mo piusi jhia bhauni jhuna ku gehinli-ମୋ ପିଈସି ଝିଅ ଭଉଣୀ ଝୁନା କୁ ଗେହିଁଲି

କିଛି ସମୟ ପରେ କରେଣ୍ଟ ଚାଲିଗଲା। ମୁଁ ତାକୁ ଜୋରରେ କୁଂଢ଼େଇ ପକେଇ କିସ୍ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲି। ତା ଓଠରେ ମୋ ଓଠକୁ ଲଗେଇ ଚୁମି ବାକୁ ଲାଗିଲି। ସେ ପୁରା ସାଥ ଦେଉଥିଲା। ଧୀରେ ଧୀରେ ମୁଁ ତା ଦୁଧକୁ ଡ୍ରେସ୍ ଉପରୁ ଧରି ଆଉଷିଲି। ସେ କିଛି ବିରୋଧ କଲା ନାହିଁ। ତା ପରେ ତାକୁ କହିଲି ମୋ କୋଳରେ ବସିବା ପାଇଁ। ସେ ମୋ କୋଳରେ ବସି ପଡ଼ିଲା। ମୋ ଶକ୍ତ ବାଣ୍ଡଟା ତା ଗାଣ୍ଡିରେ ଲାଗିଗଲା। ମୁଁ ତା ତା ପରେ ଦୁଇ ହାତ ତାର ଦୁଇ ଦୁଧକୁ ଧରି ଦଳି ଚାଲିଲି। ହଠାତ୍ ଲାଇଟ୍ ପଲେଇ ଆସିଲା। ସେ ଡ଼େଇଁକି  ମୋ କୋଳରୁ ଖସିଯାଇ ପଢ଼ିବା ପାଇଁ ବସିଲା। ମୋ ମନ ବହୁତ୍ ଦୁଃଖ ହେଇଗଲା। ମୁଁ ତାକୁ ପଚାରିଲି, କେମିତି ଲାଗିଲା।ସେ ହସିଦେଲା। କହିଲା, ତୁ ବହୁତ୍ ଅଭଦ୍ର। ମୁଁ କହିଲି କାହିଁକି, ତୋର ସେଇଟା ଧରି ପକେଇଲି ବୋଲି। ସେ ହସିଦେଲା। ମୁଁ କହିଲି, ଡ୍ରେସ ଖୋଲି ଟିକେ ଦେଖୋଉନୁ। ସେ କହିଲା ନା କିଏ ଆସିଯିବେ। ମୁଁ ଜାଣିଲି ଯେ ଏକା ସମୟରେ ଟୋକି ଖୋଲିକି ଦେଖେଇବ। ମୁଁ କହିଲି, ଝୁନା  ତୋର ସେଇଟା ବହୁତ ନରମ। ସେ କହିଲା ସେଇଟା ମାନେ, ମୁଁ କହିଲି ତୋ ଦୁଧ ଦିଇଟା।ସେ ହସିଦେଇ କହିଲା, ତୁ ବହୁତ ଅଭଦ୍ର ଟୋକା। ମୁଁ କହିଲି, ତୁ ତ ଏମିତି କହୁଚୁ ଯେମିତି ତତେ ଭଲଲାଗିଲା ନାହିଁ। ସେ ହସି ଦେଲା। ପୁଣି କହିଲି ଟିକେ ଖୋଲିକି ଦେଖା, ତୋ ଦୁଧ ଖାଇବାକୁ ଇଚ୍ଛା ହେଉଛି। ତାକୁ ବହୁତ୍ ବଢିଆ ଲାଗୁଥିଲା ଏ ଅଭଦ୍ର କଥା ଶୁଣି। ସେକହିଲା, ତୁ ଏ ସବୁ କରିଛୁ ଆଗରୁ। ମୁଁ କହିଲି ନା, କିନ୍ତୁ ମୁଭି ରେ ଦେଖିଛି। ସେ କହିଲା, ମତେ ଦେଖିବାକୁ ହେଉଛି। ମୁଁ ତ ହଷ୍ଟେଲ ରେ ଦେଖେ। ହଉ ଠିକ୍ ଅଛି ଆର ଥର ମୁଁ DVD ନେଇକି ଆସିବି, ଆମେ କେତେବେଳେ ଏକା ଏକା ଦେଖିବା। ସେ ହସି ମୁଣ୍ଡହଲେଇଲା। ସେ ଆମେ ଆଉ କିଛି କରି ପାଇଲୁ ନାହି। କିନ୍ତୁ ଯେତେବଳେ ମୁଁ ଏକା ପାଏ, ମାଡିବସି କିସ୍ କରେ, ସେ ବି ତାର ସବୁ ଦେଖେଇ ଦିଏ। ତା ଦୁଧକୁ ଧରି ଦଳେ, ଡ୍ରେସ ଉପରୁ ତା ବିଆ କୁ ଧରି ଦଳେ। ତା ଦୁଧକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମି ଦିଏ। ବେଳେ ବେଳେ ତା ଚଡି ରେ ହାତ ପୁରେଇ ତା ବିଆ କୁ ଆଉସେ। ତାକୁ ବହୁତ୍ ମଜା ଲାଗୁଥାଏ।ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ଧରି ହଲେଇ ଦିଏ। କେତେ ଥର ବୀର୍ଯ୍ୟ ବାହାରି ଗଲେ ସେ ତା ଡ୍ରେସ୍ ରେ ପୋଛି ଦିଏ। ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ ଖାଲି ଅଥୟ ଦେଉଥିଲା ତା ବିଆରେ ପଶିବା ପାଇଁ। ଥରେ ଛାତରେ ଆମେ ଏକା ଥିବା ବେଳେ କରେଣ୍ଟ ଚାଲିଗଲା ମୁଁ ତାକୁ ମାଡ଼ି ବସି ତା ଡ୍ରେସ୍ ଉପରକୁ କରି ତା ଦୁଧକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମି ପକେଇଲି ତାପରେ ମୋ ହାତ ତା ଚଡ଼ି ରେ ପୁରେଇ ତା ବିଆ କୁ ଚିପି ଚାଲିଲି। ସେ ଉଁ ଆଁ ଉଁ ଆଁ ହେଉଥିଲା। ତା ପରେ ମଝି ଆଙ୍ଗୁଠି ତା ବିଆ ରେ ପୁରେଇ ବୁଲେଇଲି। ସେ ବହୁତ୍ ଉତେଜିତ ହୋଇ ସାରିଥିଲା। ମୁଁ ଦୁଧକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମି ଚୁଚୁମି, ତା ବିଆ କୁ ମଝି ଆଙ୍ଗୁଠି ରେ ଗେହୀ ଚାଲିଲି। ସେ କହିଲା, ଭାଇ କେତେ ଆନନ୍ଦ ଲାଗୁଛି। ସେମିତି ଜୋର୍ ଜୋର୍ ରେ କର। ବହୁତ୍ ସମୟ କଲା ପରେ ତାର ଝଡି ଗଲା। ଯୋର୍ ରେ ମୋ ହାତକୁ ଚାପି ପକେଇଲା ତା ଜଙ୍ଘ ମଝିରେ। ତା ବିଆ ରୁ ପାଣି ବାହାରି ମୋ ହାତକୁ ଗରମ କରିଦେଲା। ସେ ଧୀରେ ଧୀରେ ଶାନ୍ତ ହୋଇଗଲା। ମୁଁ ବିଆ କୁ ଆଉ କିଛି ସମୟ ଚିପିଲି। ତା ପରେ ତାକୁ କିସ୍ କରି କରି ତା ଦୁଧକୁ ହାତରେ ଦଳି ଦଳି ଖେଳିଲି। ତା ହାତକୁ ମୋ ଚଡ଼ିରେ ପୁରେଇ ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ଧରେଇ କହିଲି, ଆକୁ ଟିକେ ଶାନ୍ତି କରିଦେ। ସେ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ଧରି ଆଗପଛ କରି ହଲେଇଲା। କିଛି ସମୟ ପରେ ମୁଁ ଝଡି ଗଲି ଆଉ ସବୁ ବୀର୍ଯ ହାତରେ ଆଣି ତା ଦୁଧରେ ବୋଲି ଦେଲି। ସେ ହସିଦେଇ ପୁଣି ଆଲିଙ୍ଗନ କଲା। ମୁଁ ତା ଦୁଧକୁ ଚିପି ଚିପି ଖେଳିଲି। ତା ପରେ କରେଣ୍ଟ ଆସିଗଲା। ଆମେ ଡ୍ରେସ ସଜେଇ କିଛି ସମୟ ଛାତରେ ରହିଲୁ। ସେ ଖାଲି ହସୁଥିଲା। କହିଲା ଭାଇ ତୁ ତ ଗୋଟେ ଖେଳାଳି। ମୁଁ କହିଲି ଆରେ ସବୁ ବିପି ଦେଖି ଶିଖିଛି। ମୁଁ କହିଲି ଆରେ, ଏଟା ତ କିଛି ନୁହେଁ, ଯେତେବେଳେ ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ ତୋ ବିଆ ରେ ପଶିବ, ତୁ ଜାଣିବୁ ଗେହିବାରେ କେତେ ମଜା। ସେ ହସିଦେଇ କହିଲା, ସେଇଟା ତମର ବହୁତ୍ ବଡ଼, କଷ୍ଟ ହେବନି ତ? ମୁଁ କହିଲି ଥରେ ପଶିଲେ, ତୁ ଖାଲି କହିବୁ ଆହୁରି ପଶେଇବା ପାଇଁ। ସେ କହିଲା ହଉ ଭାଇ  ତମେ କେମିତି ଗୋଟେ ପ୍ଲାନ୍ କରି ମତେ ସେହି ସୁଖ ଦିଅ। ମୁଁ ବି ଆଉ ରହିପାରୁନି।ମୁଁ ତାକୁ ଜାବୁଡ଼ି ଧରି ଜୋରରେ କିସ୍ କଲି ଆଉ ତାର ଦୁଧଦୁଇଟିକୁ ଦଳିଲି। ସେ କହିଲା ଏବେ ନୁହଁ ଭାଇ କିଏ ଆସିଯିବ। ମତେ ଡର ଲାଗିଲା। ତାକୁ ସେ ଛାଡ଼ି ଦେଇ ଆସିଲି। କଲେଜ ରେ ଖାଲି ତା ବିଷୟରେ ଭାବି ବାଣ୍ଡ୍ ହଲେଇ ମନ କୁ ଶାନ୍ତି କରୁଥାଏ। ବିପି ଦେଖିଲା ବେଳେ ଖାଲି ତାକୁ ଭାବି ମୁଠି ମାରି ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ଶାନ୍ତ କରୁଥାଏ। ଏହି ପରେ କାଳୀ ପୂଜା ଛୁଟି ରେ ଘରକୁ ଗଲି। ୫ ଟା ବିପି ନେଇକି ଗଲି। ଭାବିଲି ଯେମିତି ହେଲେ ଏଇ ଥର ତାକୁ ଗେହିବି।

ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ next page କୁ ଯାଆନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *