OdiaSexGapa.IN

କାମନା କୁ ପରିପୂର୍ଣ କରେ ଗଳ୍ପ ମାଧ୍ୟମ ରେ

Mo Tiusan Madam Nka Sah Lesbian Sex Kali -1ମୋ ଟିଉସନ ମ୍ୟାଡମ ଙ୍କ ଶହ ଲେସବିଆନ ସେକ୍ସ କଲି – 1

Byadmin

Apr 29, 2021

ମୋ ଟିଉସନ ମ୍ୟାଡମ ଙ୍କ ଶହ ଲେସବିଆନ ସେକ୍ସ କଲି – 1

Mo Tiusan Madam Nka Sah Lesbian Sex Kali -1

                   ମୁଁ ସାଲେନି, ଭୁବନେଶ୍ୱର ରେ ରୁହେ  | ଏହା ଏକ ସତ୍ୟ ଘଟଣା ଯାହା ମୋ ସହିତ ଘଟିଛି |ମତେ ସେତେବେଳେ ମାତ୍ର 18 ବର୍ଷ ହୋଇଥିଲା (ମୁଁ ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀରେ ପଢୁଥିଲି) | ମୁଁ ଗଣିତରେ ଦୁର୍ବଳ ଥିବାରୁ ମୁଁ ଆମର ଗଣିତ ଶିକ୍ଷୟତ୍ରୀ  ନିକଟକୁ ଟ୍ୟୁସନକୁ ଗଲି | ସେ ପ୍ରାୟ 38-39 ବର୍ଷ ବୟସ ହେବ ଆଉ ରଙ୍ଗ ବେଶୀ ଗୋରା ନୁହଁ ସେଇ ସାବନ ରଙ୍ଗ ର ହେବେ  |  ସେ ବହୁତ ରାଗି ଥିଲେ ଏବଂ ସହଜରେ ଚଡି ଯାଇଁ ରାଗି ଯାଉଥିଲେ  |

 

ଆମ  ପରୀକ୍ଷାର ଏକ ମାସ ପୂର୍ବରୁ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଟ୍ୟୁସନକୁ ଯିବା ଆରମ୍ଭ କଲି, ମୁଁ ସବୁଦିନ  ତାଙ୍କ ଘରକୁ ସନ୍ଧ୍ୟା 5 ରୁ 7:30  ଟ୍ୟୁସନ ପାଇଁ ଯାଉଥିଲି | ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଜଣେ କର୍ପୋରାଟେର  ଯିଏ ବ୍ରହ୍ମହପୁର ରେ  କାମ କରନ୍ତି (ମାସରେ ଥରେ ଆସନ୍ତି) | ତାଙ୍କର 1ବର୍ଷ ବୟସର 1 ସନ୍ତାନ ଥିଲା, ଏହି ଦିନଟି ଏକ ଅଲଗା ଦିନ ଥିଲା ସବୁଠୁ , ମୁଁ ସବୁ ଦିନ ପରି ତାଙ୍କ ଟ୍ୟୁସନକୁ ଯାଇଥିଲି | ସବୁଥର ପରି, ମୁଁ ଯିବା ପରେ ସେ ଆସି  କବାଟ ଖୋଲି ମୋତେ ଭିତରକୁ ଆସୀବାକୁ କହିଲେ ଏବଂ ମୋତେ ପଢିବାକୁ ବସି  କହିଲେ  | ମୁଁ ପଢିବା  ଆରମ୍ଭ କଲି ଏବଂ ସେ ରୋଷେଇ ଘରେ କିଛି ରୋଷେଇ କାମ କରୁଥିଲେ |

 

                                 ଏହା ପରେ ସେ ମୋ ପାଖକୁ ଆସି ମୋତେ ପଚାରିଲେ ମୋର କିଛି ଡଉଟୁ  ଅଛି କି? ମୁଁ କିଛି ଡଉଟୁ ଥିଲା ମୁଁ  ପଚାରିଲି ଏବଂ ସେ ମୋ ପାଖରେ ବସି ମୋତେ ବୁଝାଇବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କଲେ | (ସେ ସେଦିନ ରାତିରେ ସେ ନାଲି ରଙ୍ଗର ନାଇଟ  ପିନ୍ଧିଥିଲେ।) ସେ ମୋତେ ଟ୍ରଗୋନେମେଟ୍ରି ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ସବୁ ବୁଝାଇବାରେ  ସାହାଯ୍ୟ କରୁଥିଲେ, ଏହା ପରେ ସେ ପୁଣି ରୋଷେଇ ଘରକୁ  ଫେରି ଗଲେ  |ସେ  ମୋତେ କହିଲେ ଯଦି ସବୁ ଡଉଟୁ ବୁଝିବାକୁ ଆଜି ଚାହୁଁଛ ତାହାଲେ ଆଜି ଆମ ଘରେ ରହିଯାଅ । ମୁଁ ରାଜି ହେଲି ଏବଂ ସେ  ମୋ ବାପାଙ୍କୁ କଲ କରି  ଏ ବିଷୟରେ କହିଲେ  | ଏବଂ ସେ ଏହା ଶୁଣି ଅଧିକ ଖୁସି ହେଲେ କାରଣ ସେ ଭାବିଲେ ମୁଁ ଭଲ ଗ୍ରେଡ୍ ପାଇବି |  8:30 ପରେ ସେ ରାତ୍ରୀ ଭୋଜନ କରି ତାଙ୍କ ପୁଅ ଖାଇବାକୁ  ଦେଲେ | ତାଙ୍କ ପୁଅ  ଖାଇଲା  ଏବଂ କ୍ଷୀର ପିଇବା ପରେ ସେ  ଶୋଇବାକୁ ଗଲା  |ମୁଁ ପଢିବାକୁ ବସିଲି,  ସେପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୋର ତାଙ୍କ ଉପରେ କିଛି  ଖରାପ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ନଥିଲା କିମ୍ବା ସେ ଭାବି ନଥିଲେ। 10:30 ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେ ମୋତେ ପଢ଼େଇଲେ ଏବଂ  ଗୋଟିଏ ଅଧ୍ୟାୟ ସମାପ୍ତ କଲୁ | ଏହା ପରେ ଆମେ ଦୁହେଁ ଶୋଇବାକୁ ଗଲୁ | ସେ ମୋତେ ଅଲଗା କୋଠରୀ ଦେଇ ତାଙ୍କ କୋଠରୀକୁ ଯାଇ ଶୋଇଲେ।

 

               ମୁଁ ଏକୁଟିଆ ରହିବାକୁ ବହୁତ ଡରୁଥିଲି | ମତେ ନିଦ ମଧ୍ୟ୍ୟ ଆସୁ  ନଥିଲି | ମୁଁ ତାଙ୍କ କୋଠରୀକୁ ଗଲି। ମୁଁ ବହୁତ ଡରି ଯାଇଥିଲି ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଉଠାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲି କିନ୍ତୁ ଡର ଲାଗୁଥାଏ   | କିନ୍ତୁ ମୁଁ ସାହସ  କରି ତାଙ୍କୁ ଆସି ଉଠାଇଲି |ସେ ସମୟରେ ମୋତେ ଦେଖି ସେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ | ସେ ମୋତେ ପଚାରିଥିଲେ କଣ ହେଲା ଉଠି ଆସିଗଲ?   ମୁଁ ଏକୁଟିଆ ଶୋଇବାକୁ ଭୟ କରୁଛି ବୋଲି କହିଲି । ତା’ପରେ ସେ ମୋତେ ତାଙ୍କ ସହିତ ଶୋଇବାକୁ କହିଲେ । ମୁଁ ବହୁତ ଆରାମ ପାଇଲି ଏବଂ ମୁଁ ଯାଇ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ଶୋଇଲି। ସାଧାରଣତ ମୁଁ  ମୋ ଘରେ ମୁଁ ଶୋଇବା ପୂର୍ବରୁ ବୋଉ ପ୍ରୋଟିନ ପାଉଡର  ଦିଅ ପିଇବାକୁ ଯୋଉଥିରେ ମତେ ଭଲ ନିଦ ସହ ଶାନ୍ତି ଲାଗେ  | ସେଦିନ ମୁଁ ପିଇବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲି ହେଲେ ଏଠି ମତେ କିଏ ଦବ ତେଣୁ ଆଉ ଥରେ ମୁଁ ଡାକିଲି | ତା’ପରେ ସେ ରାଗିଲ ପରି  ହତାଶ ହୋଇ ମୋତେ ପଚାରିଲେ କଣ ହେଲ?  | ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କହିଲି ଯେ ମୁଁ ପ୍ରୋଟିନ ପିଇବାକୁ ଚାହୁଁଛି | ସେ ମତେ ମନା କରି  ମୋତେ ଶୋଇବାକୁ କହିଥିଲେ। ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ପୁଣି ଡାକିବାକୁ ଡରୁଥିଲି କିନ୍ତୁ ମନରେ ନିରାଶ ଅନୁଭବ କରୁଥିଲି, ମୁଁ ରାଗିଗଲି ମନେ ମନେ ଭାବିଲି  ଯେ ସେ ଜଣେ ଅଳସୁଆ ଲୋକ  | ମୁଁ ବହୁତ  ଶୋଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲି | କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଜମା ଵି ସୋଇ ପାରୁ  ନଥିଲି |

ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *