Maya Khudi Nka Saha Rati Tie ମାୟା ଖୁଡୀଙ୍କ ସହ ରାତି ଟିଏ

Maya Khudi Nka Saha Rati Tie

ମାୟା ଖୁଡୀଙ୍କ ସହ ରାତି ଟିଏ

Maya Khudi nka Saha Rati Tie  ମୁଁ ସନ୍ତୋଷ, odiasexgapa .in ର ସମସ୍ତ ପାଠକ ପାଠିକା ମାନଙ୍କୁ ମୋର ନମସ୍କାର ଜଣେଇ ମୋ ଜୀବନ ରେ ଘଟିଥିବା ଏକ ଘଟଣା (ଓଡିଆ ସେକ୍ସ୍ ଷ୍ଟୋରୀ- odia sex story, odia sex kahani) କୁ ଉପସ୍ଥାପନା କରୁଚି. ମୁଁ ଏବେ ବିବାହିତ ମୋର ସ୍ତ୍ରୀ ମୋର ଭଲ ବୁଝାବନା ଅଛି, ଏ ଘଟଣାଟି ପାଖାପାଖି ୪-୫ବର୍ଷ ତଳେ ଘଟିଥିଲା ସେତେବେଳେ ମୁଁ ଅବିବାହିତ ଥିଲି. ମୁଁ ମୋ ଘର ଠାରୁ ୨୦-୩୦ କିଲୋମିଟର ଦୁରରେ ଏକ ଗ୍ରିଡକୋ ଜେଇ ଭାବେ ପୋଷ୍ଟିଂଗ ପାଇଥିଲି, ତେଣୁ ଘରୁ ସବୁ ଦିନ ବାଇକ ରେ ନେଇ ଯିବା ଆସିବ କରେ. ଏ କାହାଣୀ ର ନାୟିକା ହେଲେ ଆମ ଘର ପାଖ ମାୟା ଖୁଡୀ. ସେ ଦେଖିବାକୁ ସାବେନା ରଂଗ କିନ୍ତୁ ତାଂକ ନାଁ ଯେମିତି ମାୟା ତାଙ୍କୁ ଯେ ବି ଦେଖିବା ସେ ତାଙ୍କ ମାୟା ରେ ପଡିଯିବ |

ସେ ସାବେନା ରଂଗ ରେ ହେଲେ  ବି ତାଂକ ଶରୀର ଗଢଣ ପୁର ହଟ୍. ତାଂକ ଫିଗର୍ ସାଇଜ୍ ହେଲା ୩୪-୩୦-୩୪ .| ତାଂକର ଦୁଇଟା ପିଲା ବି ଅଛନ୍ତି,ଦିନେ ବୋଉ ମୋତେ ଆସି କହିଲା ତୁ ଅଫିସ ଗଲା ବାଟ ରେ ମାୟା ଖୁଡୀ କୁ ତାଂକ ବାପ ଘରେ ଛାଡିଦବୁ ଏବଂ ପେରିଲା ବେଳେ ନେଇକି ଆସିବୁ, ମୁଁ କହିଲି ହଉ ଟିକ୍ ଅଛି ତାଂକୁ କହିବୁ ୯ଟା ବେଳେ ବହରିବାକୁ. ତାଂକ ବାପ ଘର ମୋ ଅଫିସ ଠାରୁ ମାତ୍ର ୩ କିଲୋମିଟର ପଛରେ ପଡେ. ମୁଁ ବି ଖୁସି ହେଇଗଲି କାରଣ ଖୁଡୀ ସହ ସେକ୍ସ କରିବା ପାଇଂ ମୋର ବହୁତ ଦିନର ଇଚ୍ଛା କାଲି ହୁଏତ ଶୁଭ୍ ପଡିପାରେ |

କାଲି ଟିକ୍ ୯ଟା ବେଳେ ଖୁଡୀ ବହାରିକି ଥିଲେ ମୁଁ ତାଂକୁ ଯାଇ ଡାକିଳି, ଖୁଡୀ ମେରୁନ୍ କଲର ଶାରୀ ରେ ପୁର ଜଲୁଥାନ୍ତି, ତା ସହ ମାଚିଂଗ୍ ବ୍ଲାଉଜ ପିନ୍ଧିଥିଲେ | ମୁଁ ମାନେ ସ୍ଥିର କରିନେଲି କିଛି ହଉ କି ନହଉ ତାଂକ ଦୁଧ ର ମଜା ଉଠେଇବି, କାରଣ ମୋ ଯିବା ବାଟରେ ବହୁତ ହମ୍ପସ ପଡେ , ଖୁଡୀ ମୋ ବାଇକ ପଛରେ ବସିଲେ ୩କିଲୋମିଟର୍ ଯିବା ପରେ ମୁଁ ମାର୍କେଟ୍ ରେ ଗାଡି ରଖିଲି, ଖୁଡୀ ପଚାରିଲେ କଣ ହେଲା ଗାଡି କଣ ପାଇଂ ରଖିଲ, ମୁଁ କହିଲି ଖୁଡୀ ଟିକେ ଏଠି ଠିଆ ହୁଏ ମୁଁ ଟିକେ ବାଜର୍ ରୁ ଆସୁଚି .

ମୁଁ ବାଜର୍ ରୁ ସେଉ ଅଂଗୁରୁ ଆଉ କିଛି ମିଠା ସହ ବିସ୍କୁଟ୍ ମିସ୍ଚର୍ ନେଇ ଆସିଲି , ଖୁଡୀ କହିଲେ ଏସବୁ କଣ ପାଇଂ ଆଣିଚ, କହି ଗାଡିରେ ବସିଲେ ମୁଁ କହିଲି ଖୁଡୀ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଂ ମାମୁଁ ଘରକୁ ଯାଉଚି କିଛିନ ନେଲେ ଅଜା ଆଇକହିବେ ମୋ ରୋଯୋଗରିଆ ନାତି ମୋ ପାଇଂ କିଛି ଆଣିନି, ଖୁଡୀ କହିଲେ ଦାଦ ସବୁ ଦିନ ବିଲ୍ କାମରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହୁଛନ୍ତି, ଆଉ ବିଲ୍ ରୁ ଆସିଲା ପରେ ଆଉ ଦାଦ ସାଇକଲ ଚଲେଇକୀ ଆସିବ ସମ୍ବବ ନୁହେ,  ବହୁତ ଦିନ ହେଲା ଘରକୁ ଆସିନଥିଲି ତ ସେଥି ପାଇଂ ତମ ବୋଉ ତମ ସହ ଯିବା ମୋତେ କହିଲେ ତମ ସହ ଯିବା ପାଇଂ, ହେଲେ ମୁଁ ତମକୁ ଅଜଥା ଖରଚାନ୍ତ କଲି, ମୁଁ – ନାଇମ ଖୁଡୀ ଖର୍ଚ କଣ ଯେ, ତମର୍ ବି ଯେତେବେଳେ ଆସିବାର ଇଚ୍ଛା ହବ୍ ମୋତେ କହିବ, ଦାଦ କଣ ପାଇଂ କଷ୍ଟ କରିବେ |

ଖୁଡୀ ବି ମୋ ଉପରେ ବହୁତ୍ ଖୁସି ଥିଲା ଭଳି ଲାଗୁଥିଲେ, ହାଠାତ ହମ୍ପସ ଆସିଲା ଆଉ ମୁଁ ମୋ ପ୍ଲସର୍ ଡିସ୍ ବ୍ରେକ୍ ମାରିଲି ଖୁଡୀଙ୍କ ୩୪ ସାଇଜ ଦୁଧ ମୋ ପିଠିରେ ବାଜିଲା,  ୩୫ ବର୍ଷ ପରେବି ଦୁଧ ତୁଲା ଭଳି ନରମ୍ ଲାଗୁଥିଲା, ଏମିତି ପାଖ ପାଖୀ ୧୦ ଥର ମୁଁ ଖୁଡୀଙ୍କ ଦୁଧ ର ମଜା ଉଠେଇଚି, ଖୁଡୀ ବି କିଛି କହୁନଥିଲେ, ତାଙ୍କ ବାପ ଘର ଆସିଗଲା ହେଲେ ଜଣାପଡିଲାଣି, ତାଙ୍କ ବାପ ଘରେ ମୋତେ ଦେଖିକି ସମସ୍ତେ ଖୁସି ହେଲେ, ଖୁଡୀଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଘରେ ଛାଡି ମୁଁ ଅଫିସ୍ ଗଲି, ସେଦିନ ଅଫିସ୍ ରେ ମୋର କାମ କରିବାକୁ ଜମା ଇଚ୍ଛା ହଉନଥାଏ.

ଏମିତି ରେ ଅଫିସ୍ କିଛି କାମ ନଥାଏ, ଖୁଡୀଙ୍କୁ କେମିତି ଗେହିଁବି ସେଇକଥା ଖାଲି ଭାବୁଥାଏ, ତାଙ୍କ ଦୁଧ ମୋ ଆଖି ଆଗରେ ଭାସି ଭୁଲୁଥାଏ, ଏମିତି ଭାବୁଭାବୁ ୩ଟା ହେଇଗଲା, ମୁଁ ଖୁଡୀଙ୍କୁ ଫୋନ୍ କଲି ବାହାରିବା ପାଇଂ ଆଉ ୩୦ମିନଟ୍ ପରେ ତାଙ୍କ ଘରେ ପହଂଚିଗଲି, ତାଙ୍କ ଘରେ ଖାଇବାକୁ ବାଧ୍ୟ କରିବାରୁ  ଖାଇକ ବାହାରୁ ବାହାରୁ ୪.୩୦ ହେଇଗଲା, କିଛି ବାଟ ଯିବା ପରେ ମୁଁ ଖୁଡୀଙ୍କୁ କହିଲି ଖୁଡୀ ତମର ଘରେ କିଛି କାମ ଅଛି କି ?

ଖୁଡୀ ନା, କଣ ହେଲା କି ମୁଁ କହିଲି – ଖୁଡୀ ମୋର ଟିକେ ନୂଆପାଟଣା ରୁ କିଛି ଡ୍ରେସ୍ କିଣିବାର ଅଛି, ଖୁଡୀ କହିଲେ ହଉ ଚାଲ,  (ନୂଆପାଟଣା ଗଲେ ଆମ କୁ ଘରକୁ ବୁଲିକି ଯିବାକୁ ହବ ) ଗାଡି ବୁଲେଇ ମୁଁ ନୂଆପାଟଣା ଗଲି ଖୁଡୀଙ୍କୁ କହିଲି ଯାହାଉ ଆଜି ତମେ ମୋ ସହ ଅଛ ଡ୍ରେସ୍ କିଣିବାରେ ହେଲପ୍ କାରିବ .

ମୁଁ ଯେବେବି ଡ୍ରେସ୍ କିଣିଚୀ ସାଂଗମାନେ ଥାନ୍ତି, ଆଜି ତମ ଚୟସ୍ ରେ କିଣିବୀ, କଣ ମୋ ପାଇଂ ଡ୍ରେସ୍ ଚୟସ କରିବ ଟି ? ହଁ କରିବି, ମୁଁ- ଆଉ ତମ ପାଇଂ କଣ କିଣିବ, ଖୁଡୀ- ନା ମୋର କିଛି କିଣିବାର ନାହି, ଏମିତିରେ ବି ଘରେ ପଇସା ପତର ନାହି, ମୁଁ- ତମକୁ କିଏ କହୁଚି ପଇସା ଦବାକୁ କି, ଖୁଡୀ – ସେ କଣ ତମକୁ ମାଗଣାରେ ଦବ୍ କି, ନା ଥାଉ ତମ୍ ବୋଉ ଜାଣିଲେ ମୋ ଉପରେବିରକ୍ତ ହେବେ.

ମୁଁ- ହମ୍ ଅଫର୍ ଅଛି ଆଉ ମୋର ବି ୨୦୦୦ଟଙ୍କା ଫ୍ରି ଅଛି,  ତଥାପି ସେ ମନା କାଳେ ଶେଷରେ ମୁଁ କହିଲି ମୋରାଣ ଖୁଡୀ ତମକୁ, ମୁଁ ଡ୍ରେସ୍ କିଣିବୀ ତମେ କିଛି ଆନିବନୀ ମୋତେ ଖରାପ୍ ଲାଗିବ, ସେ ରାଜି ହେଲେ କହିଲେ ତମ୍ ବୋଉ କୁ କଣ କହିବି, ମୁଁ କହିଲି ତମେ କିଛି ଏକଥା କହିବନି, ସେ କହିଲେ ହଉ ତମେ ବି କାହାକୁ କହିବନି, ମୁଁ କହିଲି ହମ୍ |

ଡ୍ରେସ୍ ଶୋରୁମ୍ ରେ ପହଂଚି ଡ୍ରେସ୍ କିଣିବାକୁ ଗଲୁ, ଖୁଡୀ- କେତେବଡ଼ ଶୋରୁମ୍ ଏଠି ଅଧିକା ଟଙ୍କା ନେବ୍ ମୁଁ – ତମେ ଚାଲିଲ ଆଗ ବହୁତ୍ କହୁଚ,  ( ଟିକେ ରାଗିକି ) ଖୁଡୀ କିଛି ଆଉନକହି ସିଧା ଭିତରକୁ ଗଲେ ଆଗ ମୋ ପାଇଂ ଡ୍ରେସ୍ କିଣିଲା ପରେ ତାଙ୍କ ପାଇଂ ଶାଢୀ ଦେଖିଲୁ ସେ ସେଲସ ମ୍ୟାନ ୬୦୦ରୁ୭୦୦ ରେଂଜ୍ ର ଶାଢୀ ଦେଖୁଥିଲା ମୁଁ କହିଲି ଭାଇ ଏତେ କମ୍ ଦାମ୍ ର କଣ ଦେଖାଉଚ ୨୫୦୦-୩୦୦୦ ଟଙ୍କା ର ଦେଖାନ୍ତୁ,ଖୁଡୀ ମୋତେ ଟିକେ ଚାହିଁଲେ କିନ୍ତୁ କିଛି କହିଲେଣି .

ସେ ତାଙ୍କ ମନ ପସନ୍ଧର ଶାଢୀ ବି ଆଣିଲେ, ଆଉ ମୁଁ ପାଇସା ଦେଲା ବେଳେ ସେ ଦେଖିଦେଳେ, ଗାଡି ବସି କିଛି ବାଟ ଆସିଲା ପରେକହିଲେ ଏତେ ଦାମିକା ଶାଢୀ କୋଉଠୁ ଆଣିଲୁ ବୋଲି ପଚାରିଲେ ମୁଁ କଣ କହିବି, ମୁଁ କହିଲି ତମେ ରେଟ୍ କହିବନି, ଖୁଡୀ- ତମେ କଣ ଭାବୁଚ ୟାକୁ ପିନ୍ଧିଲେ ଆଉ କେହି ନଜନିପରିଲେବି  ତମ୍ ବୋଉ କି ଖୁଡୀ କଣ ଜାଣିଦେବେ, କାରଣ ସେ ଦିଜନ ତସବୁ ବେଳେ ଦାମୀଜିନିଷ କିଣନ୍ତି, ( ଆମ ଖଂଜା ଆମର ଟିକେ ଥିଲା ବାଲା ଘର ନହେଲେ ଆଉ ସମସ୍ତେ ଚାସ ବାସ କରିଚଳନ୍ତି )

ମୁଁ କହିଲି- ସାନ ମାମୁ ( ତାଙ୍କ ସାନ ଭାଇ ଆର୍ମି ରେ ଅଛନ୍ତି ) ଘରକୁ ଆସିଛନ୍ତି ତମେ ତାଙ୍କ ନାଁ କହିବ ସେ କିଣି ଦେଇଚନ୍ତି ବୋଲି ) ହମ ସେଠୁ ଖୁଡୀ ଟିକେ ଆସ୍ବସ୍ଥ ହେଲେ ବୋଲି ମୋତେ ଲାଗିଲା, ମୁଁ କହିଲି ଏବେ ଟିକେ ହସିଦିଅ, ସେଠୁ ସେ ହସି କି କହିଲେ ଏତେ ଦାମୀ ଶାଢୀ କିଣିବା କଣ ଦରକାର ଥିଲା, ମୁଁ- ତମେ ପିନ୍ଧିବ ବୋଲି, ସେ କହିଲେ ମୁଁ ଏତେ ଦାମୀ ଶାଢୀ କେବେ ପିନ୍ଧିନୀ, ବେସିହେଲେ ଅତି ବେସି ରେ ୫୦୦ଟଙ୍କା | ମୁଁ – ଏବେ ତ ପିନ୍ଧିବ, ଖୁଡୀ- ଆମ ଗରିବ ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଂ ସ୍ବପନ, ମୁଁ – ଏବେ ତମ ସ୍ବପନ ସତ ହେଲା ମିଠା ଦିଏ. ଆପଣ ମାନେ ଏ କାହାଣୀ sexkahanni dot com ପଢୁଚନ୍ତି

Maya Khudi Nka Saha Rati Tie

ଆଗକୁ ପଢିବା NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *