OdiaSexGapa.IN

କାମନା କୁ ପରିପୂର୍ଣ କରେ ଗଳ୍ପ ମାଧ୍ୟମ ରେ

Mamuni Ku Gehin Ta Bia ra seal Fiteili || ମାମୁନି କୁ ଘେଇଁ ତା ବିଆର ସିଲ୍ ଫିଟେଇଲି

Byadmin

May 22, 2021

Mamuni Ku Gehin Ta Bia ra seal Fiteili

ମାମୁନି କୁ ଘେଇଁ ତା ବିଆର ସିଲ୍ ଫିଟେଇଲି

ହାଏ friends,
ମୁଁ ଗୁଡୁ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ସ୍ଵାଗତ କରୁଛି ମୋ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରୀ କୁ. ମୁଁ ଆମ ଘର ପାଖ ଟୋକି କୁ (ମାମୁନି) କିପରି ପଟେଇ ତା ବିଆର ସିଲ୍ ଫିଟେଇଲି ସେ ବିଷୟରେ କହୁଛି. ମାମୁନି ହେଉଛି ଆମ ଘର ପାଖର ଗୋଟେ ସୁନ୍ଦରୀ ଟୋକିଟେ. ତାର ବୟସ ପାଖାପାଖି 14 କି 15 ହବ. ସେ ସମ୍ପର୍କରେ ମୋର ମାଉସୀ ହବ କିନ୍ତୁ ବୟସରେ ମୋଠୁ ସାନ ହେତୁ ମୁଁ ତାକୁ ତା ନା ଧରି ଡାକେ ଆଉ ସେ ବି ମୋ ନାଁ ଧରି ଡାକେ. ସେ ଦେଖେଇବାକୁ ଯେମିତି ତା ଶରୀରର ଗଢଣ ମଧ୍ୟ ସେମିତି. ଛାତିରେ କମଳା ଲେମ୍ଭୁ ସାଇଜ୍ ର ଦୁଇଟି ଦୁଧ ଆଉ 32 ସାଇଜ୍ ର ଗାଣ୍ଡି କୁ ଦେଖୀ ଟୋକା ଠୁ ବୁଢା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମସ୍ତଙ୍କର ବାଣ୍ଡ ଠିଆ ହୋଇ ଯିବ. ସେ ଗୋଟେ sexy ଟୋକିଟେ.

ଏବେ ମୁଁ ମୋ କଥା କହୁଛି ମୁଁ ଦେଖିବାକୁ ସୁନ୍ଦର୍ ଟୋକା ଟେ. ମୁଁ ଗୋଟେ 7 inch ବାଣ୍ଡ ର ମାଲିକ, ମୋତେ ଯୋଉ ଟୋକି ଦେଖିବ ସେ ମୋ ପ୍ରତି ତା ଲୋଲୁପ ଦୃଷ୍ଟି ପକେଇବ. କାରଣ ମୋ ଫିଗର ଯେମିତି ମୋ style ସେମିତି. ମୁଁ ଦେଖିବାକୁ ପୂରା handsome ଟୋକାଟା. ମୁଁ ଆଉ ମାମୁନି ଆମେ ଦୁହେଁ ପ୍ରାୟତ ଏକାସାଙ୍ଗରେ ପଢୁ. କାରଣ ତା ଏତେଟା ପାଠ ହୁଏନି. ଏମିତିରେ ବି ତା ବାପା ଜଣେ ଦିନ ମଜୁରିଆ. ତେଣୁ ସେ ମୋ ପାଖରେ ବସି ପଢେ. ଏମିତି କିଛିଦିନ ପରେ. ଦିନେ ସେ ମନଦୁଃଖ କରି ବସିପଢୁଥିଲା ମୁଁ ତାକୁ ତା ମନ ଦୁଃଖର କାରଣ କଣ ପଚାରିଲି ସେ ମୋତେ କିଛି କହିଲା ନାହିଁ. ମୁଁ ତାକୁ ତା ବାପା ବୋଉ ର ରାଣ ପକାଇବାରୁ ସେ କହିଲା ତାକୁ ଗୋଟେ ଟୋକା କମେଣ୍ଟ ମାରୁଛନ୍ତି. ତାକୁ ଇଟିଲି ବାଲି ବୋଲି କହି ତାକୁ ଚିଡଉଛି. ମୁଁ ସେଠୁ କହିଲି ହଉ ମୁଁ ତାଙ୍କ କଥା ବୁଝିବି. ତା ପର ଦିନ ତାକୁ ଯୋଉ ଟୋକା ମାନେ କମେଣ୍ଟ ମାରୁଥିଲେ ସେ ଟୋକା ମାନଙ୍କୁ ମତେ ଚିହ୍ନଇଦେଲା. ତା ପରେ ସେ ଟୋକା ମାନଙ୍କର ଆଉ ମୋର ମାର୍ ପିଟି ହେଲୁ. ଏହି ମାଡଗୋଳ ଘଟଣା ପରେ ତା ସହ କେହି ଲାଗିବାକୁ ସାହସ ମଧ୍ୟ କଲେନାହିଁ.

ଏମିତି ବହୁତ ଦିନ ଗଲା. ଦିନେ ସେ ମୋତେ କହିଲା ତତେ ଗୋଟିଏ କଥା କହିବି ତୁ Please କାହାକୁ କହିବୁନି. ମୁଁ କହିଲି ହଉ, ସେ କହିଲା ମୋ ବାପା ମୋ ବୋଉ କୁ ଘେଉଁଥିବାର ମୁଁ ଦେଖୀଦେଇଛି.ମୁ ଯେତେବେଳେ ଏହି ଘଟଣା ଟା ଶୁଣିଲି ମୁଁ ତାକୁ ପାଟିକଲି.ମୁ କହିଲି ତୁ ଏତେ ତଳକୁ ଖସି ଯିବୁ ମୁଁ କେବେ ଭାବିନଥିଲି. ତା ପରେ ସେ ମନ ଦୁଃଖ କରି କହିଲା Please ତୁ ଏ କଥା କାହାକୁ କହିବୁନି. ମୁଁ କହିଲି ହଉ କିନ୍ତୁ ଗୋଟିଏ ସତ୍ତରେ ସେ କହିଲା କଣ ମୁଁ କହିଲି ତୁ ଯାହା ଯାହା ଦେଖେଛୁ ଆମେ ଦୁହେଁ ସେମିତି କରିବା. ସେ ମୋ କଥା ଶୁଣି ରାଗିଗଲା, କହିଲା ମୁଁ ତତେ କହିଲି ବୋଲି ତୁ ମୋ ସହ ସେଇଆ କରିବୁ. ମୁଁ ତୋ ମାଉସୀ ହେବି, ମୁଁ ସେଠୁ ତାକୁ କହିଲି ହଉ ମୁଁ ଏ କଥା ତୋ ବାପା କୁ କହିଦେବି. ସେ ସମୟରେ ବହୁତ ଡରି ଗଲା. ସେ ସେଇଠୁ କହିଲା ହଉ ତୋର ମୋର ସେକ୍ସ କରିବା କିନ୍ତୁ ଗୋଟିଏ ସର୍ତ୍ତରେ ମୁଁ କହିଲି କୋଉ ସର୍ତ୍ତ. ସେ କହିଲା ତୁ ମୋତେ ଯଦି ପୂରା ସନ୍ତୁଷ୍ଟ କରିପାରିବୁ ତା ହେଲେ ହବା ନ ହେଲେ ନାହିଁ, ମୁଁ କହିଲି ହଉ ଠିକ ଅଛି. ସେ କହିଲା ଶୁଣ ମୁଁ ଖାଇକି ଆସେ ତା ପରେ ହବା. ମୁଁ ସେଠୁ କହିଲି ହଉ ଯା. ଏହା ପରେ ମୁଁ ମଧ୍ଯ ଖାଇବା ପାଇଁ ଆସିଲି. ମୁଁ ଖାଇ ମୋ ରୁମ୍ କୁ ଗଲି କିନ୍ତୁ ସେ ସେଦିନ ଆସିଲା ନାହିଁ.

ତା ପରେ ମୁଁ ରାଗିଯାଇ ତାକୁ ମନେମନେ ବହୁତ ଗାଳି ଦେଲି. କହିଲି ବେଧେଇ ରହ ତୋ ବାପାଙ୍କୁ ତୋ ସବୁ କାରନାମା ବିଷୟ ରେ କହିବି. ତା ପରେ ମୁଁ ବିପି ଦେଖି ଶୋଇପଡିଲା. ତା ପରଦିନ ସକାଳେ ମୁଁ ସ୍କୁଲ୍ ଗଲାବେଳେ ସେ କହିଲା ମୁଁ କାଲି ଖାଇ ଶୋଇପଡିଲି ସେଥିପାଇଁ ଆସିପାରିଲିନି କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆସିବି ସାଗଂ ହୋଇ ହବା. ମୁଁ ତାକୁ ଜାଣିକି କିଛି କହିଲିନି. ମୁଁ ସେଇଠୁ ସ୍କୁଲ୍ ଗଲି. ମୁଁ ସ୍କୁଲ୍ ରୁ ଆସି ଘରେ ପହଞ୍ଚିଲି. ଗୋଡହାତ ଧୋଇ ଖାଇସାରି ଟିଉସନ ଯିବାକୁ ବାହାରିଲା ବେଳେ ସେ ମୋତେ କହିଲା ଗୁଡୁ ମୋ ବୋଉ ତତେ କଣ ପାଇଁ ଡାକୁଛି. ମୁଁ ସେଇଠୁ କହିଲି ତୁ ଯା ମୁଁ ଟିଉସନ୍ ଯାଉଛି ତୋ ବୋଉକୁ କହିଦବୁ,ସେ ସେଇଠୁ ମନ ଦୁଃଖ କରି ପଳେଇଲା.

ମୁଁ ତା ମନ ଦୁଃଖ ର କାରଣଟା କଣ ଜାଣିପାରିଲିନି.ମୁ ସେଇଠୁ ଟିଉସନ୍ ଗଲି, ଟିଉସନ ରୁ ଆସି ଗୋଡ ହାତ ଧୋଇ ଟିଫିନ୍ କରି ପଢିବାକୁ ମୋ ରୁମ୍ କୁ ଗଲି. ସେତିକି ବେଳେ ସେ ପଢିବା ପାଇଁ ଆସିଲା, ମୁଁ ସେଠୁ ଜାଣିକି ତା ସହ କଥା ହେଲନି, ସେ ସେମିତି ମନଦୁଃଖ କରି ବସିଥିଲା, ମୁଁ ସିନା ତା ଉପରେ ଉପରେ ରାଗିଥିଲି କିନ୍ତୁ ମୋ ନଜର ତା ନଇଁ ପଡିଥିବା ଦୁଧ ଉପରେ ଥିଲା, ସେ ବି ଜାଣି ଜାଣି ନଉଁଥିଲା, ଏମିତି କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋତେ ଏକ ଲାଗିଲା ମୁଁ ସେଠୁ ଏକ କରିବା ପାଇଁ ବାହାରକୁ ଯାଇଛି ସେ ମୋତେ ବାହାରୁ ଲୁଚି ଦେଖୁଥିଲା, ମୁଁ ଏକ ସାରି ଆସିବା ଦେଖୀ ସେ ଚୁପ୍ ଚାପ୍ ବସିପଡିଲା.

ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *