Mo Piusi Jhia Ku Dekhi Chakita Heigali- ମୋ ପିଉସୀ ଦେଖି ଚକିତ ହେଇଗଲି

Mo Piusi Jhia Ku Dekhi Chakita Heigali- ମୋ ପିଉସୀ ଦେଖି ଚକିତ ହେଇଗଲି

Mo Piusi Jhia Ku Dekhi Chakita Heigali

ମୋ ପିଉସୀ ଦେଖି ଚକିତ ହେଇଗଲି

odia sex story,odia sex stories,odia sex gapa,odia sex kahani,odia sex gapa,new odia sex story,odia bedha gapa,jouna gapa,randi sah sex,odia grirlfriend sah sex,sundari sah sex,sex story odia,bhauja gapa,bhauja sex story,bia gapa,boss nka jhia sah sex,odia sex kahani,gan jhia sah sex,ହିରୋଇନ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରି,actress sex story

 

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ, ଆଜି ମୁଁ ଆପଣମାନଙ୍କୁ ମୋର ପିଉସୀ ଝିଅ ବିଷୟରେ କିଛି କହିବି । ମୋର ପିଉସୀଙ୍କର ଗୋଟେ ଝିଅ ଅଛି, ଆଜି କାଲି ଯେମିତି ସବୁ ଝିଅଙ୍କର ଗୋଟେ ପ୍ରେମିକ ନିଶ୍ଚୟ ଅଛନ୍ତିସେମିତି ମୋ ତାର ବି ଗୋଟେ ବୟ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ଅଛି । ଗୋଟେ ଦିନ ମୋ ପିଉସୀ ଝିଅକୁ ତାର ପ୍ରେମିକ ଗେହୁଁଥିଲା, ଆଉ ସେଇ ସେମାଙ୍କ ଦୁଇଜଣଙ୍କର ଏ ଗୋପନ ଲୀଳା ମୋ ଆଖିରେ ପଡିଯାଇଥିଲା ।  ଚାଳନ୍ତୁ ମୁଁ ଆଜି ଆପଣମାନଙ୍କୁ କହିବି କେମିତି ମୁଁ ମୋ ପିଉସୀ ଝିଅକୁ ତାର ବୟ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ଠାରୁ ଗିହାଁ ଖାଉଥିବାର ଦେଖିଥିଲି । ପ୍ରଥମେ ପ୍ରଥମେ ଯେତେବେଳେ ସେ ଟୋକା ପିଉସୀ ଘରକୁ ଆସୁଥିଲା ସେତେବେଳେ ମୁଁ ତା ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣିନଥିଲି । ମୁଁ ମୋ ପିଉସୀ ଘରକୁ କୌଣସି ଏକ କାରଣ ପାଇଁ ମୁଁ ଯାଇଥିଲି । ଆଉ ସେତେବେଳେ ମୁଁ ମୋ ପିଉସୀ ଝିଅ ବିଷୟରେ ଜାଣିପାରିଲି ।

ଗୋଟେ ଦିନ ମୁଁ ଛାତ ଉପରେ ବୁଲୁଥିଲି ତଳେ ଗୋଟେ ଟୋକା ମୋ ପିଉସୀ ଘର ଚାରିପାଖେ ଏପଟ ସେପଟ ହେଉଥିବାର ଦେଖିଲି । କିଛି ସମୟ ତାକୁ ଦେଖିଲା ପରେ ସେ ଆମ ଘରକୁ ଲକ୍ଷ୍ୟ କରି ଯିବା ଆସିବା କରୁଥିଲା । ତାପରେ ମୁଁ ଯାହା ଦେଖିଇ ତାକୁ ଦେଖି ମୁଁ ଚକିତ ହୋଇ ରହିଗଲି । ସେ ଟୋକା ହାତ ଉପରକୁ କରି ହଲାଉଥିଲା । ଅସଲ କଥା ଥିଲା ସେ ଟୋକା କୌଣସି ଝିଅ କୁ ଦେଖି ହାତହଲାଉଥିଲା । ମୁଁ ମୋ ମନରେ ଜିଜ୍ଞାସା ଉତ୍ପନ ହେଲା ଜାଣିବା ପାଇଁ ସେ ଟୋକା କାହାକୁ ଦେଖି ହାତ ହଲାଉଛି । ମୁଁ ତଳକୁ ଉଲେହେଇ ଦେଖିଲି ସେ ଟୋକା ମୋ ପିଉସୀ ଝିଅକୁ ଦେଖି ହାତ ହଲାଉଥିଲା । ତାପରେ ମୋ ପିଉସୀ ଝିଅ ତା ସ୍କୁଟି ଚାଲୁ କରି କୁଆଡେ ଯିବାକୁ ଲାଗିଲା ।

ତାପରେ ମୁଁ ତାକୁ ପିଛା କରିବାମୋ ବାଇକ କୁ ଚାଲୁ କରି ତା ପିଛା କଲି । କିଛି ସମୟ ପିଛା କଲା ପରେ ଦେଖିଲି ମୋ ପିଉସୀ ଝିଅ ଆଉ ସେ ଟୋକା ଯାଇ ଗୋଟେ ଶୁଣଶାନ କ୍ଷେତ ପାଖରେ ଅଟକିଗଲେ ଯେମିତିକି ତାଙ୍କୁ ଦେଖି ପାରିବେ ନାହିଁ । କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ଜାଣି ନଥିଲେ ତାଙ୍କୁ ଗୋଟେ ଟୋକା ପିଛା କରୁଛି ଯାହାକୁ ତାଙ୍କୁ ଟିକେବି ଆଭାସ ମିଳିନଥିଲା । ଏବେ ଆପଣମାନେ ଜାଣିପାରୁଥିବେ ସେମାନେ କଣ କରିବା ପାଇଁ ଯାଉଛନ୍ତି । ସେ ଟୋକା ମୋ ପିଉସୀ ଝିଅର ଓଠକୁ ଚୁଚୁମିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲା । ମୋ ପିଉସୀ ଝିଅବି ସେ ଟୋକାକୁ କୁଣ୍ଡେଇ ଧରିଥିଲା । ତାପରେ ସେ ଟୋକା ମୋ ପିଉସୀ ଝିଅର ସ୍ଥନପାନ କରିବାରେ ଲାଗିଲା।

କିଛି ସମୟ ଦୁଧ ଚିପିବା ଓ ଚୁଚୁମିବା ପରେ ସେ ଟୋକା ମୋ ପିଉସୀ ଝିଅର ପ୍ୟାଣ୍ଟକୁ ଟାଣି ଖସେଇ ଦେଲା ଏବଂ ତାକୁ ଅର୍ଦ୍ଧନଗ୍ନ କରିଦେଲା । ସେ ତାର ବିଆକୁ ଚାଟିବାରେ ଲାଗିଲା । ବିଆରେ ଜିଭକୁ ପ୍ରୟୋଗ କରିବା ପରେ ସେ ଟୋକା ତାର ହାତର ପ୍ରୟୋଗ କରି ତାର ବିଆକୁ ସୁଲେଇବାରେ ଲାଗିଲା । ଯେତେବେଳେ ମୋ ପିଉସୀ ଝିଅ ଲାଙ୍ଗଳା ଥିଲା ସେତେବେଳେ ମୁଁ ତା ବିଆ ଉପରେ ଗୁଚ୍ଛ ପରି ବାଲ ଉଠିଥିବାର ଦେଖିଲି । ଆପଣମାନେ ଏହି ଓଡିଆ ସେକ୍ସ କାହାଣୀକୁ ସେକ୍ସ କାହାନ୍ନୀ ଡଟ କମରେ ପଢୁଛନ୍ତି । ସେଦିନ ସେ ଟୋକା ତା ବିଆ ଭିତରେ ତା ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରେଇଦେଲା । ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତ ଠିକ ଥିଲା ହେଲେ ମୋ ପିଉସୀ ଝିଅ ବିନା କୌଣସି ଥକା ଅନୁଭବ ନକରି ସେ ଟୋକାର ବାଣ୍ଡ ଚୁଚୁମିବାରେ ଲାଗିଲା ।  ତାପରେ ସେମାନେ ତାଙ୍କ କାମ ସାରି ଘରକୁ ଫେରି ଆସିଲେ । ଏବେ ତାଙ୍କ ବିଷୟରେ ମୋତେ ସବୁ କଥା ଜଣାପଡିଯାଇଥିଲା ।

ଗୋଟେ ଦିନ ଘରେ କେବଳ ମୁଁ ଆଉ ମୋ ପିଉସୀ ଝିଅ ଥିଲୁ । ସେତେବେଳେ ଗୋଟେ ଝିଅ ଆସିଲା । ଅସଲ କଥା ଥିଲା ସେ ଝିଅ ମୋ ପିଉସୀ ଝିଅର ସାଙ୍ଗ ଥିଲା ଯିଏକି ତାକୁ ନେବାକୁ ଆସିଥିଲା । କାରଣ ଏହା ଦ୍ଵାରା କେହି କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ନାହିଁ ସେ କୁଆଡେ ଯାଉଛି ବୋଲି । ଯେତେବେଳ ସେ ଝିଅ ସହ ମୋ ପିଉସୀ ଝିଅ ଯାଏ ମୋ ମୋ ପିଉସୀକୁ ଲାଗେ କି ସେ ତା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ କୁଆଡେ ବୁଲିବାକୁ ଯାଉଛି । କିନ୍ତୁ ବାସ୍ତବ ସେଇଆ ନଥିଲା ସେ ଝିଅ ତାକୁ ସେ ଟୋକା ପାଖକୁ ନେଇଯାଏ । ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ସେମାନଙ୍କୁ ପିଛା କରି ସେବେ ଜାଣିପାରିଲି ସତ୍ୟ କଣ । କାରଣ ସେଦିନର ଘଟଣା ଦେଖିବା ପରେ ମୋର ତା ଉପରେ ସନ୍ଦେହ ବଢିଯାଇଥିଲା ତେଣୁ ମୁଁ ଫୁଣି ଥରେ ତାକୁ ପିଛା କଲି ଆଉ ସେଦିନ ଦେଖିଲି ସେ ଝିଅ ସହ ମୋ ପିଉସୀ ଝିଅ ତାର ଘରକୁ ଗଲେ ଆଉ କିଛି ସମୟ ପରେ ସେ ଟୋକା ତରତର ହେଇ ସେ ଝିଅ ଘରକୁ ପଶିଗଲା ।

ତାପରେ ମୁଁ ଲୁଚି କରି ସେ ଝିଅ ଘର ପାଚେରି ଡେଇଁ ମୁଁ ତା ଘର ଭିତରକୁ ପଶିଗଲି । ଆଉ ଲୁଚି ଲୁଚି ସେମାନଙ୍କୁ ଦେଖିଲି ମୋ ପିଉସୀ ଝିଅ ଗୋଟେ ରୁମ ଭିତରକୁପଶିଗଲେ ଆଉ ସେମାନଙ୍କୁ ଦେଖିବା ପାଇଁ ତାଙ୍କ ଝରକା ପାଖକୁ ଦେଖିଲି ଆଉ ବୁଝିଗଲି ଘର ଭିତରେ କଣ ଚାଲିଛି । ସେ ଟୋକା ମୋ ପିଉସୀ ଝିଅକୁ କୁଣ୍ଡେଇ ଧରିଥିଲା । ତାପରେ ସେ ଟୋକା ତାର ହାତ ବିଆ ଉପରେ ରଖିଦେଲା ପରେ ସେ ଟୋକା ତାର ଲାମ୍ବା ବାଳକୁ ଧରି ଟାଣି କହିଲା ତୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଚୁଚୁମିବୁ? ମୋ ପିଉସୀ ଝିଅ କହିଲା ହଁ ମୁଁ ତୁମ ବାଣ୍ଡ ଚୁଚୁମିବି । ତାପରେ ମୋ ପିଉସୀ ଝିଅ ତା ବାଣ୍ଡ ଚୁଚୁମିବା ରେ ଲାଗିଲା । ତାପରେ ସେ ଟୋକା ତର ଡ୍ରେସ କୁ ଖୋଲିଦେଲା ।

ସେ ଟୋକା କହିଲା ତୁମେ ଏବେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଚୁଚୁମି ସାରିଛ କଣ ତୁମ ବିଆରେ ମୁଁ ଏବେ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ପାରିବି ? ତାପରେ ସେ କହିଲା ହଁ ତୁମେ ଏବେ ମୋ ବିଆରେ ତୁମ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ପାରିବ। ତାପରେ ସେ ଟୋକା ତାର ଲାମ୍ବା ବାଣ୍ଡ ତା ବିଆରେ ପୁରେଇ ଦେଲା । ଠିକ ସେହି ସମୟରେ ମୋ ପିଉସୀ ଝିଅର ସାଙ୍ଗ ଘରବାହାରକୁ ଚାଲି ଆସିଲା ଆଉ ମୋତେ ଦେଖି ଦେଲା । ତାର ସାଙ୍ଗ ମୋତେ ଚିହ୍ନି ପାରିଲା ନାହିଁ କାରଣ ମୁଁ ମୁହଁରେ କପଡା ବାନ୍ଧିଥିଲି । ତାପରେ ମୁଁ ଦଉଡି ଆସି ପାଚେରି ଡେଇଁ ମୁଁ ସେଠୁ ପଳେଇଆସିଲି । ଆଉ ସେଦିନ ମୁଁ ମୋ ପିଉସୀ ଝିଅର ଅସଲି ରୂପ ସେଦିନ ଠିକ ଜାଣି ପାରିଥିଲି । ସେ ଟୋକା କୌଣସି ଭଲ ପିଲା ନଥିଲା କାରଣ ସେଦିନ ସେଠୁ ମୋ ପିଉସୀ ଝିଅ ଆସିବା ପରେ ସେ ଟୋକା ମୋ ପିଉସୀ ଝିଅ ର ସାଙ୍ଗକୁ କୁଣ୍ଡେଇ ନେଲା । ତାପରେ ତାକୁ କିସ କଲା।

ଏମିତି କିସ କରିବା ତାଙ୍କର କିଛି ସମୟ ଚାଲୁ ରହିଲା ତାପରେ ସେ ଟୋକା ସେ ଝିଅର ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଭିତରେ ହାତ ପୁରେଇ ଦେଲା । ତାପରେ ସେ ତାର ବିଆ ଚାଟିବା ପାଇଁ ତାର ପ୍ୟାଣ୍ଟକୁ ତଳକୁ ଖସେଇ ଦେଲା ତାପରେ ସେ ଟୋକା ତାର ବିଆ ଚଟିବା ଆରମ୍ବ କରିଦେଲା । ଏବେ ମୁଁ ଜାଣିସାରିଥିଲି ମୋ ପିଉସୀ ଝିଅର ସାଙ୍ଗ ବି ସେ ଟୋକାର ଗର୍ଲ ଫ୍ରେଣ୍ଡ । ତାପରେ ସେଠୁ ମୁଁ ଚାଲି ଆସିଲି । ଗୋଟେ ଦିନ ସେ ଟୋକା ଆମ ପିଉସୀ ଘରକୁ ଆସିଥିଲା । ସେ ଟୋକା ମୋତେ ମୋ ପରିଚୟ ପଚାରିଲା ଆଉ ମୁଁ ତାକୁ ମୋ ପରିଚୟ ଦେଇ କହିଲି ତୁମେ ଯାହାକୁ ଦେଖା କରିବା ପାଇଁ ଆସିଛ ସେ ମୋର ଭଉଣୀ ।  ତାପରେ ସେ ଟୋକାର ମୁଁ ଅତିଥି ସତ୍କାର କଲି ତାପରେ ମୁଁ ତାକୁ ତା ବିଷୟରେ ପଚାରିବୁଝିଲି ।

ଯେତେବେଳେ ମୁଁ  ସେ ପିଲାକୁ ତା ବିଷୟରେ ପଚାରିଲି ସେ କହିଲା ତା ଘରେ କେବଳ ତା ମା ରୁହନ୍ତି, ତା ବାପା ସହର ବାହାରେ ରୁହନ୍ତି । ଗୋଟେ ଦିନ ସେ ଟୋକା ମୋ ପିଉସୀ ଝିଅକୁ ଗେହୁଁଥିବା ବେଳେ ମୁଁ ଧରି ପକେଇଥିଲି ମୁଁ ଏମିତି କରିଥିଲି କାରଣ ସେ ଯେମିତି ମୋ ପିଉସୀ ଝିଅକୁ ଗେହିଁନପାରିବା । ମୋ ପାଇଁ ବି ସେ ଗୋଟେ ମାସ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୋ ପିଉସୀ ଝିଅ ସହ ସମ୍ପର୍କ ରଖି ପାରିଲା ନାହିଁ, ତାଙ୍କର ମିଳା ମିଶା ବନ୍ଦ ହେଇଗଲା । ଗୋଟେ ମାସ ବିତିଯାଇଥିଲା ସେ ଟୋକା ମୋତେ ଦେଖା କରିବା ପାଇଁ ଆସିଥିଲା ।

ସେମୋତେ ତା ରାଜି କରେଇବା ପାଇଁ ବହୁତ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲା । ସେ ମୋତେ ସବୁ ରବିବାର ଦିନ ଦେଖା କରୁଥିଲା ଆଉ ମୋତେ ତା ଗାଡିରେ ବସେଇ ଅନେକ ଜାଗାବି ବୁଲେଇବାକୁ ନେଇ ଯାଉଥିଲା । ଯେମିତି ମୁଁ ତା ପ୍ରତି ନରମ ହେବି କିନ୍ତୁ ତାର ସବୁ ପ୍ଳାନ ଫେଲ ମାରିଲା । ଗୋଟେ ଦିନ ସେ ମୋତେ କହିଲା ତାର ଜଣେ ଗାର୍ଲ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ଅଛି ତୁମେ ତାକୁ ଗେହିଁବାକୁ ଚାହୁଁଛ ଗେହିଁ ପାର । ସେଦିନ ମୁଁ ତାକୁ ହଁ କରିଦେଲି । କାରଣ ମୋର ଟିକେ ଟିକେ ସେକ୍ସ ପାଇଁ ଇଛା ଥିଲା ହେଲେ କେହି ଝିଅ ମିଳୁନଥିଲେ । ଯେତେବେଳ ସେ ମୋତେ ତାର ଗାର୍ଲ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ଫଟୋ କୁ  ଦେଖେଇଲା ସେ ଆଉ କେହି ନଥିଲା, ସେ ମୋ ପିଉସୀ ଝିଅ ଭଉଣୀର ସାଙ୍ଗ ଥିଲା ।

ମୁଁ ସେ ଝିଅକୁ ଚିହ୍ନି ପାରିଲି ଆଉ ତାକୁ କହିଲି ମୁଁ ତୁମର ଏଇ ଗାର୍ଲ ଫ୍ରେଣ୍ଡ କୁ ଚିହ୍ନିଛି । କାରଣ ଏ ସେଇ ଝିଅ ଯିଏ ମୋ ଭଉଣୀର ସାଙ୍ଗ । ଏ ଝିଅ ମୋ ଭଉଣୀକୁ ଦେଖା କରିବା ପାଇଁ ମୋ ଘରକୁ ଆସେ । ତାପରେ ସେ ମୋତେ କହିଲା ତାହାଲେ ତୁମ ପାଇଁ ତ ଏକାମ ସରଳ ହେଇଗଲା । କାରଣ ଯଦି ତୁମକୁ ସେ ଝିଅକୁ ଗେହିଁବାକୁ ହୁଏ ତାହେଲ ତୁମେ ତା ଘରକୁ ଆରାମରେ ଯାଇପାରିବ । ଫୁଣି ସେ ଟୋକା ତାର ଗାଡିକୁ ଷ୍ଟାର୍ଟ କଲା ମୁଁ ତା ପଛରେ ବସିଲି ସେ ଟୋକା ମୋତେ ସେ ଝିଅର ଘରେ ପହଞ୍ଚେଇ ଦେଲା ।

ଯେତେବେଳ ମୁଁ ତା ଘରେ ଯାଇ ପହଞ୍ଚିଳି ପ୍ରଥମେ ସେ ଝିଅକୁ ମୁଁ ଆଲିଙ୍ଗନ କରିବା ପାଇଁ ଡରୁଥିଲି, କିନ୍ତୁ ସେ ଟୋକା ମୋତେ ସେ ଝିଅ ଆଗରେ ତାକୁ ଆଲିଙ୍ଗନ କରିବା ପାଇଁ କହିଲା । ସେ ଟୋକା ସେ ଝିଅର ହାତକୁ ଧରି ମୋ ହାତରେ ଧରେଇ ଦେଲା । ତାପରେ ମୁଁ ସେ ଝିଅର ଓଠକୁ କିସ କରିବା ପାଇଁ ରେଡି ହେଇଗଲି ଏବଂ କିସ କଲି । କିସ କରିବା ପରେ ସେ ଝିଅବି ମୋତେ ଚିହ୍ନିଛି ବୋଲି କହିଲା । ତାପରେ ସେ ଝିଅ ମୋତେ କହିଲା ଆଜି ମୋତେ ମନଭରି ଗିହଁ ଆଉ ତୁମ ମନକୁ ଶାନ୍ତି କର ।

ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ…

admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © 2020 OdiaSexGapa All Right Reserved
error: Content is protected !!