ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ସାଙ୍ଗ ପିଙ୍କି କୁ ଗେହିଁ ତାକୁ ମୋ ପିଲାର ମା କଲି

ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ସାଙ୍ଗ ପିଙ୍କି କୁ ଗେହିଁ ତାକୁ ମୋ ପିଲାର ମା କଲି

Mo stri sanga pinki ku gehin  taku mo pilara ma kali

 ମୋ ନାଁ କାଳିଆ ମୁଁ ଏକ କମ୍ପାନୀ ରେ ଚାକିରୀ କରେ ସେହି କମ୍ପାନୀ ଆମ କୁ ଘର ଦେଉଥାଏ ରହିବା ପାଇଁ ସେ କଲୋନୀ ରେ ବହୁତ ଫାମିଲି ରହୁଥାନ୍ତି ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ର ଜଣେ ଜଣେ କ୍ଳୋଜ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ଥାଏ ତାଙ୍କ ନା ହେଉଛି ପିଙ୍କି ସେ ଦେଖିବାକୁ ସାବେନା କଲର ର କିନ୍ତୁ ଫେସ କଟିଙ୍ଗ ମସ୍ତ ଲାଗେ ତାଙ୍କ ର କିଛି ପିଲା ପିଲି ନଥିବାରୁ ତାଙ୍କ ମନ ସବୁବେଳେ ଦୁଃଖ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ବହୁତ ବିଜି ରୁହନ୍ତି କମ୍ପାନୀ କାମ ରେ ପିଙ୍କି ଭାଉଜ ସବୁବେଳେ ଆମ ରୁମ କୁ ଆସନ୍ତି ମୁଁ କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ସହ ଏତେ ମିଳା ମିଶା କରେନି ଏମିତି ଦିନେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଙ୍କର ଆକ୍ସିଡେଣ୍ଟ ହେଇଗଲା ଆଉ ସେ ମେଡିକାଲ ରେ ଆଡିମିଟ ହେଲେ ତାଙ୍କ ର ନିଜର କେହି ନଥିବାରୁ ମୁଁ ରାତିରେ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ରହିବାକୁ ପଡିଲା ସେଠୁ ପିଙ୍କି ଭାଉଜ କହିଲେ ତମେ ନଥିଲେ ଆଜି ଆମକୁ ବହୁତ ଅସୁବିଧା ନେଇଥାନ୍ତା ଆମେ ସେଦିନ ହସ୍ପିଟାଲ ରେ ବସି ସବୁ ପ୍ରକାର ର କଥାବାର୍ତା ହେଲୁ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ମେଡିସିନ ଖାଇବା ଯୋଗୁ ସେ ନିଦରେ ଶୋଇଥାନ୍ତି ପିଙ୍କି ଭାଉଜ ଆସି ମୋ ପାଖରେ ବସିଲେ ତାଙ୍କ ଦୁଃଖ କଥା ସବୁ କହିଲେ ଆଉ କହିଲେ ୟାଙ୍କର କିଛି ଅସୁବିଧା ଯୋଗୁ ଆମର କିଛି ପିଲା ପିଲି ହଉନି ଆଉ ଡ଼କ୍ଟର ବି ଔଷଧ ତାଙ୍କୁ ଦେଉଛନ୍ତି ଖାଇବା ପାଇଁ ଆଉ ସେ ଏବେ ଖାଉଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ କିଛି ଫଳ ହଉନି ସେଠୁ ସେ ମୋ ହାତ ରେ ତାଙ୍କ ହାତ ଘଷିବାକୁ ଲାଗିଲା ଧୀରେ ଧୀରେ ସେ ଗାଲକୁ କିସ କଲେ ମୁଁ କହିଲି ଭାଉଜ ୟେ ଠିକ ନୁହଁ ସେ କହିଲେ କାଳିଆ ମୁଁ ଆଉ ରହିପାରୁନି କାରଣ ମୋ ସ୍ୱାମୀ ମତେ ଭଲରେ ଶାନ୍ତି କରିପାରୁ ନାହାନ୍ତି ପ୍ଲିଜ କାଳିଆ ମୋ ଟେ ହେଲପ କର ସେଠୁ ମୁଁ କହିଲି ତମ ସ୍ୱାମୀ ଜାଣି ବହୁତ ଅସୁବିଧା ହେବ ତମେ ବଦନାମ ହେବ ପିଙ୍କି ଭାଉଜ କହିଲେ କେହି ଜାଣିବେନି ସେଦିନ ଆମେ  ଏମିତି ଖାଲି କିସ କରା କରି ହେଲୁ ତାପରେ ଦୁଇ ଦିନ ପରେ ସେ ଡିସ୍ଚାର୍ଜ ହେଇଗଲା ଆଉ ଘରକୁ ଆସିଲେ ଏମିତି ବହୁତ ଦିନ ଚାଲିଗଲା ଖରା ଦିନ ଛୁଟି ହେବାରୁ ମୋ ପିଲାମାନେ ସମସ୍ତେ ମାସେ ପାଇଁ ଗାଓଁ କୁ ଚାଲିଗଲେ ଥରେ  ପିଙ୍କି ଭାଉଜଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ମତେ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଡାକିଲେ ଆଉ କହିଲେ ମୁଁ କିଛି ଅର୍ଜେଂଟ କାମ ରେ ଘରକୁ କୁ ଯାଉଛି ଆଉ ଯଦି କେବେ କିଛି ପ୍ରୋବ୍ଲେମ ହେବ ଟିକେ ହେଲପ କରିବ ମୁଁ ସେଠୁ କହିଲି ଏଥିରେ କହିବାର କଣ ଅଛି ସେଠୁ ସେ ପିଙ୍କି ଭାଉଜଙ୍କୁ କହିଲେ ତାଙ୍କ ଘରେ ତା କେହିନାହାନ୍ତି ତେଣୁ ତମେ ରୋଷେଇ କରିକି ତାଙ୍କୁ ଖାଇବାକୁ ଦେବା ସେଠୁ ମୁଁ କହିଲି ନା ନା ମୁଁ ନିଜେ ରୋଷେଇ କରୁଛି କିନ୍ତୁ ପିଙ୍କି ଭାଉଜ କହିଲେ ତମେ ଆମ କୁ ବହୁତ ସାହାଯ୍ୟ କରୁଛ ମୁଁ କଣ ତମ ପାଇଁ କରିପାରିବିନି  ସେଠୁ ମୁଁ ହଁ କହି ତାଙ୍କୁ ନେଇ ଷ୍ଟେସନ ରେ ଛାଡି ସିଧା ପିଙ୍କି ଭାଉଜଙ୍କ ଘରେ ପହଂଚିଲି se ମୋତେ ଦେଖି ବହୁତ ଖୁସି ହେଇଗଲେ ମୋତେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଲୁଙ୍ଗି ପିନ୍ଧିବାକୁ ଦେଇ କହିଲେ ଆସ ମୁଁ ଖାଇବା ବଢୁଛି ସେଠୁ  ପିଙ୍କି ଭାଉଜ ଖାଇବା ବାଢିଲେ ଦୁହେଁ ଏକାଠି ବସି ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲୁ ତାପରେ ପିଙ୍କି ଭାଉଜ କହିଲେ ପ୍ରକ୍ରୁତ ରେ କାଳିଆ ତମ ଭାଇ ମୋତେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ କରିପାରୁ ନାହାଁନ୍ତି ସେଠୁ ମୁଁ କହିଲି ଭାଉଜ କଣ ପାଇଁ ଭାଉଜ କହିଲେ ତାଙ୍କର ଜଲଦି ବାହାରିପଡେ ଆଉ ସେ ଶୋଇପଡନ୍ତି.ପିଙ୍କି ଭାଉଜ ନାଇଟି ପିନ୍ଧିଥାନ୍ତି ଆଉ ଭିତରେ କିଛି ପିନ୍ଧି ନଥାନ୍ତି ଦୁହେଁ ଖାଇସାରି ବେଡ ରୁମ କୁ ଗଲୁ ମୁଁ ଭାଉଜଙ୍କୁ କୁଣ୍ଡେଇ ଧରି କିସ୍ କରିବାକୁ ଲାଗିଲି ଭାଉଜ ବି କିସ୍ କଲେ ଆଉ କହିଲେ ପ୍ଲିଜ ମୋତେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ କର ତାପରେ ଭାଉଜଙ୍କ ଗାଉନ ଖୋଲିଦେଲି ଦେଖିଲି ଭାଉଜ ଭିତରେ କିଛି ପିନ୍ଧି ନାହାନ୍ତି ଆଉ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ମସ୍ତ ହେଇଚି ମୁଁ କହିଲି ସତରେ ଭାଉଜ ତମର ଏ ଗୋରା ମଚ ମଚ ଦୁଧ ଟିକେ ବି ଓହଳିନି ସେଠୁ ଭାଉଜ କହିଲେ ତମେ ୟାକୁ ଦଳି ଦଳୀ ଓହଳେଇ ଦିଅନା ତାପରେ ମୁ ଦୁଧ କୁ ଦଳିବାକୁ ଲାଗିଲି ଆଇ ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡି କୁ ରଗଡି ବାରେ ଲାଗିଲି ଭାଉଜ କହୁଥାନ୍ତି ସତରେ କାଳିଆ ତମ ଦୁଧ ଦଳା ମତେ ବହୁତ ମଜା ଲାଗୁଚି ପ୍ଲିଜ ମୋ ଦୁଧ କୁ ଖାଅନା ସେଠୁ ମୁଁ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲି ଧିରେ ଧୀରେ ତାଙ୍କ ଚଡି ଭିତରେ ହାତମାରିଲି ଦେଖିଲି ପୁରା ଓଦା ଲାଗିଲା କହିଲି ଭାଉଜ କଣ ମୁତିଲ କି ପିଙ୍କି ଭାଉଜ କହିଲେ ନାଇ କାଳିଆ ତମ ଦୁଧ ଦଳା ଖାଇ ମୋ ବିଆ ପୁରା ଓଦା ହେଇ ଗଲାଣି ଭାଉଜ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ନପାରି ମୋ ଲୁଂଗି ଖୋଲିଦେଲେ |
 
ମୋ ବାଣ୍ଡ ଦେଖି କହିଲେ ସତରେ କାଳିଆ ଏମିତି ମୋଟା ଆଉ ଲମ୍ବା ବାଣ୍ଡ ମୁ କେବେ ଦେଖିନି ତାପରେ ଭାଉଜ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ହାଡ ହେଇ ଜାଇଥାଏ ସେ ବାଣ୍ଡକୁ ଆଗପଛ କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋବାଣ୍ଡ ରୁ ଗିଜ ବାହରିବାକୁ ଲଗିଲା  ଭାଉଜ ଚାଟି ଚାଟି ସଫା କରିଦେଲେ ତାପରେ ପିଙ୍କି ଭାଉଜଙ୍କ ଚଡି ବାହାର କରିଦେଲି ଓହ୍ କି ବିଆ ହେଇଚି ବିଆ ଚାରିପଟେ ଖାଲି ବାଳ ଭର୍ତି ହେଇଚି ମୁଁ ସେଠୁ ବିଆବାଳକୁ ଆଡେଇ ଜିଭପୁରେଇ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି ପିଙ୍କି ଭାଉଜ ମୋ ମୁଣ୍ଡକୁ ଚାପିଧରି କହିଲେ ଆହୁରି ଜୋର ରେ ଚାଟ ମୁଁ ସେଠୁ ବିଆ ରେ ଆଂଗୁଠି ପୁରେଇ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି ସେ ଖାଲି ଗାଣ୍ଡି କୁ ଉଠାପକା କରୁଥାନ୍ତି କିଛି ସସୟ ପରେ ତାଙ୍କ ବିଆ ରୁ ପାଣି ବାହାରିବାକୁ ଲାଗିଲା ମୁ ଚାଟି ଚାଟି ସଫା କରିଦେଲି କିଛି ସମୟ ପରେ ଭାଉଜ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ହଲେଇବାକୁ ଲାଗିଲେ ଏଣେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ବିଆ ରେ ଆଂଗୁଠି ପୁରେଇ ବିଆ ବାଳକୁ ଆଉଁସିବାକୁ ଲାଗିଲେ ଆଉ କହିଲି ସତରେ ଭାଉଜ ତମ ବିଆ ବାଳ ମସ୍ତ ହେଇଚି ସେ କହିଲେ ତମ ବାଣ୍ଡ ବି ମସ୍ତ ହେଇଚି ମୁଁ କହିଲି ଭାଉଜ ଭାଇ କେତେ ସମୟ କରନ୍ତି ତମ କୁ ଭାଉଜ କହିଲେ ଆଜି ପର୍ୟନ୍ତ ସେ ମୋ ବିଆ ରୁ ପାଣି ବାହର କରିପାରି ନାହାନ୍ତି ସେ ଖାଲି ତାଙ୍କର ବାହର କରିଦିଅନ୍ତି ।  ମୁଁ ଭାଉଜଙ୍କର ଗୋଟେ ଦୁଧ କୁ ଖାଉଥାଏ ଆଉ ଆର ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡିକୁ ରଗଡୁଥାଏ ଭାଉଜ ଖାଲି ଉଃ ଆଃ  ହେଉଥାନ୍ତି ତାପରେ ଭାଉଜ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ନପାରି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଆଉଁସି ବାକୁ ଲାଗିଲେ ଆଉ କହିଲେ କାଳିଆ ପ୍ଲିଜ ମୋତେ ଗିହଁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ହେଉନି ସେଠୁ ଭାଉଜଙ୍କୁ କହିଲି ତମକୁ କେମିତି ଗିହାଁ ଭଲ ଲାଗେ ସେ କହିଲେ ପଛୁଆ ସେଠୁ ଭାଉଜ ଖଟ କୁ ଧରି ନଇଲେ ଆଉ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ତାଙ୍କ ବିଆରେ ଲଗେଇଲେ ଏଥର ପୁରେଇ ଗିହଁ ମୁ ସେଠୁ ପୁରେଇଲି ପିଙ୍କି ଭାଉଜଙ୍କ ବିଆ ପୁରା ଓଦା ଥିବାରୁ ବାଣ୍ଡ ଏକାଥରକେ ଭିତର କୁ ପଶିଗଲା ମୁଁ ଆଗ ପଛ କରି ଗେହିଁବାକୁ ଲାଗିଲି ଭାଉଜ ମୋ ହାତନେଇ ତାଙ୍କ ଦୁଧରେ ଉପରେ ରଖି କହିଲେ  ଦୁଧକୁ ଦଳ ଆଉ ଭୁଣ୍ଡିକୁ ରଗଡି ଯୋର ରେ ଗିହଁ ସେଠୁ ମୁଁ ଗେହିଁବାକୁ ଲାଗିଲି ଭାଉଜ ଖାଲି ସଁ ସଁ ହେଉଥାନ୍ତି |
ମୋ ବାଣ୍ଡ ତାଙ୍କ ବିଆରେ ଆଗପଛ ହେଉଥିବାରୁ ଖାଲି ପଚ ପଚ ଶୁଭୁଥାଏ ଭାଉଜ ପୁରା ଉତେଜିତ ହେଇ ଗାଣ୍ଡିକୁ ଆଗପଛ କରି ଗିହାଉଥାନ୍ତି ଏମିତି କିଛିସମୟ ପରେ ତାଙ୍କ ବିଆରୁ ପାଣି ବୋହି ଜଙ୍ଘ ଓଦାହେବାକୁ ଲାଗିଲା ଭାଉଜ କହିଲେ ବହୁତ ଦିନ ପରେ ଆଜି ମୋ ବିଆରୁ ପାଣି ବାହାରିଲା ଏତେ ପାଣି ମୋ ବିଆରୁ କେବେ ବାହାରି ନଥିଲା ସତରେ କାଳିଆ ତମେ ଆଜି ମତେ ଶାନ୍ତି କରିଦେଲ ସେଠୁ ମୋବାଣ୍ଡ ରୁ ପାଣି ବାହାରିବାକୁ ଲାଗିଲା ମୁଁ କହିଲି ଭାଉଜ ମୋର ବି ଗିଜଏଥର ବାହାରିବ କଣକରିବି ସେ କହିଲେ ସବୁତକ ଗିଜ ମୋ ବିଆରେ ଭର୍ତି କରିଦିଅ ମୋତେ ଆଜି ପେଟରେ କର ମୁଁ  ସେଠୁ ସବୁତକ ଗିଜ ତାଙ୍କ ବିଆରେ ଭର୍ତି କରିଦେଲି ଭାଉଜ ପୁରାଶାନ୍ତି ହେଇଗଲେ ପିଙ୍କି ଭାଉଜ ମୋତେ ଯାବୁଡି ଧରି କହିଲେ ସତରେ କାଳିଆ ଆଜି ତମେ ମତେ ପୁରା ସନ୍ତୁଷ୍ଟ କରିଦେଲ ଏମିତି ଗିହାଁ ମୁ କେବେ ଖାଇ ନଥିଲି ଯା କୁହ ଭାଉଜ ତମଭଳିଆ ମାଇକିନା କୁ ଗେହିଁ ମୁଁ ଆଜି ବହୁତ ଖୁସି ତମ ଗାଣ୍ଡି ଯେମିତି ହେଇଚି ନା ବାଣ୍ଡ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ପାରିବନି ତମ ଦୁଧ ଆଉ ବିଆ ଗାଣ୍ଡି ଯେମିତି ହେଇଚି ଲାଗୁଚି ତମେ ବାହାହେଇନ ସେ କହିଲେ ତମ ବାଣ୍ଡବି କମ ନୁହଁ ଏମିତି ହେଉ ହେଉ ରାତି ପ୍ରାୟ ୪ଟା ହେଇଗଲା ସେଠୁ ଦୁହେଁ ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ଶୋଇଲୁ ସକାଳୁ ଭାଉଜ ଉଠି ଗାଧୋଇ ସାରି ମୋପାଇଁ ଜଳଖିଆ ବନେଇଲେ ମୁଁ ଉଠି ଦେଖିଲି ଭାଉଜ ରୋଷେଇ କରୁଛନ୍ତି ମୁଁ ଯାଇ ତାଙ୍କୁ ଯାବୁଡି ଧରିଲି ଆଉ ଭାଉଜଙ୍କ ଗାଉନ ତଳପଟୁ ଟେକି ଗାଣ୍ଡିକୁ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି ଆଉ ଦୁଧକୁ ଦଳିବାକୁ ଲାଗିଲି ସେଠୁ ଭାଉଜ ସମ୍ଭାଳି ନପାରି ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ହେଇପଡିଲେ ଆଉ ମୋତେ ବି ଲଙ୍ଗଳା କରିଦେଲେ କହିଲେ ଏଥର ଠିଆରେ ଗିହଁ ମୋତେ ମୁଁ ସେଠୁ ତାଙ୍କୁ ଠିଆରେ ଗେହିଁଲି ସେଠୁ ତାଙ୍କ ବିଆରୁ ଭସ ଭସ ହେଇ ପାଣି ବାହାରିବାକୁ ଲାଗିଲା ମୁଁ କହିଲି ସତରେ ତମବିଆ ରୁ ବହୁତ ପାଣି ବାହାରୁଚି ଭାଉଜ କହିଲେ ତମଗିଜ ବାହାରିଲେ ମତେ ଦେବ ଖାଇବି ମୁଁ ସେଠୁ ମୋବାହାରିବା ଟାଇମ୍ ଆସିଲା ମୁ ବିଆ ଭିତରୁ ବାଣ୍ଡକୁ ବାହାର କରି ଦେଲି ଭାଉଜ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ଗିଜ କୁ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲେ ଦୁହେଁ ବାଥରୁମ କୁ ଗଲୁ ମୋତେ ଭାଉଜ କହିଲେ ଆସ ଏକ ସାଥିରେ ଝାଡା ବସିବା ସେଠୁ ତାଙ୍କ ଠିଆ ପାଇଖିନା ରେ ସେ ମୋ ଆଡକୁ  ଆଉ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଆଡକୁ ମୁଂହ କରି ବସିଲୁ ଭାଉଜ ମୋ ବାଣ୍ଡ ନେଇ ତାଙ୍କ ବିଆରେ ପୁରେଇ ନିଜ ଆଡୁ ଏକ ଧକା ଦେଲେ ଆଉ କହିଲେ ଏଥର ଝାଡା ହଗ ସେଠୁ ଦୁହେଁ ଏମିତି ଝାଡା ବସିଲୁ ତାପରେ ସେ ମୋତେ ଛଚେଁଇଲେ ଆଉ ମୁଁ ବି ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡିରେ ପାଣି ଢାଳି ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି ସଫା କରିଦେଲି କହିଲି ଭାଉଜ ତମେ କି ଗାଣ୍ଡି କରିଛ ସେଠୁ ଦୁହେଁ ସାବୁନ ଲଗେଇ ଗାଧ  ଗାଧି  ହେଲୁ ସେଠୁ ପିଙ୍କି ଭାଉଜ କହିଲେ ଏମିତି ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ମୁଁ ଯାଉଛି ଖାନା ବନେଇବି ଆଉ ତମେ ବି ଏମିତି ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ଟିଭି ଦେଖ ଦୁହେଁ ସାଥି ଖାଇବା ତାପରେ ଯାଇ ତମେ ଯିବ ମୁଁ ସେଠୁ ଟିଭି ଦେଖିବାରେ ଲାଗିଲି ଆଉ ଭାଉଜ ରୋଷେଇ କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ ତାପରେ କିଛି ସମୟ ପରେ ଭାଉଜ ଡାକିଲେ ଖାଇବା ପାଇଁ ମୁଁ ଗଲି ଭାଉଜ ଖାଇବା ବାଢିଲେ  ମୁଁ କହିଲି ଭାଉଜ ତମେ ଡାଇନିଂ ଟେବୁଲ ରେ ବସ ଆଉ ମୁଁ ଚେୟାର ର ବସୁଛି ସେ ବସିଲେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଡୁ ଗୋଡ କୁ ଓସାରି କହିଲି ଭାଉଜ ଏଥର ଖୁଆଇ ଦିଅ ସେ ମତେ ଖୁଆଇଲେ ମୁଁ ଖାଉଥାଏ ଆଉ ବିଆ କୁ ଚାଟୁ  ଥାଏ ଭାଉଜ କହିଲେ ଓଃ କାଳିଆ କି ମଜା ଏମିତି ଖାଉ ଖାଉ ତାଙ୍କ ବିଆ ରୁ ପାଣି ବୋହିବାକୁ ଲାଗିଲା ଆଉ ମୁଁ ସବୁତକ ପି ଦେଲି ତା ପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଖୁଆଇଲି ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଆଗପଛ କରି ଗିଜ କୁ ବାହାର କରି ଖାଇଲେ ସେଠୁ ଭାଉଜ କହିଲେ ହଉ ଚାଲ ଏଥର ମତେ ଠିଆ ଗିଁହ ସେଠୁ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଠିଆ ଗେଁହି ଗେଁହି ସବୁ ପାଣି ବାହାର କରିଦେଲି  ଏମିତି ତାଙ୍କୁ ୮ ଦିନ ଯାଏ ଗେହିଁଥିଲି ଏମିତି ମାସେ ପରେ ମତେ ଭାଉଜ କହିଲେ କାଳିଆ ମୁଁ ଏବେ ପଟେରେ ହେଇଚି ସେଠୁ ମୁଁ ବହୁତ ଖୁସି ହେଲି ଆଉ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଖୁଶିହେଲେ  ଆର ଷ୍ଟୋରୀ ରେ କହିବି ତାଙ୍କୁ କେମିତି ୬ ମାସ ପେଟରେ ହେଇଥିଲା ବେଳେ ଗେହିଁଥିଲି 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *