mo dharam bhauni saraju aau ta bhauja nku gehinli-ମୋ ଧରମ ଭଉଣି ସରଯୁ ଆଉ ତା ଭାଉଜ ଙ୍କୂ ଗେହିଁଲି

ଆହୂ ମୁଁ ସକାଳୁ ଉଠି ଚାଲିଗଲି .ଆମେ ସବୁବେଳେ ସରଜୁ ର ମୋର ଫୋନ ରେ ବି ସେକ୍ସ କଥା ହେଉ ଦିନେ ସରଜୁ କହିଲା ଆମ ପଡିଶା ହର ଭାଉଜ ତମ ମୋ କଥା କେମିତ ଜାଣିଦେଲେ ସେ ସବୁ ଟମକାଠ ମୋତେ କହୁଥିଲେ ତାପରେ ମୁଁ କହିଲି ଏବେ କଣ କରିବା ତାପରେ ସରଜୁ କହିଲା ଭାଉଜ କହୁଥିଲେ ତମେ ଯଦି ତାଙ୍କୁ ଗେହିଁବା ତା ହେଲେ ସେ କାହାକୁ କହିବେନି ଆଉ ସେ କହୁଥିଲେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ତାଙ୍କୁ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ କରିପାରୁ ନାହାନ୍ତି ସେ ମୋତେ ପଚାରିଲେ କାଳିଆ ତମକୁ କେତେ ସମୟ ଗେଁହନ୍ତି ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କହିଲି ବହୁତ ସମୟ ସେଠୁ ସେ କହିଲେ ମୋ ସ୍ୱାମୀ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ପୁରାଉ ପୁରାଉ ତାଙ୍କ ର ବାହାରିପଡେ ଆଉ ସେ ଅତୃପ୍ତ ହେଇ ରହିଯାନ୍ତି ତମର ଏତେବଡ ଲମ୍ବା ଆଉ ମୋଟା ବାଣ୍ଡ କଥାଶୁଣି ପୁରା ଖୁଶି ହେଇଗଲେ ସେଠୁ ମୁଁ କହିଲି ସରଜୁ ତୋତେ ଛାଡି ତାଙ୍କୁ କେମିତି କରିବି ସରଜୁ କହିଲା କିଛି ନାଇଁ ଚଲିବ ମୁଁ ସେଠୁ ଆହୁରି ଖୁସି ହେଇଗଲି ଭାବିଲି ଯାହା ହେଉ ଦୁଇଟା ବିଆ କୁ ଗେହିଁବି ଦିନେ ସରଜୁ ମୋତେ ଫୋନ କଲା ଆଉ କହିଲା ଭାଇ ମୁଁ ଆଜି ଆମ ଗାଁ କୁ ଯାଉଛି ତମେ ମୋତେ ଟିକେ ବସ ଷ୍ଟାଣ୍ଡ ରେ ଛାଡି ଦେବ ମୁଁ କହିଲି ହଉ ଆଉ ଯାଇ ସରଜୁ ରୁମ ପହଂଚିଲି ଆଉ ତାକୁ ନେଇ ବସ ଷ୍ଟାଣ୍ଡ ରେ ଛାଡିଦେଲି କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋ ପାଖକୁ ଏକ ଫୋନ ଆସିଲା ମୁଁ ପଚାରିଲି କିଏ ସେଠୁ ସେ କହିଲେ ମୁଁ ସରଜୁଙ୍କ ଭାଉଜ କହୁଛି ସେଠୁ ମୁଁ ହଁ ଭାଉଜ କୁହ ସେଠୁ ଭାଉଜ କହିଲେ ତମେ ଟିକେ ଆମ ଘର କୁ ଆସିବକି ଆଜି ଭାଇ ନାହାନ୍ତି ଝିଅକୁ ଟିକେ ଡାକ୍ତର ପାଖକୁ ନେଇଯାନ୍ତ ସେଠୁ ମୁଁ ଯାଇ ପଂହଚିଲି ଭାଉଜ ଦେଖି ମୋତେ ପୁରା ଖୁସି ହେଇଗଲେ ମୁଁ କହିଲି ଚାଲ ଭାଉଜ ଜଲଦି ଦେଖେଇ ଦେଇଆସିବା ସେଠୁ ଦୁହେଁ ବାହାରିଲୁ ସେଝିଅ କୁ ଧରି ପଛରେ ବସିଲେ ଆଉ ଆମେ ଡାକ୍ତର ପାଖରେ ପହଂଚିଲୁ ସେଦିନ ବହୁତ ଭିଡ ଥିବାରୁ ଦେଖାଇ ଘରେ ପଂହଁଚୁ ପଂହଁଚୁ ରାତି ୧୦ଟା ହେଇଗଲା ମୁଁ ସେଠୁ ଭାଉଜଙ୍କୁ କହିଲି ଏଥର ମୁଁ ଯାଉଛି ସେଠୁ ଭାଉଜ କହିଲେ ତମ ଭଉଣୀ ପାଖରେ ରହୁଛ ଆଉ ଭାଉଜ ପାଖରେ କଣ ରହିବନି ମୁଁ କହିଲି ନା ଭାଉଜ ସେମିତି କିଛି ନାଇଁ ତାପରେ ଭାଉଜ କହିଲେ ହଁ ସରଜୁ ଟୋକି ତେଣୁ ତା ପାଖରେ ରହିବାକୁ ଭଲ ଲାଗିବ ଆଉ ମୋ ପାଖରେ କଣ ଅଛି ଯେ ରହିବ ସେଠୁ ମୁଁ କହିଲି ନାଇଁ ଭାଉଜ ସେମିତି କିଛି ନାଇଁ ସରଜୁ ଜାଣିଲେ ଖରାପ ଭାବିବ ତାପରେ ଭାଉଜ କହିଲେ ତମ କଥା ମୋତେ ସବୁ କୁହନ୍ତି ସରଜୁ ପ୍ଲିଜ ଆଜି ରୁହନା ସରଜୁ ଠୁ ଶୁଣି ମୁଁ ଆଉ ରହିପାରୁନି ସେଠୁ ମୁଁ କହିଲି ତାମଭଳି ସୁନ୍ଦରୀ ମାଇକିନାଙ୍କୁ ପାଇଲେ ଯେ କେହି ଖୁଶି ହେଇଯିବ ସେଠୁ ଭାଉଜ କହିଲେ ସତରେ କଣ ମୁଁ ଏତେ ସୁନ୍ଦରୀ ମୁଁ କହିଲି ହଁ ଭାଉଜ ତମେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ତମେ ଗୋଟେ ପିଲାର ମା ହେଲେ ବି ଟୋକି ଭଳି ଲାଗୁଚ ତା ପରେ ଭାଉଜ କହିଲେ ହଉ ଖାଇଦିଅ ବସି ଗପିବା ତାପରେ ମୁଁ କହିଲି ଭାଉଜ ତମେ ମୋତେ ଖୁଆଦିଅ ସେଠୁ ଭାଉଜ କହିଲେ ହଉ ଭାଇଙ୍କର ଲୁଙ୍ଗି ବଦଳିଦେଇଆସ ଦୁହେଁ ବସି ଖାଇବା ସେଠୁ ଭାଉଜ ଖାଇବା ବାଢିଲେ ଆଉ ମୋତେ ପାଖରେ ବସେଇ ଖୁଆଇଦେଲେ ମୁଁ ଭାଉଜଙ୍କୁ କହିଲି ସତରେ ଭାଉଜ ତମେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ହେଇଚ ଭାଉଜ ଜାଣି ଜାଣି ତାଙ୍କ ଛାତିରୁ ଲୁଗା ବାହାର କରିଦେଲେ ମୁଁ କହିଲି ଭାଉଜ ଆମେ ଗୋଟେ ପିଲାର ମା ହେଲେ ବି ତମ ଦୁଧ ସେମିତି ଟାଣ ଅଛି ଟିକେ ବି ଓହଳିନୀ ଭାଉଜ କହିଲେ ତମେକେମିତି ଜାଣିଲ ମୁଁ କହିଲି ସରଜୁ କହୁଥିଲା ଭାଉଜ ଙ୍କର ଦୁଧ ଏବେବି ଟାଣ ଅଛି ତାପରେ ଭାଉଜ କହିଲେ ତମେ ତା ସରଜୁ ର ଦୁଧ ପୁରା ଓହଲେଈ ସାରିଲାଣି ହଁ ଭାଉଜ ମୁଁ ସବୁବେଳେ ତା ଦୁଧ କୁ ଦଲେ ତାପରେ ଭାଉଜ କହିଲେ ସରଜୁ କହିଲେ ତମେ ତ ତାଙ୍କୁ ପେଟରେ ବି କରିଦେଇଥିଲ ହଁ ଭାଉଜ ପ୍ରଥମ ଦିନ ହିଁ ସେ ପେଟରେ ହେଇଯାଇଥିଲା ବୋଲି ସେ କହୁଥିଲା ତାପରେ ଭାଉଜ କହିଲେ ହଁ ମୁଁ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଔଷଧ ଆଣି ଦେଇଥିଲି ତାପରେ କହିଲି ଭାଉଜ ତମେ କେତେ ଦିନ ରେ ପେଟରେ ହେଇଥଲ ଭାଉଜ କହିଲେ ତମ ଭାଇ ମୋତେ ଭଲ ରେ କରିପାରନ୍ତିନି ତଥାପି ସେ ମୋତେ ୬ ମାସ ପରେ ପେଟରେ କରିଥିଲେ ତାପରେ ଭାଉଜ କହିଲେ ତମେ ବେଡ ରୁମ କୁ ଚାଲି ମୁଁ ଆସୁଛି ତାପରେ କିଛି ସମୟ ପରେ ଭାଉଜ ଖାଲି ଶାୟା ଆଉ ବ୍ଲାଉଜ ପିନ୍ଧି ଆସିଲେ ଆଉ କହିଲେ କାଳିଆ ଆଜିଠୁ ତମେ ମୋ ଘଇତା ଆଉ ମୁଁ ତମ ମାଈପ ହଁ ଭାଉଜ ମୋର ତାମଭଲି ଗୋଟେ ମାଇକିନା ଦରକାର ଥିଲା ଆଉ ସରଜୁ ର ଆରମାସ ରେ ବାହା ହେଇଯିବ ସେଠୁ ଭାଉଜ କହିଲେ କିଛି ଚିନ୍ତା କରନି ଆଜିଠୁ ମୁଁ ତମ ମାଈପ ମୁଁ କହିଲି କିନ୍ତୁ ତମ ସ୍ୱାମୀ କିଛି କହିବେନି ସେଠୁ ଭାଉଜ କହିଲେ ସେ ଘରେ ନଥିଲା ବେଳେ ଆସିବା ଏମିତି କଥା ହେଉ ହେଉ ଭାଉଜ ମୋତେ କୁଣ୍ଡେଇଧରି କିସ କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ ଆଉ ମୁ ବି କିସ କରିବାକୁ ଲାଗିଲି ତାପରେ ଧୀରେ ଧୀରେ ତାଙ୍କ ବ୍ଲାଉଜ ଉପରେ ଦୁଧ କୁଦଳିବାକୁ ଲାଗିଲି ଭାଉଜ କହିଲେ ବ୍ଲାଉଜ ଖୋଲି କି ଦଳ ଭଲ ଲାଗିବ ସେଠୁ ବ୍ଲାଉଜ ପୁରା ଭାହାର କରିଦେଲି ଭାଉଜ ନିଜେ ତାଙ୍କ ଦୁଧ କୁ ଆଣି ମୋ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଦେଇ କହିଲେ ଖାଅ କାଳିଆ ତମ ଭାଇ କେବେ ମୋ ଦୁଧ କୁ ଖାଇନାହାନ୍ତି ସେଠୁ ମୁଁ ଦୁଧ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲି ଆଉ ଭୁଣ୍ଡି ବେଳେ ବେଳେ କାମୁଡ଼ିବାକୁ ଲାଗିଲି ଭାଉଜ କହୁଥାନ୍ତି ପ୍ଲିଜ କାଳିଆ ଧୀରେ ଧୀରେ ଖାଅ କାମୁଡ଼ନି ମୁଁ କହିଲି ଭାଉଜ କଣ ତମକୁ ଭଲ ଲାଗୁନି ଭାଉଜ କହିଲେ ଓଃ ବହୁତ ମଜା ଲାଗୁଚି ମୁଁ ସେଠୁ ଧୀରେ ଧୀରେ ଶାୟା ଭିତରେ ହାତ ପୁରେଇବାକୁ ଲାଗିଲି ସେ ଭିତରେ କିଛି ପିନ୍ଧି ନଥାନ୍ତି ବିଆ ରେ ପୁରା ବାଳ ଭର୍ତି ହେଇକି ଅଛି ଗୋଟେ ଆଙ୍ଗୁଠି ଭିଆର ଭର୍ତି କଲି ଦେଖିଲି ବିଆ ପୁରା ଓଦା ହେଇଯାଇଛି ମୁଁ କହିଲି ଭାଉଜ ତମ ବିଆରେ ବହୁତ ବାଳ ହେଇଚି ସେଠୁ ସେ କହିଲେ ହଁ କାଳିଆ ମୋତେବିଆ ରେ ବାଳ ରଖିବାକୁ ଭଲ ଲାଗେ ଆଉ ତମକୁ ମୁଁ କହିଲେ ମୋତେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ ବିଆ ବାଳ ତାପରେ ବିଆ ବାଳ କୁ ଆଡେଇ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି ବିଆ କୁ ପୁରା ଓଦା କରିଦେଲି ଭାଉଜ ଖାଲି ଓଃ ଆଃ ହେଇ କହୁଥାନ୍ତି ଚାଟ ଆହୁରି ତମ ଭାଇ ଏମିତି କେବେ ଛାତି ନାହାନ୍ତି ସେଠୁ ମୁଁ ଆହୁରି ଜୋର ଜୋର ରେ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି ସେ ଧୀରେ ଧୀରେ ତାଙ୍କ ବିଆରୁ ପାଣି ଛାଡିବାକୁ ଲାଗିଲେ ମୁଁ ସବୁତକ ପାଣି ଛାତି ସଫା କରିଦେଲି କହିଲି ଓଃ ଭାଉଜ ତମ ବିଆ କି ମିଠା ଲାଗୁଚି ତାପରେ ଭାଉଜ ଆଉ ସମହାଲି ନପାରି ମୋ ଲୁଙ୍ଗି ବାହାର କରି ବାଣ୍ଡ ତଳ ଉପର କରି ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲେ ମୁଁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ନପାରି ତାଙ୍କ ଦୁଧ କୁ ଦଳିବାକୁ ଲାଗିଲି ଭାଉଜ କହିଲେ ଓଃ କାଳିଆ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ହେଉନି ପ୍ଲିଜ ଏଥର ତମ ମୋଟା ବାଣ୍ଡ ମୋ ବିଆ ରେ ପୁରେଇ ଶାନ୍ତ କରିଦିଅ ସେଠୁ ତାଙ୍କ ଅଂଟା ତଳେ ଏକ ତକିଆ ରଖି ବିଆ କୁ ମେଲେଇ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ଏକ ଧକା ଦେଲି ଭାଉଜ ଚିଲେଇବାକୁ ଲାଗିଲେ ଆଉ କହିଲା କାଳିଆ ବାହାର କର ବହୁତ କଷ୍ଟ ହେଉଛି ମୁଁ କହିଲି ଭାଉଜ ଆଜି ପରା ଆମ ଚଉଠି ରାତି ତମ ବିଆରେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ବାଣ୍ଡ ପଶୁଛି ତେଣୁ ଟିକେ କଷ୍ଟ ହେବ ଭାଉଜ କହିଲେ କାଳିଆ ତମର ଏତେ ମୋଟା ବାଣ୍ଡ ମୋ ବିଆ ରେ ଯିବନି ମୁଁ କିନ୍ତୁ କିଛି ନଶୁଣି ଆଉ ଏକ ଧକା ଦେଲି ବାଣ୍ଡ ପୁରା ପଶିଗଲା ସେ ଖାଲି ପାଟିକରିଥାନ୍ତି ମୁଁ କିଛି ନଶୁଣି ଦୁଧ କୁ ଧରି ଗେହିଁବାକୁ ଲାଗିଲି କିଛି ସମୟ ପରେ ଭାଉଜ ମୋତେ କୁଣ୍ଡେଇ ଧରି କହୁଥାନ୍ତି ଗିଁହ କାଳିଆ ଆଜି ମୋ ବିଆ ଫଟାଇଦିଅ ଆଉ ତଳ ପଟୁ ଗାଣ୍ଡିକୁ ଉଠା ପକା କରି ମଜା ନେଉଥାନ୍ତି ଏମିତି କିଛି ସମୟ ଗେହିଁବା ପରେ ତାଙ୍କ ବିଆ ରୁ ପାଣି ବୋହିବାକୁ ଲାଗିଲା ଭାଉଜ କହିଲେ ଓଃ କାଳିଆ ଭୁତ ଦିନ ପରେ ଆଜି ମୋ ବିଆରୁ ପାଣି ବାହାରିଲା ମୁଁ କିନ୍ତୁ ଗେଁହି ଚାଲିଥାଏ କିଛି ସମୟ ପରେ ପୁଣି ଭାଉଜଙ୍କର ପାଣି ବୋହିବାକୁ ଲାଗିଲା ଭାଉଜ କହୁଥାନ୍ତି ସତରେ କାଳିଆ ଏମିତି ଗିହଣା ମୁଁ କେବେ ଖାଈନଥିଲି ଏମିତି ଗେଂହୁ ଗେଂହୁ କହିଲି ଭାଉଜ ମୋର ଏଥର ବାହାରିବା ଟାଇମ ହେଇଗଲା ଭାଉଜ କହିଲେ ପ୍ଲିଜ କାଳିଆ ସବୁତକ ଗିଜ ମୋ ବିଆରେ ଭର୍ତି କରିଦିଅ ମୁଁ କହିଲି ଭାଉଜ ଏମିତି କଲେ ତମେ ପେଟରେ ହେଇଯିବ ସେଠୁ ଭାଉଜ କହିଲେ ହଁ କାଳିଆ ମୋତେ ତମେ ପେଟରେ କର ମୁଁ ତମ ପିଲାର ମା ହେବାକୁ ଚାହେଁ ମୁଁ କହିଲି ସତରେ ଭାଉଜ ତମଭଲି ମାକିନାକୁ ପେଟରେ କରିବି କହି ସବୁତ ଗିଜ ତାଙ୍କ ବିଆ ରେ ଛାଡିଦେଲି ଭାଉଜ ପୁରା ଖୁସି ହେଇ ମୋତେ ଜାବୁଡି ଧରି କହିଲେ ଓଃ ତମ ଗିଜ ମୋ ବିଆ ରେ ପଶି ପୁରା ଥଣ୍ଡା ଲାଗୁଚି ଏମିତି ଦୁହେଁ ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ବାଥ ରୁମ କୁ ଗଲୁ ଦୁହେଁ ଧୁଆ ଧୁଇ ହେଲୁ ଭାଉଜ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧୋଇଲା ବେଳେ ବାଣ୍ଡ ପୁଣି ଠିଆ ହେବାକୁ ଲାଗିଲା ମୁଁ କହିଲି ଭାଉଜ ତମେ ଏଥର କାନ୍ଥ କୁ ଧରି ଆଉଜ ମୁଁ ପଛପଟୁ କରିବି ସେଠୁ ଭାଉଜ ସେମିତି ନଇଙ୍କି ରହିଲେ ଆଉ ମୁଁ ତାଙ୍କ ବିଆକୁ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି ଭାଉଜ କହିଲେ ଓଃ କାଳିଆ ପୁରା ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ହେଉନି ସେଠୁ ମୁଁ ବିଆ ମୁଂହ ରେ ବାଣ୍ଡକୁ ଲଗେଇ ଏକ ଧକା ଦେଲି ଥରକେ ବିଆ ରେ ପଶିଗଲା ଭାଉଜ କହିଲେ ଓଃ କାଳିଆ ଗିଁହା ଏଥର ଆଉ ଡେରି କରନି ମୁଁ ସେଠୁ ତାଙ୍କ ଦୁଧ କୁ ଧରି ପଛପଟୁ ଧକା ଦେବାକୁ ଲାଗିଲି ଭାଉଜ ଖାଲି ଓଃ ଆଃ ହେଇ ମଜା ନେଉଥାନ୍ତି ଏମିତି ଗେଂହୁ ଗେଂହୁ ତାଙ୍କ ବିଆ ରୁ ପାଣି ବୋହିବାକୁ ଲାଗିଲା ଭାଉଜ କହୁଥାନ୍ତି ଓଃ କାଳିଆ ତମେ ଆଜି ମୋତେ ମାଇକିନା କରିଦେଲ ତମ ଗିଁହା ମୁଁ କେବେ ଭୁଲି ପାରିବିନି ସେଠୁ କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ରୁ ଗିଜ ବାହାରିପଡିଲା ଭାଉଜ ପୁରା ଖୁସି କହିଲେ ସତରେ କାଳିଆ ମୋତେ ଲାଗୁଚି ମୁଁ ଆଜି ପେଟରେ ହେଇଯିବି ହଁ ଭାଉଜ ସରଜୁ ବି ଥରକେ ପେଟରେ କରିଦେଥିଲି ତମେ ବି ସେମିଟି ହେବ ସେଦିନ ଭାଉଜ ରାତି ରେ ଠିଆ ରେ ବି ଗେହିଁଥିଲି କିଛି ଦିନ ପରେ ଭାଉଜ କହିଲେ କାଳିଆ ମୁଁ ଏବେ ପେଟରେ ହେଇଚି ଆଉ ତମେ ବାପା ହେଇଚ ମୁଁ କହିଲି ହଁ ଭାଉଜ ତମକୁ ପେଟରେ କରି ଆଜି ବହୁତ ଖୁସି .ଏମିତି ମୁଁ ସରଜୁ ଆଉ ତା ଭାଉଜ ଙ୍କ ପ୍ରାୟ ସମୟ ଗିହେଁ ସରଜୁ ବାହା ହେଲା ପରେ ବି ତାକୁ ଗେହିଁଚି କିନ୍ତୁ ତା ସ୍ୱାମୀ ବାହାରେ ଚାକରି କରିଥିବାରୁ ଆଉ ତା ସହ କିଛି ହେଇପାରୁ ନଥାଏ କିନ୍ତୁ ଭାଉଜଙ୍କୁ ସୁଯୋଗ ମିଳିଲେ ଗିହଣା ଖାନ୍ତି ଥରେ ମତେ ଫୋନ କଲେ ଭାଉଜ ଆଉ ମୁଁ ଯାଇ ପହଞ୍ଚଲି କିଛି ସମୟ ପରେ ଭାଉଜ ତାଙ୍କର ଜିଭକୁ ବାହାର କରି ମୋ ଜିଭ ସହ ମସ୍ତି କରିବା ପରେ ମୋର ନିପଲକୁ ଚାଟିବାରେ ଲାଗିଲେ । ଏବେ ତାଙ୍କର ନିପଲ ପୁରା ହାର୍ଡ ହୋଇଯାଇଥିଲା । କିଛି ସମୟ ପରେ ତଳକୁ ଯାଇ ତାଙ୍କ ନାଭି ପାଖରେ ଅଟକିଲି । ମୋତେ ତାଙ୍କର ନାଭିର ଗଭୀରତାକୁ ମାପିବା ସହ ତାଙ୍କୁ ନାଭିକୁ କିସ କରିଲି ଓ ଚାଟିଲି । ଏହା ପୂର୍ବରୁ ତାଙ୍କୁ ଦୁଧ ଓ ନିପଲ କୁ ଚାଟି ଚୁଚୁମି ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଉତ୍ତେଜିତ କରିଦେଇଥିଲି ।
ଆଗକୁ  ପଢିବା ପାଇଁ next page ଯାଅନ୍ତୁ

2 Replies to “mo dharam bhauni saraju aau ta bhauja nku gehinli-ମୋ ଧରମ ଭଉଣି ସରଯୁ ଆଉ ତା ଭାଉଜ ଙ୍କୂ ଗେହିଁଲି”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *