mo girl firend charu aau ta mausi jhia bhauni kabita ku gehinli-ମୋ ଗାର୍ଲ୍ ଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ ଚାରୁ ଆଉ ତା ମାଉସୀ ଝିଅ ଭଉଣୀ କବିତା କୁ ଗେହିଁଲି

ଚାରୁ : ଲାଗୁଛି ଦୁଇ ଜଣ ରାତି ସାରା: ହାଁ। କବିତା  ତ ବାଘୁଣୀ ଭଳି ଗେହୁଁଥିଲା।ଚାରୁ କୁ ଟାଣି ଆଣି ତା ନାଇଟି ବାହାର କରି ଦେଲି।ଚାରୁ  ମୋ ଉପରେ ବସି ତା ବିଆ କୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ ଉପରେ ଘଷି ଘଷି ପୁରେଇଲା। ପୁରା ପଶିଗଲା। ଚାରୁ  ଉପର ତଳ ହୋଇ ଗେହୀ ହେଉ ଥିଲା। କବିତା  ଉଠିଗଲା। ମୁଁ କବିତା  କୁ ଟାଣି ଆଣି ତା ଓଠକୁ ଚୁଚୁମି ଚୁଚୁମି ତା ଦୁଧ କୁ ଚିପିଲି। ସେ ଚାରୁ କୁ ଦେଖି ହସିଦେଲା। ଚାଏଉ  କବିତା  ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ପଚପଚ କରୁଥିଲା। କି ମଧୁର ମିଳନ। ଦୁଇ ଭଉଣୀ କୁ ସାଙ୍ଗରେ ଗେହିବା ବେଳେ କି ତୃପ୍ତି। ବହୁତ ସମୟ ଗିହଣା ଚାଲିଲା। ଚାରୁ  ପ୍ରଥମେ ଝଡ଼ିଗଲା ଆଉ ବାଣ୍ଡ୍ ଉପରେ ନାଚୁଥିଲା। ମୋ ର ଝଡ଼ିଗଲା, ସବୁ ବୀର୍ଯ ତା ବିଆରେ ରହିଗଲା। ଚାରୁ  କବିତା  ଵିଆକୁ ଆଙ୍ଗୁଠି ରେ ଜୋରେ ଗେହୀ ଚାଲିଲା। ମୁଁ କବିତା  ଦୁଧ କୁ ଘନ ଘନ ଚିପି ଚାଲିଥିଲି, କବିତା  ଖାଲି ଗାଣ୍ଡୀ ହଲେଇ ଚିଲୋଉ ଥିଲା। କିଛି ସମୟପରେ ସେ ଝଡ଼ିଗଲା। ସେ ଦିନ ସାରା ଦୁଇ ଭଉଣୀକୁ ବହୁତ୍ ଗେହିଲି। ଦୁଇ ଭଉଣୀ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ପୁରା ଶୁଖେଇ ଦେଲେ। ତା ପରେ 3 ସପ୍ତାହ ଦୁଇ ଭଉଣୀଙ୍କୁ ମନ ଭରି ଗେହିଲି  ତାପରେ ମୁଁ ଚାଲି ଆସିଲି ଏମିତି କିଛି ଦିନ ପରେ  ଚାରୁ ମତେ ଫୋନ କଲା ଆଉ କହିଲା କାଳିଆ ମୁଁ ଏବେ ପେଟରେ ହେଇଚି ମୁଁ ପେଟରେ ହେଇଥିବାରୁ ରବି ବି ବହୁତ ଖୁସି ତିନି ବର୍ଷ ପରେ ମୁଁ ଏବେ ମା ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଆଉ ତମେ ମୋ ପିଲା ର ବାପା ହେବ ମୁଁ କହିଲି ତୁ ମୋ ଠୁ ପେଟରେ ହେଇଚି ଶୁଣି ବହୁତ ଖୁସି ଲାଗିଲା ଏମିତି ପ୍ରାୟ ଛ ମାସ ବିତି ଗଲା ଦିନେ ଚାରୁ କହିଲା କାଳିଆ ମୋ ବିଆ ଏବେ ବହୁତ ଗଲୁ ହେଉଛି ଆଉ ରବି ସବୁବେଳେ କାମ ରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହୁଛନ୍ତି କଣ କରିବି ମୁଁ କିଛି ଜାଣି ପାରୁନି ତୁ ଯେମିତି ହେଲେ ଆସେ ରବି ତାଙ୍କ ଅଫିସ କାମରେ ସାତ ଦିନ ପାଇଁ ବାହାରକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ସେଠୁ ମୁଁ କହିଲି ହଉ ଦେଖିବା କଣ ଗୋଟେ କରିବା ଚାରୁ କହିଲା ନା ତୁ ଯେମିତି ହେଲେ ଆସେ ସେଠୁ ମୁଁ ହଁ କହି ତା ବାସି ଦିନ ଯାଇ ତା ରୁମ ରେ ପଂହଁଚିଲି ସେ ମୋତେ ଦେଖି ବହୁତ ଖୁସି ହେଇଗଲା ଆଉ ଜାବୁଡି ଧରି କିସ କରିବାକୁ ଲାଗିଲା ଏମିତି ଆମେ ଦୁହେଁ କିସ କର କରି ହେଲୁ ତାପରେ ସେ ମୋତେ କହିଲା ତୁ ସୋଫା ରେ ବାସ ମୁଁ ଚା ନେଇ ଆସୁଛି ତାପରେ ଚା ପି ସାରି କଥା ବାର୍ତା ହେଲୁ ଏମିତି ହଉ ହଉ ରାତି ହେଇଗଲା ତାପରେ ଦୁହେଁ ଖାଇ ସାରି ତାକୁ  କୁ ବେଡ଼ ଉପରେ ନେଇ ବସେଇ ଦେଲି ଆଉ ତା ଗାଲ ରେ ଗୋଟେ କିସ ଦେଲି ସେ ମୋତେ ଜାବୁଡି ଧରି କିସ କରିବାକୁ ଲାଗିଲା କହିଲା  ତମ ପରି ଘଇତା ମୋର ଦରକାର ଥିଲା ଯେ କି ମୋତେ ସବୁ ସୁଖ ଦେଇପାରିବ
 
ସେଠୁ ମୁଁ କହିଲି ଚାରୁ ତୋ ପରି ମାଇକିନା ଭାଗ୍ୟ ରେ ଥିଲେ ମିଳେ ଚାରୁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ନପାରି ମୋତେ କିସ କରିବାକୁ ଲାଗିଲା ଆମେ ଏମିତି ୧୦ ମିନଟ ଯାଏ କିସ କର କରି ହେଲୁ ମୁଁ ସେଠୁ ଧୀରେ ଧୀରେ ତା ଛାତି ରୁ ଲୁଗା ଆଡେଇ ଦୁଇ ଦୁଧ ମଝି ଫାଙ୍କ କୁ କିସୀ କରିବାକୁ ଲାଗିଲି
ସେ ସମ୍ଭାଳି ନପାରି ମୋ ମୁଣ୍ଡ କୁ ତା ଛାତି ରେ ଚାପି  ଧରିଲା ଆଉ କହିଲା ତୁ  ଖାଇ ଯା ମୋତେ ମୁଁ ସେଠୁ ତା ବ୍ଲାଉସ ଉପରେ ଦୁଧକୁ ଦଳିବାକୁ ଲାଗିଲି ତା ଦୁଧ ପୁରା ଟାଣ ଲାଗୁଥାଏ ଚାରୁ କହିଲା ବ୍ଲାଉସ ଖୋଲି କି ଦଳ ଭଲ ଲାଗିବ
ମୁଁ ସେଠୁ ତା ବ୍ଲାଉସ ବାହାର କରିଦେଲି ଭିତରେ ସେ ବ୍ରା ପିନ୍ଧି ନ ଥାଏ ମୁଁ କହିଲି ଚାରୁ ତୁ କଣ ବ୍ରା ପିନ୍ଧୁନୁ କି ସେ କହିଲା ରାତି ରେ  ବ୍ରା ଆଉ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ପିନ୍ଧାନ୍ତିନି ମୁଁ କହିଲି କାହିଁକି ସେ କହିଲା ଦୁଧ ସାଇଜ ଘଇତା କୁ ଜଣା ପଡି ଯାଏ ତେଣୁ ତାପରେ ମୁ କହିଲି ଚାରୁ ତୋ ଦୁଧ ସାଇଜ ଏବେ କେତେ ?
ସେ କହିଲା ମୁଁ ଜାଣିନି ସେଠୁ ମୁଁ ତାର ଗୋଟେ ଦୁଧକୁ ଦଳୁଥାଏ ଆଉ ଆରପଟ ଦୁଧକୁ ପାଟି ରେ ପୁରେଇ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲି ସେ କହୁଥାଏ  ତୁ ଖାଇ ଖାଇ ମୋ ଦୁଧକୁ ଦଳିକି ବଡ କରିଦିଅ ମୁଁ କହିଲି ହଁ ଲୋ ଚାରୁ ତୋ ଦୁଧ ଆଜି ଓହଳେଇ  ଦେବୀ ତା ଭୁଣ୍ଡି ରଗଡି ତାକୁ ହିଟ  କରିବାକୁ ଲାଗିଲି
ସେ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ନପାରି ମୋତେ ଲଙ୍ଗଳା କରି ଦେଲା ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଠିଆ ହେଇକି ଥାଏ ଚାରୁ କହିଲା ଓଃ ତୋର  କେତେ ଲମ୍ବା ଆଉ ମୋଟା ବାଣ୍ଡ ହେଇଚି ତମର ଆଗ ଅପେକ୍ଷା ବହୁତ ବଡ ଦେଖା ଯାଉଛି ସେଠୁ ମୁଁ କହିଲି ହଁ ଲୋ ଚାରୁ ସେଠୁ ଚାରୁ ବାଣ୍ଡକୁ କେନ୍ଦି ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲା ଏଣେ ମୁଁ ତା ଶାୟା ଡୋର ଖୋଲି ତାକୁ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା କରିଦେଲି ଦେଖିଲି  ତା ବିଆ ଚାରିପଟେ ବହୁତ ବାଳ ହେଇଚି ମୁଁ କହିଲି ଚାରୁ ତୁ ବିଆ ଵାଳ କାଟୁନ କି ସେ କହିଲା ନା  ମତେ ବିଆ ରେ ବାଳ ରଖିବାକୁ ଭଲ ଲାଗେ ଚାରୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଖାଉଥାଏ
 
ଆଉ ମୁଁ ତା ବିଆ ରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ଆଗ ପଛ କରିବାକୁ ଲାଗିଲି ସେ ଆହୁରି ଗରମ ହେବାକୁ ଲାଗିଲା କହିଲା କାଳିଆ  ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ହେଉନି ଏଥର ମୋ ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ମୁଁ ସେଠୁ ତାକୁ ଚିତି କରି ଶୁଆଇ ଦେଲି ଆଉ ତା ବିଆ ବାଳ କୁ ଆଡେଇ ଜିଭ ପୁରେଇ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି ଏଣେ ତା ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡି କୁ ରଗଡ଼ୁ ଥାଏ  ମୋ ଚାରୁ ମୋ ମୁଣ୍ଡକୁ ତା ବିଆ ଉପରେ ଚାପି ଧରି ଗାଣ୍ଡି କୁ ଉଠା ପକା କରୁ ଥାଏ କିଛି ସମୟ ପରେ ସେ ବିଆରୁ ପାଣି ଛାଡି ଦେଲା କହିଲା ଓଃ ଛ  ମାସ ପରେ ଆଜି ମୋ ବିଆରୁ ବହୁତ  ପାଣି ବାହାରିଲା ମୁଁ କହିଲି କାହିଁ ରବି  କଣ ବାହାର କରନ୍ତିନି କି ସେ କହିଲା ନା  ତାଙ୍କ ର ବେଗି ବାହାରି ପଡେ ଆଉ ସେକେବେ ବିଆ ଚଟାନ୍ତିନି ମୁଁ କହିଲି ଓଃ ସେଥିପାଇଁ ତୋ ବିଆ ଏବେ ବି ସେମିତି ଅଛି ଯେମିତି ମୁ ଗେଂହିଲା ବେଳେ ଥିଲା ଦେଖୁନ ତୋ ସେଣ୍ଟି କିଛି ହେଇନି ଚାରୁ କହିଲା ସେଣ୍ଟି କଣ ହେବ କି  ମୁଁ କହିଲି ବେଶୀ ସମୟ ଗିଁହା ଗିହିଁ ହେଲେ ସେଣ୍ଟି କଅଁଳିଆ ହେଇଯାଏ କିନ୍ତୁ ତୋ ସେଣ୍ଟି ଏବେ ବି ଟାଣ ଅଛି ଆଉ ଦୁଧ ବି ଓହଳିନୀ ଚାରୁ କହିଲା ହଁ କାଳିଆ  ସେ ମତେ ଭଲକି ଗେଁହି ପାରନ୍ତିନି ଏମିତି କଥା ହେଉ ହେଉ ତା ବିଆ ପୁଣି ଲାଳେଇ ଲା ମୁଁ କହିଲି ଚାରୁ ଦେଖ ତୋ ବିଆ କେମିତି ଲାଳୁଆ ହେଇଗଲାଣି ସେ କହିଲା ହଁ ତୁ  ଆଉ ଡେରି କରନି ଜଲଦି ବିଆ ରେ ପୁରା ସେଠୁ ମୁଁ ତା ଗୋଡ଼କୁ ମୋ କାନ୍ଧ ଉପରେ ରଖି ବିଆ ରେ ବାଣ୍ଡକୁ ଘଷିବାକୁ ଲାଗିଲି ଚାରୁ କିନ୍ତୁ ସମ୍ଭାଳି ନପାରି ନିଜେ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ପେଳଇବାକୁ ଲାଗିଲା କିନ୍ତୁ ବାଣ୍ଡ ଭିତରେ ପଶୁ ନ ଥାଏ
 
ଚାରୁ କହିଲା କାଳିଆ ଏଥର  ପୁରା ଆଉ ରହି ହେଉନି ମୁଁ ସେଠୁ ବାଣ୍ଡକୁ ବିଆ ମୁଂହ ରେ ରଖି ଗୋଟେ ଧକା ଦେଲି ବାଣ୍ଡ ଅଳ୍ପ ପଶିଲା ଚାରୁ କହିଲା ଓଃ  କାଟୁଚି ମୁଁ ରହ କହି ଆଉ ଏକ ଧକା ଦେଲି ବିଆ ଓଦା ଥିବାରୁ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଭିତରେ ପଶିଗଲା ସେ ଖାଲି ଚିଲାଉ ଥାଏ ବାହାର କର କାଟୁଚି ମୁଁ କିନ୍ତୁ ନ ଶୁଣି ତା ଉପରେ ସେମିତି ଶୋଇ ଦୁଧକୁ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲି
 
କିଛି ସମୟ ପରେ ତାକୁ ଭଲ ଲାଗିଲା କହିଲା ଆଉ କାଟୁନି ମୁଁ କହିଲି ଚାରୁ ଆଜି ପରା ଆମ ପ୍ରଥମ ରାତି ତେଣୁ ପ୍ରଥମେ ବିଆ ଭୀତରେ ବାଣ୍ଡ ପଶିଲେ ଏମିତି କାଟେ ସେ କହିଲା ହଁ ଯେ କିନ୍ତୁ ତମର ବହୁତ ମୋଟା ବାଣ୍ଡ ତମେ ଯେତେ ବେଳେ ଆମ ଘରେ ମତେ ପ୍ରଥମେ ମୋ ବିଆ ରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ଥିଲା କେତେ ରକ୍ତ ବାହାରିଥିଲା
 
ମୁଁ କହିଲି ହଁ ଲୋ  ଚାରୁ ମୋର ମନେ ଅଛି ତୁ ସେଦିନ ବହୁତ କାନ୍ଦିରହିଲୁ ହଁ  କିନ୍ତୁ ପରେ ବହୁତ ମଜା ଲାଗିଥିଲା ତମେ ମୋରି ପ୍ରଥମ ପୁରୁଷ ଯିଏ କି ମୋ ବିଆ ସିଲ ତୁଟେଇ ଥିଲା ଆଉ ବହୁ ଦିନ ପରେ ଏବେ ପୁଣି ପୂରେଇକି ପୁରା ମେଳା କରିଦିଅ ଆଉ ଯେମିତି ମୋତେ କେବେ କାଟିବନି
 
ମୁଁ ସେଠୁ ଜୋର ଜୋର ରେ ଗେହିଁବାକୁ ଲାଗିଲି ସେ ଗାଣ୍ଡି କୁ ତଳ ଉପର କରି ମଜା ନେଉ ଥାଏ ଆଉ କହୁଥାଏ ଓଃ କାଳିଆ  ଗିଁହା ଆହୁରି ଜୋର ଫଟେଇ ଦିଅ ମୋ ବିଆ କୁ ମୁଁ ତା ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡି କୁ ରଗଡି ରଗଡି ଗେଁହି ଥାଏ ସେ କହୁଥାଏ ତମ ବାଣ୍ଡ ମୋ ନାହିରେ ବାଜୁଛି
 
ଏମିତି ଗେଁହି ବାକୁ ଲାଗିଲି କିଛି ସମୟ ପରେ ତା ବିଆ ରୁ ପାଣି ବୋହିବାକୁ ଲାଗିଲା ମୁଁ ସେଠୁ ବାଣ୍ଡ କୁ  ତା ବିଆରୁ ବାହାର କରି ସବୁ ତକ ପାଣି ଚାଟି ଚାଟି ସଫା କରିଦେଲି ମୋ ର କିନ୍ତୁ ବାହାରି ନଥାଏ ତେଣୁ ତାକୁ କହିଲି ଚାରୁ ତୁ ଏଥର ମୋତେ ଗେଁହି କି ମୋର ବାହାର କରେ ତାପରେ ସେ ମୋ ଉପର କୁ ଆସି ବାଣ୍ଡରେ ବିଆ କୁ ପୁରେଇ ଉଠା ବସା ହେବାକୁ ଲାଗିଲା ଆଉ ମୁଁ ତା ଦୁଧକୁ ଦଳୁଥାଏ ଚାରୁ କହୁଥାଏ ଓଃ  କି ମଜା ଦଉଚୁ ତୁ ତାପରେ ମୁଁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ନପାରି ତାକୁ ଓଲଟେଇ ଦେଇ ତା ଦୁଇ ଗୋଡ଼କୁ ମୋ କାନ୍ଧ ଉପରେ ରଖି ବିଆ ରେ ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରେଇ ଜୋର ଜୋର ରେ ଧକା ମାରିବାକୁ ଲାଗିଲି ମୋର ବାହାରିବା ଟାଇମ ଆସିଲା ମୁଁ କହିଲି ଚାରୁ ଏଥର ମୋର ବାହାରିବ ସେଠୁ ଚାରୁ କହିଲା ହଁ କାଳିଆ ଏଥର  ମୋରି ବି ବାହାରିବ କହି ମତେ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରି କହିଲା  ସବୁତକ ଗିଜ ମୋ ବିଆରେ ଛାଡ
 
ମୁ ସେଠୁ ସବୁତକ ଗିଜ ତା ବିଆରେ ଭର୍ତି କରିଦେଲି ଆଉ ଠିକ ସେ ସମୟ ରେ ତାର ବି ବାହାରି ପଡିଲା ସେ ବହୁତ ଖୁଶି ହେଇ ମତେ ଜାବୁଡି ଧରି କିସ କରିବାକୁ ଲାଗିଲା କହିଲା ଭାଇ ଆଜି ମୁଁ ବହୁତ ଖୁସି ମୋତେ ତମେ ପେଟରେ କରିଥିବାରୁ ଆଜି ବହୁତ ଖୁସି ହଁ ଲୋ ଚାରୁ ତୁ ମୋ ପିଲା ର ମା ହେଇଚି 
 
ସେଠୁ ଆମେ ଦୁହେଁ ସେମିତି ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ତା ବିଆ ରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ପୁରେଇ ତାକୁ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରି ଶୋଇଲି  ସକାଳୁ ଦୁହେଁ ଉଠିଲୁ ସେ ଲୁଗା ପିନ୍ଧି ଗାଧେଇବା ପାଇଁ ଯାଉ ଥିଲା ମୁଁ କହିଲି ଚାରୁ ଆଠଦିନ ଯାଏ ଏମିତି ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ରହିବା ତା ପରେ ସେଠୁ ଦୁହେଁ ସେମିତି ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ଗାଧେଇବା ପାଇଁ ଗଲୁ ଦୁହେଁ କୁଣ୍ଢା କୁଣ୍ଢି ହେଇ ଝାଡା ବସିଲୁ
 
ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ବିଆରେ ପୁରେଇ ଲା ଆଉ ଝାଡା ବସିଲା ମୁଁ ଦୁଧକୁ ଧରି ଦଳୁଥାଏ ଝାଡା ବସି ସାରିଲା ପରେ ସେ ମୋତେ ଛଞ୍ଚେଇ   ଦେଲା ଆଉ ମୁଁ ବି ତାକୁ ତାପରେ ଦୁହେଁ ସାବୁନ ଲଗେଇ କୁଣ୍ଢା କୁଣ୍ଢି ହେଇ ଗାଧେଇଲୁ ତାପରେ ଚାରୁ ଗଲା ରୋଷେଇ କରିବା ପାଇଁ କିଛି ସମୟ ପରେ ମୁ ତା ପାଖକୁ ଗଲି ଆଉ ତା ଗାଣ୍ଡି ରେ ବାଣ୍ଡ କୁ ଘଷି ଦୁଧକୁ ଦଳିବାକୁ ଲାଗିଲି ସେ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ନପାରି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ହେଲେଇବାକୁ ଲାଗିଲା ଓ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲା ମୋ  ମୁଁ ସେଠୁ ତା ପାଟି ରେ ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରେଇ ଗେହିଁବାକୁ ଲାଗିଲି ଏମିତି ଗେଁହି ଗେଁହି ତା ପାଟିରେ ସବୁତକ ଗିଜ ବାହାର କରିଦେଲି ଚାରୁ ଚାଟିକି  ସଫା କରିଦେଲା ତାପରେ ଚାରୁକୁ ଚୌକି ଉପରେ ବସେଇ ତା ବିଆକୁ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି ସେ ମୁଣ୍ଡ କୁ ଚାପି ଧରି ମଜା ନେଉଥାଏ ଆଉ କହୁଥାଏ ଭାଇ ଚାଟି ଚାଟି ମୋବିଆରୁ ପାଣି ବାହା ର କର
ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ nextpage କୁ ଯାଆନ୍ତୁ

One Reply to “mo girl firend charu aau ta mausi jhia bhauni kabita ku gehinli-ମୋ ଗାର୍ଲ୍ ଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ ଚାରୁ ଆଉ ତା ମାଉସୀ ଝିଅ ଭଉଣୀ କବିତା କୁ ଗେହିଁଲି”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *