ମୁ ମୋ ଘର ପାଖ ଝିଅକୁ ଗେଁହି ତାକୁ ମେନ୍ସ କରେଇଦେଲି 

Dipak Sex Story ଓଡିଆ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରି କୁଆଁରୀ ଝିଅ ସେକ୍ସ

ମୁ ମୋ ଘର ପାଖ ଝିଅକୁ ଗେଁହି ତାକୁ ମେନ୍ସ କରେଇଦେଲି 

Mun mo Ghara pakha Jhia ku gehin taku mens kareideli

ମୁ ଆଜି ମୋର ପ୍ରଥମ ସେକ୍ସ କାହାଣୀ ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣେଇବି କି କେମିତି ଥିଲା ମୋର ପ୍ରଥମ ସେକ୍ସ ର ଅନୁଭୂତି । ମୋ ନାଁ ଦେବା ମୋର ବୟସ ୨୪ବର୍ଷ ଆଉ ଘର କେନ୍ଦ୍ରାପଡା। ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ନବମ ରେ ପଢୁଥିଲି ସେତେବେଳେ ମୁଁ ବିପି ଦେଖିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲି ଆଉ ତା ପୂର୍ବରୁ ମୁ ସେକ୍ସ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣିନଥିଲି ,ମୋ ବଡ଼ ଭାଇ ଦିଲ୍ଲୀରୁ ଆସିଥିଲା ସେତେବେଳେ ସୁଇଜି ଵାଲା ମୋବାଇଲ ନେଇକି ଆସିଥିଲା କାରଣ ସେତେବେଳେ ସୁଇଜି ଵାଲା ମୋବାଇଲ ନୂଆ ନୂଆ ଚାଲୁଥିଲା ମେମୋରୀ ଵାଲା FLY କମ୍ପାନି ର ମୋ ଭାଇ ଯେତେଦିନ ଗାଁ ରେ ରହିଲା ଧିରେ ଧିରେ ତା ମୋବାଇଲ ର କଲ ଵାଲା ସୁଇଜି ଠିକ ରେ କାମ କରୁନ ଥିଲା ମୁ ନେଇକି ଗୀତ ଶୁଣେ ଆଉ ଭାଇ ସେ ମୋବାଇଲ ନେଲାନି ମତେ ଦେଇଦେଲା ,
ମୁ ମୋ ସାଙ୍ଗ ପିଲାଙ୍କ ସହ ମିଶି ଗୋଟେ ମେମୋରୀ କିଣିଲି ୨୫୬ଏମ୍ବିର (ଆପଣ ମାନେ ଦେଖିନ ଥିବେ ବୋଧେ ସେ ମେମୋରି ଯିଏ ଦେଖିଥିବ ସେ ମୋ ଗପ ସତ କି ମିଛ ଏବେଠୁ ଜାଣିପାରୁଥିବା) ସେଥିରେ ମୁ ଆମ ଗାଁ ପିଲାଙ୍କଠୁ ବ୍ଲୁଟୁଥୁ ରେ ବିପି ଆଣି ଆମ ସାଙ୍ଗ ପିଲା ଦେଖୁ ଆଉ ସମସ୍ତେ ମିଶି ପଇସା ଆଦାୟ କରି ବିପି ଦୋକାନରୁ ନୂଆ ନୂଆ ଭରୁ (କିଏ କିଏ ଏମିତି ମିସିକି ବିପି ଦେଖିଛ ପ୍ଲିଜ଼ କମେଣ୍ଟ କରିବ) ଏମିତି ମୋର ଦଶମ ହେଲା ଆଉ ମୁଁ ଅନ୍ୟ ଗାଁ କୁ ପଢିବାକୁ ଯାଏ ,ସେ ଆମ ଗାଁରୁ ବହୁତୁ ଦୂର ସେଥିଲାଗି ସାର ଆମ ଘର ପାଖ ଗୋଟେ ଝିଅଙ୍କ ଘରକୁ ପଢେଇବାକୁ ଆସନ୍ତି ରାତିରେ,(ଆପଣ ମାନେ ଭାବୁଥିବେ ସେ ଆମ ଘରକୁ କଣ ପାଇଁ ପଢେଇବାକୁ ଆସିଲେନି ସେ ଝିଅ ଘରକୁ କଣ ପାଇଁ ଆସିଲେ କାହିଁକି ନା ସେ ଝିଅକୁ ମୁ ଗେହିଁଛି ଆଉ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଗୋଟେ ମନଭରା ଗପ କହୁଛି ଠିକ ନା…ଆରେ ନା ସେ ଝିଅ ସହ ମୁ ସେମିତି କିଛି ବି କରିନି କାହିଁକି ନା ସେ ମୋ ବେଷ୍ଟ ଫ୍ରେଣ୍ଡ) ସେ ଝିଅର ଭଲ ପାଠ ହୁଏ ଆଉ ତା ବାପା ସେ ସାରଙ୍କୁ ଠିକ କରିଥିଲେ ପଢ଼େଇବା ପାଇଁ ସେଥି ଲାଗି ସେ ତାଙ୍କ ଘରେ ପଢ଼ାନ୍ତି, ହେଲେ ତା ସାନ ଭଉଣୀ ସହ ମୁ କେମିତି କରିଛି ସେକ୍ସ ସେ ବିଷୟରେ କହିବି ହେଲେ ତା ସାନ ଭଉଣୀ ସହ ମୋ ସମ୍ପର୍କ ହଉଚି ତାର ଭଲ ଅକ୍ଷର ତେଣୁ ମୋ ନୋଟ ସବୁ ତାକୁ କହେ ଲେଖିଦେବାକୁ ଆଉ ସେ ମନା କରେନି କାହିଁକି ନା ମୁ ତାକୁ ସବୁବେଳେ ଫୁଲ ଆଣି ଦିଏ ଫୁଲ ବିଷୟରେ ଗପରେ କହିବି ଆପଣ ଜାଣିପାରିବେ…..
ଏବେ ମୁଁ ମୋ କାହାଣୀକୁ ପଶୁଛି ସେ ଝିଅର ନା ପିଙ୍କୁ (ମାନେ ମୋ ସାଙ୍ଗର ସାନ ଭଉଣୀ ,ତାଠାରୁ ୨ବର୍ଷ ସାନ) ସେ ଦେଖିବାକୁ ଏତେ ଖାସ ନୁହେଁ କି ତା ଦୁଧ ଠିକ ରେ ହେଇନି ଖାଲି ତା ଭୁଣ୍ଡି ଟିକେ ଟିକେ ଉଠିଛି ଯେମିତି ପୁଅ ପିଲାଙ୍କର ଛାତି ଭଳିଆ ହେଲେ ପୁଅ ପିଲାଙ୍କ ଠୁ ଟିକେ ବଡ (ଆପଣ ମାନେ ଭାବୁଥିବେ କି ମୁ କେତେ ବେଧୁଆ ଟେ ଏତେ ଛୋଟ ପିଲାକୁ କେମିତି ଗେହିଁଲି ଆରେ ତମ ଭାବନା ପୁରା ଭୁଲ,ହଁ ମୁ ବିପି ଦେଖେ ହେଲେ ମୁ ଏତେ ରାଣ୍ଡୁଆ ନୁହଁ ଯେ ଏମିତି ଭୁଲ କାମ କରିବି ଏମିତି ହେଇଥିଲେ ମୁ ତା ବଡ଼ ଭଉଣୀ କୁ ଗେହିଁନଥାନ୍ତି ଆପଣ ପୁରା ପଢି କହିବେ ଓକେ)ମୁ ଦିନ ସାରା ଖାଲି ବିପି ଦେଖେ ଆଉ ବହୁତ ସମୟ ପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡରୁ ଖାଲି ପାଣି ବାହାରେ ହେଲେ ମୁ କେବେ ହଲାଏନି କାହିଁକିନା ହଲେଇଲେ କଣ ହୁଅ ଓ କାହିଁକି ହଲାନ୍ତି ମୁ ସେତେବେଳେ ଜାଣିନଥିଲି ଖାଲି ବିପି ଦେଖେ ଆଉ ଦେଖିସାରିଲା ପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଓଦା ହେଇଯାଏ । ରାତିରେ ବି ଦେଖେ ଛାତ ଉପରେ ଏକୁଟିଆ ଶୋଇ ଗୋଟିଏ ବିପିକୁ ହଜାରେ ଥର ଦେଖେ , ସେ ମେମୋରୀ ରେ ୧୫ଟା ବିପି ଆଉ ୩୦ଟା ଗୀତ ଥିଲା  ମୁ ଘର ଲୋକଙ୍କ ଆଗରେ ଗୀତ ଶୁଣେ ଆଉ ପାଠ ବି ପଢେ ସେମାନେ କିଛି କହନ୍ତିନି। ସେତେବେଳେ ବହୁତ କମ ଲୋକ ମୋବାଇଲ ଧରନ୍ତି ଆମ ଗାଁ ରେ ମୋ ବୟସର ପିଲା ଭିତରେ ମୁଁ ଆଗ ମୋବାଇଲ ଧରିଥିଲି ଆଉ କେହି ଆମ ଘରେ କହିଲେ ଘରେ କହନ୍ତି ସେ ଖରାପ ମୋବାଇଲ ଟା ସେଥିରେ କଣ ହେବ ଆଉ ଲୋକମାନେ ବି କିଛି କହନ୍ତିନି ହେଲେ ସେମାନେ ଜାଣି ନାହାନ୍ତି କି ସେଥିରେ ଖାଲି ଫୋନ କରି ହେବନି ଆଉ ସବୁ କରିହେବ
ହଉ ଛାଡ ସେ କଥା ମୁଁ ଟପିକ ଉପରକୁ ଆସୁଛି ଦିନେ ମୁ ଖରା ବେଳେ ସାରଙ୍କ ପାଠ କରିସାରି ଗୀତ ଶୁଣି ଶୁଣି ଶୋଇପଡିଛି ସେ ଅମଘରକୁ ଆସିଛି ଟିଭି ଦେଖିବାକୁ ଆସି ମୋ ମୋବାଇଲ ନେଇ ଗୀତ ଶୁଣୁଛି (ସେ ତା ବାପା ମୋବାଇଲ ଚଲେଇକି ସବୁ ଜାଣିଛି ମୋବାଇଲ ବିଷୟରେ)ମୁ ବି ଶୋଇଛି ନିଦରେ ସେ ଗୀତ ବନ୍ଦ କରି ଭିଡ଼ିଓ ଦେଖିଛି (ସେତେବେଳେ ଭିଡ଼ିଓ ଲକ ଆପ ନଥିଲା ସେଥିଲାଗି ଯିଏ ନାହିଁ ସିଏ ଭିଡ଼ିଓ ଦେଖିପାରିବ କିନ୍ତୁ ଆମ ଘରେ କେହି ମୋ ମୋବାଇଲି ଧରନ୍ତିନି କାହିଁକିନା ସେମାନେ ମୋବାଇଲ କେମିତି ଚଲାନ୍ତି ଜାଣି ନାହାନ୍ତି)ଆଉ ତାକୁ ଭଲ ଲାଗିଛି ସେ ପୁଣି ଗୀତ ଲଗେଇ ପଳେଇଯାଇଛି ମୁ ବି ଜାଣିପାରିଲିନି ମୁ ଉଠିଲା ବେଳକୁ ଗୀତ ବାଜୁଛି ମୁ ଉଠି ଖେଳିବାକୁ ଗଲି ଆଉ ରାତିରେ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ପଢିବାକୁ ଗଲି ଆଉ ସାର ପଳେଇଗଲାପରେ ବି ଆମେ ୧୦ଟା ଯାଏଁ ପଢୁ ସେଠି ଆମେ ୪ଜଣ ଟିଉସନ ହଉ ,ସାର ଗଲାପରେ ତାଙ୍କ ଘର ଲୋକ ଆସନ୍ତି ଆମ ପାଖକୁ ,

ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ nextpage କୁ ଯାଅନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *