mo dharam bhauni saraju aau ta bhauja nku gehinli-ମୋ ଧରମ ଭଉଣି ସରଯୁ ଆଉ ତା ଭାଉଜ ଙ୍କୂ ଗେହିଁଲି

 
ଏହି କ୍ରିୟା ସବୁ କରିବା ଭିତରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ବି ନାଗରାଜ ପରି ଠିଆ ହୋଇ ଫଁ ଫଁ କରି ୭ ଇଞ୍ଚର ହୋଇଯାଇଥିଲା । ଯାହା ଉପରେ ଏବେ ମାଡାମଙ୍କ ହାତ ପହଞ୍ଚିଯାଇଥିଲା । ମୁଁ ଧୀରେ କରି ମାଡାମଙ୍କୁ ବାର୍ଥରୁମର ଚଟାଣ ଉପରେ ଶୁଆଇ ଦେଲି ଯେମିତ ତାଙ୍କର ବିଆ ମୋ ଆଗରେ ଖୋଲି କରି ଆସିପାରିବ ଆଉ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଗୋଲାପି ପାଖୁଡା ଥିବା ବିଆରେ ମୋର ଆଙ୍ଗୁଠିକୁ ପୁରେଇ ପାରିବି ।
 
ମୁଁ ଧିରେ କରି ତାଙ୍କ ବିଆ ର ରସ ପାନ କରିବା ଉଦେଶ୍ୟରେ ତଳକୁ ନଇଁଲି । ତାଙ୍କ ବାଳ ଉପରେ ପଡିଥିବା ପାଣି କାରଣ ସେଇ ପାଣି ବୁନ୍ଦା ଗୁଡା ଚାନ୍ଦି ପରିକା ଭ୍ରମ ସୃଷ୍ଟି କରୁଥିଲା । ସେଥିପାଇଁ ମୁଁ ତାଙ୍କର ସେଇ କଳା ମାସ ବାଳକୁ ମୋ ଓଠରେ ଲଗେଇ ପାଣି ବୁନ୍ଦାକୁ ଚାଟିବାରେ ଲାଗିଲି । ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ବାଳକୁ ଭିଡି ଦେଉଥିଲି ସେ ଆଃ ଆଃ ଆଃ କରିବାରେ ଲାଗିଥିଲେ ।
 
ଯାହାଦ୍ଵାରା ମୋ ବାଣ୍ଡ ଆହୁରି ହାର୍ଡ ହୋଇ ଯାଉଥିଲା । ତାଙ୍କ ବିଆରୁ ପାଣିକୁ ଚାଟି ସାରିବା ପରେ ମୋର ଦୁଇ ଆଙ୍ଗୁଠିକୁ ତାଙ୍କ ବିଆରେ ପୁରେଇ ତାଙ୍କର ବିଆର ଗଭୀରତାକୁ ମାପିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିଲି । ମାନେ ମୁଁ ମୋର ଦୁଇ ଆଙ୍ଗୁଠିକୁ ବିଆ ଭିତରେ ଗୋଲାପି କଣାରେ ପୁରେଇ ଦେଲି । ତାପରେ ଜିଭକୁ ପାଖକୁ ନେଇ ମୋର ପାଟିରେ ବିଆର ସିଙ୍ଘଡ଼ା କୁ ପୁରେଇ ଦେଲି ।
 
ପାଖା ପାଖି ୧୦ ମିନିଟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତାଙ୍କ ମତୁଆଲା ବିଆରୁ ରସ ପିଇବାରେ ଲାଗିଲି । ମୁଁ ତାଙ୍କ ଗରମ ବିଆରେ ମୋର ଜିଭକୁ ଚଳେଇ ଚାଟି ଚାଲିଥାଏ । ମୁଁ ତଳୁ ଉପରକୁ ପରେ ଉପର ତଳକୁ କରି ଜିଭ କୁ ଭିତର ବାହାରବି କରିବାରେ ଲାଗିଲି । ସାଙ୍ଗମାନେ ମୁଁ ବିଆର ରସ ଚାଟିବା ସମୟରେ ମୋର ଗୋଟେ ଆଙ୍ଗୁଠିକୁ ତାଙ୍କ ସୁନ୍ଦର ଆକର୍ଷିତ ଲାଗୁଥିବା ଗାଣ୍ଡି କଣାରେ ପୁରେଇ ଦେଲି ।
 
ବାର୍ଥରୁମର ଚଟାଣରୁ ଉଠି ମୋ ମୁହଁ ଉପରେ ତାଙ୍କ ବିଆ କୁ ରଖି ୬୯ ପୋଜିସନରେ ସୋଇଗଲେ ଆଉ ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ତୁରନ୍ତ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଦେଲେ । ଏବେ ମୁଁ ବାଣ୍ଡଙ୍କ ବିଆରେ ମୋ ଜିଭ ପୁରେଇ ତାଙ୍କ ବିଆ ରସକୁ ଚାଟୁଥିଲି ।
 
ଆଉ ଭାଉଜ ମୋ ଗୋଲାପି ଟୋପାକୁ ମସ୍ତ ମଜା ଦେଉଥିଲେ । ସେଥିପାଇଁ ସେ ଛୋଟ ଛୁଆପରି ବଡ ମଜାରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଚୁଚୁମି ଚାଲିଥିଲେ । କାରଣ ତାଙ୍କୁ ବାଣ୍ଡ ବହୁତ ଦିନ ପରେ ମିଳିଥିଲା ଆଉ ତାଙ୍କୁ ମୋର ହିଟ ବାଣ୍ଡ ମସ୍ତ ମଜା ଦେଉଥିଲା । ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ୧୦ ମିନିଟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଚୁଚୁମି ମଜା ନେଇ ଚାଲିଲେ  ଆଉ ସେ ତାଙ୍କ ଜିଭରେ ମୋ ବାଣ୍ଡର ଟୋପାକୁ ଚାଟି ଚାଟି ଲାଲ କରିଦେଲେ ।ଆଉ ମୋ ବାଣ୍ଡ ମସ୍ତିରେ ଆସି ଲୁହା ପରି ହାର୍ଡ ହୋଇ ଠିଆ ହୋଇଯାଇଥିଲା । କି ଭାଉଜ ତାର ପିଛା ଛାଡୁନଥିଲେ । ମୁଁ ଭାଉଜ କହିଲି ଭାଉଜ ଏବେ ମୋର ବାହାରିବ ତାପରେ ଭାଉଜ ମୋତେ ଠିଆ କରିଦେଲେ ଆଉ ନିଜେ ବି ମୋ ଉପରୁ ଉଠିଗଲେ ଆଉ ମୋତେ କହିଲେ ରାଜା ତୁମେ ଏଇ ଅମୃତକୁ ମୋ ପାଟିରେ ଢାଳି ଦିଅ । ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡର ପାଖକୁ ଆସି ବସି ତାଙ୍କ ପାଟିକୁ ପୁରା ଖୋଲି ଜିଭ ବାହାରକରିଦେଲେ ।
 
ତାପରେ ମୁଁ ମୋର ହାତରେ ହଲେଇ ଜଳଦୀ ମୋର ଗରମ ବୀର୍ଯ୍ୟକୁ ତାଙ୍କ ଜିଭ ଉପରେ ଛାଡିଦେଲି । ତାପରେ ସେ ତାଙ୍କର ଦୁଇ ଆଖିକୁ ବନ୍ଦ କରି ଏକ ଅପୂର୍ବ ସୁଖର ସାଗରରେ ହଜିଗଲେ । ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡରୁ ବୋହୁଥିବା ଶେଷ ବୁନ୍ଦା ବୀର୍ଯ୍ୟକୁ ବି ଚାଟିଲେ ଆଉ ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଜମା ଛାଡୁନଥିଲେ । ଆଉ ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ମନ ଭାରିଗଲା ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଛାଡିଦେଲେ ।
 
ସେ ତାଙ୍କ ମୁହଁକୁ ପାଣିରେ ଧୋଇଲେ ଆଉ ମୋତେ କହିଲେ ମୋ ରାଜ ଏବେ ମୋତେ ବେଡ ରୁମକୁ ନେଇ ଚାଲ, ମୁଁ ଆଉ ବିଲକୁଲ ବି ରହିପାରୁ ନାହିଁ ଏ ସବୁ କରି ତୁମେ ମୋ ଭିତର ର ନିଆଁକୁ ଆହୁରି ଅଧିକା ଜଳେଇ ଦେଇଛ । ମୁଁ ବି ତାଙ୍କର ବିଆକୁ ଗେହିଁବା ବହୁତ ବିକଳ ଥିଲି । ସେଥିପାଇଁ ମୁଁ ତୁରନ୍ତ ତାଙ୍କୁ ମୋ ବାହୁରେ ଉଠେଇ ତାଙ୍କୁ ବେଡ ରୁମକୁ ନେଇ ମୁଁ ତାଙ୍କର ଦୁଇ ଗୋରା ଗୋଡକୁ ପୁରା ମେଲେଇ ଦେଲି ଯେମିତି ମୋ ଆଗରେ ତାଙ୍କ ବିଆ ପୁରା ଖୋଲି କରି ଆସିଯିବ । ଆଉ ମୋତେ ତାଙ୍କ ବିଆ ଗେହିଁବାରେ କିଛିବି କଷ୍ଟ ଲାଗିବ ନାହିଁ । ତାପରେ ସେ ତାଙ୍କ ହାତରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ହଲେଇ ଠିଆ କରିଦେଲେ । ତାପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ମତୁଆଲ ବିଆ କୁ ଚାଟି ଧିରେ ଧିରେ ଚିକଣା କରିଦେଇ । ତାଙ୍କ ବିଆ ଏବେ ମୋତେ ଗରମ ଗରମ ମଲାଇ ପରି ଲାଗୁଥିଲା ।
 
ତାଙ୍କ ବିଆକୁ ଏବେ ଗେହିଁବା ବହୁତ ଜରୁରୀ ଥିଲା । ମୁଁ ତାଙ୍କ ବିଆକୁ ଲପ ଲପ କରି ଚାଟିବାରୁ ତାଙ୍କ ମୁହଁରୁ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ସି ସି ସି ସି ସି ସି ସାଉଣ୍ଡ ଆସୁଥିଲା । ସେ ମୋତେ କହିଲା ମୋ ରାଜା ତୁମେ ଜଲ୍ଦି ତୁମର ଏଇ ନାଗରାଜ ମୋ ଗୁମ୍ଫାରେ ପ୍ରବେଶ କରେଇ ଦିଅ । ତୁମେ ଆଉ ଡେରି ନକରି ମୋ ବିଆର ଖୁଜୁଳିକୁ ଶାନ୍ତ କରି ଦିଅ । ମୁଁ ସେଥିପାଇଁ ବହୁତ ତଡପୁଛି ।
 
ମୁଁ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ହାତରେ ନେଇ ମୋର ଟୋପା କୁ ବିଆ ମୁହଁରେ ରଖି ବିଆର ପାଖୁଡାକୁ ରଗଡି ଧିରେ କରି ଜୋର କରି ପେଲି ଦେବାରୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପଚ କରି ସାଉଣ୍ଡ କରି ତାଙ୍କ ବିଆ ଭିତରେ ପଶିଗଲା । ଏବେ ସେ ତାଙ୍କର ଦୁଇ ଆଖିକୁ ବନ୍ଦ କରି ମସ୍ତ ହୋଇ ସ୍ଵର୍ଗ ସୁଖ ପାଉଥିଲେ । ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କହିଲି ନିଶା ତୁମେ ମସ୍ତ ମାଲ ଖଣ୍ଡେ । ସେ ମୋ ମୁହଁରୁ ଏହି କଥା ଶୁଣି ହସିବାରେ ଲାଗିଲେ ।
 
ତାପରେ ମୁଁ ମୋର ବାଣ୍ଡକୁ ଆଗ ପଛ କରି ଧିରେ ଧିରେ ମୋର ବାଣ୍ଡର ଗତିକୁ ବଢେଇ ଦେଲି । ଯେଉଁଥିପାଇଁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଏବେ ବିଆ ଭିତରେ ଜୋର ଜୋର ଯିବା ଆସିବା କରିବାରେ ଲାଗିଲା । ମୋର ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଜୋସ ର ସହ ଭିତର ବାହର ହେଉଥିଲା । ମୋର ପ୍ରତି ଟି ଧକାରେ ମାଡାମ ଙ୍କର ଦୁଧ ହଲୁଥିଲା । ମୁଁ ବି ତଳ ଆଡୁ ଗେହିଁ ଚାଲୁଥାଏ ଆଉ ଉପରୁ ଦୁଧକୁ ଧରି ଚିପି ଚାଲିଲି । ଆଉ ତାଙ୍କର ନିପଲକୁ ବି ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମିବାରେ ଲାଗିଲି ।
ଭାଉଜ ମତୁଆଲା ବିଆକୁ ୧୦ ମିନିଟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଗେହିଁବା ପରେ ମୋର ବାହାରିବା ଟାଇମ ହୋଇଯିବାରୁ ମୁଁ ବାଣ୍ଡକୁ ବାହାର କରି ଦେଇ ମୋର ବୀର୍ଯ୍ୟ ତାଙ୍କ ନାଭି ଉପରେ ଢାଳି ଦେଲି । ଆଉ ସେ ବି ଏଇ ଭିତରେ ଦୁଇଥର ଝଡି ଯାଇଥିଲେ । ମୁଁ ଦେଖିଲି ସେ ଏବେ ପୁରା ଶାନ୍ତ ହୋଇଯାଇଥିଲେ

2 Replies to “mo dharam bhauni saraju aau ta bhauja nku gehinli-ମୋ ଧରମ ଭଉଣି ସରଯୁ ଆଉ ତା ଭାଉଜ ଙ୍କୂ ଗେହିଁଲି”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *