mo girl firend charu aau ta mausi jhia bhauni kabita ku gehinli-ମୋ ଗାର୍ଲ୍ ଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ ଚାରୁ ଆଉ ତା ମାଉସୀ ଝିଅ ଭଉଣୀ କବିତା କୁ ଗେହିଁଲି

ମୁଁ ଜଲଦି ପଳେଇ ଆସିଲି। କବିତା  କବାଟ ଖୋଲିଲା। ଇଛା ହେଉ ଥିଲା ସେଇଠି ମାଡ଼ି ବସି ଗେହିଦେବି। କିନ୍ତୁ ଚାରୁ  ପଛରେ ଛିଡ଼ା ହେଉଥିଲା। ଯାଇକି ଚାରୁ  କୁ ଧରି କିସ୍ କଲି ଆଉ ତାକୁ ଉପର ବେଡ଼ରୁମକୁ ନେଇ ଲଙ୍ଗଳା କରିଦେଲି। କହିଲି ଚାରୁ  ଟିକେ ଜୋରରେ ଚିଲ୍ଲେଇ ବୁ, ଯେମିତି କବିତା କୁ ସୁଗା  ଯିବ। ତା ପରେ ଚାରୁ କୁ  ଗେହୀ ଚାଲିଲି। କବିତା  ଆସି ପୁଣି ଦେଖୁଥିଲା। ମୁଁ ଚାରୁ କୁ କହିଲି, ଦେଖେ କବାଟ ପାଖରେ କବିତା  ଦେଖୁଛି। ଚାରୁ  ଆହୁରି ଉଁ ଆଁ କରିବାକୁ ଲାଗିଲା। ମୁଁ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ଭିତର ବାହାର କରି ଚାଲିଲି। କବିତା  ର ଗେହିବା ପାଇଁ ବହୁତ ଇଛା ହେଉଥିଲା। କବିତା  ବିଷୟରେ ଭାବି ଭାବି ଚାରୁ କୁ  ଜୋର ରେ ଗେହିଲି , ଚାରୁ  ଜୋରେ ଚିଲେଇ ଉଠିଲା ଆଉ ମତେ ଜାବୁଡି ଧରି ଥରିଲା ଆଉ ଝଡି ଗଲା। ମୁଁ ବି ଝଡି ଗଲି ଆଉ ସବୁ ବୀର୍ଯ ଚାରୁ  ର ବିଆ ରେ ଛାଡ଼ିଦେଲି। ଚାରୁ କୁ ଟିକେ କୁଣ୍ଢେଇ ତା ଦୁଧ ଦିଟାକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମି ପକେଇଲି। ଆମେ ଉଠି ରେଡ୍ଡୀ ହୋଇ ତଳକୁ ଆସିଲୁ। କବିତା  ଦୌଡିକି ତା ରୁମକୁ ଚାଲିଗଲା। ମୁଁ ଚାରୁ  କୁ କହିଲି, ଦେଖିଲୁ କେମିତି କବିତା ଆମକୁ ଦେଖୁଥିଲା ଆଉ ଦୌଡ଼ି ପଳେଇଲା। ଚାରୁ  କହିଲା, ଠିକ୍ ଅଛି, ତାକୁ ତାହେଲେ ପଟେଇ ବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କର। ତା ପରେ  ରବି ଆସିଲା, ଆମେ ସନ୍ଧ୍ୟା ରେ  ବହୁତ ମଜା କଲୁ। ମୁଁ ଖାଲି କବିତା କୁ  ଗେହିବା କଥା ଭାବୁଥିଲି। ତା ପରେ ଖାଇ କରି ଚାରୁ  ଆଉ ରବି ଗଲେ ତାଙ୍କ ବେଡ଼ରୁମକୁ। ମୁଁ ମୋ ରୁମରେ କବିତା  ବିଷୟରେ ଭାବୁ ଥିଲି, ଚାରୁ  ର ଉଁ ଆଁ ରଡ଼ି ଶୁଭୂ ଥିଲା। ରବି  ଆଉ ଚାରୁ  ଗେହିବା ରେ ବ୍ୟସ୍ତ। ମୁଁ ଆଉ ନିଜକୁ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ କରି ପାରିଲିନି।କବିତା ରୁମକୁ ଗଲି। ତା କବାଟ ଖୋଲା ଥିଲା। ସେ ଡ୍ରେସିଂ ମିରର ଆଗରେ ଛିଡା ହେଇ କଣ କରୁଥିଲା। ମତେ ଦେଖି ହସିଦେଲା।
କବିତା : ଏକା ଏକା ନିଦ ଲାଗୁନି?
ମୁଁ: ତୁ ତ ଜାଣିବାର ଝିଅ, ତତେ କଣ କହିବି
କବିତା : ତମେ ଭାରି ଚାଲାକ, ମୁଁ ଜାଣିଛି ତମେ ମୋ ପାଖକୁ କାହିଁକି ଆସିଛ।
ମୁଁ: ସବୁ ଜାଣିକି ମତେ ଏତେ ଛଟପଟ କାହିଁକି କରୁଛୁ। ( ତା ପାଖକୁ ପଳେଇ ଲି)
କବିତା  ମୋ ଆଡେ ବୁଲି ପଡ଼ିଲା। ମୁଁ ତାକୁ କୁଣ୍ଢେଇ ପକେଇଲି। ଓଃ କି କୋମଳ ଶରୀର। ତା ପରେ ତା ଓଠକୁ ଚୁଚୁମି ଚୁଚୁମି ଖାଇଲି।
କବିତା : ଭାଇ, ତମେ ମତେ ପାଗଳ କେରି ଦେଇଛ। ତମେ ଦିଦି କୁ ଗେହିଲା ବେଳେ ମୁଁ ଦେଖିଛି। ଦିଦି କୁ ଯେମିତି ଗେହୁଥଲ, ସେମିତି ମତେ ଗିହଁ। ମୁଁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ପାରୁନି।
ମୁଁ: ଆଜି ମୁଁ ତତେ ତା ଠୁ ବି ବଢିଆ ଗେହିବି।
କହିକି ତାକୁ ବେଡରେ ଓଲଟେଇ ଦେଲି। ନାଇଟି ଧୀରେ ଉପରକୁ କରି ଖୋଲିଦେଲି। କବିତା  ଭିତରେ କିଛି ପିନ୍ଧିନଥିଲା। ତା ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡି ଦିଇଟା ଟିଙ୍କ ଭଳିଆ ଟାଣ ଆଉ ବିଆ ପୁରା ଓଦା।
ମୁଁ: କଣ ପାଂଟି ଆଉ ବ୍ରା ପିନ୍ଧିନୁ।
କବିତା : ତମ ପାଇଁ ପୁରା ରେଡ଼ି ହୋଇ ବସିଛି ( ହସିଦେଲା)
ଭୋକିଲା ବାଘ ଭଳିଆ ତା ଉପରକୁ ଉଠି ଆସିଲି ଆଉ ଦୁଧ କୁ ଖାଇଲି। ସେ ଖାଲି ଭିଡ଼ି ମୋଡ଼ି ହେଉଥିଲା ଆଉ ଉଁ ଆଁ ହେଉଥିଲା. ତା ଦୁଧ ଦୁଇଟା ସତେ କେଡ଼େ ନରମ ଆଉ ଉଷୁମ ଥିଲା। ତା ଦୁଧ ଦିଟାକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ କାମୁଡ଼ି କାମୁଡି ଖାଇଲି। ସେ ମୋ ଡ୍ରେସ୍ କୁ ଟାଣି ଖୋଲି ପକେଇଲା। ମୁଁ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ଖୋଲି ପୁରା ଲଂଗଳା ହୋଇଗଲି। ବାଣ୍ଡ୍ ତଳେ ଉଚ୍ଛନ୍ନ ହେଲାଣି ବିଆ ରେ ପଶିବା ପାଇଁ। ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ବିଆ ଉପରେ ଟିକେ ଘଷିଲି। ବିଆ ପୁରା ଓଦା, ରସ ଝରି ପଡୁଥିଲା। ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ଟିକିଏ ପୁରେଇ ଦେଲି। ଓଃ କି ଗରମ ବିଆ। ମୁଁ ଉଠି ଯାଇ ତା ଓଠରେ ମୋ ଓଠକୁ ମାଡ଼ି ଦେଇ ଚୁମି ଚାଲିଲି। ସେ ମସ୍ତ ହେଇ ଯାଇଥିଲା। ଗାଣ୍ଡୀ କୁ ଉଠେଇ ଉଠେଇ ବିଆ ଭିତରେ ବାଣ୍ଡ୍ ପୁରେଇ ବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲା। ମୁଁ ଜାଣି ଗଲି, ସେ ଏବେ ଉତ୍ତେଜନା ଚରମ ସୁଖ ଉପଭୋଗ କରିବାରେ ଲାଗିଛି। ମୁଁ ଉପରୁ ଜୋରେ ମାଡି ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ଧାଇଁ ଧାଇଁ କରି ଭିତର ବାହାର କଲି।ତାର ଦୁଧ ଦୁଇଟା ଦୋହଲି ଥିଲା ଆଉ ମୁଁ ତାକୁ ଖାଉଥିଲି। କିଛି ସମୟ ପରେ କବିତା , କହିଲା ଭାଇ, ତମେ କଣ ଗେହୁଛ ମ। ଲାଗୁଛି ବିଆ ଫାଟି ଯିବ। ମୁଁ କହିଲି, ତତେ ଯେବେଠୁ ଦେଖିଛି, ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ ଚାରୁ କୁ  ଗେହିଲା ବେଳେ ଖାଲି ତୋ ବିଆ ରେ ଗେହିବା କଥା ଭାବେ। ତା ପରେ ପୁଣି ପେଲି ଚାଲିଲି। ସେ କିଛି ସମୟ ପରେ ଜୋରେ ଜୋରେ ଚିଲ୍ଲେଇ ଖାଲି ଗାଣ୍ଡୀ ଉପର ତଳ କରୁଥାଏ କବିତା କହୁଥାଏ ମୋ  ବିଆ ଫଟେଇ ଦିଅ,  ଦୁଧ କୁ ଦଳି ଚିପି ଲାଲ୍ କରିଦିଅ। ମୁଁ କିଛି ନ କହି ଗେହୀ ଚାଲି ଥିଲି। ସେ ହଠାତ୍ ଝଡି ଗଲା। ମୋତେ ଜାବୁଡ଼ି ଧରି ଥରି ଶାନ୍ତ ହେଇଗଲା। ମୁଁ ଗେହୀ ଚାଲିଥାଏ। କବିତା  କହିଲା, ଭାଇ ତମେ ମୋ ଦୁଧ ଉପରେ ବୀର୍ଯ୍ୟ ବାହାର କରିବ। କିଛି ସମୟପରେ ମୁଁ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ବାହାର କରି ସବୁ ବୀର୍ଯ ତା ଦୁଧ ଉପରେ ଛାଡ଼ି ଦେଲି ଆଉ ତା ତାକୁ କ୍ରିମ ଭଳିଆ ମସାଜ୍ କରି ତା ଦୁଧ କୁ ଚିପିଲି।
କବିତା : ଆଜି ରାତି ସାରା ତମକୁ ଶୁଆଇ ଦେବିନି। କି ମଜା।
ମୁଁ: ସତରେ କବିତା  ତୁ ଗୋଟେ ମାଲ୍। ତୋ ଦେହ ତା ଏତେ ନରମ, କଣ ଖାଉଛୁ, କେମିତି ଗଢ଼ିଛୁ। ତୋ ବିଆ ଟା ଗୋଟେ ଜଳନ୍ତା ଚୁଲି। ବାଣ୍ଡ୍ ପଶିଲେ ଲାଗୁଥିଲା ଯେମିତି ଜଳିଜିବ। (ସେ ହସିଦେଲା)
କବିତା : ତମ ବାଣ୍ଡ କୁ  ଆଜି ରାତି ସାରା ପୁରା ଖାଇଯିବି।କବିତା  ଆସିକି ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ହାତରେ ହଲେଇ ହଲେଇ ଖେଳିଲା, ଟିକେ ହଲେଇଲା ପରେ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ କିସ୍ କଲା। ଓଃ ଗଡ୍। ତା ଓଠ ର ଛୁଆଁ ରେ ବାଣ୍ଡ୍ ଉଠିଗଲା।
କବିତା : ଦେଖିଲ, କେମିତି ମୋ ଓଠ ଛୁଆଁରେ ଆକୁ ଉଠେଇଲି।
ମୁଁ: ତୋ ଓଠ ତା ଏତେ ବଡ ଆଉ ଲାଲ୍ ନା, କୋଉ ଟୋକା ର ବାଣ୍ଡ୍ ଉଥିଜିବ।
ସେ ତା ପରେ ବାଣ୍ଡ୍ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁସି ଚାଲିଲା। ତା ପାଟି ଟା ତା ବିଆ ଠୁ ଅଧିକା ଗରମ ଲାଗୁଥିଲା।ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇଲା ବାହାର କଲା। ଏମିତି କରି ଚାଲିଲା। ଲାଗୁଥିଲା ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ ଝଡିଯିବି। ମୁଁ ତା ମୁଣ୍ଡ ବାଳ ଧରି ଜୋରରେ ଉପର ତଳ କଲି। ବାଣ୍ଡ୍ ପୁରା ପସି ଯାଉଥିଲା ତା ପାଟିରେ। କିଛି ସମୟପରେ ଆଉ ରୋକି ପାରିଲି ନାହିଁ, ପିଚକାରୀ ମାରିଲା ଭଳି ଗରମ ବୀର୍ଯ ତା ମୁହଁ ଭିତରେ ଛାଡି ଦେଲି ଆଉ ଜୋର୍ ରେ ମାଡ଼ି ଧରି ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ସେମିତି ତା ପାଟିରେ ପୁରେଇ ରଖିଲି। ସେ ସବୁ ବୀର୍ଯ ଢ଼ୋକି ପକେଇଲା। ତାକୁ କହିଲି ଏବେ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ରେଷ୍ଟ ଦେ। ସେ କହିଲା ନା। ତାପରେ ସେ ବାଣ୍ଡ୍ ସାଙ୍ଗରେ ଧୀରେ ଧୀରେ ଖେଳିଲା। ମୁଁ ତାକୁ ବୁଲେଇ ଦେଇ ତା ବିଆ କୁ ଧରି ରଗଡ଼ିଲି। ଧୀରେ ପାଖକୁ ଟାଣି ଆଣି ତା ବିଆ କୁ ମୁଁହ ଲଗେଇ ଚୁଚୁମି ପକେଇଲି। ପୁରା ସଫା ବିଆ। ଗୋଟେ ବି ବାଳ ନାହିଁ। ତା ଗାଣ୍ଡୀ କୁ ଟାଣି ଆଣିଲି ଆଉ ବିଆ କୁ ଖାଇ ଚାଲିଲି। କି କୋମଳ ବିଆ। ବିଆ ର ପଂଖୁଡି କୁ ଅଲଗା କରି ଚୁଚୁମି ଚୁଚୁମି ଖାଇଲି। ତା ପରେ ଜିଭରେ ତା ବିଆ ରସ କୁ ଚାଟିଲି। ସେ ସେ ଗାଣ୍ଡୀ ହଲେଇ କି ଝଟକା ମାରି ମାରି ଆନନ୍ଦ ଉଲ୍ଲାସର ସହ ଗେହୀ ହେଉ ଥିଲା। ମୋର ବାଣ୍ଡ୍ ପୁରୀ ଉଠି ଠିଆ। ତାକୁ ଉଳଟେଇ ଦେଇ ମାଡ଼ି ବସି ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ବିଆ ରେ ପୁରେଇ ଦେଲି। ତା ପରେ ଜୋରେ ଗେହୀ ଚାଲିଲି। ବହୁତ୍ ସମୟ ଗେହିଲା ପାରେ ସେ ଝଡ଼ିଗଲା ଆଉ ପରେ ମୁଁ ସବୁ ବୀର୍ଯ ତା ବିଆରେ ଛାଡ଼ିଦେଲି। କୁଣ୍ଢେଇ ହେଇ ବେଡରେ ଗଡ଼ିଲୁ।କବିତା କହିଲା : ଓହ୍ ଭାଇ କି ମଜା ଲାଗୁଛି ଆଜି। ଚାରୁ  ଦିଦି ବହୁତ ଲକି, ସେ ତମର କଲେଜ ରେ ପ୍ରେମିକା ଥିଲେ। ଚାରୁ  ଦିଦି କୁ ତ ତମେ ବହୁତ୍ ଗେହୀ ଥିବ।
ମୁଁ: ହଁ, ଚାରୁ  ମୋର ନସା ହେଇ ଯାଇଥିଲା କଲେଜ ସମୟରେ। ଚାରୁ  କୁ ମୋର ମାଇଁଙ୍କ ଘରେ ନେଇ ବହୁତ ଗେହିଛି।
କବିତା : ମୁଁ ଜାଣିଛି। ଚାରୁ ଦିଦି ମତେ ସବୁ କହିଛନ୍ତି।ତାକୁ କୁଣ୍ଢେଇ ତା ଉପରେ ଚଢ଼ି ଗଲି। ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ତା ବିଆ ରେ ପୁରେଇ ଦେଲି ଆଉ ତା ଉପରେ ଶୋଇ ରହିଲି। ମୁଁ ତଳକୁ ଯାଇ ତାକୁ ମୋ ଉପରେ ଶୁଆଇ ଦେଲି। କହିଲି, କବିତା  ଆଜି ରାତି ସାରା ବାଣ୍ଡ୍ ତୋ ବିଆ ରେ ପୁରେଇ ରଖିବି। ସେ ହସିଦେଲା। ତା ଦୁଧ କୁ ଖାଇ ଖାଈ ତାକୁ ଧୀରେ ଧିରେ ଗେହୀ ଚାଲିଲି।
କବିତା : ଭାଇ, ରାତି ସାରା ଏମିତି କର। ବହୁତ୍ ବଢିଆ ଲାଗୁଛି।
ମୁଁ: ମତେ ବଢିଆ ଲାଗୁଛି। ତୋ ବିଆ ଟା ବଢିଆ ମାଂସଂଳ ଆଉ ରସୁଆଳ ହେଇଛି। ରାତି ସାରା ତାକୁ ଗେହିଲି। ୧୦ – ୧୨  ଥର ଝଡି ଗଲି। ବୀର୍ଯରେ ତା ଦୁଧ ଆଉ ମୁହଁ କୁ ଗାଧେଇ ଦେଲି। ବହୁତ୍ ହାଲିଆ ହୋଇ ଦୁହେଁ କୁଣ୍ଢାକୁଣ୍ଢି ହୋଇ ଶୋଇ ପଡ଼ିଲୁ। ଯେତେବେଳେ ନିଦ ଭାଙ୍ଗିଲା, ଲାଗିଲା ଚାରୁ   ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ହାତରେ ଧରି ଧିରେ ହଳାଉଛି। ଆଖି ଖୋଲି ଦେଖିଲି, ଚାରୁ  ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ହାତରେ ଧରି ଚୁଚୁମି ଖାଉଛି। କବିତା  ସେମିତି ଲଂଗଳା ହୋଇ ମୋ ପାଖରେ ଶୋଇଛି। ବାଣ୍ଡ୍ ପୁରା ଟାଇଟ୍ ହୋଇଗଲା।
ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ nextpage କୁ ଯାଆନ୍ତୁ

One Reply to “mo girl firend charu aau ta mausi jhia bhauni kabita ku gehinli-ମୋ ଗାର୍ଲ୍ ଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ ଚାରୁ ଆଉ ତା ମାଉସୀ ଝିଅ ଭଉଣୀ କବିତା କୁ ଗେହିଁଲି”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *