Mo stri ra bandhabi sanju pura garam maal-ମୋ ସ୍ତ୍ରୀର ବାନ୍ଧବୀ ସଂଜୁ ପୁରା ଗରମ ମାଲ 

ମୋ ସ୍ତ୍ରୀର ବାନ୍ଧବୀ ସଂଜୁ, ପୁରା ଗରମ ମାଲ 

Mo stri ra bandhabi sanju pura garam maal 

ପ୍ରାୟ ୪ ବର୍ଷ ତଳର  କଥା |  ଦିନେ ସକାଳୁ ସକାଳୁ ୬ ଟା ବାଜିବା ବେଳକୁ ମୋ ଫୋନ  ରିଂ ହେଲା | ଟିକେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଲାଗିଲା ଏତେ ସକାଳୁ କିଏ ଫୋନ କଲା ବୋଲି | ଧଡ଼ପଡ଼ ହେଇ ଉଠି ଫୋନ ରିସିଭ କଲି | ଫୋନ ମୋ ଶଶୁର ଘରୁ ଆସିଥିଲା, ଶାଶୁଙ୍କ ଦେହ ଖରାପ | ଖବର ଶୁଣି ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ର ମୁଡ଼ ଖରାପ | ସେ ଯିବା ପାଇଁ ବ୍ୟସ୍ତ ହେଇ ପଡିଲା | କିନ୍ତୁ ମୋର ସ୍କୁଲ ଦାଇତ୍ୱ ପାଇଁ ମୁଁ ହଠାତ ଯାଇ ପାରିବିନି ବୋଲି କହିଲାରୁ ଠିକ ହେଲା ଯେ ସେ ସାନ ପୁଅ କୁ ସାଙ୍ଗରେ ନେଇ ଯିବ | ସେୟା ହେଲା | ବଡ ପୁଅ ତ ଭୁବନେଶ୍ୱର ରେ ହଷ୍ଟେଲ ରେ ଅଛି, ତେଣୁ ମୁଁ ଏକୁଟିଆ ରହିବି | ସନ୍ଧ୍ୟା ରେ ନେଇ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କୁ ବସରେ ବସେଇ ଦେଇ ଆସିଲି | ରାତି ରେ ଭଲ ନିଦ ହେଲାନି | ବାରମ୍ବାର ମା ପୁଅଙ୍କୁ ଫୋନ କରୁ ଥାଏ | ଭୋର ଭୋର ଟିକେ ନିଦ ହେଇ ଗଲା, ସକାଳ ୭ ବାଜିଲେ ବି ଉଠିବାକୁ ଇଛା ହେଉ ନଥାଏ | ଏତିକି ବେଳେ କଲିଂ ବେଲ ବାଜିଲା | ସେମିତି ନିଦ ମଳମଳ ଆଖି ରେ ଉଠି ଯାଇ କବାଟ ଖୋଲିଲି ଆଉ ସାମ୍ନା ରେ ପାଇଲି ପଡିଶା ଘର ତ୍ରିପାଠୀ ବାବୁଙ୍କ ସୁନ୍ଦରୀ ସ୍ତ୍ରୀ  ସଂଜୁ ହାତରେ ଚା ଧରି ଠିଆ ହେଇଛନ୍ତି  | ମୋ ହାତକୁ ଚା ବଢ଼େଇ ଦେଇ ସଂଜୁ ପଚାରିଲେ ଆଜି କଣ ଏତେ ଡେରି ? କଣ ଲୀନା କୁ ମନେ ପକେଇ ନିଦ ହେଲାନାହିଁ କି ? ହଁ ସ୍ତ୍ରୀ ପାଖରେ ନଥିଲେ ନିଦ କେମିତି ହେବ ଯେ ?  ଲୀନା (ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ର ଡାକ ନାଁ ଲୀନା)  ମୋତେ କହି ଯାଇ ଥିଲା ସକାଳୁ ଟିକେ ଚା ଦେବା ପାଇଁ, ସେଇଥିପାଇଁ ଆଣିଲି  | ମୁଁ ଟିକେ ଲାଜେଇ ଗଲି, କିନ୍ତୁ ମନେ ମନେ ଭାବିଲି ଏ ସ୍ତ୍ରୀ ଲୋକ ଏମିତି କଣ କହୁଛି, କିଛି ଗୋଟେ ଇସାରା କରୁନି ତ ? ସଂଜୁ କଥାରେ କାମନା ର ବାସ୍ନା ଅନୁଭବ କଲି |  ମୁଁ ତାଙ୍କ ହାତରୁ ଚା କପ ଟା ନେଲା ବେଳେ ହାତ କୁ ଟିକେ ଆଉଁସି ଦେଲି ଓ  ଧନ୍ୟବାଦ କହି ତାଙ୍କୁ ଭିତରକୁ ଡାକି ସୋଫା ରେ ବସିବାକୁ କହିଲି | ସେ ଟିକେ ଲାଜୁଆ ଚାହାଣି ରେ ଚାହିଁ ହସି ଦେଇ କହିଲେ ନାଁ ନାଁ ମୁଁ ଗାଧେଇ ସାରି ପରେ ଆସିବି |  ସେଇ ହସ ଆଉ କଥା ରେ ରତିସୁଖ ପାଇଁ ବ୍ୟଗ୍ର ଥିବା ସ୍ପଷ୍ଟ ବାରି ହେଇ ପଡୁଥିଲା |
ହଁ ଏଠି ତ୍ରିପାଠୀ ବାବୁଙ୍କ ପରିବାର କଥା ଅଳ୍ପରେ କହିଦିଏ | ତାଙ୍କ ଘର ଠିକ ଆମେ ରହୁଥିବା ଭଡାଘର ସାମ୍ନାରେ | ତ୍ରିପାଠୀ ବାବୁ ମୋ ଠାରୁ ଦୁଇ ତିନି ବର୍ଷ ଜୁନିଅର | ତାଙ୍କ ପରିବାର ରେ ସେ, ସ୍ତ୍ରୀ ସଂଜୁ,ଓ  ଦୁଇ ପୁଅ | ବଡ ପୁଅ ବିଶାଖପାଟଣା ରେ +୨ ପଢୁଛି କୋଉ ଗୋଟେ ରେସିଡେନ୍ସିଆଲ ସ୍କୁଲ ରେ, ସାନ ପୁଅ ଆମ ସ୍କୁଲ ରେ ୯ମ ଶ୍ରେଣୀରେ | ସ୍ତ୍ରୀ ସଂଜୁ   ଦେଖିବାକୁ ସିରିଏଲ ଆକଟ୍ରେସସ ମିଲି ମହାନ୍ତି ପରି ସୁନ୍ଦର  | ୫ ଫୁଟ ୪ ଇଞ୍ଚ ଉଚା, ଚମ୍ପା ଫୁଲ ପରି ତୋଫା ଗୋରା, ସରୁ ଅଂଟା, ଲମ୍ବା ଚୁଟି ସାଙ୍ଗକୁ ସୁନ୍ଦର ଗଢ଼ଣ, ବୟସ ୩୮  କି ୩୯, ହେଲେବି ଚେହେରା ପୁରା ମେଣ୍ଟେନ କରି ରଖିଛି | ଲହୁଣୀ ଭଳି ପୁରା ଚିକ୍କଣ ଦେହ | ଦୁଧ ଗାଣ୍ଡି ସବୁ ସାଇଜ଼ ହେଇ କି ଅଛି | ବେଶୀ ବଡ ଦୁଧ ନହେଲେ ବି ଯାହା ଅନୁମାନ ୩୪ ସାଇଜ଼ ହେବ, ଶାଢ଼ୀ ଉପରକୁ ଟେକି ହେଇ ଦିଶେ, ବେଳେ ବେଳେ ଶାଢ଼ୀ ଟିକେ ଖସି ଯାଇଥିଲେ ବ୍ଲାଉସ ଫାଙ୍କ ରେ ଦୁଧ ଚିପି ହେଇ ଦିଶେ |  ତାଙ୍କୁ ଦେଖିଲେ ମୋର ବାଣ୍ଡ ଠିଆ ହେଇ ଯାଏ | ସବୁ ବେଳେ ଭାବେ କେମିତି ସଂଜୁ କୁ ପଟେଇ ଗେହିଁବି |  ତାଙ୍କର ଛୋଟ ପରିବାର, କିନ୍ତୁ ସ୍ୱାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ଙ୍କ ଭିତରେ ସବୁ ବେଳେ କିଛି କଥା କୁ ନେଇ ପାଟି ତୁଣ୍ଡ ହୁଏ | ଏଥି ପାଇଁ ତ୍ରିପାଠୀ ବାବୁ ପ୍ରାୟ ବର୍ଷେ ହେବ ଦୂର କୁ ଟ୍ରାନ୍ସଫର ମାଗି ପଳେଇଛନ୍ତି | ମାସକୁ ଥରେ ଅଧେ ଘରକୁ ଆସନ୍ତି, ଦିନେ ଦୁଇ ଦିନ ରୁ ବେଶୀ ରହନ୍ତି ନାହିଁ | ଏଥିରୁ ବୁଝି ପାରୁଥିବେ ତାଙ୍କର ସେକ୍ସ ଲାଇଫ କେମିତି | ଆଉ ଏଇଟା ସ୍ୱାଭାବିକ, ଜଣେ ସ୍ତ୍ରୀ ରତିସୁଖ ନପାଇଲେ କାମନା ନିଆଁ ରେ କିପରି ଜଳୁ ଥାଏ ଆଉ ପରପୁରୁଷ ସଙ୍ଗ ଖୋଜୁଥାଏ | ସଂଜୁର ଅବସ୍ଥା ସେୟା |

ପଡିଶା ଘର ହିସାବରେ ତାଙ୍କର ସବୁ ବେଳେ ଆମ ଘରକୁ ଯିବା ଆସିବା ଥାଏ, ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ସାଙ୍ଗରେ ଭଲ ବନ୍ଧୁତା | ମୋର ନଜର ସବୁବେଳେ ସଂଜୁ ଉପରେ ଥାଏ | ସେ ଚାଲିଲା ବେଳେ ଯେମିତି ଅଂଟା ହଲେଇ ଚାଲେ ଦେଖିକରି ମୋର ଦେହରେ କରେଣ୍ଟ ଲାଗିଯାଏ | ଚା’ ନେଲା ବେଳେ ସେ ହାତର ଛୁଆଁ, ମୁରୁକି ହସ, ତେରେଛା ଚାହାଣି ସବୁ ମୋତେ ଘାଇଲା କରି ଦେଇଥିଲା |

ଏକ ଅଜଣା ଉଲ୍ଲାସ ରେ ପୁଲକିତ ମନ ନେଇ ଶୀଘ୍ର ଶୀଘ୍ର ଚା ପିଇ  ଦେଇ ନିତ୍ୟକର୍ମ ସାରିଲି | ପେଣ୍ଟସାର୍ଟ ପିନ୍ଧିବାକୁ ଯାଉଛି ପୁଣି ସଂଜୁ ଆସିଲା | ଏଥର ହାତରେ ଟିଫିନ ବକ୍ସ | ହସହସ ମୁହଁ ରେ କହିଲା ଲୀନା କହିବା ହିସାବରେ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରିୟ ଚକୁଳିପିଠା  ଆଉ ନଡ଼ିଆ ଚଟଣି ଆଣିଛି | ଶୀଘ୍ର ଖାଇ ଦିଅନ୍ତୁ ନହେଲେ ଥଣ୍ଡା ହେଇଯିବ କହି ଡାଇନିଂ ଟେବୁଲ ଉପରେ ବାଢିବା ଆରମ୍ଭ କଲା |

ମୁଁ ସଂଗେ ସଂଗେ ତା ହାତ ଧରି ପକେଇ କହିଲି ଏବେ ଥାଉ, ଜଳଖିଆ ଥଣ୍ଡା ହେଲେ ଆଉ ଥରେ  ଗରମ କରି ଖାଇ ହେବ | ଆଗେ ଆଉ ଗୋଟେ ଗରମ ଜିନିଷ ଖାଇ ସାରେ କହି ସଂଜୁ ହାତକୁ ଧରି ମୋ ଆଡକୁ ଟାଣି ଆଣିଲି ଆଉ ତା ବେକ ତଳେ ଚୁମା ଦେବା ସଂଗେ ସଂଗେ ମୁହଁକୁ ଦୁଇ ହାତରେ ନେଇ  ଓଠରେ ଓଠ ମିଶେଇ ଚୁମି ଚାଲିଲି  | ସେ ବି କିଛି ପ୍ରତିବାଦ ନକରି ନିଜକୁ ପୁରା ସମର୍ପି ଦେଇ ମୋତେ ଜୋରରେ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରି ଉପଭୋଗ କରିବାରେ ଲାଗିଲା | ମୋ ଛାତିରେ ନିଜ ଛାତି କୁ  ଚାପି ଦେଲା | ଓଃ କି ଆନନ୍ଦ | ସଂଜୁର ନରମ ନରମ ଦୁଧ ଦୁଇଟା  ମୋ ଛାତିରେ ଚାପି ହେଇ ମୋ ଦେହରେ ନିଆଁ ଲଗେଇ ଦେଲା | ସେଇଠି ଡାଇନିଂ ଟେବୁଲ ପାଖ ଚେୟାର ରେ ବସି ସଂଯୁକୁ କୋଳରେ  ବସେଇ ତା ଓଠକୁ ଚୁଚୁମିବା ସହିତ ଅଦଳ ବଦଳ କରି ଦୁଇ ଦୁଧକୁ ଚିପିବାରେ ଲାଗିଲି | ସଂଜୁ ବି ପୁରା ସହଯୋଗ କରୁଥାଏ ଆଉ ମୋତେ କୁଣ୍ଢେଇ ପୁରା ଦମ ରେ ଲିପ କିସ କରୁଥାଏ | ୫ ମିନିଟ ଖଣ୍ଡେ ପରେ ନିଜେ ନିଜ ବ୍ଲାଉସ ଓ ବ୍ରା  ଖୋଲି ଦୁଧ କୁ ମୋ ମୁହଁରେ ଦେଲା | ନରମ ନରମ ସୁନ୍ଦର ସାଇଜ଼ର  ତୋଫା ଗୋରା ଦୁଧ ଦୁଇଟି  ଉପରେ ଦେଢ଼ ଇଞ୍ଚ ସାଇଜ଼ ଗୋଲାକାର ଗାଢ଼ ରଙ୍ଗର ନିପ୍ଲ / ଭୁଣ୍ଡି | ଆଃ କି ସୁନ୍ଦର ଦୁଧ ଅଳ୍ପ ନଇଁପଡିଥିବା ମଦନ ମନ୍ଦିର, ବୟସର ଛାପ ପଡିନି କି ପିଲା ଜନ୍ମ କରି ସାରି ଥିବା ଦାଗ କିଛି ନାହିଁ , ପୁରା ଚିକ୍କଣ ଦୁଧ | ସେ ଦୁଧ କୁ ଦେଖିଲେ ବୁଢ଼ାଙ୍କର ବି ବାଣ୍ଡ ରୁ ନାଳ ଖସି ଆସିବ | କାଳ ବିଳମ୍ବ ନକରି ଦୁଧ କୁ ପାଟିରେ ନେଇ ଖାଇ ଚାଲିଲି | ଗୋଟେ ହାତ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଭିତରେ ପୁରେଇ  ବିଆ କୁ ଘଷି ଘଷି ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ଆଗ ପଛ କଲାରୁ ସଂଜୁ ଶିତ୍କାର କରିବାକୁ ଲାଗିଲା | ଉଉଉଁମା ଆଅଆଃହ ଶୀଘ୍ର କର ସମ୍ଭାଳି ପାରୁନି କହି ମୋ ପିଠିକୁ ରାମ୍ପୁଡ଼ି ପକାଉ ଥାଏ | ମୁଁ କାଳ ବିଳମ୍ବ ନକରି ତାକୁ ଲଙ୍ଗଳା କରି ଦୁଇ ଜଙ୍ଘକୁ ଫାଡ଼ି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଉପରେ ବସେଇ ଦେଲି | ବାଣ୍ଡ ବହୁତ ଟାଇଟ ରେ ପଶିଲା ଆଉ ସେତେବେଳ ର କଷ୍ଟ କୁ ଦାନ୍ତ କାମୁଡି ସହି ସଂଜୁ ମୋ ବେକରେ ହାତଛନ୍ଦି ମୋତେ ଜୋର ରେ ଚୁମି ଗଲା | ମୁଁ ବି ତା ଦୁଇ ପିଚା କୁ ଚିପି ଚିପି ଜୋର ଜୋର ଟାଣି ବାଣ୍ଡ ଉପରେ କଚାଡି କଚାଡି ଗେହିଲି | ସେ ଖାଲି ଉଁ ଉଁ ଆଃ ଆଃ ମରିଗଲି, ଜୋର ଜୋର ମାର, ଅଶାନ୍ତ ବିଆ କୁ ଶାନ୍ତି କରି ଦିଅ କହି ମୁଣ୍ଡ କୁ ଏପଟ ସେପଟ କରୁ ଥାଏ ଆଉ ବେଳେବେଳେ ମୋ ଓଠ କୁ ଜୋରରେ ଶୋଷି ନେଉଥାଏ |

୫ ମିନିଟ ଏମିତି ଚେୟାର ରେ ବସି ଗେହିଁଲା ପରେ ତା ଦୁଇ ଜଙ୍ଘ ତଳେ ହାତ ପୁରେଇ ଗାଣ୍ଡି କୁ ଧରି ସେମିତି ବାଣ୍ଡ ପଶିଥିବା ଅବସ୍ଥା ରେ ଉଠି ଠିଆ ହେଇ ତାକୁ ନଚେଇ ନଚେଇ ଗେହିଁ ଗେହିଁ ଖଟ ଉପରକୁ ନେଲି | ଖଟ ରେ ସଂଜୁ କୁ ଶୁଆଇ ଦେଇ ଚଢି ଗଲି | ଜୋର ଜୋର ଷ୍ଟ୍ରୋକ ମାରି ଦୁଇ ଦୁଧ କୁ ଧରି  ଗେହିଁ ଚାଲିଲି | ପ୍ରଥମ ଥର ପାଣି ଖସିଲା ବେଳେ ସଂଜୁ ପୁରା ଜୋର ପାଟି କରି ମୋତେ ଚାପି ଧରିଲା | ସେତେବେଳକୁ ସଂଜୁର ବିଆ ପୁରା ଲାଳୁଆ, ବାଣ୍ଡ ପୁରା ପଶୁ ଥାଏ ଆଉ ବାହାରୁ ଥାଏ, ପଚପଚ ଶବ୍ଦ ରେ ଘର ମୁଖରିତ ହେଉଥାଏ | ୧୦  ମିନିଟ ଏମିତି ଗେହିଁଲା ପରେ ପୁଣି ଥରେ ପାଣି ଛାଡିଲା ସଂଜୁ, ଆଉ ବିଛଣା ଓଦା ହେଇ ଗଲା | ଏଥର ତା ଦୁଇ ଗୋଡ କୁ ମୋ କାନ୍ଧ ଉପରେ ରଖି ୧୦ -୧୨ ଷ୍ଟ୍ରୋକ ଜୋର ଜୋର ମାରିଲା ପରେ ମୋର ବୀର୍ଯ୍ୟ ବାହାରିଲା | ପୁରା ଭିତରକୁ ପେଲି ବୀର୍ଯ୍ୟ ଛାଡ଼ିଲି | ତାପରେ ହାଲିଆ ହେଇ ସଂଜୁ ଉପରେ ସୋଇ ଦୁଧ ଦୁଇଟା କୁ ଚିପି ଚିପି ଖାଇ ଆହୁରି କିଛି ସମୟ ମଜା ନେଇ ଉଠିଲି | ସଂଜୁ ବି ପୁରା ଆତ୍ମତୃପ୍ତି ସହିତ ଉଠି ପୋଛା ପୋଛି ହେଇ ଲୁଗା ପିନ୍ଧିଲା ଆଉ ମୋତେ ଗୋଟେ ଲମ୍ବା କିସ ଦେଇ ଚାଲିଗଲା | ମୁଁ ସ୍କୂଲ ଗଲି | ସନ୍ଧ୍ୟା ରେ ପୁଣି ଚା ନେଇ ଆସିଲା ଆଉ ପୁଣି ଆମେ କାମନାର ସେଇ ଆଦିମ ଖେଳ ଖେଳି ଭରପୁର ମଜା ଉଠେଇଲୁ  | ଲିନା ତା ବାପ ଘରୁ ଫେରିବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସଂଜୁ ମୋର ନୀତିଦିନର ଶଯ୍ୟା ସଙ୍ଗିନୀ ହେଇ ମଜା ନେଲା ଆଉ ମଜା ଦେଲା ….୪୦ ପାଖାପାଖି ବୟସରେ ବି ଫୁଲ ଗରମ ମାଲ ଖଣ୍ଡେ ସଂଜୁ |
ଏବେ ବି  ଆମେ ଫୋନ ରେ ମେସେଜ ଦିଆନିଆ ହେଇ କେଉଁଠି ମିଳନ ହେବ ଠିକ କରୁ ଆଉ ସେକ୍ସ ର ପୁରା ମଜା ନେଉଛୁ | ସଂଜୁ ତାର ଗୋଟେ ସାଙ୍ଗ ର ଘର ଠିକ କରିଛି, ଆଉ ସେଇଠି ଆମର ମିଳନ ହେଉଛି | ସେଠି ସଂଜୁକୁ ଗେହିଁବା ସଂଗେସଂଗେ ସଂଜୁ ର ସାଙ୍ଗକୁ ବି ଗେହିଁବାକୁ ମିଳୁଛି | ସେ କଥା ଆଗାମୀ ଭାଗ ରେ କହିବି |


2 Replies to “Mo stri ra bandhabi sanju pura garam maal-ମୋ ସ୍ତ୍ରୀର ବାନ୍ଧବୀ ସଂଜୁ ପୁରା ଗରମ ମାଲ ”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *