mo girl firend charu aau ta mausi jhia bhauni kabita ku gehinli-ମୋ ଗାର୍ଲ୍ ଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ ଚାରୁ ଆଉ ତା ମାଉସୀ ଝିଅ ଭଉଣୀ କବିତା କୁ ଗେହିଁଲି

 
ମୁ ଆହୁରି ଯୋର ଯୋର ରେ ଗେହିବାକୁ ଲାଗିଲି ଚାରୁ ର ପୁଣି ପାଣି ବାହାରିବା ଟାଇମ୍ ଆସିଲା ଚାରୁ କହିଲା ଭାଇ ଯୋର ରେ ଗିହ୍ଁ ମୋର ଏଥର ବହାରିବ ମୁଁ କହିଲି ହ୍ଁ ଲୋ ଚାରୁ ମୋର ବି ବାହାରିବ ତୋ ବିଆରେ ଛାଡିବି ନା ବାହାରେ ଚାରୁକହିଲା ନାଁ ମୋ ବିଆ ଭିତରେ ଛାଡ ମୁଁ ଶୁଣିଚି ବିଆ ଭିତରେ ଗିଜ ପଶିଲେ ବହୁତ ମଜା ଲାଗି ମୁଁ କହିଲି ହ୍ଁ ଯେ କିନ୍ତୁ ପେଟେରେ ହେଇଯିବୁ ଚାରୁ କହିଲା ପେଟେରେ ହେଲେ ଔଷଧ ଖାଇଦେବି ତା ପରେ ତା ବିଆ ରେ ଗିଜ ପୁରେଇଦେଲି ସେ ସମୟକୁ ଚାରୁର ଆଉଥରେ ପାଣି ବାହାରିପଡିଲା ଚାରୁ ମୋତେ ଯୋର ରେ ଯାବୁଡି ଧରି ବିଆରୁ ସବୁତକ ପାଣି ଛାଡି ଦେଲା ଆଉ ମୋତେ କହିଲା ଭାଇ ସତରେ ଭାଇ ଗିହାଁ ଗିହିଁ ରେ ଏତେ ମଜା ମୁ ଜାଣି ନଥିଲି ତାପରେ ଦୁହେଁ ବାଥରୁମ୍ କୁ ଗଲୁ ସେମିତି ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡ୍କୁ ଭଲ ରେ ଧୋଇଲା ମୋପୁଣି ଠିଆ ହେଲା ମୁ କହିଲି ଚାରୁ ତୁ କାନ୍ଥକୁ ଧରେ ସେ ଧରିଲା ମୁଁ ତା ଗୋରା ମଚ ମଚ୍କୁ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି ତାପରେ ତା ବିଆ କୁ ମେଲେଇ ଜିଭ ପୁରେଇ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି ଚାରୁ କହିଲା ଓଃ ଭାଇ ତମେ କି ସୁଖ ଦେଉଚ ତାପରେ ସେ ଟିକେ ନଁଇଲା ମୁଁ ସେଠୁ ତାବିଆରେ ବାଣ୍ଡକୁ ଲଗେଇ ଅଣ୍ଟାକୁ ଧରି ଏକ ଧକା ଦେଲି ତାଲାଳୁଆ ଥିବାରୁ ଭସ୍ କିନା ଭିତରେ ପଶିଗଲା ତାପରେ ଦୁଧକୁ ଦଳି ଦଳି ଗେହିଁବାକୁ ଲାଗିଲି ଚାରୁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ନପାରୀ  ନିଜ ଗାଣ୍ଡିକୁ ଆଗପଛ କରି ଉଃ ଆଃ ହେବାକୁ ଲାଗିଲା ମୁଁ ତା ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡି ରଗଡି ରଗଡି ଗେହୁଁ ଥାଏ କିଛି ସମୟ ପରେ ଚାରୁ ବିଆରୁ ପାଣି ବୋହିବାକୁ ଲାଗିଲା ତା  ଜଙ୍ଘ ପୁରା ଓଦା ହେଇଗଲାଣି କିନ୍ତୁ ମୁଁ ତାକୁ ଗେଁହି ବାରେ  ଲାଗିଥାଏ କିଛିସମୟ ପରେ ମୋର ବି ବାହାରିପଡିଲା ତାପରେ ଦୁହେଁ ଧୁଆ ଧୁଇ ହେଇ ଆସି ଶୋଇଲୁ ସେମିତି ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ସକାଳୁ ଆମେ ଲେଟ୍ ରେ ଉଠିଲୁ ଚାରୁ ସେମିତି ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ଗଲା ଚା କରିବାପାଇଁ ମୁଁ ବି ତା ପଛେ ପଛେ ଗଲି ସେ ଚା ବନୌଥାଏ ଆଉ ମୁଁ ତାକୁ ପଛପଟୁ ଯାବୁଡି ଧରି ତା ଦୁଧକୁ ଦଳିବାକୁ ଲାଗିଲି ଚାରୁ କହିଲା ଭାଇ ସେମିତି କରନି ସମ୍ଭାଳି ହେବନି ସେଠୁ ଚାରୁ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ଆଉଁସିବାକୁ ଲାଗିଲା ଆଉ ଠିଆ ରେ ତ ବିଆ ରେ ନେଇ ଘଷିବାକୁ ଲାଗିଲା ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁଣି ଠିଆ ହେଲା ତାକୁ ଠିଆ ଠିଆ ଗେହିଁବାକୁ ଲାଗିଲି ଚାରୁ କହୁଥାଏ ଓଃ ଭାଇ ଯୋର ରେ କରମୁଁ ତାକୁ ଏମିତି ଗେହିଁଲି ଯେ ତାବିଆ ପୁରା ମେଲା ହେଇଗଲା ତାପରେ ଦୁହିଁଙ୍କର ଏକାସାଥିରେ ପାଣି ବାହାରି ପଡିଲା ତା ପରେ ଚାରୁ କହିଲା ଭାଇ ତମେ ଆଜି ଠାରୁ ମୋ ଘଇତା ଆଉ ମୁଁ ତମ ମାଇପ ଆମେ ଦୁହେଁ ସ୍ବାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ମୁଁ କହିଲି ହଁ ଲୋ ଚାରୁ ତୁ ଆଜିଠୁ ମୋ ମାଇପ  ମୁଁ ତାକୁ ବହୁଥର ଗେହିଁଚି ତାପରେ ତା ବାହା ଘର ହେଇଗଲା  ଆଉ ସେ ତା ସ୍ୱାମୀ ସହ ଭୁବନେଶ୍ୱର ରେ ରହୁଥାଏ ଦିନେ ମୁଁ  ଚାରୁ  କୁ ମେସେଜ ଦେଲିକି ମୁଁ ଆସୁଛି ଗୋଟେ ମାସ ପାଇଁ, ରେଡ୍ଡୀ ଥିବୁ, ତତେ ଆଉ ଥରେ ମନ୍ ଭରି ଗେହିବା ପାଇଁ ଇଚ୍ଛା ହେଉଛି। ଚାରୁ କହିଲା ହେଉ ତୁ ଆସେ। ମୁଁ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଯାଇ  ପହଞ୍ଚିଲି। ସେ ମତେ ନେବା ପାଇଁ ଷ୍ଟେସନ ଆସିଥିଲା ତା ସ୍ବାମୀ ସାଙ୍ଗରେ। ଆମେ ଯାଇ ତା ଘରେ ପହଞ୍ଚି ଫ୍ରେସ୍ ହୋଇ ବସିକି ଗପିବା ଚାଲୁ କରିଦେଲୁ। ନିଶା ଆମେରିକା ରେ ରହି ଆହୁରି ସେକ୍ସୀ ହେଇ ଯାଇଥିଲା। ଦୁଧ ବଡ଼ ବଡ଼ ଆହୁରି ବଡ଼ ହେଇ ଯାଇଥିଲା। ମୋର କଲେଜ କଥା ମନେ ପଡିଗଲା, ନିଶା କୁ କେତେ ଗେହୁଥିଲି। ମୁଁ ତା ଦୁଧ କୁ ଦେଖୁଥିଲି ସେ ଖାଲି ହସି ଦେଉଥିଲା। ରାତିରେ ଖାଇବା ପାଇଁ ତା ସ୍ବାମୀ ବାହାରକୁ ଗଲା କିଛି ଖାଦ୍ୟ ପ୍ୟାକ୍ କରି ଆଣିବା ପାଇଁ। ତା ସ୍ବାମୀ ରବି ଯେମିତି ବାହାରିଗଲା, ମୁଁ ଚାରୁ କୁ ଟାଣି ଆଣିଲି ଆଉ ସୋଫା ରେ ମାଡ଼ି ବସି ତା ତା ଦୁଧକୁ ଚିପି ଚିପି ତାକୁ କିସ୍ କଲି। କହିଲି, ଚାରୁ  ତୁ ତ ଆହୁରି ସେକ୍ସୀ ହେଇ ଯାଇଛୁ। ସେ କହିଲା, ଚାଲ୍ ବେଡ଼ରୁମକୁ। ବେଡ଼ରୁମ ଯାଇ ମୁଁ ତାକୁ ଲଙ୍ଗଳା କରିଦେଲି ଆଉ ମୁଁ ଲଙ୍ଗଳା ହେଇଗଲି, ଆଉ ସିଧା ତାକୁ ବେଡରେ ଓଲଟେଇ ଦେଇ ଗୋଡ଼ ଦୁଇଟାକୁ ଉପରକୁ ଟେକିଦେଇ ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ ତା ବିଆରେ ପୁରେଇ ଦେଲି ଆଉ ଜଲଦି ଜଲଦି  ଗେହୀ ଚାଲିଲି। ଚାରୁ  କହିଲା ଜଲଦି କର ନ ହେଲେ ରବି ପାଲେଇଆସିବ। ମୁଁ ତାକୁ କିସ୍ କରି କରି ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ଜୋରେ ଭିତର ବାହାର କରି ଗେହୀ ଚାଲିଲି। ଚାରୁ  କୁ 5 ବର୍ଷ ପରେ ଗେହୁଥିଲି, ବାଣ୍ଡ୍ ପୁରା ଟାଇଟ୍ ହେଇ ଫଚ୍ ଫଚ୍ କରି ବିଆ ରେ ପଶୁଥିଲା ବାହାରୁଥିଲା। ଚାରୁ ଖାଲି ଉଁ ଆଁ ଉଁ ଆଁ ହେଉଥିଲା। କିଛି ସୟପରେ ସବୁ ବୀର୍ଯ୍ୟ ତା ବିଆରେ ଛାଡ଼ି ଦେଇ ଦୁଇ ଜଣ ଝଡ଼ିଗଲୁ। ତା ଦୁଧକୁ ଖାଇ ଖାଇ ତାକୁ କହିଲି, ମତେ ବାହା ହେଇଥିଲେ, ତତେ ଦିନ ରାତି ଗେହୁ ଥାଆନ୍ତି। ସେ, କହିଲା , ରବି ଅଫିସ ଗଲା ପରେ କାଲି ଦିନ ସାରା ଗିଁହା ଗିହିଁ ହେବା। ଆମେ ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧି ବାହାରେ ଆସିଲୁ। କିଛି ସମୟପରେ ରବି ଖାନା ନେଇ ଆସିଲା। ଖାଈ କରି ପୁଣି ତିନି ଜଣ ଗପୀଲୁ। ତା ପରେ ରବି ଆଉ ଚାରୁ  ଗଲେ ତାଙ୍କ ବେଡ଼ରୁମକୁ। ମୁଁ ସାଇଡ ରୁମରେ ସୋଇଥାଏ। ଚାରୁ  କୁ ବୋଧେ ରବି ଗେହୁଥିଲା, ଚାରୁ ର  ଉଁ ଆଁ ମତେ ଟିକେ ଟିକେ ଶୁଭୁ ଥିଲ।। ମୁଁ ଶୋଇଗଲି। ସକାଳୁ ରବି ଅଫିସ ଗଲା ପରେ ଚାରୁ  କୁ ମନଭରି ଗେହିଲି ଆଉ ମୁଁ ଅଫିସ କାମରେ ବାହାରି ଗଲି। ସବୁ ଦିନ ସକାଳେ ରବି  ଗଲା ପରେ ଚାରୁ  କୁ ଗେହୁ ଥାଏ। ଦିନେ ଚାରୁ  କୁ ଗେହୁଥାଏ, ମୁଁ ବିଆ କୁ ଖାଉଥାଏ ଆଉ ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ। ହଠାତ୍ ବେଲ୍ ବାଜିଲା। ମୁଁ ଉଠି ମୋ ଡ୍ରେସ୍ ନେଇ ବାଥରୁମ୍ ରେ ପସିଗଲି। ଚାରୁ  ନାଇଟି ପିନ୍ଧି ଗଲା ଦେଖିବା ପାଇଁ କିଏ ଆସିଛି। ମୁଁ ଡ୍ରେସ୍ ପିନ୍ଧି ଆସିଲି, ଦେଖିଲି ଚାରୁ ଗୋଟେ ଅପରୂପ ସୁନ୍ଦରୀ ଝିଅ ସାଙ୍ଗରେ କଥା ହେଉଛି। ଚାରୁ କହିଲା ଏଇ କବିତା , ମୋ ମାଉସୀ ଝିଅ  । ମୁଁ ହସି ଦେଇ ହାଇ କହିଲି ଆଉ ହାଣ୍ଡସେକ୍ କଲି। ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ ଟେଂଗେଇ ଉଠିଲା, କି ନରମ ଆଉ ଉଷୁମ ହାତ। ମୁଁ କବିତା ହାତ କୁ ଟିକିଏ ଚାପି ଦେଲି, ସେ ହସିଦେଇ ହାତ ଛଡେଇ ନେଲା। କବିତା ଟିକିଏ ମୋଟୀ ଥିଲା କିନ୍ତୁ କି ସୁନ୍ଦର ରୂପ ଆଉ ଦୁଧ ଦିଟା ବ୍ରା ଭିତରୁ ଉଚ୍ଛୁଳି ବାହାରକୁ ବାହାରି ଆସିଲା ଭଳିଆ ଦୋହଲୁ ଥିଲା। ଚାରୁ  କହିଲା, ତମେ ଦି ଜଣ ବସ, ମୁଁ ଜୁସ୍ ନେଇ ଆସୁଛି। ସେ ଗଲା କିଚେନ୍ କୁ। ମୁଁ ମନେ ମନେ ଭାବିଲି, କବିତା ର  ତ ଦୁଇଟା ଦୁଧ ରୁ ଯୁସ୍ ତ ବହୁତ୍ ବାହାରିବ, ଆଉ ତା ଦୁଧକୁ ଚାହିଁଲି ସେଠୁ କବିତା  କହିଲା, କଣ ଏମିତି ଦେଖୁଛ, ଯେମିତି କେବେ ଝିଅ ର ଦେଖିନ। ମୁଁ ହସିଦେଇ କହିଲି, ବହୁତ୍ ଦେଖିଛି କିନ୍ତୁ, ତମ ଭଳିଆ ଦେଖିନି। ସେ କହିଲା, ଚାରୁ କୁ କହିଦେବି ତମେ ମୋ ସାଙ୍ଗରେ ଫ୍ଲାର୍ଟ୍ କରୁଛ। ମୁଁ କହିଲି, ତମ ଭଉଣୀ   ତ ମୋର ପୁରୁଣା ପ୍ରେମିକା, ସେ ତ ମତେ ବାହା ହେଲାନି, ଆଉ କାହା ସହିତ ଫ୍ଲାର୍ଟ କରିବି। ସେ ହସି କହିଲା, ମୁଁ ତମ ଆଉ ଚାରୁ ଦିଦି  ବିଷୟରେ ସବୁ ଜାଣିଛି। ମୁଁ କହିଲି ସବୁ ମାନେ। ସେ କହିଲା, ସବୁ ମାନେ ସବୁ। ତା ପରେ କହିଲା, ଭାଇ ମୁଁ ତୁମକୁ ଆଉ ଦିଷ୍ଟୁର୍ବ କରିବିନି, ତମେ ଯାଇ  ଚାରୁ ଦିଦିଙ୍କ  ସଙ୍ଗେ ଯାହା କରିବା କଥା କର। ମୁଁ କହିଲି, ଆରେ ସେମିତି କିଛି ନାହିଁ। ସେ ଚାରୁ ଦିଦି   କୁ ଡାକିଲା। ଚାରୁ ଯୁସ ନେଇ ଆସିଲା। ଆମେ ପିଇଲୁ। ତା ପରେ ମତେ ଚାରୁ  ହାତ ଧରି ବେଡ଼ରୁମ କୁ ଟାଣି ନେଲା। କବିତା ପଛରୁ କହିଲା, ଭାଇ, ମୋ ଦିଦି  କୁ  ଭଲରେ କର। ମୁଁ ଚାରୁ  କୁ ଅନେଇଲି। ଚାରୁ  କହିଲା ଆରେ ସେ ମୋର ସାଙ୍ଗ ଭଳିଆ, ତାକୁ ସବୁ ଜଣା। ପୁଣି ଆମେ ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ 30 ମିନିଟ୍ ଯାଏଁ ଗେହିହେଳୁ। ତା ପରେ ମୁଁ ଉଠିକି ତଳକୁ ଆସିଲି। କବିତା  TV ଦେଖୁଥିଲା। କବିତା  କହିଲା, କଣ ଭାଇ ଏବେ ଖୁସି। ମୁଁ କହିଲି ହଁ ଯେ ଆହୁରି ଦରକାର। କବିତା  କହିଲା, ଯାଉନ, ଯେତେ କରିବା କଥା କର। ମୁଁ କହିଲି ଚାରୁ  କୁ ନୁହେଁ। କବିତା  ହସି ଦେଇ କହିଲା, ଚାରୁ ଦିଦି  କୁ  କହିବି। ମତେ ଯେମିତି ଲାଗିଲା, କବିତା ଗିଁହାଇବା କୁ  ବହୁତ୍ ଇଛା ଅଛି ହେଲେ କହି ପାରୁନି। ତାକୁ ଉତେଜିତ କରିବା ପାଇଁ, ପ୍ଲାନ୍ କଲି। ଯେତେ ବେଳେ ଚାରୁ ତଳକୁ ଆସିଲା, ମୁଁ ଜାଣି ଜାଣି ଚାରୁ  କୁ କହିଲି, ଚାରୁ  ଆଉ କରିବାକୁ ଇଛା ହେଉଛି, ଚାଲ୍ କରିବା, ଆଉ କବିତା  ସାମନାରେ, ଚାରୁ କୁ  ଜାବୁଡ଼ି ଧରିଲି ଆଉ କିସ୍ କରି କରି ଦୁଧକୁ ଦଳି ତାକୁ ଉପରେ ବେଡ଼ରୁମ କୁ ଟାଣି ନେଲି ଆଉ କବାଟ ସେମିତି ଖୋଲା ଅଛି, ଚାରୁ  କୁ ଲଙ୍ଗଳା କରି ଗେହିଲି। କିଛି ସମୟପରେ ଚାରୁ  ଉଁ ଆଁ ହେଲା। ମୁଁ କବିତା  ବିଷୟରେ ଭାବି ଭାବି ଚାରୁ  କୁ ଗେହୀ ଚାଲିଥାଏ। ସବୁ ବୀର୍ଯ୍ୟ ବାହାରି କରି ଚାରୁ  ମୁହଁରେ କ୍ରିମ ଭଳି ଲଗେଇ ଦେଲି। ଦେଖିଲି କବିତା  କବାଟ ପାଖରେ ଠିଆ ହୋଇ ସବୁ ଦେଖୁଥିଲା ମୁଁ କବିତା  ଦେଖେଇବା ପାଇଁ, ଚାରୁ  କୁ ମାଡ଼ି ଧରି ତା ବିଆ କୁ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି ଆଉ ନିପଲକୁ ହାତରେ ଧରି ଦଳି ଚାଲିଲି। ପୁଣି ଚାରୁ  ବିଆ ରେ ବାଣ୍ଡପୁରେଇ ଗେହିଲି। କବିତା  ସେମିତି ଦେଖୁଥାଏ। ଏଥର ସବୁ ବୀର୍ଯ୍ୟ ଚାରୁ  ର ବିଆରେ ଛାଡ଼ି ଦେଲି। ତା ପରେ ଉଠି ରେଡ୍ଡୀ ହେଲି ଅଫିସ୍ କାମରେ ଯିବା ପାଇଁ । ମୁଁ ଗଲା ବେଳେ ଦେଖିଲି କବିତା  ଲାଜେଇ ଲାଜେଇ ମତେ ଦେଖୁଥିଲା। ମୁଁ କହିଲି, କବିତା  ଆଜି ଏଥି ରହି ଯା, ଆସିଲେ କଥା ହେବା। ସେ ହସି କହିଲା ହାଁ। ସେ ଦିନ ଅଫିସ୍ ରେ କବିତା  କଥା ଭାବି ଉତ୍ତେଜନାରେ କିଛି କାମ କରିବାକୁ ଇଛା ହେଉ ନଥାଏ । କବିତା ର  ମାଂସଳ ଜଙ୍ଘ, ଦୁଧ ର କଳ୍ପନା କରି ବାଣ୍ଡ୍ ପୁରା ଉତେଜିତ ହୋଇ ଉଠିଥିଲା। ବାଥରୁମ୍ ଯାଇ ମୁଠି ମାରି ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ଶାନ୍ତି କରେଇଲି। ନିଶା କୁ ମେସେଜ କରି ପଚାରିଲି ।
ମୁଁ: କବିତା ଅଛି ନା ପଳେଇଲା।
ଚାରୁ : ସେ ଅଛି। ଆଜି ସକାଳେ ଆମେ କବାଟ ବନ୍ଦ୍ ନ କରି ଯୋଉ ଗେହୀ ହେଉଥିଲେ, କବିତା  ସବୁ ଦେଖି ଦେଇଛି।
ମୁଁ: ହଁ ମୁଁ ଜାଣିଛି, ମୁଁ ତଳକୁ ଗଲା ବେଳେ ଦେଖିଲି ସେ କବାଟ ପାଖରେ ଠିଆ ହୋଇଥିଲା। କବିତା  କଣ କହୁଥିଲା କି।
ଚାରୁ : ସେ କହୁଥିଲା, ତୁ ବଢିଆ ଗେହୁଛୁ।। ତାକୁ ତା ବଏଫ୍ରେଣ୍ଡ  ଭଲରେ ଗିହେନି।।
ମୁଁ: ଚାରୁ , ତୋର ଯଦି କିଛି ଆପତ୍ତି ନାହିଁ, ମୁଁ କବିତା ଗେହୀ ବାକୁ ଚାହୁଁଛି।
ଚାରୁ : ଆଛା, ମତେ ଗେହିଁକି କଣ ଶାନ୍ତି ମିଳୁନି,, ମୋ ଭଉଣୀ କୁ ଗେହିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଛୁ।
ମୁଁ: ଆରେ ନାହିଁ, ତୁ ଓଲଟା ଭାବୁଛୁ। ରାତିରେ ରେ ତ ତୁ ରବି ସଂଗେ ଗେହୀ ହେଉଛୁ,, ମୁଁ ଏକା ଖାଲି ବେଡରେ ଗଡ଼ିକି ବାଣ୍ଡ୍ ହଲଉଛି। ଆଉ ତୁ ତା ଏବେ କହିଲୁ ନା, କବିତା  ତା ବଏ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ଭଲରେ ଗେହୀ ପାରୁନି।
ଚାରୁ : ଠିକ୍ ଅଛି ମୋର କିଛି ଅସୁବିଧା ନାହିଁ। ତୁ କବିତା ki କୁ ଯଦି ପଟେଇ ଗେହୀ ପାରିବୁ, କର। କିନ୍ତୁ ଦେଖିକି ସେ ଯେମିତି ପ୍ରେଗନାଂଟ ନ ହୁଏ।
ମୁଁ: ଠିକ୍ ଅଛି। ତୁ ବ୍ୟସ୍ତ ହୁଅନା। ମୁଁ ତାକୁ ଗେହିବା ଚରମ ତୃପ୍ତି ଦେବାକୁ ଚାଉଁଛି।
ଚାରୁ : ଠିକ୍ ଅଛି, ତାହେଲେ ଜଲଦି ଆସେ।
ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ nextpage କୁ ଯାଆନ୍ତୁ

One Reply to “mo girl firend charu aau ta mausi jhia bhauni kabita ku gehinli-ମୋ ଗାର୍ଲ୍ ଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ ଚାରୁ ଆଉ ତା ମାଉସୀ ଝିଅ ଭଉଣୀ କବିତା କୁ ଗେହିଁଲି”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *