mo samparkia mausi nku gehin gehin tanka bia mela karithili

mo samparkia mausi nku gehin gehin tanka bia mela karithili

ମୋ ସମ୍ପର୍କିୟ ମାଉସୀ ଙ୍କୁ ଗେହିଁ ଗେହିଁ ତାଙ୍କ ବିଆ ମେଲା କରି ଥିଲି

mo samparkia mausi nku gehin gehin tanka bia mela karithili

ମୋ ନାଁ କାଳିଆ  ମୁଁ  ସେତେବେଳେ +୩ ରେ ପାଠ ପଢୁଥାଏ ,ଥରେ ମୁଁ ମୋ ର ଜଣେ ସମ୍ପର୍କୀୟ  ମାଉସୀ ହର ଘରକୁ ଯାଇଥାଏ .ମୋ ମାଉସୀ ଦେଖିବାକୁ ଭାରି ସୁନ୍ଦର ସାବେନା କଲର ର ଦେହ ହେଲେ ବି ପୁରା ସେକ୍ସି  ଗୋଟେ ପିଲା ର ମା ହେଲେ ବି ଲାଗେ ଯେମିତି ସେ ବାହା ହେଇନାହାନ୍ତି ତାଙ୍କ ଦୁଧ ସାଇଜ ପ୍ରାୟ ୩୪  ହେବ ମସ୍ତ ମାଇକିନା ଖଣ୍ଡିଏ ସରୁ ଅଣ୍ଟା ଆଉ ବଡ ଗାଣ୍ଡିକୁ ଦେଖିଲେ ଯାର ହେଲେ ବି ବାଣ୍ଡ ଠିଆ ହେଇଯିବ .ସେଦିନ ମାଉସୀ ଘରେ ଏକା ଥିଲେ ସେ ଦେଖି ମୋତେ ବହୁତ ଖୁସି ହେଲେ ମୋତେ ମୁତ ଲାଗିବାରୁ ମୁ ବାଥରୁମ୍ କୁ ଗଲି ଆସିଲା ବେଳେ ହଠାତ ମୋ ଗୋଡ ଖସିଗଲା ଆଉ ମୁଁ ତଳେ ପଡିଗଲି ସେଠୁ ଆନ୍ଧରୀ ମାଉସି ଧାଇଁ ଆସିଲା ମୋତେ ଉଠାଇଲା ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ମୋ ଦେହରେ କଣ ହେଉଥାଏ ଏମିତି ସେ ତାଙ୍କ ବେଡରୁମ କୁ ନେଇଗଲେ ଆଉ କହିଲେ କୋଉଠି ଦର୍ଦ ହେଉଚି ମୁଁ କହିଲି ମୋ ଅଣ୍ଟା ଆଉ ଜଙ୍ଘ ରେ ସେଠୁ ସେ କହିଲେ ମାଲିସ୍ କରିଦେବି ମୁଁ କହିଲି ହଁ କରିଦିଅ ସେଠୁ ସେ ତେଲ ଆଣି ମୋ ଅଣ୍ଟାକୁ ମାଲିସ କଲେ ଧିରେ ଧୀରେ ମୋ ଲୁଙ୍ଗି ଖୋଲିଦେଲେ ମୋବାଣ୍ଡ ପୁରା ଠିଆ ହୋଇ ଥାଏ ବାଣ୍ଡ କୁ ଆଉଁସିବାକୁ ଲାଗିଲେ ମୁ କହିଲି ମାଉସୀ ଏ କଣ କରୁଚ ସେଠୁ ସେ କହିଲେ ତୋର କେଡେ ବଡ ବାଣ୍ଡ୍ ହେଇଚି ତାପରେ ମୁ ତାଙ୍କ ଗାଉନ ଭିତରେ ହାତ ପୁରେଇ ଦୁଧ କୁ ଧରି କହିଲି ମାଉସୀ ତୋ ଦୁଧ ବଡ ଆଉ ମସ୍ତ ହେଇଚି ସେଠୁ ମାଉସୀ ଗାଉନ ଖୋଲିଦେଲେ ଆଉ ମୋତେ ବି ଲଙ୍ଗଳା କରିଦେଲେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମିବାକୁ ଲାଗିଲେ ମୋତେ ବହୁତ ମଜାଲାଗିଲା ଏଣେ ମୁ ଅନ୍ଧାରୀ ମାଉସୀଙ୍କ ଦୁଧକୁ ଦଳିବାକୁ ଲାଗିଲି ବେଳେ ବେଳେ ଭୁଣ୍ଡିକୁ ବି ରଗଡୁଥାଏ ତେଣୁ ସେ ଯୋର ରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଆଗ ପଛ କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ ମୋ ବାଣ୍ଡରୁ ଗିଜ ବାହାରିବାକୁ ଲଗିଲା ମାଉସୀ ଗିଜ କୁ ଚାଟି ଚାଟି ସଫା କରିଦେଲେ ତାପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ପ୍ଯାଣ୍ଟି ଖୋଲିଦେଲି ଦେଖିଲି ମସ୍ତ ବିଆ ହେଇଚି ଚାରିପଟେ ପୁରା ଗହଳିଆ ବାଳ ଭର୍ତି ହେଇଚି ମୁଁ କହିଲି ମାଉସୀ ତମେ ବିଆରେ ଏତେ ବାଳ ରଖିଛ ସେ କହିଲେ ମତେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ ସତରେ ମାଉସୀ ତମ ବିଆ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଲାଗୁଚି ତାପରେ ବିଆ ବାଳକୁ ଆଡେଇ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି ମାଉସୀ ଖାଲି ଓହ ଆହା ହେଉଥାନ୍ତି ମୋ ମୁଣ୍ଡକୁ ଯାବୁଡି ଧରି କହିଲେ ମୋ ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ଚାଟେ ମୁଁବି ସେୟା କଲି ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ମଜା ଲାଗୁଥାଏ ତାପରେ ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡି କୁ ରଗଡି ବିଆକୁ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି ତାଙ୍କ ବିଆ ରୁ ପାଣି ବୋହିବାକୁ ଲାଗିଲା ମୁଁ ଚାଟି ଚାଟି ସଫା କରିଦେଲି ମାଉସୀ କହିଲେ ବହୁତ ଦିନ ପରେ ଆଜି ମୋ ବିଆ ରୁ ପାଣି ବାହାରିଲା ସେ କହିଲେ ସତରେ କାଳିଆ ତୁ ଆଜି ମୋତେ ବହୁତ ମଜା ଦେଲୁ ଏଥର ତୋ ବାଣ୍ଡକୁ ମୋ ବିଆରେ ପୁରେଇ ଫଟେଇ ଦିଏ ବହୁତ ଦିନ ହେଲା ମୁ ବିଆ ରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇନି ତାପରେ ତାଙ୍କ ବିଆରେ ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରେଇ ଗେହିଁବାକୁ ଲାଗୀଲି କିଛି ସମୟ ପରେ ତାଙ୍କ ବିଆରୁ ଭସ ଭସ ହେଇ ପାଣି ବାହାରିବାକୁ ଲାଗିଲା ମାଉସୀ ମୋତେ ଯାବୁଡି ଧରି ବିଆରୁ ପାଣି ବାହାର କରିଦେଲେ ମୁଁ କହିଲି ମାଉସୀ ତମ ବିଆ ରେ କେତେ ପାଣି ବାହାରୁଚି ସେ କହିଲେ ତୋ ବାଣ୍ଡ ଯେମିତି ହେଇଚି ନା ପୁରା ମୋ ବିଆ ରୁ ସବୁ ପାଣି ବାହାରିପଡିଲା ମୋ ବାଣ୍ଡରୁ ବାହାରି ନଥାଏ ତେଣୁ ମୁଁ ଆହୁରି ଗେହିଁବାକୁ ଲାଗିଲି ତାଙ୍କ ବିଆରୁ ପୁଣି ପାଣି ବାହାରିବାକୁ ଲାଗିଲା ସେଠୁ ମୁଁ ମାଉସୀ ଙ୍କୁ ଯାବୁଡି ଧରି ଯୋର ଯୋର ଗେହିଁବାକୁ ଲାଗିଲି ଆଉ କହିଲି ମାଉସୀ ଏଥର ମୋର ବାହାରିବ ସେଠୁ ମାଉସୀ କହିଲେ ମୋବିଆ ରେ ସବୁତକ ଗିଜ ଛାଡିଦିଏ ବହୁତ ଦିନ ହେଲା ମୋ ବିଆ ରେ ଗିଜ ପଶିନି ମୁଁ ସେଠୁ ସବୁତକ ଗିଜ ତାଙ୍କ ବିଆରେ ଭର୍ତି କରିଦେଲି ସେ ପୁର ଶାନ୍ତି ହେଇ ମୋତେ ଯାବୁଡି ଧରି ଶୋଇଲେ ତାପରେ ଦୁହେଁ ବାଥରୁମ କୁ ଗଲୁ ମାଉସୀ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଧୋଇଦେଲେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁଣି ଠିଆ ହେବାକୁ ଲାଗିଲା ତାପରେ ମାଉସୀ କହିଲେ ଏଥର ମୋତେ ପଛୁଆ ଗିହେଁ ମାଉସୀ କାନ୍ଥକୁ ଧରି ନଈଲେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ବିଆରେ ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରେଇ ଦୁଧକୁ ଧରି ଗେହିଁବାକୁ ଲାଗିଲି କିଛି ସମୟ ପରେ ତାଙ୍କ ବିଆରୁ ପାଣି ବୋହିବାକୁ ଲାଗିଲା ମୁ ସେଠୁ ବାଣ୍ଡକୁ ବାହର କରି ବିଆ କୁ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି ସବୁତକ ପାଣି ପିଈ ଦେଲି ସେଦିନ ମାଉସୀ ପୁରା ଖୁସି ହେଲେ | ତାପରେ ତା ବାସିଦିନ ଖାଇ ସାରି ମୁ  ତାଙ୍କ  ପାଖକୁ  ଯାଇ  ତାଙ୍କ  ଗାଲ  କୁ  ୨ଟା  ଚୁମା  ଦେଲି. ତାପରେ  ତାଙ୍କ  ଦେହରୁ  ଲୁଗା  କାଢ଼ିବାକୁ  ଲାଗିଲି. ତାଙ୍କର   ଥାନ୍ତଲ  ଚିକଣ  ପେଟ  କୁ   ଚାଟିଲି .ମାଉସୀ  ଓଠକୁ  କାମୁଡି ହଉଥାନ୍ତି .ମୁ  ସଂଗେସଂଗେ  ବ୍ଲାଉସ  ଖୋଲି ୩୪  ସାଈଜ  ଦୁଧକୁ  ପାଟିରେ  ପୁରାଇ ଭୁଣ୍ଡି  ୨ଟା  ଚୁଷିବାରେ  ଲାଗିଲି ମାଉସୀ  ଖାଲି 
 ଆଃହଃ  ଶବ୍ଦ  କଲେ .ମୋତେ  କହିଲେ  ଯାହାକରିବା  କଥା ଶୀଘ୍ର  କର  .ମୁ  ବ୍ଲାଉସ କୁ  ଖୋଲି ଦେଇ  ପିଠି କୁ  ଆସ୍ତେ ଚାଟିବାରେ ଲାଗିଲି. ମୋର  ବାଣ୍ଡ ସେତେ  ବେଳେକୁ ହାର୍ଡ  ହେବାରେ  ଲାଗିଲା .ମୁ  ମାଉସୀଙ୍କୁ  ଖଟ ଉପରେ  ଶୁଆଇ  ତାଙ୍କ ସାୟା  ତାକୁ  ଖୋଲି ବାକୁ  ଲାଗିଲେ .ସେ  ମୋତେ ମୋର  ହାତ କୁ ଧରି  କହିଲେ  ମୋତେ  ପୁରା  ଲଙ୍ଗଳା  କରନି. ମୁ  କହିଲି  ହଉ  କିନ୍ତୁ ମୁ  ତୁମ ଗାଣ୍ଡି  କି ଟିକେ  ଚାଟିବି. ସେ  କହିଲେ ଚାଟିଯା. ମନଭରି  ମୋର ବଡ  ବଡ ଗାଣ୍ଡି  କି  ଚାଟି ଖାଇଯା .ମୁ 
 ତାଙ୍କ ୪୨ସାଇଜ ବଡ ଗାଣ୍ଡି  ୨ଟା କୁ କାମୁଡି ଚାଟିବାରେ  ଲାଗିଲି ମାଉସୀ  ଙ୍କର  ଵଡ଼ି ପୁରା  ଗରମ  ସେ କହିଲେ  କଣ କରୁଛ .ମୁ ତାଙ୍କ  ବିଆ  ପାଖକୁ  ଯାଇ  ଦେଖିଲି  ତାଙ୍କ ବିଆରୁ  ଲାଲ ବୋହି  ବାକୁ  ଲାଗୁଛି .ମୁ  ମୁହଁ  ଲଗେଇ  ଚାଟି ବାକୁ  ଲାଗିଲି .ସେ  ଖାଲି ସଇଁ ସଇଁ  ହେଇ ଗାଣ୍ଡି  କୁ ପକେଇଲେ  ଉଠେଲେ .କାଳିଆ  ଆଉ  ଡେରି କରନି .ମୋର କଣ  ହେଇ ଯାଉଛି .ମୁ ମୋର  ୭ଇଞ୍ଚ  ବାଣ୍ଡକୁ  ନେଇ  ତାଙ୍କ  ବିଆରେ 
 ପୁରେଇ  ବାକୁ  ଲାଗିଲି. ବିଆ  ଭିତରେ ବାଣ୍ଡ ଗବ   କିନା  ପଶିଗଲା  .ମାଉସୀ  ମୋତେ  ଚୁମା  ଦେଇ କହିଲେ   ଶୀଘ୍ର  ପୁରା  ମୋର  ବିଆ  ଖାଲି ସୁଲେଇ  ହେଲାଣି ମୁ  ତାଙ୍କ  ୨ଟା  ଦୁଧ  କୁ ପାଟିରେ  କାମୁଡି  ଖାଈ  ବାକୁ ଲାଗିଲି .ମାଉସି ଖାଲି  ଆଃ  ଉଃ .ହେଉଥାନ୍ତି. ଗାଲ  ୨ଟାକୁ  କାମୁଡି  ମନ ଇଛା ଗେହିଁବାରେ  ଲାଗିଲି .କେତେଯେ ଗେହିଲି  କିଛି  ହିସାବ  ନାହିଁ 
ମାଉସୀ  ଙ୍କୁ  ଖାଲି କହୁଥାଏ  ମାଉସୀ କେମିତି  ଲାଗୁଛି .ମାଉସୀ  କହୁଥାନ୍ତି ଭାଲଲାଗୁଛି .ଆହୁରି  ଜୋରରେ  କର  ମୋର  ପାଣି ବୋହି  ବା  ଦରକାର .ମୁ  ତାଙ୍କ ଗାଲ  ଦୁଧ  କୁ  କାମୁଡି କାମୁଡି  ବିଆରେ  ବାଣ୍ଡ  ଖାଲି କାଢୁଥାଏ  ଭର୍ତିକରୁ ଥାଏ .କିଛିସମୟ ମାନେ  ପାଖାପାଖି  ୨୦  ମିନଟ  ପରେ  ମୋର ବୀର୍ୟ  ବାହାରିବାକୁ  ଲାଗିଲା  ମୁ  କହିଲି  ମାଉସୀ  ମୋର ଏଥର ବାହାରିବା  ଆରମ୍ଭ  ହେଲା  .ମାଉସୀ  କହିଲେ  ମୋ ବିଆରେ  ଛାଡି ଦିଅ  ଭଲ  ତୁମକୁ ମତେ  ଲାଗିବ ମୁ  ସେଇଆ  କଲି  ମୋର ଗରମ  ବୀର୍ୟ  ତାଙ୍କ  ବିଆ ଭିତରକୁ  ପସିବାରେ  ଲାଗିଲା  ଆଃ କି  ମଜ଼ା  .କି ସୁଖ .ମାଉସୀ ଯାହା  କୁହ  ତୁମ ଗାଲ  ଦୁଧ  ବିଆ  ଗାଣ୍ଡି ପିଠି  ଟୋକା ମାଙ୍କୁ ପାଗଳ  କରିଦେଉଛି. ଏତିକି  କହି ତାଙ୍କ  ଓଠ  କୁ  ଚୁମାଦେଲି. ସେ  ମୋତେ  ମଧ୍ୟ  ଗୋଟେ  ଚୁମା ଦେଲେ  ଉଭୟ  ଉଠି ପଡି  ବାଥରୁମ  କୁ  ଯାଇ ଧୁଆଧୁଇ  ହେଇ ଆସିଲୁ .ସେଠୁ ମାଉସୀ କହିଲେ କାଳିଆ ତୁ ଆଜି ମୋ ବିଆ ମେଳା କରିଦେଲୁ ମୁଁ କହିଲି ମାଉସୀ ଆଜି ମୋରି ପ୍ରଥମ ଗିହଣା ଦେଖୁଁ ନ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଆଗ ପଟ ଚମଡା ଛିଡି ଯାଇ ଚି ସେଠୁ ମାଉସୀ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ କେନ୍ଦି ଦେଖିଲେ କହିଲେ ସତ ରେ କାଳିଆ ତୋର ଛିଡି ଯାଇ ଚି ତା ପରେ  ମୁଁ କହିଲି ମାଉସୀ ତୋ ବିଆ ସିଲ ଫାଟିଥିଲା କି ନାଇଁ ତୋ ଚତୃଥି ଦିନ ସେଠୁ ମାଉସୀ କହିଲା ନାଇଁ କାଳିଆ ସେଦିନ ତୋ ମଉସା ମୋତେ ଗେଁହି ପାରି ନଥିଲେ କାହିଁକିନା ସେ  ଖାଲି  ଦୁଧ ଚିପିକି ଖାଇଲା ବେଳ କୁ ତାଙ୍କ ର ଗିଜ ବାହାରିପଡିଲା ଆଉ ମୁଁ ମୋ ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ପାଣି ବାହାର କରିଥିଲି ତା ବାସି  ଦିନ  ତୋ ମଉସା ମୋ ବିଆ ସିଲ ଚିଡେଇ ଦେଇଥିଲି ଆଉ ସେଦିନ ମୋ ବିଆ  ରୁ ବହୁତ ରକ୍ତ ବାହାରିଥିଲା କିନ୍ତୁ ତୋ ପରି ସେ କେବେ ଗେଁହି ନଥିଲେ ତୁ ଆଜି ଯେମିତି ଗେହିଁଲୁ ସେଠୁ ମାଉସୀ କହିଲେ ଆଜି ବି ତୋ ମଉସା ଆସିବେନି ତେଣୁ ତୁ ରହିଯା ରାତିରେ ଭଲକି ହବା ମୁଁ ସେଠୁ ରହିଲି ଆଉ ମାଉସୀ ଲୁଗା ପିନ୍ଧିବାକୁ ଯାଉଥିଲେ ମୁଁ କହିଲି ତୁ  ସେମିତି ଲଙ୍ଗଳା ହେଇକି ଯା ରୋଷେଇ କରିବୁ ଆଉ ଆମେ ଏମିତି ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ଖାଇବା ଆଉ ଗିଁହା ଗିହିଁ ହବା ସେଠୁ ମାଉସୀ ସେମିତି ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ଗଲା ରୋଷେଇ କରିବା ପାଇଁ କିଛି ସମୟ ପରେ ମୁଁ ରୋଷେଇ ଘରକୁ ଗଲି ଆଉ ତାକୁ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରି ଦୁଧ କୁ ଦଳିବାକୁ ଲାଗିଲି ଆଉ ବାଣ୍ଡ କୁ ଗାଣ୍ଡି ରେ ଘଷି ବାକୁ ଲାଗିଲି ମାଉସୀ କହିଲେ ଓଃ କାଳିଆ ଏମିତି କର ନା ସମ୍ଭାଳି ହବନି ମୁଁ କିନ୍ତୁ ନ ଶୁଣି ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି ଆଉ ବିଆ କୁ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି ତାଙ୍କ ବିଆ ରୁ ପାଣି ବୋହିବାକୁ ଲାଗିଲା ମୁଁ ସେଠୁ ପଛପଟେ ତାଙ୍କ ବିଆ  ରେ ବାଣ୍ଡ କୁ ପୁରେଇ ଦୁଧ କୁ ଧରି ଗେହିଁବାକୁ ଲାଗିଲି ସେବି ଧକା ଦେଇ ଗାଣ୍ଡି କୁ ଆଗ ପଛ କରୁଥାନ୍ତି ଆଉ କହୁଥାନ୍ତି ଓହ କାଳିଆ ପଛୁଆ ଗିଁହା ମସ୍ତ ଲାଗୁଚି କିଛି ସମୟ ପରେ ତା ବିଆ ରୁ ପାଣି ଆଉ ମୋ ବାଣ୍ଡ ରୁ ଗିଜ ବାହାରିପଡିଲା ସେଠୁ ମାଉସୀ କହିଲେ ବାଥ ରୁମ କୁ ଯିବା ଆଉ ଧୁଆ ଧୁଇ ଆସି ଖାଇବା ସେଠୁ ଆମେ ଦୁହେଁ ବାଥ ରୁମ କୁ ଗଲୁ ଗାଧୁଆ  ଘର ଭିତରେ  ମାଉସୀ  ଆଉ  ମୁ  ପାଣି  ଢାଳି  ଆମ  ଵାଲା ସଫା  କଲୁ . ଵାଲା ସଫା  ହେବ  ପରେ  ମାଉସୀ ହାତରେ  ବାଣ୍ଡ  କୁ  ଧରି କହିଲେ  ଦେଖା  ଏବେ କେତେ  ସଫା  ଲାଗୁଚି  କାଳିଆ ଏ  ବାଣ୍ଡ  କୁ ମୋ  ବିଆ  ରେ ପୁଣି  ପସେଇବା ନା ?
ଆମେ  ଦୁହେଁ  ଦୁହିଁ କୁ  ଜାବୁଡି ଧରିଲୁ  ଆଉ ଓଠ  କୁ ଓଠରେ  ମିଶେଇ  ଚୁମି ବାରେ  ଲାଗିଲୁ କିଛି  ସମୟ ପରେ  ମାଉସୀ  ନଡ଼ିଆ ତେଲ  ଆଣି ମୋ  ବାଣ୍ଡ ଆଉ  ତାଙ୍କ  ବିଆ  ରେ  ବୋଳିଲେ . ମାଉସୀ ଚେୟାର  ଉପରେ  ବସିଗଲେ  ମୋ ହାତ  ତାଙ୍କ  ଦୁଧ  ଉପରେ  ଥିଲା  ମୁ ତାଙ୍କ  ବିଆ  ରେ ତେଲ  ମାଲିସ କରି  ମଜ଼ା  ନେଲି  ମୋ ବାଣ୍ଡ  ରେ  ତେଲ  ମାଲିସ  କରି  ଷ୍ଟ୍ରଙ୍ଗ କରିଦେଇଥିଲେ . ତାପରେ  ସ୍ଵର  ଖୋଲି  ଦେଇ  ଆମେ  କୁଣ୍ଢା  କୁଣ୍ଢି ହେଲୁ . ମୋ ବାଣ୍ଡ  ଭାଉଜ ଙ୍କ  ବିଆ ମୁଂହ  ରେ ଥିଲା ଭାଉଜ  କହିଲେ  ଅଛ  ହଉ  ତମେ ତିଲେଟ  ଉପରେ ବାସ  ମୁ ତମ  ବାଣ୍ଡ ଚୁଚୁମେଇ  ବି ମତେ  ବାଣ୍ଡ  ଚୁଚୁମେଇ  ବାକୁ ଭାରି  ମଜ଼ା  ଲାଗେ . ମୁ  ସିଟ   ରେ  ବସିଗଲି ମୋ  ବାଣ୍ଡ  ପୁରା ଟାଣ  ହେଇଯାଇଥିଲା  ଭାଉଜ ମୋ  ବାଣ୍ଡ  କୁ  ନେଇ ଚୁଚୁମି  ବାରେ ଲାଗିଲେ . ମାଉସୀ ମୋତେ  ତାଙ୍କ  ଦୁଧ ଓ  ବିଆରେ  ସାବୁନୁ  ଲଗେଇବାକୁ କହିଲେ . ମୁଁ   ମାଉସୀ  ଙ୍କ ବିଆରେ  ସାବୁନ  ମାରିଲା 
 ବେଳେ ତାଙ୍କ ବିଆରେ ମୋ ଆଙ୍ଗୁଠି ପଶି ଯାଉ ଥାଏ ମାଉସୀ କହିଲା ହଁ କାଳିଆ ସେମିତି ଭିତରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରା ଭଲ ଲାଗୁଛି ଏଣେ ମାଉସୀ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଆଗପଛ କରିବାକୁ ଲାଗିଲା କିଛି ସମୟ ପରେ ଦୁହିଁଙ୍କର ଏକା ସାଥିରେ ବାହାରିପଡିଲା ତା ପରେ ଦୁହେଁ ଗାଧେଇ ଖାଇବା ପାଇଁ ଗଲୁ ଖାଇ ସରିଲା  ପରେ  ମାଉସୀ  ଗୋଟେ ଗ୍ଲାସ  କ୍ଷୀର ଦେଲେ  ଆଉ ଗୋଟେ  ଟାବଲେଟ ଦେଲେ କହିଲି କ୍ଷୀର  ସହିତ ଟାବଲେଟ  ଖାଇ  ଦେ  ଗେହିଁ ବା  ପାଇଁ ବେଶୀ  ଵାଲା ହେବ .ମୁ  ଖୁସି ରେ  ଖାଇ ଦେଲି. ଅଧା  ଘଣ୍ଟା ପରେ  ମୋ ବାଣ୍ଡ  ପୁରା ଲୁହାଛଡ଼  ଭଳି  ଛିଡା  ହେଇ ଗଲା ମାଉସୀ ଆସିଲେ  ଆଉ  ମୋ  ପେଣ୍ଟ ଖୋଲି  ଦେଲେ. ମୋ  ବାଣ୍ଡ ଆଗରୁ  ଖାଲି ଲାଲ  ବାହାରୁ ଥିଲା .ମାଉସୀ  କହିଲେ ତୁ  ସାଡ଼ି ସାୟା ବ୍ଲାଉସ ଆଉ ଚଡି  ଖୋଲି  ଦେ .ମୁ  ଆଗେ ମାଉସୀ  ଙ୍କ  ସାଡ଼ି  ଖୋଲିଲି ତା  ପରେ ବ୍ଲାଉସ. ବ୍ଲାଉସେ  ଖୋଲିଲା  ବେଳ  କୁ  ନରମ ଦୂଧ  ଦିଟା ଟିକେ  ଓହଳି ପଡିଲା . ନିପଲ ଦିଟା  ମସ୍ତ  ହେଇ  ଥିଲା .ମୁ  ନିପଲ ଦି ଟାକୁ  ହାତରେ ଦଳି  ଦେଲି. ମାଉସୀ ର  ଦେହ  ଟା  ଶୀତେଇ  ଗଲା .se  କହିଲା ଧୀରେ  ଧୀରେ  କର .ମୋର ଆଜି  ଅଧିକ ସମୟ  ସେକ୍ସ କରି  ବାକୁ  ଇଚ୍ଛା .ମୁ  କହିଲି  ହଉ. ମୋ  ବାଣ୍ଡ ଟା  
 ଖାଲି ଖୁସି  ରେ  ଡେଉଁ ଥାଏ .ମାଉସୀ ର  ସବୁ   ଖୁଲୀ ଦେଲି. ସେ  ମୋ ଆଗରେ  ଲଙ୍ଗଳା  ହେଇ  ଛିଡା  ହେଇ ଥିଲା .ମୁ କିଛି  ସମୟ ତା  ଦୂଧ  ରେ  ବାଣ୍ଡ  ତା  ଘଷିଲି. ତା  ପରେ  ତା ପାଟିରେ  ଗେହିଲି ତା  ପାଟି ରୁ  ଖାଲି ଭସ ଭସ ହେଇ  ଲାଲ ବାହାରୁ  ଥାଏ.ମୁ ଖଟରେ  ସୋଇ  ଗଲି ଆଉ  ମାଉସୀ କୁ କହିଲି  ତୁମେ  ମୋ  ବାଣ୍ଡ  କୁ ତୁମ  ବିଆ  ରେ ପୁରେଇ  ମୋ  ଉପପରେ  ଉଠବସ  ହୁଅ .ମାଉସୀ  କହିଲେ ଆରେ  ତୁ  ତୋ  ସବୁ  ଜାଣିଛୁ .ତୋତେ ମୁ  କଣ  ଶିଖେଇ ବି .ତୁ  ଆଜି ତୋ  ଇଚ୍ଛା ରେ  ମୋ  ବିଆ  କୁ  ଥଣ୍ଡା  କର. ତା  ପରେ ସେ  ମୋ  ଉପରେ ଉଠ  ବାସ ହେଲେ. ୧୫-୨୦ମିନଟ ଉଠ ବାସ  ହେଲା  ପରେ  ମୁ ତାଙ୍କୁ  ତଳେ ରଖି  ଗେହିଁଲି  ତା ପରେ  ତଳେ  ଛିଡା କରି  ପିଛା  ପଟୁ ଗେହିଁଲି. ୪୫ ମୀନଟ ଗେଂହିଲା ପରେ  ମାଉସୀ ରାର  ବିଆ ରୁ  ଖାଲି ଭସ  ଭସ ହେଇ  ଲାଳୁଆ  ପାଣି  ବହି  ଗଲା.  ଏମିତି ପୋଜିସନ  ଚାଙ୍ଗ  କରି  ୧:୩୦ ଘଣ୍ଟା ଗେହିଁଲା  ପରେ  ମୁ ସବୁ  ଗିଜ  ମାଉସୀ ବିଆ  ରେ  ଛାଡି  ଦେଲି .ମାଉସୀ ତା  ମା  ହେଇ  ପାରିବନି କାରଣ ସେ ଅପରେସନ ହେଇଚି  ତା .ମୋର ଟ୍ୱେସିଵାନ  ନାହିଁ ମୁ  ମସ୍ତ କରି  ତା  ବିଆ  ରେ ଗିଜ  ଛାଡ଼ିଲି. ମୋ  ଗିଜ  ୨ ମୀନଟ ଧରି  ବହୁ  ଥାଏ  ମାଉସୀ କୁ  କୁଣ୍ଢେଇ ତା  ଦୂଧ ଦଳୁ ଥାଏ .ମାଉସୀ  କହିଲେ  ଆରେ ତୁ ତ ତୋ ମଉସାଙ୍କ ଠୁ  ବି ମସ୍ତ  ବାଣ୍ଡ ରଖିଛୁ  ଆଉ  ମସ୍ତ  ଗେହୁଁଛୁ. ଏଇ  ମାସ  ତା  ଯାକ  ତୁ  ମୋ ଥି  ରହିବୁ  ଆଉ ଡେଲି  ଡେଲି ମୋତେ  ଗେହିଁ ବୁ ମୁ  ତୋ ପାପା  କୁ  କହି ଦେବୀ  ଯେ ତୋ  ମାଉସ ଆସିଲେ  ତୋତେ ମୁ  ଛାଡ଼ିବି. ପାପା  ମାଉସୀ  ଙ୍କ କଥା  ରେ ରାଜି  ହେଇ  ଗଲେ .ଆମେ  ଦି ଜଣ  ଗୋଟେ ମାସ  କାଳ  ଗିହା ଗେହିଁ  ହେଲୁ  ସେ ମାସ  ଏତେ ଗିହାଁ  ଗେହିଁ  ହେଲୁ ଯେ  ମୋ  ବାଣ୍ଡ  ତା ପୁରା କେନ୍ଦି ହେଇ  ଗଲା  ଆଉ ତା  ବିଆ ଟା ପୁରା ମେଲା ହେଇ  ଗଲା।

admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © 2020 OdiaSexGapa All Right Reserved
error: Content is protected !!