mo piusi jhia bhauni jhuna ku gehinli-ମୋ ପିଈସି ଝିଅ ଭଉଣୀ ଝୁନା କୁ ଗେହିଁଲି

ଘରେ ପହଞ୍ଚି ତା ଘରକୁ ଗଲି। 7 ଟା ସନ୍ଧ୍ୟା।ସେ ଘରେ ବସି ପଢ଼ୁଥିଲା। ମତେ ଦେଖିକି ଦଉଡ଼ି ଆସି ମତେ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରିଲା। ମୁଁ ପଚାରିଲି ଘରେ କେହି ନାହାଂତି କି। ସେ କହିଲା ବାପା ବୋଉ ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ଘରକୁ ଯାଇଛନ୍ତି, 9 ଟା ପରେ ଆସିବେ। ଓଃ। ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ ଟା ପୁରା ଟେଂଗେଇ ଉଠିଲା। ମୁଁ କବାଟ ବନ୍ଦ କରି ତାକୁ ତାଙ୍କ ବେଡ଼ରୁମ ଟାଣି ନେଇ କୁଣ୍ଢେଇ କି ଚୁମା ଦେଇ ଚାଲିଲି। ସେ କହିଲା ଭାଇ ବିପି ଆଣିଛୁ। ମୁଁ କହିଲି ହଁ, କିନ୍ତୁ ପ୍ରଥମେ ମତେ ଟିକେ ତୋର ଦୁଧ ଆଉ ବିଆ ଦେଖେଇ ଦେ। ମୁଁ ତତେ ପ୍ରଥମେ ଲଙ୍ଗଳା ଦେଖି ବାକୁ ଚାହୁଚି। ସେ ହସିଦେଲା। ଆଉ ମୁଁ ତାକୁ ବେଡରେ ଶୁଆଇ ତାର ଡ୍ରେସ୍ ଖୋଲି ତାକୁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଲଙ୍ଗଳା କରି ତା ଦୁଧକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମି ପକେଇଲି। ଓଃ କି ତୃପ୍ତି। ମୁଁ ଆଉ ଡେରି ନ କରି ନିଜେ ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ଗଲି। ତା କୁଣ୍ଢେଇ ବେଡରେ ଗଡ଼ିଲି। ଦୁଇ ଜଣଙ୍କ ଲଙ୍ଗଳା ଦେହ ପରସ୍ପର ସହିତ ଘଷି ହେଇ ଯାହା ଲାଗୁଥିଲା ଶବ୍ଦରେ କହି ହେବନି। ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ ତା ବିଆ ପାଖରେ ଘଷି ହେଉ ଥିଲା ଆଉ ଅଥୟ ହେଉ ଥିଲା ଭିତରକୁ ଯିବା ପାଇଁ। ମୁଁ ତାକୁ ଜୋରରେ କୁଂଢ଼େଇ ଚୁମାଦେଲି ଆଉ ଧୀରେ ଧୀରେ ଚୁମି ଚୁମି ଓଠରୁ ଗାଲକୁ, ପୁଣି ବେକ ଆଉ ପୁଣି ଦୁଧକୁ ଚୂମିଲି। ତା ଭୁଣ୍ଡି କୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଜିଭରେ ଚାଟିଲି। ଭୁଣ୍ଡି ତା ଟାଣ ହେଇ ମସ୍ତ ଲାଗୁଥିଲା। ଏହି ଭିତରେ ବାଣ୍ଡ୍ ଯାଇ ତା ବିଆ ଫାଟରେ ଘଷି ହେଲାଣି। ମୁଁ ଟିକିଏ ପେଲିଲି। ବାଣ୍ଡ୍ ଟିକିଏ ଭିତରକୁ ଗଲା। ତା ବିଆ ପୁରା ଗରମ ରସରେ ପୂର୍ଣ୍ଣ। ଲାଗିଲା ବାଣ୍ଡ୍ ଜଳିଯିବ। ମୁଁ କହିଲି ଝୁନା କେମିତି ଲାଗୁଛି। ସେ କହିଲା, ଭାଇ ଡର ଲାଗୁଛି, ତୁ ଜଲଦି  ଯାହା କରିବା କଥା କର। କାଳେ ବାବା ବୋଉ ଆସିଜିବେ। ତା ପରେ ତା ଓଠରେ ମୋ ଓଠକୁ ଚାପି, ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ଜୋରେ ଧକା ଦେଇ ତା ବିଆରେ ପୁରେଇ ଚାଲିଲି। ଧୀରେ ଧିରେ ବାଣ୍ଡ୍ ପୁରା ପଶିଗଲା। ତା ପରେ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ଆହୁଲେ ଆହୂଲେ ଭିତର ବାହାର କରିବାକୁ ଲାଗିଲି। ସେ ଉଁ ଆ ହେଉଥିଲା। ବାଣ୍ଡ୍ ଯେତେବେଳେ ଭିତରକୁ ଯାଏ ଫଚ୍ ଫଚ୍ ଶବ୍ଦ କରୁଥିଲା। ମୁଁ ଗେହିବା ଟିକେ ବନ୍ଦ୍ କରି ତାକୁ ପଚାରିଲି, ଝୁନା  କେମିତି ଲାଗୁଛି। ସେ କହିଲା ଭାଇ, ବନ୍ଦ୍ କରନି, ଯେମିତି କରୁଥିଲୁ ସେମିତି କର ଆଉ ଜୋରରେ କର। ବହୁତ୍ ବଢିଆ ଲାଗୁଛି। ତା ପରେ ପୁଣି ତାକୁ ଧୀରେ ଧୀରେ ଧକା ମାରି ଗେହିଲି। ସେ ବଢିଆ ଲାଗୁଛି କହି ଖାଲି ଉଁ ଉଁ ହେଉଥାଏ ଆଉ ମୁଁ ଯେତବେଳେ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ଭିତରେ ପୁରାଏ ସେ ତା ଗାଣ୍ଡୀ ଉପର କୁ ଉଠେଇ ଦିଏ। ପୁରା ତାଳକୁ ତାଳ ଦେଇ ଆମେ ପରସ୍ପରକୁ ଗେହୀ ଚାଲିଥାଉ। ତା ଛୋଟ ଛୋଟ ଦୁଧ ଦୁଇଟା ଖାଲି ଉପର ତଳ ହେଉଥିଲା। କି ତୃପ୍ତି। ତା ଭୁଣ୍ଡି ଧରି ରଗଡ଼ି ରଗଡ଼ି ଖେଳିଲି। କିଛି ସମୟ ପରେ ସକିଛି ସମୟ ପରେ ସେ ଆଖି ବୁଜି ଦେଇ କହିଲା, ଭାଇ ଜୋରରେ ଜୋରରେ କର ଆଉ ତା ଗାଣ୍ଡୀ କୁ ଜୋରେ ଉଠେଇ ମାରୁଥିଲା। ମୁଁ ବେ ଗେହିବା ବାର ସ୍ପିଡ୍ ବଢେଇ ଦେଲି। ସେ ତା ଗୋଡ଼ ମୋ ଗାଣ୍ଡୀ ଉପରେ ଛନ୍ଦି ଦେଇ ଗାଣ୍ଡୀ ହଲେଇ ଚାଲିଲା। ଘର୍ ଆମର ଗିହଣା ଶବ୍ଦରେ ପୁରିଯାଉଥିଲା। କିଛି ସମୟ ପରେ କହିଲା ଭାଇ ମୋର କଣ ହେଇ ଯାଉଛି ଆଉ ଗୋଡ଼ରେ ମତେ ଯୋରେ ଚାପି ଧରି ଥରିଲା। ମୁଁ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ତା ବିଆ ରେ ପୁରା ପୁରେଇ ତାକୁ ଜାବୁଡିଧରି ଲି। ସେ ଥରି ଥରି ଶାନ୍ତ ହେଇଗଲା। ସେ ହାଲିଆ ହୋଇ ଜୋରରେ ନିଃଶ୍ୱାସ ନେଇ ଥିଲା। ମୁଁ ତାକୁ ସେମିତି ଜାବୁଡ଼ି ଧରି ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ତା ବିଆରେ ସେମିତି ପୁରେଇ ରଖିଲି। ସେ ଟିକେ ସାଂତ ହେଲା ପରେ ତାକୁ ପଚାରିଲି, ଝୁନା  କେମିତି ଲାଗିଲା। ମୁଁ ଗେଂହୁ ଥାଏ ହଠାତ ତା ବିଆ ରୁ ରକ୍ତ ବାହାରିଲା ମୁଁ କହିଲି ଝୁନା ଦେଖ ତୋ ବିଆ ର ସିଲ ଆଜି ଛିଡି଼ଲା ସେ ବି ବିଆ ରେ ହାତ ମାରି ଦେଖିଲା ଖାଲି ରକ୍ତ କିନ୍ତୁ ତାକୁ ମଜା ଲାଗୁଥାଏ

ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ next page କୁ ଯାଆନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *