mo piusi jhia bhauni jhuna ku gehinli-ମୋ ପିଈସି ଝିଅ ଭଉଣୀ ଝୁନା କୁ ଗେହିଁଲି

ମୋ ପିଈସି ଝିଅ ଭଉଣୀ ଝୁନା କୁ ଗେହିଁଲି

mo piusi jhia bhauni jhuna ku gehinli

ମୋ ପିଈସି ଝିଅ ଭଉଣୀ ଝୁନା କୁ କେମିତି ଗେହିଁଲି ଆଉ ସେ ବି ମୋ ପିଲା ର ମା ହେଇଥିଲା ତାହା ଏହି ଷ୍ଟୋରୀ ରେ ଲେଖୁଛି ମୋ ନା କାଳିଆ ମୁଁ ସେତେବେଳ ପ୍ଲସ ଟୁ ପଢିଥିଲି ଆଉ ମୋ ଭଉଣୀ ଝୁନା ଦଶମ ରେ ପଢୁଥାଏ ମୁଁ ଥରେ ଖରା ଛୁଟି ରେ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଇ ଥାଏ ମୁଁ ଝୁନା କୁ  ଯେତେ ବେଳେ  ଦେଖିଲି, ମୋର ଖାଲି ବିପି କଥା ମନେ ପଡ଼ିଲା ଆଉ ତାକୁ ଗେହିବା ପାଇଁ ମନ ହେଲା। କିନ୍ତୁ କେବେ ବି ସାହସ ହେଉ ନଥିଲା। ମୁଁ ତାକୁ ବହୁତ ସମୟ ଏକ ଲୟରେ ଦେଖେ। ତା ଦୁଧ ଦିଟା ଛୋଟ ଥିଲା କିନ୍ତୁ ଉପରକୁ ଉଭୁରି ଦେଖା ଯାଉଥିଲା ଡ୍ରେସ୍ ଉପରେ। ଏମିତି ଗୋଟେ ବର୍ଷ ପକେଇଲା। ତାକୁ ଗେହିବା ପାଇଁ ମନ ବ୍ୟାକୁଳ। ଯେତେ ବେଳେ ବିପି ଦେଖେ ତା କୁ ମନରେ ମନରେ ଗେହୁ ଥାଏ। ମାେ ସାଙ୍ଗ ମାନେ କୁହନ୍ତି କି ଗେହିଁଲେ କେତେ ମଜା। ମୋର ଗୋଟେ ସାଙ୍ଗ ଥିଲା, ସେ ତା ଭଉଣୀ ସାଙ୍ଗକୁ ବହୁତ୍ ଗେହୀ ଥିଲା। ଏହି ସବୁ ଅଭଦ୍ର କଥା ଶୁଣି ମୁଁ ବହୁତ ଧୌର୍ଯ୍ୟହରା ହୋଇ ପଡ଼ିଥିଲି। ସବୁବେଳେ ଝୁନା   କଥା ଭାବି ବାଣ୍ଡ୍ ହଲଓ ଥିଲି। ସେ ଏବେ ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀରେ ଆଉ ମୁଁ+୨ ଦ୍ଵିତୀୟ ବର୍ଷରେ।ତେଣୁ ବହୁତ୍ ପଢା ପ୍ରେସର୍ ଥାଏ। ଥରେ ସେ ଆମ  ଘରକୁ ଆସିଥାଏ।  ସେ ମୁଁମୋ ପାଖରେ ବସି ପଢୁଥାଏ  କିନ୍ତୁ ତାକୁ ଖାଲି ଦେଖୁଥିଲି। ତା ଦୁଧ ଭଲ ସାଇଜ଼ ର ହେଇଗଲାଣି। ସେ ଚୁନୁରି ଖୋଲି ଦେଇ ବସିଥିଲା। ମୁଁ ଭାବି ଭାବି ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ଉପରେ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ଚିପୁଥିଲି। ସେ ଯେତବେଳେ ମୋତେ ଦେଖିବ ମୁଁ ହାତ ବାହାର କରି ନିଏ। ଆମେ ଭଲ ସାଙ୍ଗ ଥିଲୁ, ତେଣୁ ବହୁତ କଥା ହେଉ ଆଉ ମୁଁ ତାକୁ ବେଳେ ବେଳେ ପଢାଏ। ବହୁତ୍ ସମୟ ହେଲା ମୁଁ ଝୁନା  କୁ ଭୋକିଲା ନଜରରେ ଦେଖୁଥିଲି। ଭାବୁଥିଲି ଆକୁ କେମିତି ପଟେଇ ଗେହିବି। ସେ ମୋତେ ଚାହିଁଲା, ହସିଦେଇ ପଚାରିଲା, କଣ ଭାବୁଛୁ। ମୁଁ କହିଲି ତୋ ବିଷୟରେ। ସେ କହିଲା ଆଛା, କଣ ଭାବୁଛୁ କହ। ମୁଁ କହିଲି, ଦେଖୁ ଦେଖୁ ତୁ କେତେ ବଡ଼ ହୋଇ ଗଲୁଣି। ଏବେ ଦଶମ, ତା ପରେ କଲେଜ ଆଉ ତା ପରେ ତୁ ବାହା ହେଇ ମତେ ଛାଡ଼ି ଚାଲି ଯିବୁ। ସେ ବଡ଼ ବଡ଼ ଆଖିରେ ମତେ ଚାହିଁ ରହିଲା ଆଉ କହିଲା, ଭାଇ ତୁ କଣ କହୁଚୁ ମୁଁ ବୁଝି ପାରୁନି। ମୁଁ ଏତେ ଜଲଦି ବାହା ହେବିନି। ମୋ ପ୍ଲାନ୍ କାମ କରିଗଲା। ମୁଁ ଖାଲି ଚାହୁଥିଲି ତା ସହିତ ବାହା ହେବା କଥା ଆରମ୍ଭ କରି ଧୀରେ ଧୀରେ ସେକ୍ସ ବିଷୟରେ କଥା ହେବା ପାଇଁ। ମୁଁ କହିଲି ଆଛା ତୁ କେବେ ବାହା ହେବାକୁ ଚାହୁଁଛି। ସେ କହିଲା ପଢିବି ତା ପରେ ଚାକିରି କରିବି, ତା ପରେ ବାହା ହେବି। ମୁଁ କହିଲି ଚାକିରି କରୁ କରୁ ତ ଆହୁରି ୧୦ ବର୍ଷ ଲାଗିଯିବ, ଏତେ ଦିନ କଣ ରହି ପାରିବୁ। ସେ କହିଲା ରହିପରିବୁ ମନେ। ମୁଁ କହିଲି,ଆରେ ବୋକି, ବାହା ହେଲା ପରେ ଜେଉ ମଜା ଅଛି, ତୁ ଜାଣିନୁ କି। ତୁ ତ ବଡ଼ ହେଇ ଗଲୁଣି, ଏ ସବୁ ତ ଜାଣି ଥିବୁ। ତୋ ସାଙ୍ଗ ମାମିନା ତ ସବୁ ଜାଣିଛି। ମୁଁ ଜାଣି ଜାଣି ଏମିତି କହିଲି। ସେ ଟିକେ ସମୟ ଚୁପ୍ ହେଇଗଲା। ସେ କହିଲା, ତମେ କେମିତି ଜାଣିଲ, ମାମିନା ବିଷୟରେ। ମୁଁ କହିଲି, ମାମିନା ର ବାଏଫ୍ରେଣ୍ଡ ମାମିନା କୁ କିସ କରିବାର ମୁଁ ଦେଖିଛି ପାର୍କ ରେ। ବାସ୍, ଏମିତି ଝୁନା  ଲାଜ ରେ  ତଳକୁ ମୁହଁ କରି ସେ କହିଲା ହଁ ଭାଇ, ମାମିନା ଏ ସବୁ କରେ। ମୁଁ କହିଲି ସବୁ ମାନେ। ସେ କହିଲା, ଭାଇ କାହାକୁ କହିବନି ନ ହେଲେ ମାମିନା କୁ ତା ବାପା ବୋଉ ଆଉ ସ୍କୁଲ୍ ଛାଡି ବେନି। ମୁଁ କହିଲି ହେଉ କହ କଣ ହେଲା।ସେ ଲାଜ କରି ତଳକୁ ମୁଁହ କରି କହିଲା, ମାମିନା ତା ବାଏଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ ସାଙ୍ଗ ରେ ସେକ୍ସ ବି କରିଛି। ମୁଁ ତା ପାଖକୁ ଯାଇ ତା ହାତ ଧରି କହିଲି, ଆଛା ତୁ କେବେ କରିନୁ।ସେ ଲାଜେଇ ଗଲା କହିଲା ନା, ଡର ଲାଗେ ଆଉ ମୋର ତ ଵାଏଫ୍ରେଣ୍ଡ ନାହିଁ। ମୁଁ ତା ହାତ ଧରି ଆଉସିଲି, କହିଲି ତୋର କେବେ ଇଚ୍ଛା ହୁଏନି। ସେ ହାତ ଛଡେଇ ନେଇ କହିଲା, କିଏ ଆସି ଯିବ। ତା ପରେ କହିଲା, ସତ କହିବି ଭାଇ, ଆଜି କାଲି ବେଳେ ବେଳେ ବହୁତ ଇଛା ହେଉଛି, ମାେ ସାଙ୍ଗ ମାନେ ସମସ୍ତେ କରୁଛନ୍ତି। ମୁଁ କହିଲି, ଚାଲେ ଆମେ କରିବା। ସେ ମୁରୁକି ହସିଦେଲା, କହିଲା କିଏ ଆସିଯିବ। ମୁଁ କହିଲି, ଯଦି କେହି ନ ଆସିବେ।ସେ ହସିଦେଇ କହିଲା, ଡର ଲାଗୁଚି, ପରେ କରିବା। ମୁଁ କହିଲି ଗୋଟେ ତ କିସ୍ ଦେ।ସେ କବାଟ ଆଡେ ଦେଖିଲା, କେହି ନାହାନ୍ତି ଆଉ ମତେ ଗାଲରେ କୋଟେ ଚୁମା ଦେଲା। କି କୋମଳ ଓଠ। ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ ପୁରା ଟେଂଗେଇ ଗଲା।ସେ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ଉପରେ ଦେଖି ଲାଜେଇ ଗଲା ଆଉ ମୁହ ତଳକୁ କରିଦେଲା।

ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ next page କୁ ଯାଆନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *