Maya Khudi Nka Saha Rati Tie ମାୟା ଖୁଡୀଙ୍କ ସହ ରାତି ଟିଏ

Maya Khudi nka Saha Rati Tie କଥା ବାର୍ତା ଭିତରେ ଏକ ହମ୍ପସ ଆସିଲା ଆଉ ଖୁଡୀ ମୋ ପିଠିରେ ଧକ୍କା ହେଲେ ଫୁଣି ଥରେ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ର ମଜା ନେଲି, ଖୁଡୀ କହିଲେ ତମକୁ ପାରିହବଣୀ, ଖୁଡୀ ହମ୍ପସ ଟିକେ ମୋ ଆଡକୁ ଢାଲିପଢୁଥିଲେ, ପ୍ରଥମେ ଗଲା ବେଳେ ସେ ଘୁନଚୀ ଯାଉଥିଳେ କିନ୍ତୁ ଏଥର୍ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ମୋ ଉପରେ ଲଦି କି ବସିଲେ ଆଉ ପଛ କୁ ଘୁନଚିଲେଣି .

ମୁଁ ଜନିଗଲୀ  ଘିଅ ଟିକେ ତରଳିଲାଣି ଜଲଦି କିଛି କରିବାକୁ ହେଲେ ଆଉ ଟିକେ ହିଟ୍ ଦବାକୁ ପଡ଼ିବ, ଏବଂ ସୁନିସ୍ଚିତ ହେଇଗଲି ଯେ ଖୁଢୀ ଅଂକୁ ପଟେଇ ତାଙ୍କ ବିଆ ସୁଖ ପାଇ ହବ. ଗାଁ ପାଖ ହେବାରୁ ଖୁଡୀ ମୋଠୁ ଦୂରେଇ ଗଲେ. ଆଉ ଆମେ ସନ୍ଧ୍ୟା ୬ଟା ପାଖା ପାଖୀ ଘରେ ପହଂଚିଗଲୁ. ଖୁଡୀ ଘରେ ପହଂଚି ଶାଢୀ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଦେଖେଇଲେ, ଆଉ ବହୁତ ଖୁସି ହଉଥିଲେ.

ଗାଁ ରେ ଆମର ଗୋଟେ କୁକୁଡ଼ା ଫାର୍ମ ପାଇଂ ମୁଁ ଟିକେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହି ଯାଉଥିଲି, ଅଫିସ୍ ରୁ ଆସିଲା ପରେ ଖୁଡୀଙ୍କୁ ସମୟ ଦେଇପାରୁନଥିଲି ସେଥି ପାଇଂ ମୋ ଇଚ୍ଛା ପୁରନ୍ ହେବାରେ ଟିକେ ବିଲମ୍ବ ହେଲା, ଦେଡ଼ ମାସ ପରେ ଖୁଡୀ ଦିନେ ମୋତେ ଅଫିସ୍ ଗଲାବେଳେ ମୋତେ କହିଲେ ଘରେ ଦାଦ ନାହାନ୍ତି କି ପିଲାମାନେ କେହି ନାହାନ୍ତି .

ତାଙ୍କ ର ଗୋଟେ ରିଚାର୍ଜ କରିଦେବା ପାଇଂ ମୁଁ କହିଲି ହଉ ଟିକ୍ ଅଛି କରିଦେବି, କେତେ ଟଙ୍କା କରିବି ବୋଲି କହିଲା ରୁ ସେ ୨୦ ଟଙ୍କା ଦଉଥିଲେ, ମୁଁ ପାଇସା ନେଲି ନାହି,କହିଲି ରିଚାର୍ଜ୍ କରିଦେବି, ମୁଁ ଆସିଲି ଭାରି, ମୁଁ ତାଙ୍କର ୨୦୦ଟଙ୍କା ରିଚାର୍ଜ୍ କଲି ଆଉ ସେତେବେଳେ ୨୦୦ ଟଙ୍କା ମାନେ ବହୁତ ଲଗେ, ଖୁଡୀ ତାଙ୍କ ଆଡୁ ଫୋନ୍ କରିକି କହିଲେ ତମେ ତ ଆଉ କଥା ମାନୁନ ମୁଁ କହିଲି କଣ ହେଲା କି , ଖୁଡୀ- ତମକୁ ମୁଁ ୨୦ ରିଚାର୍ଜ୍ ପାଇଂ କହିଲି ତମେ କଣ ପାଇଂ ୨୦୦ ଟଙ୍କା କଲ.

ମୁଁ- ଖୁଡୀ ମୁଁ ଖାଲି ଦୋକାନୀ କୁ ନମ୍ବର ଦେଇଥିଲି ତାକୁ କିଛି କହିନଥିଲି, ତାକୁ କହିଥିଲି ଜଲଦୀ କରିବା ପାଇଂ ସେ କିନ୍ତୁ ୨୦୦ ଟଙ୍କା କରିଦେଇଚି, ଖୁଡୀ- ସେ  କଣ ପାଇଂ କରିବ ତମେ କହିଥିବ, ମୁଁ- ସବୁବେଳେ ୨୦୦ ଟଙ୍କା କରେ ତ ସେଥି ପାଇଂ ବୋଧେ କରିଦେଇଚି, ଖୁଡୀ-  ଛାଡ ତମେ ମିଛୁଆ, ଏମିତି କିଛି କଥା ବାର୍ତା ପରେ ସେ ଫୋନ୍ କାଟିଲେ. ସେଦିନ ବି ମନ କଥା କହିପରିଲିନି.

ଆଉ ଦୁଇ ଦିନ ପରେ ତାଙ୍କ ବୋଉଙ୍କ ଦେହ ଖରାପ କଥା ସୁନି ସେ ମୋ ସହ ଯିବା କୁ କହିଲେ, ମୁଁ ବି ହଁ କଲି ଛାଡିଦେବା ପାଇଂ, ଗଲା ବେଳେ ମାର୍କେଟ୍ ରୁ ହରଲିକ୍ସ୍ ଏବଂ କିଛି ମିଠା ମିଠୀ କିଣିଳି , ଖୁଡୀ କହିଲେ ପାଖରେ ଏତେ ପାଇସା ନଥିଲା ବୋଉ ପାଇଂ ହରଲିକ୍ସ୍ ନବାକୁ ଯାହା ହଉ ତମ ସହ ଆସିଲି ବୋଲି କିଛି ନେଇକି ଗଲା ଭଳି ଲାଗିଲା .

ତମେ ମୋତେ ବହୁତ ହେଲପ୍ କଲନି, ମୁଁ – ହେଲପ୍ କଣ ମୁଁ ତ ସେମିତି କିଛି କରିନି, ଆଗଭଳି ହମ୍ପସ ମଜା ବି ନେଲି ଖୁଡୀ ବି ତାଙ୍କ ଦୁଧ କୁ ମୋ ପିଠି ଉପରେ ଚପିକୀ ବସିଲେ, ଆଗ ଅପେକ୍ଷା ଟିକେ ଅଧିକା କ୍ଲୋଜ୍ ହେଇକି, ମୁଁ’ ଭାବି ନେଲି ଯେ ଯାହା ହଉ ପଛେ ଆଜି ଘରକୁ ଗଲାବେଳେ ଯେମିତି କଥା ଟା କହିବି, ତାଙ୍କୁ ଛାଡି ଦେଇ ଆସିଲି.

ମୁଁ ଅଫିସ କାମ ଟିକେ ଅଧିକ ଥିଲା ସେଦିନ ସେଥିପାଇଂ ମୁଁ ଲେଟ୍ ମାନେ ୬ଟା ରେ ତାଙ୍କ ଘରେ ପହଂଚିଲି ବାଟ ରେ ଫେରିଲା ବେଳେ ବର୍ଷା ହେବାରୁ ମୁଁ ପୁରା ଭିଜିଯାଇଥିଲି, ଆଉ ବର୍ଷା ନଛାଡିବା ରୁ ତାଙ୍କ ଘର ଲୋକ ଆମକୁ ଛଡିଲେଣି, ମୋତେ ବି ରହିବା ପାଇଂ ବାଧ୍ୟ କଲେ, ମୁଁ ବୋଉ କୁ ଫୋନ୍ ରେ କହିବାରୁ ସେ କହିଲା ହଉ ରହିଯା.

କିନ୍ତୁ ମୁଁ ମନେ ମନେ ଦୁଖ କରୁଥାଏ ଆଜି ଚାନସ୍ ମିସ୍ ହେଇଗଲା ବୋଲି,  ଏମିତି ମାମୁ ମାଇଂ ଙ୍କ ସହ ଭଲ ମନ୍ଦ କଥା ହାଉ ରାତି ୯ଟା ହେଇଗଲା, ସେଦିନ ବି କରେଣ୍ଟ କଟିଯାଇଥିଲା, ଲଣ୍ଠନ ଲଗେଇ ମାଇଂ ଖାଇବା କୁ ଦେଲେ ସମସ୍ତେ ଖାଇସାରିଲା ପରେ ମାଇଂ ଗୋଟିଏ ରୁମ୍ ରେ ମୁଁ ଏବଂ ଖୁଡୀ ସୋଇବା ପାଇଂ ବିଛଣା ପାରିଲେ ଏକଥା ଦେଖି ମୁଁ ଟିକେ ଖୁସି ହେଲି, ଭାବିଲି ମୌକା ଅଛି, ଭଗବାନ୍ ଯାହା କରନ୍ତି ପ୍ରାଣୀର ମଂଗଲ ପାଇଂ Maya Khudi Nka Saha Rati Tie

ଖୁଡୀ ଖାଇ ସାରି ୧୦ଟା ବେଳେ ଆସିଲେ

ଖୁଡୀ- କଣ ନିଦ ହେଇଣି,

ମୁଁ –  ନାଁ, ଲାଇନ୍ ନାହିତ ସେଥି ପାଇଂ ହଉନି, ତମେ ଜାଣିଥିବା ମୁଁ ଘରେ ଶୋଇଲାବେଳକୁ ରାତି ୧୧.୩୦ ପରେ ହୁଏ ଏତେ ଜଲଦୀ ନିଦ କେମିତି ହବ     ( ଖୁଡୀ ମୋ ପାଖରେ ଆସିକି ଶୋଇଲେ, ମୁଁ ତାଂକ ମୁହଁ କୁ ଅନେଇଥାଏ ସେ ମୋ ମୁଁ କୁ, ଆଉ ଘରେ ଗୋଟେ ଖାଲି ଲଣ୍ଠନ ଲାଗିଥାଏ )

ଖୁଡୀ – ଘରେ ସିନା କିଛି କାମ ଦାମ ଥାଏ ବୋଲି ଡେରି ରେ ଶୁଏ ଏଠି ତ କିଛି କାମ ନାହି, କଣ କାହା କଥା ଭାବୁଚ କି ?

ମୁଁ – ହଁ ତମ କଥା ଭାବୁଥିଲି, ସତରେ ଖୁଡୀ ତମେ ବହୁତ୍ ସୁନ୍ଧର

ଖୁଡୀ – କଣ ଥଟ୍ଟା କରୁଛ ମୋତେ କହିଲ୍, ମୁଁ ଦେଖିବାକୁ ସବେନା ବୋଲି ମୋତେ ଚିଡଉଚ

ମୁଁ – ଥଟ୍ଟା ନୁହେଁ ସତ କହୁଚି, ତମେ ରଂଗରେ ଟିକେ ସବେନା ହେଲେ କଣ ହେବ ତମ ଫିଗର୍ ମସ୍ତ ( ଖୁଡୀ ଟିକେ ଲଜେଇ ଗଲେ )

ଖୁଡୀ – ବୟସ ଆସିକି ମୋତେ ୩୫ ହେଲାଣି ତା ସହ ଦିଟା ପିଲାର ମା ହେଲିନି, ମୋର ଫୁଣି ଫିଗର୍ ମସ୍ତ,

ମୁଁ-  ସେଇ ତ ତମ କ୍ରେଡିଟ୍ ଦିଟା ପିଲା ର ମା ହେଲା ପରେବି ୨୩-୨୪ ବର୍ଷ ଟୋକି ଭଳି ଜଲୁଚ, ତମେ ରାସ୍ତା ରେ ଡ୍ରେସ୍ ପିନ୍ଧିକି ଯାଏ ଦେଖିବ୍ କେତେ ଟୋକା ଲାଇନ ମାରିବେ

ଖୁଡୀ- ତମେ ଖାଲି କହୁଚ ମୋ ଫିଗର୍ ମସ୍ତ ହେଲେ, କଣ ଏମିତି ମୋ ପାଖରେ ଅଛି ଯେ ମୋତେ ଟୋକା ଲାଇନମାରିବେ

ମୁଁ – କାହା କଥା ମୁଁ କହିପାରିବିନି, ତମେ ମୋତେ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗ

ଖୁଡୀ – ମୋର ଏମିତି ତମକୁ କଣ ଭଲ ଲଗେ ଟିକେ କୁହ ତ !

ମୁଁ – ଆଗ ରୁ ଦେଖିଲେ ତମ ହରିଣୀ ଆଖି , ଆଉ ଗୋଲାପି ଓଠ, ପଛରୁ ଦେଖିଲେ ତମ କଲା ମଚ ମଚ ଲମ୍ବା ବାଳ

ଖୁଡୀ – କଣ ଖୁଡୀ କୁ ସବୁ ଆଂଗେଲ ଦେଖିଚ ନା କଣ,

ମୁଁ – ତମେ ମୋତେ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗ ତ ସେଥି ପାଇଂ

ଖୁଡୀ – ଆଜି କାଲିକା ସହରୀ ଟୋକା କଣ ଏସବୁ କୁ ଦେଖୁଛନ୍ତି, ତାଂକର ତ ଖାଲି ସେଇ କାମ ଦରକାର,(ପାଟିରୁ ବାହାରି ପଡିଲା ) ଏ ସବୁ ଦେଖିକି କଣ  କରିବେ

ମୁଁ – ମୁଁ ସହରୀ ପିଲା ନୁହେଁ, ସେଇ କାମ ମାନେ କୋଉ କାମ, ମୁଁ ଜାଣି କି ପଚାରିଲି

ଖୁଡୀ – ତମେ ବାହା ହୁଏ ତା ପରେ ଜାଣିବ,

ମୁଁ – ଏ ଗୋଟେ କଥା ଜାଣିବା କୁ ଏତେ ଦିନଅପେକ୍ଷା କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ,

ଖୁଡୀ – ହଁ, ନହେଲେ ତମ୍ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ କୁ ପଚାର ସେ କହିବ

ମୁଁ – ମୋର ସେମିତି କେହି, ନାହାନ୍ତି, ତେଣୁ ତମେ କହିଦିଏ, ଆଉ ମୋ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ ହେଇଯାଏ

ଖୁଡୀ – ମୁଁ କେମିତି ତମ୍ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ ହେବି, ତମକୁ ମୋର ବାଳ ଆଖି ଭଲ ଲାଗୁଚି, ଟୋକା ମାନେ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ ସେଇଟା କୁ ବେସି ଭଲ ପାଆନ୍ତି,

ମୁଁ – ତମେ କିଛି ଖୋଲିକି କହୁଣ ଖାଲି ସେଇଟା, ତମେ ଆଗ କହିଲ ସେଇ କାମ ମାନେ କି କାମ

ଖୁଡୀ – ବୁଦୁ, ଏତିକି ଜାଣିପାରୁନ ସେଇ କାମ ମାନେ ସେକ୍ସ

ମୁଁ – ଓହଃ, ଖୁଡୀ ଗୋଟେ କଥା କହିବି ରଗିବନି

ଖୁଡୀ – ନା ରଗିବନି, କୁହ କଣ, ତମ ଉପରେ ମୁଁ କଣ ରଗିପାରିବି

ମୁଁ – ଆଗ ପ୍ରମିଜ୍ କର , ମୁଁ ଯାହା କହିଲେ କି ଯାହା କାଳେ ତମେ ରଗିବଣି

ଖୁଡୀ – ପ୍ରମିଜ୍ ତମେ ଯାହା କହିଲେ କି ଯାହା କାଳେ ଜମା ବି ରଗିବିଣି

ଟିକେ ସାହାସ କରିକି ଖୁଡୀଙ୍କ ଦୁଧ ଚିପି ଦେଲି, ଆଉ କହିଲି ତମ ର ଖାଲି ଆଖି ନୁହେ ମୋତେ ସବୁ ଭଲ ଲଗେ, ଏ ଜିନିସ୍ ଟା ବି, ମୁଁ ସେତେବେଳେ ଖାଲି ଗୋଟେ ଗାମୁଛା ପିନ୍ଧିଥିଲି, ଲୁଂଗୀ ଦେଇଥିଲେ କିନ୍ତୁ ମୋତେ ଭଲ ଲୁଂଗୀ ପିନ୍ଧିବାକୁ ଭଲ ଲଗେନି ବୋଲି ପିନ୍ଧିନଥିଲି

ଖୁଡୀ – ଟିକେ ଲଜେଇ କି କହିଲେ ବହୁତ ଦୁଷ୍ଟ ହେଲାଣି, ( ମୁଁ ସେତେବେଳେ ଖୁଡୀଙ୍କ ଗୋଡ ଉପରେ ଗୋଡ ପକେଇକି ସୋଇଥାଏ ),

ମୁଁ – ତମେ ତ ସେଇ ଭାଲିଆ ମାଲ୍ ଖଣ୍ଡେ ହେଇଛ ମୁଁ କଣ ଦୁଷ୍ଟ ହେବି, (ମୁଁ ମୋ ମୋବାଇଲ୍ ଲାଇଟ ଅନ କରିକି ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଦେଖେଇ କହିଲି ଦେଖ ଏବି କେମିତି ତମ ପାଇଂ ଦୁଷ୍ଟ ହଉଚି

ଖୁଡୀ – ବାପରେ ତମର କେତେ ବଡ଼ ହେଇଚି, ଏଥିରେ କେତେ ଜଣ କୁ କଲଣି

ମୁଁ – କାହାକୁ ବି ନୁହେଁ, ମୋ ସାଂଗ ମାନେ ସମସ୍ତେ ତାଂକ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ କୁ ଥରେ ଦିଥର କଲେଣି କିନ୍ତୁ ମୁଁ କୋଉ ଝିଅ କୁ ବି କରିଣି

ଖୁଡୀ – ହେଲେ କଣ ପାଇଂ

ମୁଁ- ତମେ ମୋତେ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗ ତ ସେଥି ପାଇଂ ପ୍ରଥମେ ତମ କୁ ଗେହିଁବାକୁ ମୋର ଇଚ୍ଛା, ତମେ ରାଜି ଟି ?

ଖୁଡୀ – ଖୁଡୀ କିଛି ନକହି କହିଲେ, ତମେ ତ କାହାକୁ ଗେହିଁନ ତମ ବାଣ୍ଡ ତ ପୁରା ଛୋଡି ହେଇଯାଇଚି, (ଖୁଡୀଙ୍କ ପାଟିରୁ ଗେହିଁବା ଶବ୍ଦ ସୁନି ମୁଁ ଆଉ ଟିକେ ଉତେଜିତ୍ ହେଇଗଲି )

ମୁଁ – ତମ କଥା ଭାବିକି ଡେଲି ହଲ୍ଉଚି, ସେଥି ଲାଗିହେଇଚି, ତମେ ତ ସବୁଦିନ ଦାଦାଙ୍କ ସହ ହଉଥିବ ତମେ କଣ ମୋ କଷ୍ଟ କଥା ଜାଣିପାରିବ

ଖୁଡୀ – ଦେତ୍ ତମ ଦାଦା ଆଉ ମୋତେ କରିପାରୁନାହାନ୍ତି, ଆମର ୩ବର୍ଷ ହେଲା ଆଉ ହଉନି, ତମେ ସିନା କେବେ କହିଥିଲେ ମୁଁ ତମ୍ କଥା ଜାଣିଥାନ୍ତି,

Maya Khudi Nka Saha Rati Tie

ଆଗକୁ ପଢିବା NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *