେ କୁମୁଦିନୀ ମୁଁହକୁ ଦେଖିଲି ସେ ମଧ୍ୟ୍ୟ ମୋତେ ଚାହିଁଲା , ପୁଣି ମୁଁ ଛାତ ଉପରକୁ ଏକା ଚାଲିଲି ମୋ ପଛେ ପଛେ କୁମୁଦିନୀ ମଧ୍ୟ୍ୟ ଆସିଲା |

ମୁଁ ସେତେବେଳେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ସୁଆଁଳୁଥାଏ | ସେ ଆସିବା ପରେ ମୁଁ ସାଇଡ ହୋଇ ଠିଆ ହେଲି ଆଉ ସିଏ କହିଲା କଣ ହେଲା | ମୁଁ କହିଲି କେବେଠୁ ତୁ ଏମିତି ଭିଡିଓ ଦେଖୁଚୁ | ସେ କହିଲା କଣ ତମେ ଦେଖୁନ କି ? ମୋ ଆଗରେ ଭଦ୍ର ଦେଖାଅନି, ସମସ୍ତେ ଏସବୁ ଦେଖନ୍ତି କାହିଁକି ନା ମଜା ଲାଗେ | ତମର ଏବେ କଣ ଇଛା ହଉଚି ମଧ୍ୟ୍ୟ ମୁଁ ଜାଣି ପାରୁଛି | ମୁଁ କେତେ କାହାଣୀ ପଢିଛି ପୁଅ ପିଲା ମାନେ କେମିତି ଛଳନ୍ତି ମୁଁ ଜାଣିଚି | ଏବେ ତମର ଗରମ ହେଇଜିବଣି ନା ହା.. ହା . ହାହା..
କୁମୁଦିନୀ ର କଥା ଶୁଣି ମୁଁ ତାକୁ ଭିଡି ଆଣି କୁଣ୍ଢେଇ ପକେଇଲି ତା ସହ ତା ଓଠକୁ କଷିକି ଚୁମିଲି ତାର ଦୁଧ ରେ ହାତ ରଖି ଧୀରେ ଧୀରେ ଦଳିଲି |
ସେ ଉତେଜନା ରେ ମୋତେ ଜୋର କରି ଜାବୁଡି ଧରିଲା | ମୁଁ ତାର ଟପକୁ ଉପରକୁ ଟେକି ବ୍ରାକୁ ଟେକି ତ ଦୁଧ ଚାଟିଲି | ତା ଦୁଧ ନିପୀଲ କୁ ମୁଁ ଚୁସି ଚାଲିଲି ଭାରି ମଜା ଲାଗୁଥିଲା | ମୋ ବାଣ୍ଡରେ ନିଆଁ ଲାଗିଲା | ମୁଁ ସଂଗେ ସଂଗେ ତା ତଳ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ନାଡ ଖୋଲିଲି | ତ ଚଡ଼ିକୁ ସେ ତଳକୁ କଲା ଆଉ ଠିଆ ଠିଆ ତା ବିଆରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଭର୍ତି କଲି | ତା ବିଆ ଟାଇଟ ଥିଲା ବଡ କଷ୍ଟରେ ମୁଁ ତାକୁ ତଳେ ଗଡେଇ ତ ବିଆରେ ଭର୍ତି କଲି | ଯେତିକି ପଶିଲା ସେତିକି ରେ ପସେଇ ମଜା ନେଲି, ସତରେ ମୋତେ ବହୁତ ମଜା ଆସିଲା | ମୁଁ ତାକୁ ପଚାରିଲି କେବେ ଆଉ କାହା ସହ ସେକ୍ସ କରିଛି କି ନା ହେଲେ ସେ ମନ କଲା ଆଉ କହିଲା ନିଜେ ଆଙ୍ଗୁଳି ଭର୍ତି କରି ଅନେକ ଥର ମଜା ନେଇଛି | ତ ବିଆ ସେଠି ପାଇଁ କିଛିଟା ମେଳି ରହିଲା | ସେ ଉତେଜନା ରେ ପାଣି ଛାଡିଦେଲା | ମୁଁ ସେମିତି ତ ବିଆରେ ପେଲି ଚାଲିଥିଲି | ଆମେ ଗଡି ଗଡି ଗୋଟେ ପାଣି ଜାଗା ଆଡକୁ ଗଡି ଗଲୁ ତାର ପଛ ପଟ ଓଦା ହେଇଗଲା ଆଉ ମୁଁ ମଧ୍ୟ୍ୟ ଟିକେ ଓଦା ହେଇଗଲି ପୁଣି ଗଡି ଗଡି ଆସିଲୁ, ଏମିତି ଗଡି ଗଡି ମୁଁ ତାକୁ ଗେହୁଁ ଥିଲି |
ମୋ ବାଣ୍ଡରୁ ପିଚ ପିଚ ବୀର୍ଯ ବାହାରିଲା | ମୁଁ ହାଲିଆ ହୋଇଗଲି ପୁଣି ତା ଦୁଧ ଦଳିକି ନିପୀଲ ଚୁସି ଚୁସି ମଜା ନେଲି | ସେଠୁ ମୁଁ ଆଉ ସେ ଉଠିଲୁ, ତା ଡ୍ରେସ ଓଦା ହେଇଥିଲା | ମୁଁ ଆଗେ ଆଗେ ଚାଲିଗଲି | ପୁଣି ନେକ୍ସଟ ଦିନ ପ୍ଲାନିଂ କରିଲି | ଆଉ ଯାହା ହେଲା ମୁଁ ପରେ କହିବି..

admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © 2020 OdiaSexGapa All Right Reserved
error: Content is protected !!