mo girl firend charu aau ta mausi jhia bhauni kabita ku gehinli-ମୋ ଗାର୍ଲ୍ ଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ ଚାରୁ ଆଉ ତା ମାଉସୀ ଝିଅ ଭଉଣୀ କବିତା କୁ ଗେହିଁଲି

ମୋ ଗାର୍ଲ୍ ଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ ଚାରୁ ଆଉ ତା ମାଉସୀ ଝିଅ ଭଉଣୀ କବିତା କୁ ଗେହିଁଲି

mo girl firend charu aau ta mausi jhia bhauni kabita ku gehinli

ମୋ ନାଁ କାଳିଆ  ମୁଁ ସେତେବେଳେ କଲେଜ ରେ ପଢୁଥାଏ ମୋ କ୍ଲାସ ର ଜଣେ ଝିଅ ଥାଏ ତା ନା ହେଉଛି ଚାରୁ ସେ ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ତାର ମୋର ଏମିତି ଫ୍ରେଣ୍ଡ ସିପ ହେଇଗଲା ଆଉ ଏମିତି ଦିନେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଇଥିଲି କିଛି କାମରେ ସେଦିନ ତାଙ୍କ ଘରେ କେହି ନଥିଲେ ସେ ଦେଖି ମୋତେ ବହୁତ ଖୁସି ହେଇଗଲା ତାପରେ ଏମିତି କଥା ହେଉ ହେଉ ବହୁତ ରାତି ହୋଇଗଲା ଆଉ ଚାରୁ ମୋତେ ରହିବା ପାଇଁ ବାଧ୍ୟ କଲା ମୁଁ ସେଠୁ ରହିଲି ତାପରେ ଆମେ ଦୁହେଁ ବସି ଟିଭି ଦେଖିବାକୁ ଲାଗିଲୁ ଏମିତି କିଛି ସମୟ  ପରେ ମୋ ହାତ ପାପୁଲି କୁ ଘସିବାକୁ ଲାଗିଲା ତାପରେ ସେଠୁ ତାପ୍ରତି ମୋର ଖରାପ ନଜର ଆସିଗଲା ଧିରେ ଧିରେ ମୋ ନଜର ତା ଦୁଧ ଉପରେ ପଡିଲା ଗାଉନ ଫାଙ୍କ ମଝିରେ ତାଅଳ୍ପ ଦେଖାଯାଉଥାଏ ତାପରେ ଚାରୁକୁ ମୋଆଡକୁ ଟାଣିଆଣି ତା ଗାଲ ରେ କିସ୍ କରିବାକୁ ଲାଗିଲି ତା ଓଠରେ ଓଠ ରଖି ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି ଚାରୁବି ମୋ ଓଠକୁ ଚୁଚୁମିବାକୁ ଲାଗିଲା ହଠାତ୍ ସେ ମୋତେ ପେଲିଦେଇ ମୁଁହ ବୁଲେଇ ଶୋଇପଡିଲା ମୁଁ ତା ଗାଉନ୍ ଭିତରେ ହାତ ପୁରେଇ ଦୁଧକୁ ଦଳିବାକୁ ଲାଗିଲି ଧିରେ ଧିରେ ଚାରୁ ର ଗାଉନ୍ ଆଡେଇ ତା ପିଠି ନାହି ସବୁ ଆଡି ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି ସେ ଖାଲି ଓଃ ଆଃ ଏମିତି ହେଉଥାଏ ଚାରୁବଡ ବଡ ଦୁଧ ଉପରେ ବାଦାମି କଲର ର ଭୁଣ୍ଡି ମସ୍ତ ଦେଖାଯାଉଥାଏ କିଛି ସମୟ ଆମେ କିସ୍ କରା କରି ହେଲୁ ଆଉ ଗଡା ଗଡି ହେଲୁ ତାପରେ କିଛି ସମୟ ପରେ ତା ଦୁଧକୁ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲି ଆଉ ଆର୍ ଦୁଧକୁ ଦଳୁଥାଏ ଭୁଣ୍ଡିକୁ ରଗଡୁ ଥାଏ ଚାରୁ କହୁଥାଏ ସତରେ ଭାଇ ତମେ ବହୁତ ଭଲ ମୋତେ ବହୁତ ମଜା ଦେଉଚ ଧିରେ ଧିରେ ମୁଁ ତା ଚଡି ଭିତରେ ହାତପୁରେଇ ବିଆରେ ଭାତ ମାରିଲି ଦେଖିଲି ତାମୁଁ କହିଲି ଚାରୁ ତୁ କଣ ମୁତି ଦେଲୁ କି? ଚାରୁ କହିଲା ନାଁଇ ଭାଇମୁଁ ତା ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇଲି ଚାରୁ କହିଲା ଓଃ ଭାଇ କାଟୁଚିତା ଚଡି ଖୋଲି ବାହାର କରିଦେଲି ଦେଖିଲି ତା ବିଆ ରେ ବାଳ ଭର୍ତି ହେଇଚି ଏତେ ବାଳ ଯେ ବିଆ ଦେଖାଯାଉ ନଥାଏ.  ମୁଁ କହିଲି ଚାରୁ ତୋ ବିଆରେ ବହୁତ ବାଳ ହେଇଚି ଚାରୁ କହିଲା ମୁ କେବେ ବିଆରୁ ବାଳ କାଟିନି ତେଣୁ ବହୁତ ବାଳ ଅଛି ମୁଁ କହିଲି ଚାରୁ ତୋ ବିଆ ଯେମିତି ହେଇଚି ନା ଖାଲି ଖାଇବାକୁ ଇଛା ହେଉଚି ସେଠୁ ଚାରୁ କହିଲା ଭାଇ ଖାଉନ ମୋ ବିଆ କୁ ମୁଁ ମନା କରୁଚି ତା ପରେ ଚାରୁ ବିଆ ବାଳକୁ ଆଡେଇ ବିଆ ଭିତରେ ଜିଭକୁ ପୁରେଇ ଚାଟିବାରେ ଲାଗିଲି ସେ ମୋ ମୁଣ୍ଡ କୁ ତା ବିଆ ଉପରେ ଚାପି ଧରିଲା ମୁଁ ବିଆକୁ ଚାଟି ଚାଟି ତା ସେଣ୍ଟି କୁ କାମୁଡି ଦେଉଥାଏ ଏଣେ ଚାରୁ କହୁଥାଏ ଓଃ ଭାଇ କି ମଜା କାମୁଡି କାମୁଡି ଖାଇଦିଅ ମୋ ବିଆକୁ କିଛି ସମୟ ପରେ ତା ବିଆରୁ ପାଣି ବୋହିବାକୁ ଲାଗିଲା ଚାରୁ କହିଲା ଓଃ ଭାଇ ମୋରି ବାହାରିଲା ହ୍ଁ ଚାରୁ ତୋ ବିଆରେ ଯେତେ ପାଣି ଅଛି ବାହର କରେ ଚାରୁ ଓଃ ଆଃ କହୁ ଥାଏ ଆଉ ମୋମୁଣ୍ଡ ବାଳକୁ ଯାବୁଡି ଧରି ସବୁତକ ପାଣି ଛାଡି ଦେଲା ମୁଁ ସେଠୁ ତା ବିଆର ସବୁ ପାଣିକୁ ଚାଟି ଚଟି ସଫାକରିଦେଲି ଭାଇତମର ଏତେ ମୋଟା ଆଉ ଲମ୍ବା ବାଣ୍ଡ ମୋ ବିଆ ତ ଫାଟିଜିବ ମୁଁ କହିଲି ନାଇଁଲୋ ଚାରୁ ତୋ ବିଆ କୁ ଠିକ୍ ହେବ ପୁରା ତୋ ନାହିରେ ଯାଇ ବାଜିବ ସତରେ ଭାଇ ତମ ବାଣ୍ଡନା ମସ୍ତ ହେଇଚି ତାପରେ ଚାରୁ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି କେନ୍ଦିଲା ଆଉ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲା ମୁଁ କହିଲି ଓଃ ଆଃ ଚାରୁ ଭଲକି ଖାଇଯା ଚାରୁ କହିଲା ହଁ ଭାଇ ମୋତେ ଖାଇବାକୁ ଭଲ ଲାଗୁଚି କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡରୁ ଗିଜ ବାହାରିବାକୁ ଲାଗିଲା ସେଠୁ ଚାରୁ ଗିଜକୁ ଚାଟି ଚାଟି ସଫାକରିଦେଲା ଆଉ କହିଲା ଓଃ ଭାଇ ତମ ଗିଜ ସତରେ ବହୁତ ମିଠା ସତରେ ଚାରୁ ଆଜିପର୍ୟନ୍ତ ଏମିତି କେବେ ଗିଜ ବାହାରି ନଥିଲା ତାପରେ ଦୁହେଁ କୁଣ୍ଡା କୁଣ୍ଡି ହେଇ ଗଡା ଗଡାହେଲୁ ୟା ଭିତରେ ମୁ ଚାରୁ ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇବାକୁ ଲାଗିଲି ଦେଖିଲି ତାବିଆ ପୁରା ଲାଳୁଆ ହେଇଚି. ଚାରୁ କହିଲା ଭାଇ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ହୌନି ଏଥର ତମ ବାଣ୍ଡ ମୋ ବିଆରେ ପୁରେଇ ସବୁତକ ପାଣି ବାହାର କରିଦିଅ ମୁଁ କହିଲି ହ୍ଁ ଲୋ ଚାରୁ ତୋ ବିଆରୁ ଆଜି ସବୁତକ ପାଣି ବାହାର କରିଦେବି ତାପରେ ତା ବିଆ ପାଖରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ନେଇ ଘଷିଲି ଚାରୁ ଆହୁରି ଗରମ ହେବାକୁ ଲାଗିଲା ଆଉ ନିଜ ହାତରେ ବାଣ୍ଦକୁ ଧରି ବିଆ ଭିତରେ ପୁରେଇବାକୁ ଲାଗିଲା କହିଲା ଭାଇ ପୁର ଏଥର ମୁଁ ଧକା ଦେଲି ତାଭିତରେ ଅଧା ପଶିଚି କି ନାଇଁ ସେ କହିଲା ଓଃ ଭାଇ କାଟୁଚି ବାହାର କରିଦିଅ ମୁଁ କହିଲି ତୋର ଫାଷ୍ଟ ଟାଇମ୍ ତେଣୁ ଟିକେ କାଟିବ ଚାରୁ କହିଲା ନା ଭାଇ ବହୁତ ଯୋର ରେ କାଟୁଚି ମୁଁ ତା କଥା ନ ଶୁଣି ଆଉ ଏକ ଧକାମାରିଲି ମୋର ପୁରା ବାଣ୍ଡ ତା ବିଆ ଭିତରେ ପଶିଗଲା ସେ ମୋତେ ଯାବୁଡି ଧରି କହିଲା ଓଃ ଭାଇ ବହୁତ କଷ୍ଟ ମୁଁ ତାପରେ ତାର ଏକ ଦୁଧକୁ ଦଳିଲି ଆଉ ଆରଟିକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲି ଦେହିରେ ଧିରେ ଚାରୁ କୁ ମଜା ଆସିଲା ଆଉ କହିଲା ସତରେ ଭାଇ ଏଥର ମଜା ଲାଗୁଚି ମୁଁ ସେଠୁ ଧିରେ ଧିରେ ବାଣ୍ଡ କୁ ଆଗ ପଛ କରିବାକୁ ଲାଗିଲି ଚାରୁ ମୋ ଅଣ୍ଟାକୁ ଧରି ତଳ ପଟୁ ଗାଣ୍ଡିକୁ ଉଠାପକା କରି ମଜା ନେଉଥାଏ କିଛି ସମୟ ପରେ ଚାରୁବିଆ ରୁ ପାଣି ବୋହିବାକୁ ଲାଗିଲା ମୋ ବାଣ୍ଡ ବାଳ ପୁରା ଓଦା ହେଇଗଲା ମୋର କିନ୍ତୁ ବାହାରି ନଥାଏ  ବାଳ ପୁରା ଓଦା ହେଇଗଲା ମୋର କିନ୍ତୁ ବାହାରି ନଥାଏ
ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ nextpage କୁ ଯାଆନ୍ତୁ

One Reply to “mo girl firend charu aau ta mausi jhia bhauni kabita ku gehinli-ମୋ ଗାର୍ଲ୍ ଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ ଚାରୁ ଆଉ ତା ମାଉସୀ ଝିଅ ଭଉଣୀ କବିତା କୁ ଗେହିଁଲି”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *