mo classmate charu bhauja ku gehinli-ମୋ କ୍ଳାସମେଟ ଚାରୁ ର ଭାଉଜ କବିତା କୁ ଗେହିଁଲି

 
ଏହି ସମୟ ଭିତରେ ଦୁଇଥର ଝଡିସାରିଥିଲେ । କିଛି ସମୟ ଧକାମାରିବା ପରେ ମୋର ବି ବାହାରିବ ଟାଇମ ହେଇଗଲା, ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ପଚାରିଲି ମୋର ବାହାରିବ ତୁମେ କେଉଁଠି ନେବ? ସେ କହିଲେ ମୋ ବିଆ ଭିତରେ ଛାଡି ଦିଅ । ମୁଁ ବିଆ ଭିତରେ ମୋର ସବୁ ବୀର୍ଯ୍ୟ ଛାଡି ଦେଲି । ଆଉ କିଛିସମୟ ଭିତରେ ଆମେ ଅଲଗା ହେଇଗଲୁ ।
ତା ପରେ ଆମେ ଦୁହେଁ ସେମିତି ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ତାଙ୍କ ବିଆ ରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରେଇ ତାଙ୍କୁ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରି ଦୁଧକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଶୋଇଲି  ସକାଳୁ ଉଠି ମୁଁ ଯିବା ପାଇଁ କହିଲି ଭାଉଜ କହିଲେ ଯିଵ ତ ଚାଲ  ଏମିତି ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ଗାଧେଇବା ତାପରେ ତମେ ଯିବ ହେରି ସେଠୁ ଆମେ ଦୁହେଁ ବାଥ ରୁମ କୁ ଗଲୁ ଭାଉଜ କହଲେ ଆସ ସାଥି ହେଇକି ଝାଡା ବସିବା ମୁଁ କହିଲି କେମିତି ସେ କହିଲେ ଠିଆ ପାଇଖିନା ଆମର ଅଛି ସେଥିରେ ବସି ତମେ ବିଆ ରେ ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରେଇ କୁଣ୍ଢା କୁଣ୍ଢି ହେଇ ବସିବା ସେଠୁ ସେୟା କଲୁ ମତେ କହିଲେ କାଳିଆ ଏମିତି ବହୁତ ମଜା ଲାଗୁଚି ମୁଁ କହିଲି ସତ ରେ ଭାଉଜ ବହୁତ ମଜା ଲାଗୁଚି ତାପରେ ଝାଡା ବସି ସାରିଲା ପରେ ସେ ମତେ ଛଞ୍ଚେଇ ଦେଲେ ଆଉ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଛଞ୍ଚେଇ  ଦେଲି ତାପରେ ଦୁହେଁ ସାବୁନ ଲଗେଇ ଗାଧା ଗାଧି  ହେଲୁ ସେ କହିଲେ ବହୁ ଦିନ ପରେ ଏମିତି ମଜା ଆସିଲା ୟା ଭିତରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଠିଆ ହେଲା ଭାଉଜ କହିଲେ ତମେ କେବେ ଚାରୁ ଗାଣ୍ଡି ରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ଚା ମୁଁ କହିଲି ନା ଭାଉଜ ତାକୁ ପଛୁଆ ବହୁ ଥର ଗେହିଁଚି ଭାଉଜ କହିଲେ ମୁଁ ନଉଛି  ତମେ ଏଥର ମୋ ଗାଣ୍ଡି ଜଣା ରେ ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରେଇ ଗିଁହ ତା ପରେ ପୁରେଇଲି କିନ୍ତୁ ଗଲା ନାହିଁ ସେଠୁ ଭାଉଜ ନିଜ ହାତରେ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି କହିଲେ ଏଥର ଜୋର ରେ ଧକା ମାର ମୁଁ ସେଠୁ ତାଙ୍କ ଅଂଟାକୁ ଧରି ଏକ ଧକା ଦେଲି କିନ୍ତୁ ପୁରା ନ ଯାଇ ଖାଲି ବାଣ୍ଡ ଟୋପା ଗଲା ଭାଉଜ ସେଠୁ ତାଙ୍କ ଆଡୁ ଏକ ଧକା ଦେଲେଯେ ପୁରା ପଶିଗଲା ଭାଉଜ କହିଲେ ଏଥର ମୋ ଅଂଟା କୁ ଧରି ଗିଁହ ମୁଁ ସେଠୁ ଗେହିଁବାକୁ ଲାଗିଲି ବେଳେ ବେଳେ ତାଙ୍କ ଦୁଧ କୁ ଦଳିଲି ଆଉ ଭୁଣ୍ଡି କୁ ରଗଡି ରଗଡି ଗେଂହୁଥାଏ ଭାଉଜ ଖାଲି ଓଃ ଆଃ ହେଇ ମଜା ନେଉଥାନ୍ତି ମୁଁ କହିଲି ଓଃ ଭାଉଜ ସତରେ ବହୁତ ମଜା ଲାଗୁଚି ଏଣେ ଭାଉଜ ନିଜ ବିଆ ରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ଆଗପଛ କରୁଥାନ୍ତି କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ରୁ ଗିଜ ବାହାରି ପଡିଲା ଆଉ ତାଙ୍କ ବିଆ ରୁ ବି ପାଣି ବାହାରି ପଡିଲା ସେଠୁ ଦୁହେଁ ଧୁଆ ଧୁଇ ହେଇ ବାହାରକୁ ଆସିଲୁ ଭାଉଜ ମତେ ଏକ ଟାୱଲ  ଦେଲେ ପୋଛି ହେବା ପାଇଁ ଆଉ କହିଲେ ମୋ ଦେହ ବି ପୋଛି ଦିଅ ମୁଁ ସେଠୁ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ସାଟ ପିନ୍ଧିବା ପାଇଁ ଗଲି ଭାଉଜ କହିଲେ ନା ନା ଏମିତି ଦିନ ସାରା ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ରହିବା ଆଜି ଚାରୁ ଆସିବେନି ଆଉ ଆଜି ରବିବାର ତମ ଅଫିସ ବି ନାହିଁ ତମେ ବସ ତମ ପାଇଁ ଜଳଖିଆ ଆଣୁଚି ସେଠୁ se କିଛି ମିଠା ଆଉ ଆଇସ କ୍ରିମ ନେଇ ଆସିଲେ ଆଉ ମୋତେ କହିଲେ ତମେ ଡ୍ରେସିଂ ଟେବୁଲ ରେ ବିସ ମୁ ତମକୁ ଖୁଆଇ ଦେବୀ ସେଠୁ ସେ ତାଙ୍କ ଦୁଧରେ ରସଗୋଲା ରଖି ଖାଇବାକୁ କହିଲେ ମୁଁ ଖାଇଲି ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ରେ ଆଇସକ୍ରିମ ବୋଲି ବାଣ୍ଡ କୁ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲା ଏଣେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ବିଆ ରେ କଦଳୀ ପୁରେଇ ଆଗପଛ କରି ଯେତେବେଳେ ବିଆ ପୁରା ଲାଳେଇ ଗଲା କଦଳୀ ଆଣି ଖାଇଲି ଏଣେ ଭାଉଜ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ହଲେଇ ହଲେଇ ଗିଜ ବାହାର କରି ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲା ମୁ କହିଲି ସତରେ ଭାଉଜ ତମେ ଜଣେ ଗିଁହାଳିଆ ମାଇକିନା ସେ କହିଲେ ହଁ କାଳିଆ ମୋର ସବୁବେଳ ତମ ପରି ମୁଷଳ ବାଣ୍ଡ ଦରକାର ଚାରିଠୁ ତମ ବିଷୟ ରେ ଶୁଣିଥିଲି ତମ ବାଣ୍ଡ ମୁଷଳ ବୋଲି ତେଣୁ ତମକୁ ଛାଡିବାକୁ ଇଛା ହଉନି ମୋ ଘଇତା ମୋତେ ଗେଁହି ପାରୁନାହାନ୍ତି ତାଙ୍କ ର ଜଲ୍ଦି ବାହାରି ପଡୁଛି ତମେ ତା କାଲି ରାତିରେ ମୋବିଆରୁ ଦୁଇ ଥର ପାଣି ବାହାର କରିଥିଲ ତେଣୁ ମୁ ବହୁତ ଖୁସି ଚାରୁ କୁ ମୁଁ କହିଦେଇଛି ସେ କାଲି ଆସିବେ ଆଉ ଆମେ ଆଜି ଦିନ ରାତି ଖାଲି ଗିଁହା ଗିହିଁ ହବା  ତାପରେ ଭାଉଜ ତାଙ୍କ ପୁଅ କୁ ଖୁଆଇ ଦେଇ ଶୁଆଇ ଦେଲେ ଆଉ ରୋଷେଇ କରିବା ପାଇଁ ଗଲେ ସେମିତି ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ମୁଁ ବି ରୋଷେଇ ଘର କୁ ଯାଇ ତାଙ୍କୁ ପଛପଟୁ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରି ଦୁଧ କୁ ଦଳିବାକୁ ଲାଗିଲି ଆଉ ଗୋରା ଦକ ଦକ ଗାଣ୍ଡି କୁ ଚାଟି ବାକୁ ଲାଗିଲି ଭାଉଜ ରୋଷେଇ କରୁଥାନ୍ତି ମୁଁ ଭାଉଜଙ୍କ ବିଆ ରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ବାରୁ ଜାଣିଲି ତାଙ୍କ ବିଆ ପୁରା ଲାଳେଇ ଗଲାଣି ଭାଉଜ କହିଲେ କାଳିଆ ଏଥର ପଛ ପଟୁ ମତେ ଗିଁହ ମୁଁ ସେଠୁ ଗେହିଁବାକୁ ଲାଗିଲି କିଛି ସମୟ ପରେ ତାଙ୍କ ବିଆ ରୁ ପାଣି ବାହାରିବାକୁ ଲାଗିଲା ମୁଁ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ବାହାର କରି ତାଙ୍କ ବିଆ ରୁ ସବୁତକ ପାଣି ଚାଟି କି ସଫା କରିଦେଲି ମୋର କିନ୍ତୁ ବାହାରି ନଥାଏ ମୁଁ ସେଠୁ ଭାଉଜ ଙ୍କୁ ଠିଆ କରି ତାଙ୍କ ଦୁଧ କୁ ଖାଇ ଠିଆ ଗେହିଁବାକୁ ଲାଗିଲି ଭାଉଜ କହିଲେ ଭୀତ ରେ ଗିଜ ଛାଡିବନି ମୁଁ ଗିଜ ଖାଇବି ତା ତାପରେ ମୋର ଯେତେବେଳେ ବାହାରିବା ଟାଇମ ଆସିଲା ମୁଁ ତାଙ୍କ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଦେଲି ସେ ସବୁତକ ଗିଜ ଖାଇଲେ କହିଲେ ଓଃ କାଳିଆ ତମ ଗିଜ ବହୁତ ବାହାରୁଚି ଆଉ ଏତେ ବହଳିଆ ଗିଜ ମୁଁ ଦେଖିନି ଏ ଗିଜ ବିଆରେ ପଶିଲେ ନା ଯେ କେହି ଥରକେ ପେଟରେ ହେଇଯିବ ତମେ ଜାଣିନ ତମ ଗିଁହା ଖାଇକି ଚାରୁ ପେଟରେ ହେଇଯାଇଥିଲା ମୋତେ ସେ କହୁଥିଲେ ଆଉ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଔଷଧ ଆଣି ଦେଇଥିଲି ସତରେ ଭାଉଜ ଚାରୁ ଆପେକ୍ଷ ତମ ଦୁଧ ଆଉ ବିଆ ମତେ ଭଲ ଲାଗୁଚି କାରଣ ଚାରୁ ଦୁଧ ସେତେ ବଡ଼ ନୁହଁ ଆଉ ତମ ଦୁଧ ଅଳ୍ପ ଟିକେ ଓହଳିଥିବାରୁ ଭଲ ଲାଗୁଚି ଭାଉଜ କହିଲେ ତମେ ତା ଚାରୁ ର ଦୁଧ କୁ ଦଳି ଦଳି ବଡ଼ କରିସାରିଲେଣି ତାଙ୍କ ଦୁଧ ବହୁତ ଛୋଟ ଥିଲା ଯାହା କୁହ ତମ ଦୁଧ ଦଳା ରେ ଯାଦୁ ଅଛି କାରଣ ତମେ ଦୁଧ ଦଳିଲା ବେଳେ ବିଆ ରୁ ଆପେ ଆପେ ପାଣି ବୋହିବାକୁ ଲାଗୁଚି ଏମିତି କଥା ହେଉ ହେଉ ସେ ରୋଷେଇ ସାରି ଦେଲେ ଆଉ ଆମେ ଦୁହେଁ ଖାଇ ଟିକେ ରେଷ୍ଟ ନେଲୁ ପୁଣି ଗିଁହା ଗିହିଁ ଶୋଇଲୁ ସେ ଉଠି ତାଙ୍କ ପୁଅ କୁ କ୍ଷୀର ପିଆ ଦେଇ ଆସି ପୁଣି ମୋ ପାଖରେ ବସି ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଚୁଚୁମୁ ଲେ ସେଠୁ ଦୁହେଁ ୬୯ ପୋଜିସନ ରେ ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡ କହିଲେ ଆଉ ମୁଁ ତାଙ୍କ ବିଆ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲି କିଛି ସମୟ ପରେ ଆମ ଦୁହିଁଙ୍କର ବାହାରି ପଡିଲା କିଛି ସମୟ ପରେ ଚାରୁ ଫୋନ କଲା ଭାଉଜଙ୍କୁ କହିଲା ଭାଉଜ ମୁଁ ଆସୁଛି ରାତିକି ଦୁହେଁ ମିଶିକି ଗିଁହା ଖାଇବା ଏହା ଶୁଣି ମୁ ବହୁତ ଖୁସି ହେଲି ଆଉ ରାତି ରେ ଆସି ଚାରୁ ପଂହଁଚିଲା ଭାଉଜ ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ଯାଇ କବାଟ ଖୋଲି ଲେ ମୁଁ ବି ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ଟିଭି ଦେଖୁଥାଏ ଚାରୁ କହିଲା ଭାଉଜ ଏ କଣ ଦୁହେଁ ଲଙ୍ଗଳା ହେଇଚ ସେଠୁ କବିତା ଭାଉଜ କହିଲେ ଆମେ ଦୁହେଁ କାଲିଠୁ କିଛି ପିନ୍ଧୁନୁ ଏମିତି ଲଙ୍ଗଳା ହେଇକି ଅଛୁ ଆଉ ତମେ ବି ଲଙ୍ଗଳା ହେଇପଡ଼ ସେଠୁ ଚାରୁ ଲଙ୍ଗଳା ଆସି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି କହିଲା ଭାଉଜ ତମେ ତ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ବହୁତ ବଡ଼ କରିଦେଇଚ ସେ କହିଲେ ହଁ ଚାରୁ ତୁ ବହୁତ ଲକି ଏମିତିଆ ବାଣ୍ଡ ପାଇଛୁ ଚାରୁ କହିଲା ହଁ ଭାଉଜ ଏ ଏମିତି ଗେଂହୁଚନ୍ତି ଯେ ମୋ ବିଆ ପୁରା ମେଲେଇ ହେଇ ଗଲାଣି  ସେଠୁ ଚାରୁ କହିଲା କାଳିଆ ଆସ ମତେ ଗିଁହ ମୁଁ ସେଠୁ ଦୁଇଜଣଙ୍କୁ ଗେହିଁକି ଶାନ୍ତି କରିଥିଲି 
ନୂଆ ନୂଆ ଷ୍ଟୋରି ପଢିବା ପାଇଁ ଓଡିଆସେକ୍ସ ଗପ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *