OdiaSexGapa.IN

କାମନା କୁ ପରିପୂର୍ଣ କରେ ଗଳ୍ପ ମାଧ୍ୟମ ରେ

Mo Tiusan Madam Nka Sah Lesbian Sex Kali -2ମୋ ଟିଉସନ ମ୍ୟାଡମ ଙ୍କ ଶହ ଲେସବିଆନ ସେକ୍ସ କଲି – 2

Byadmin

Apr 29, 2021

ମୋ ଟିଉସନ ମ୍ୟାଡମ ଙ୍କ ଶହ ଲେସବିଆନ ସେକ୍ସ କଲି – 2

Mo Tiusan Madam Nka Sah Lesbian Sex Kali -2

   ସେହି ସମୟ ରେ ସେ ମୋ ମୁଣ୍ଡକୁ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଆଡ଼କୁ ଚାପି ଦଉଥିଲେ ଆଉ ମୁଣ୍ଡ କୁ ଆଉଁସିବାର ଲାଗୁଥିଲେ , ମୁଁ ତାଙ୍କ ବଡ ବଡ  ସ୍ତନ କୁ  ଚୁଚୁମିଲି, ତାଙ୍କ ଦୁଧ ବହୁତ ବଡ  ଆକାର ହୋଇଥିବାରୁ ଦୁଧ ସରୁନଥାଏ  |ମୁଁ ଏହାକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କଲି ପ୍ରଥମ ଟ୍ୟାଙ୍କ ଶେଷ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ମୋ ପେଟ ପୁରିଯାଇଥିଲା | ଏମିତି ସୁଯୋଗ କେବେ ମିଳିବନି ଭାବି  ମୁଁ ପୁଣି ପିଇବାକୁ ଲାଗିଲି | ପ୍ରଥମଟି ଶେଷ କରିବା ପରେ ସେ ମୋ ମୁଣ୍ଡ କୁ ଟାଣି ବାହାରକଲେ ଆଉ  ପଚାରିଲେ ଆଉ ପିଇବାକୁ ଚାହୁଁଛ କି? ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ହଁ କହିଲି ପୁନର୍ବାର ସେ ମୋ ମୁଣ୍ଡକୁ ତାଙ୍କ ଆଉ ଗୋଟେ ଦୁଧ ଉପରେ ନେଇ ମାଡ଼ିଦେଲେ  ଏବଂ ମୁଁ ମୋର ଅନ୍ୟ ହାତ କୁ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଉପରେ ରଖି ଚିପିଲି  | ବର୍ତ୍ତମାନ ମୋର ଭୋକ ସରିଯିବା ପରେ ମୁଁ ଫିର ଵି ଛାଡି ଲିନି ମୁଁ ତାଙ୍କ ଦୁଧ  କୁ ସେମିତି ଚିପି ଚାଲି ଥାଏ, ମୁଁ ଧୀରେ ଧୀରେ ଗୋଟେ ହାତ ନେଇ  ତାଙ୍କ ଚଡି ଉପରେ ରଖି ଆଉଁସିଲି ଆଉ ଉପଭୋଗ କରିବାକୁ ଲାଗିଲି | ମୁଁ ତାଙ୍କ କ୍ଷୀର ପ୍ରୟ ଶେଷ ହେବାକୁ  ଯାଉଥିଲି | ସେ ମୋ ମୁଣ୍ଡ ଟାଣି ଦୁଷ୍ଟ ଝିଅ କହିଲେ ଏବଂ ହସିଲେ  | ମତେ ଟିକେ ଲାଜ ଲାଗିଲା , ପୁନର୍ବାର ମୁଁ ଭିତରକୁ ଯାଇ ତା’ର ସମସ୍ତ କ୍ଷୀର ପିଇଲି, କିଛି ସମୟ ପରେ ମୁଁ ପାଟିରେ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ପୁରେଇ  ଶୋଇଲି | ପରଦିନ ମୁଁ ସକାଳ 8:00 ରେ ଉଠିଲି, ସେ ମତେ ଦେଖି ହସିଲେ ଏବଂ କହିଲେ ଯାଅ  ବ୍ରଶ୍ କର ଏବଂ ଆସ ମୁଁ ଖାଇବା କୁ   ଦେବି | ତା’ପରେ ମୁଁ ହସି ହସି ବାଥରୁମକୁ ଯାଇ ଫେରି ଆସିଲି | ସେ ମୋତେ ଏକ କପ୍ ବଢାଇଲେ |

 
 

                         ମୋ ସହିତ କ’ଣ ହେଲା ମୁଁ ଜାଣି ନଥିଲି କିନ୍ତୁ ହଠାତ୍ ମୁଁ ପ୍ରୋଟିନ ପିଇବା ପାଇଁ ଇଚ୍ଛା ହେଲା  ମୁଁ ତାଙ୍କର ରାତିର ନାଇଟ  ଖୋଲିଲି ଆଉ ଆଉ ଦୁଇପଟ କୁ ଖୋଲି ଦେଲି | ସେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ ଏବଂ କିଛି ଵି  ପ୍ରତିକ୍ରିୟା କଲେ ନାହିଁ | ମୁଁ ଦେଖିଲି ସେ ବ୍ରା ପିନ୍ଧିନଥିଲେ ମୁଁ ଦେଖି ତାଙ୍କ ଦୁଧ କୁ ହଟାତ ମାଡି ବସି ଚିପି ଖାଇବାରେ ଲାଗିଲି  |ତାଙ୍କ  ଦୁଧ ରୁ କ୍ଷୀର ସାରିବା ପରେ ମୁଁ ମୁଣ୍ଡ ବାହାର କରିଦେଲି | ସେ ମୋତେ ହସି କହିଲା ମିସ୍ ମିସ୍ ଏହା କ’ଣ? ମୁଁ କ’ଣ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା କରିବି ଜାଣି ନଥିଲି ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ଲଜ୍ଜିତ ଅନୁଭବ କରିଥିଲି |

 
 

ସେ ତା’ର ନାଇଟ କୁ ସଜାଡି  କରି କହିଲା ଠିକ୍ ଅଛି | ମୁଁ ଯାଇ କିଛି ସମୟ ପରେ ପଢିବା  ପାଇଁ ଟେବୁଲରେ ବସିଥିଲି ସେ ମୋ ପାଖକୁ ଆସି ମୋତେ ପଢ଼େଇଲେ , ଏବଂ ସେ କାଜୁଆଲିଟି ପଚାରିଲେ ମୁଁ କାହିଁକି ସକାଳେ ଏପରି ବ୍ୟବହାର କଲି? ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କିଛି କହି ନାହିଁ ତା’ପରେ ସେ କହିଲା ହଉ ଠିକ ଅଛି ଆସ ଆମେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଅଧ୍ୟୟନ କରିବା, ସେ ତାଙ୍କ କୋଳରେ ନେଇ ବସାଇ ପଢ଼େଇଲେ, ପଢେଇବା ସମୟରେ ମଝିରେ ମଝିରେ ସେ ମୋ କାନ୍ଧ ରେ ହାତ ପକାଇ ମୋ ଦୁଧ ରେ ହାତ ମାରୁ ଥାନ୍ତି ଆଉ ଚିପି ଦେଉ ଥାନ୍ତି, ଆଉ ମୋ ଡ୍ରେସ ଉପରେ ବୀଆ ରେ ଵି ଆଙ୍ଗୁଠି ଦବୁ ଥାନ୍ତି, ଏମିତି ହୋଇ ଆମେ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ସୁଦ୍ଧା ଗୋଟିଏ ଅଧ୍ୟାୟ ସମାପ୍ତ କଲୁ | ତାଙ୍କ ପୁଅ ସୋଇଯାଇ ଥାଏ । ଯେହେତୁ ମୋର ସ୍କୁଲ  ଛୁଟି ଥିଲା ମୁଁ ସେଠାରେ ଥିଲି। ତା’ପରେ ଆମେ ଦୁହେଁ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ଭୋଜନ ଖାଇଲୁ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ହୋଇ ଶୋଇବା ଘରକୁ ଗଲୁ ଯିବା ସମୟରେ ସେ ମୋତେ କହିଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ସେଠାରେ ନ ଥିବାରୁ ସେ ତାଙ୍କ ସହ ସେକ୍ସ  କରିବାରେ ଜମା ଵି  satisfaction  ନୁହଁନ୍ତି ଏବଂ ସେ ମୋତେ ଆଜି ସକାଳର ଏମିତି କରିବା କୁ ନେଇ ପଚାରିଲେ କଣ ପାଇଁ କଲ, କରିବା ପରେ ଠାରୁ ମୋ ଦେହ ରେ ସିଂହଂରଣ ଖେଳି ଯାଇଛି ଆସ ଆମେ ସାଙ୍ଗ ହୋଇ କରିବା  ମୁଁ ପୁଣି ମୁଣ୍ଡ ନୁଆଁଇ ତଳ କୁ ଅନାଇ ରହିଲି ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ସହ ଯୋଗ କରିବାକୁ ରାଜି ହେଲି ।

ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *