mo piusi jhia bhauni jhuna ku gehinli-ମୋ ପିଈସି ଝିଅ ଭଉଣୀ ଝୁନା କୁ ଗେହିଁଲି

ସେ ଗୋଟେ ବଡ଼ ସ୍ମାଇଲ ଦେଇ କହିଲା, ଓଃ ଭାଇ, ଏତେ ଆନନ୍ଦ ମୁଁ କେବେ ପାଇ ନ ଥିଲି। ଆଜି ଜାଣିଲି କାହିଁକି ମୋ ସାଙ୍ଗ ମାନେ ଗେହିବା ପାଇଁ ଏତେ ବ୍ୟାକୁଳ ହୁଅନ୍ତି। ମୁଁ କହିଲି ତଳକୁ ତ ଟିକିଏ ଦେଖେ। ସେ ମୁହଁ ଉଠେଇ ତଳକୁ ଦେଖିଲା, ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ ସେମିତି ପୁରା ଉତେଜିତ ହୋଇ ତା ବିଆ ରେ ପଶିକି ଥିଲା। ସେ ଆଁ କରି ରହିଗଲା, କହିଲା ପୁରା ଭିତରକୁ ପଶିଯାଇଛି। ମୁଁ ଏବେ ଦଖେ କେମିତି ଭିତରେ ପସେ। ସେ ଏକ ଲୟରେ ଦେଖୁଥିଲା। ମୁଁ ବାଣ୍ଡ୍ ପୁରା ବାହାର କଲି ଆଉ ପୁଣି ଧୀରେ ପୁରେଇ ଦେଲି। ସେ କହିଲା ସତରେ ଭାଇ ନିଜ ଆଖିରେ ନ ଦେଖିଲେ ବିଶ୍ୱାସ ହେବନି କି ଏତେ ବଡ଼ ବାଣ୍ଡ୍ ଟା ଏତେ ଛୋଟ ବିଆ ରେ ପୁରା ପାଇଯିବ। ମୁଁ କହିଲି ଆଉ ଯୋଉ ଆନନ୍ଦ ମିଳେ ସେଥିରୁ। ସେ ଜୋରରେ ହସିଦେଲା। ମୁଁ ପୁଣି ତାକୁ ଗେହିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କଲି କିନ୍ତୁ ତାର ପାଣି ଶୁଖି ଯାଇ ଥିଲା। ତେଣୁ ବାଣ୍ଡ୍ ବାହାର କରି ତାକୁ କହିଲି ଧରି ହଲେଇ ବା ପାଇଁ। ସେ ହସିଦେଇ ଧରି ଜୋରରେ ଉପର ତଳ କରି ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ହଲେଇଲା। କହିଲା ଭାଇ ତମ ବାଣ୍ଡ ବଡ଼ ହେଇଚି  କିଛି ସମୟପରେ ମୋର ବିର୍ଯ ବାହାରି ଆସିଲା। ସବୁ ବୀର୍ଯ ତା ଦୁଧ ଉପରେ ପକେଇ ଦେଲି ଆଉ ତା ପାଖରେ ସୋଇ ସବୁ ବୀର୍ଯ କୁ ତା ଦୁଧରେ ଘଷି ଖେଳିଲି। ତା ଭୁଣ୍ଡି ଶିଥିଳ ହୋଇ ଯାଇଥିଲା। ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ ବି। ତା ପରେ କୁଣ୍ଡା କୁଣ୍ଡି ହୋଇ ଗଡିଲୁ। ତା ଦୁଧକୁ ଚିପି ଚିପି ଖାଈଲି। ତା ନାହିରେ ଚୁମା ଦେଲି। ତା ପରେ ତା ଜଙ୍ଘ କୁ ଚୁମିଲୀ। ବିପି କଥା ମନେ ପଡ଼ିଲା। ତା ବିଆ କୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଖାଇ ବାକୁ ଲଗିଲି। ସେ ଉଁ କରିକୀ ଗାଣ୍ଡୀ ଉଠେଇଲା କହିଲା ଭାଇ କଣ କରୁଛୁ। ତଳକୁ ଦେଖିଲା। ମୁଁ ତା ବିଆ କୁ ପୁରା ଖାଇ ଚାଲିଲି। ଟିକେ ପରେ ତା ବିଆ ପୁଣି ରସେଇ ଗଲା ଆଉ ତା ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡି ଟାଣ ହୋଇଗଲା। ମୁଁ ଯେ ସେ ଏବେ ଉତେଜିତ ହୋଇଗଲାଣି। ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ ବି ଟାଣ ହେଲାଣି। ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ଧରି କହିଲା ଭାଇ ଏଟା ତ ପୁଣି ଉଠିଲାଣି, ଭିତରକୁ ଯିବ କି। ମୁଁ କହିଲି ହଁ ଆଉ ଏଥର ତତେ ବହୁତ୍ ଗେହିବି। ସେ ହସିଦେଲା। ମୁଁ ତା ବିଆ କୁ କିଛି ସମୟ ମନ ଭରି ଖାଇଲି। ଜିଭରେ ତା ବିଆ ର ସେଣ୍ଟିକୁ  ଚାଟିଲି। ସେ ଖାଲି ଗାଣ୍ଡୀ ଛିଟିକି ଦେଉଥିଲା। ମୁଁ ଆକୁ ବେଶୀ ଖାଇଲେ ଝିଅ ଝଡିଯିବ। ତେଣୁ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ତା  ବିଆରେ ପୁରେଇ ଦେଲି। ତା ପରେ ଗେହୀ ଚାଲିଲି। ଜୋରେ ଜୋରେ ଗେହିଲି। ସେ ଜୋରରେ ଚିଲ୍ଲେଇ ଉଠିଲା। ମୁଁ କହିଲି ଝୁନା  ସତରେ ତୁ କେତେ ହଟ୍ ଆଉ ସେକ୍ସି। ସେ କହିଲା ଭାଇ, ତୋ ଭଉଣୀ କୁ ମନ ଭରି ଖୁସି ସେ। ମୋ ବିଆ କୁ ଶାନ୍ତି କରେଇ ଦେ। ସେ ବହୁତ୍ ଜଳୁଛି। ମୁଁ ତାକୁ ନିର୍ଧୁମ୍ ଗେହୀ ଚାଲିଲି। ସେ ଜୋରରେ ଚିଲ୍ଲେଇ ଉଠିଲା। ବାଣ୍ଡ୍ ଖାଲି ସାଇଁ ଶାଇଁ ହେଇ ବିଆରେ ପଶୁଛି ବାହାରୁଛି। ସେ ଚିଲେଇ ମତେ ଜାବୁଡି ଧରି ଥରିଲା। ମୁଁ ଜାଣିଲି ଝିଅ ଝଡିଯିବା। ତେଣୁ ଆହୁରି ଜୋରରେ ଗେହିବାକୁଲାଗିଲି। ମୋର ବି ଏବେ ଅସମ୍ଭାଳ ହେଲାଣି। ଦୁଇ ଜଣ ଜୋର୍ ଜୋରରେ ଜାବୁଡ଼ି ଧରି ଏକା ବେଳେ ଝଡିଗଲୁ। ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ବିଆ ର ପୁରା ଭିତରେ ପୁରେଇ ରଖିଲି ଆଉ ସବୁ ବୀର୍ଯ୍ୟ ବିଆ ରେ ଛାଡ଼ିଦେଲି। ତା ପାଣି ଆଉ ବୀର୍ଯ୍ୟ ର ମିଳନରେ ଏତେ ମଜା ଲାଗୁଥିଲା। ବାଣ୍ଡ୍ ଶିଥିଳ ହୋଇ ବିଆ ରୁ ବାହାରି ଆସିଲା। ତା ପରେ ତାକୁ କୁଣ୍ଡେଇ ଚୁମି ଚାଲିଲି ତା ଦୁଧ କୁ ଖାଇଲି। ସେ ହସୁଥିଲା ଆଉ ତା ମୁହଁ ଖୁସିରେ ଚମକୁ ଥିଲା। 8:30 ହେଇଯାଇଥିଲା। ସେ କହିଲା ଭାଇ ଜଲ୍ଦୀ ଡ୍ରେସ୍ ପିନ୍ଧି ଦେ। ମୁଁ ତାକୁ ବ୍ରା ଲଗେଇ ଦେଲି। ସେ ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧିଲା। ମୁଁ ଡ୍ରେସ  ପିନ୍ଧି ଆମେ ଦି ଜଣ ଆସି ତାର ପଢ଼ିବା ଘରେ ବସି ରହିଲୁ। ମୁଁ କହିଲି ତୁ ଭାରି ସେକ୍ସି। ସେ କହିଲା, ଭାଇ ତୁ କିଛି କମ ନୁହଁ ଆଉ ତୋର ସେଇଟା କେତେ ବଡ଼। ମୁଁ କହିଲି, ତତେ ମଜା ଲାଗିଲା ନା। ସେ ହସଦେଇ କହିଲା, ବହୁତ୍ ମଜା। ଆହୁରି କରିବାକୁ ଇଛା ହେଉଛି। ମୁଁ କହିଲି, ଦେଖେ ତୁ ଯଦି ଚାହୁଛୁ, ରାତିରେ ଯେତେ ବେଳେ ସମସ୍ତେ ସୋଇଯିବେ, ମୁଁ ତମ ଛାତ ଦେଇ ଆସିବି, ତୁ ଖାଲି ଛାତ କବାଟ ଖୋଲି ଦେବୁ। ଆଉ ରାତି ସାରା ଗେହୀ ହେବା। ମୁଁ ରାତି ୧୧ ଟା ପରେ ଛାତ କୁ ଆସିଲି। ଛାତ କବାଟ ଖୋଲା ଥିଲା। ଧୀରେ ଧିରେ ଚିପି ଚିପି ତା ବେଡ଼ରୁମ କୁ ଗଲି। ବେଡ଼ରୁମ କବାଟ ଖୋଲା ଥିଲା। ଧୀରେ ଖୋଲି ଭିତରକୁ ଗଲି ଆଉ କବାଟ ବନ୍ଦ୍ କରିଦେଲି। ପୁରା ଅନ୍ଧାର। ଧୀରେ ଧିରେ ଦେଖା ଗଲା, ସେ ବେଡ଼ରେ ଶୋଇଛି। ତା ପାଖରେ ଶୋଇଗଲି, କୁଣ୍ଢେଇଲି ଆଉ ତା ଦୁଧକୁ ଚିପି ଚୁମା ଦେଲି। ସେ ହସିଦେଲା। ମୁଁ କହିଲି ଲାଇଟ୍ ଅନ୍ କରି କରିବା। ସେ କହିଲା ନାହିଁ, ଖାଲି ବେଡ୍ ଲାଇଟ ତା ଅନ୍ କର। ମୁଁ ବେଡ୍ ଲାଇଟ ଅନ୍ କରି ତାକୁ ଆସି ଚୂମିଲୀ। ସେ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ଖୋଲି ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ଧରି ଖେଳିଲା। ମୁଁ ତା ନାଇଟି ଭିତରେ ହାତ ପୁରେଇ ତା ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇଲି। ତା ବିଆ ପୁରା ଓଦା ହୋଇ ଯାଇଥିଲା। ଟିକେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ଗେହିବା ପରେ ଆମେ ଦୁହେଁ ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ କୁଣ୍ଢେଇ ଶୋଇଲୁ ଆଉ ଧିରେ ଧିରେ ଖେଳିଲୁ । ତା ଦୁଧ ମୋ ଛାତିରେ ଚିପି ହୋଇ ହେଉ ମଜା ଲାଗୁଥିଲା ଓଃ। ଧୀରେ ଧିରେ ତାକୁ ବେଡରେ ଓଲଟେଇ ତା ଉପରେ ଚଢ଼ି ଗଲି ଆଉ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ବିଆ ରେ ପୁରେଇ ଦେଲି। ସେ ଆଁ କରି ମୋତେ ଜାବୁଡ଼ି ଧରିଲା। ତା ପରେ ମୁଁ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ଧୀରେ ଧିରେ ଭିତର ବାହାର କଲି। ଓଃ କି ମଜା। କହିଲି ଝୁନା  ଆଜି ତତେ ଧୀରେ ଧିରେ ଆଉ ବହୁତ ସମୟ ଗେହିବି। ସେ ହ, ତୁ ଯେମିତି କରିବା କଥା କର, ମତେ ବହୁତ୍ ମଜା ଲାଗୁଛି। ମୁଁ ଧୀରେ ଧୀରେ ଗେହୀ ଚାଲିଲି। ସେ ଉଁ ଆଁ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲା। ତା ଦୁଧ ଦିଟାକୁ ଦଳୁଥାଏ। ତା ଗରମ ବିଆ ଭିତରେ ମୋ ବାଣ୍ଡଟା ଆହୁରି ଶକ୍ତ ହୋଇ ଉଠିଲା। ଧୀରେ ଧୀରେ ଭିତର ବାହାର ହେଉଥାଏ। ସେ ପୁରା ଉତେଜିତ ହୋଇ ଉଁ ଉଁ ଆଁ ଆଁ ହେଉଥାଏ। ତାକୁ କହିଲି, ଝୁନା  କେମିତି ଲାଗୁଛି। ସେ କହିଲା, ଉଁ ଆଁ ଭାଇ ଖାଲି କରି ଚାଲ, କିଛି କହନି, ଏତେ ଆନନ୍ଦ ଲାଗୁଛି। ମୁଁ ତାକୁ ହାଉଲେ ହାଉଳେ ଗେହୀ ଚାଲିଲି। ପ୍ରାୟ 30 ମିନିଟ୍ ଯାଏଁ ଗେହିଲା ପରେ ମତେ ଲାଗିଲା, ମୋର ଝଡି ଯିବ। ମୁଁ ଗେହିବା ସ୍ପିଡ ବଢ଼େଇ ଦେଲି। ସେ ଅଥୟ ହୋଇ ଉଁ ଆଁ ଉଁ ଆଁ ହେଉଥିଲା।

ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ next page କୁ ଯାଆନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *