mun mo runu main ku gehinki petare kali-ମୁଁ ମୋ ରୁନୁ  ମାଇଁ ଙ୍କୁ ଗେହିଁକି ପେଟରେ କରିଥିଲି 

ମୁଁ ମୋ ରୁନୁ  ମାଇଁ ଙ୍କୁ ଗେହିଁକି ପେଟରେ କରିଥିଲି 

mun mo runu main ku gehinki petare kali

ମୋ ନାଁ କାଳିଆ ମୋ ଏଜ ଏବେ ୪୦ ବର୍ଷ ଏହି କାହାଣୀ ମୁଁ ଯେତେବେଳେ +୨ ପଢୁ ଥିଲି ସେ ସମୟ ରେ ତାଙ୍କୁ ଗେହିଁଥିଲି ମାଇଁ ଙ୍କ ର ଗୋଟେ ପୁଅ ଆଉ ସେ ହଷ୍ଟେଲ ରେ ରହି ପଢୁ ଥାଏ ମାମୁ ସରକାରୀ ଅଫିସ ରେ ଅଫିସର ପ୍ରାୟ ସମୟ ଅଫିସ କାମ ରେ ବାହାର କୁ ଯାନ୍ତି ତେଣୁ ମାଇଁଙ୍କୁ ସମୟ ଦେଇପାରୁ ନାହାନ୍ତି ମାଇଁ ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ପୁରା ଗୋରା ଦକ ଦକ  ଦେହ ବଡ ବଡ ଦୁଧ ଓ ଚୌଡା ଗାଣ୍ଡି ତାଙ୍କ ଏଜ ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କୁ ୪୦ ବର୍ଷ ହେବ ଦୁଧ ସାମାନ୍ୟ ଓହଳି ପଡି ଥାଏ ହେଲେ ବହୁତ ସେକ୍ସି ଦେଖାଯାଉଥିଲେ ରୁନୁ  ମାଇଁ ମୋର ସେତେବେଳ କୁ ଖରା ଛୁଟି ହେଉଥାଏ ତେଣୁ ମୁଁ ବୁଲିବା ପାଇଁ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଇ ଥାଏ ଆମେ ମାଇଁ ଙ୍କ ମୋର ସବୁ କଥା ବାର୍ତା ହେଉ ସେ ମୋତେ କହିଲେ କିଏ  ଗାର୍ଲ ଫ୍ରେଣ୍ଡ  ଅଛନ୍ତି କି ନାଇଁ ମୁଁ କହିଲି ନାଇଁ ସେଠୁ ସେ କହିଲେ ତମପରି ହାଣ୍ଡ ସମ ପିଲାଙ୍କ ର ନାହିଁ କେମିତି ମୁଁ କହିଲି ହଁ ମାଇଁ ଏମିତି  ମୋତେ ଲାଗିଲା ଏବେ ମାଇଁ ଟିକେ ଉତେଜିତ ହେଇ ଗଲେଣି। କାରଣ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡି ଦିଇଟା ଟାଣ ହୋଇ ଦେଖା ଯାଉଥିଲା ନାଇଟି ଉପରେ। ମୁଁ ତାଙ୍କ ଆଖିରେ ଆଖି ମିଳେଇ ଟିକେ ହସି କହିଲି, ମାଇଁ ତମେ ଏତେ ସୁନ୍ଦରୀ, ମାମୁଁ ତମକୁ ରାତି ସାରା ଶୁଆଇ ଦେଉ ନ ଥିବେ। ସେ କହିଲେ ନା, ନୂଆ ନୂଆ ବାହାହେବା ବେଳେ ସେ ଦିନ ରାତି କରୁଥିଲେ। ଆଉ ଏତେ ନାହିଁ। ମୁଁ ମାଇଁ ଙ୍କ ହାତ ଧରି ଆଉଁସି ଦେଲି କହିଲି, ମାଇଁ ତମେ ଯେତେ ସେକ୍ସି, ମୁଁ କେବେ ଦେଖିନି, ମାଇଁ ଚୁପ୍ ଚାପ୍ ବସିଥିଲେ। ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରିଲି, ସେ କିଛି କହିଲେନି, ତ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଓଠରେ ମୋ ଓଠକୁ ଲଗେଇ ଚୁମି ଚାଲିଲି। ସେ କିଛି ବିରୋଧ କଲେନି, ମୁଁ ତାଙ୍କ ଦୁଧକୁ ନାଇଟି ଉପରେ ଧରି ଦଳିଲି, ଓଃ ତାଙ୍କ ଭୁଣ୍ଡି ପୁରା ଟାଣ। କିଛି ସମୟ ପରେ ସେ ଟାଣି ହୋଇ ଛିଡ଼ା ହେଇଗଲେ, କହିଲେ ତମ ମାମୁଁ କେତେବେଳେ ବି ଉଠି ଯିବେ, ଆଉ ପଳେଇଲେ। ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ଧରି ତାଙ୍କୁ ଅନେଇ ରହିଗଲି। ଟିକେ ପରେ ମୁଠି ମାରି ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ଶାନ୍ତି କଲି ଆଉ ଭାବିଲି କଲି ଯେମିତି ହେଲେ ମାଇଁକୁ ଗେହିବି। ମାଈଙ୍କ ଲଙ୍ଗଳା ଶରୀର ଆଖିରେ ଖାଲି ନାଚି ଯାଉଥିଲା। ମାଇଂକୁ ଗେହିବା କଥା ଭାବି ଭାବି ଶୋଇପଡ଼ିଲି।

ସକାଳେ ମାଇଁ ମତେ ଖାଲି ଦେଖି ହସୁଥିଲେ। ଜଳଖିଆ ଖାଇ ମାମୁଁ କୁଆଡେ ବାହାରି ଗଲେ। ମୁଁ କବାଟ ବନ୍ଦ୍ କରି ସିଧା ମାଇଁଙ୍କୁ ମାଡି ବସିଲି, ସେ ପୁରା ରେଡ୍ଡୀ ଥିଲେ। ତାଙ୍କ ଓଠକୁ କାମୁଡି କାମୁଡି ଚୁଚୁମିଲି । ତାଙ୍କ ଦୁଧକୁ ମୁଠେଇ ଦଳିବାରେ ଲାଗିଲି। ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ଆଉ ଟି ଶାର୍ଟ୍ ଖୋଲି ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ହେଇଗଲି। ମାଇଁ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ଦେଖି ଲାଜେଇ ଗଲେ। ମାଇଁକ ନାଇଟି ଟା ଟେକି ବାହାର କରି ଦେଲି। ସ୍ବର୍ଗ ଅପସରୀ ଖାଲି ବ୍ରା ଆଉ ପାଂଟିରେ କଣ ସେକ୍ସି ଶରୀର। ମାଇଁ ଙ୍କୁ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରିଲି। ମୋ ଛାତିରେ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଚାପି ହେଉଥିଲା। ତାଙ୍କୁ ଚୁମି ଚୁମି ହାତ ପଛରେ ପୁରେଇ ବ୍ରା ହୁକ୍ ଖୋଲି ଦେଲି। ତାଙ୍କୁ  ଜୋରରେ କୁଂଢ଼େଇ ଧରିଥିଲି, ଟିକେ ଢିଲା କରିଦେଲି, ବ୍ରା ଟା ଖସିପଡିଲା, ତା ପରେ ପୁଣି କୁଣ୍ଢେଇ ପକେଇଲି। ତାଙ୍କ ଖୋଲା ଦୁଧର ସ୍ପର୍ଶରେ ଛାତି ରେ ଏକ ଶିହରଣ ଖେଳିଗଲା। ତାଙ୍କ ଓଠକୁ ମୋ ଓଠରେ ଚାପି ଚୁମି ଚାଲିଲି। ବାଣ୍ଡ୍ ଅଥୟ ହେଉଥାଏ ମାଇଁଙ୍କ ବିଆରେ ପଶିବା ପାଇଁ ମାଇଁଙ୍କ ପାଟିରେ ଜିଭ ପୁରେଇ ସଲସଲ କଲି, ସେ ବି ତାଙ୍କ ଜିଭରେ ମୋ ଜିଭକୁ ଲଗେଇ ଚାଟୁଥିଲେ। ଆଉ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ବେଡରେ ଗଡ଼େଇ ଦେଲି ଆଉ ତାଙ୍କ ଦୁଧକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ କାମୁଡ଼ି ଚୁଚୁମି ପକେଇଲି। ମାଇଁ କହିଲେ ଟିକେ ଧିରେ କର, କାଟୁଛି। ମୁଁ କହିଲି, ମାଇଁ ଆଜି ଆଉ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ କରି ହେଉନି। ଗୋଟେ ହାତରେ ତାଙ୍କ ପାଂଟି କୁ ଟାଣି ଆଣିଲି ଆଉ ଵିଆକୁ ଜାବୁଡ଼ି ଧରି ଜୋରରେ ଚିପିବାକୁ ଲାଗିଲି। ବିଆ ପୁରା ରସାଳ ହୋଇ ଉଠିଥିଲା। ମାଇଁ ଖାଲି ଉଁ ଆଁ ହେଉଥିଲା। ତାଙ୍କ ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ଦେଲି, ରସରେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ବିଆ ଫଚ୍ ଫଚ୍ ଶବ୍ଦ କରୁଥିଲା। କହିଲି, ମାଇଁ ତମେ ତ ସ୍ବର୍ଗ ଅପସରୀ। ସେ କହିଲେ, ଆଛା, ମୁଁ କହିଲି  ତମ ଦୁଧସାଇଜ଼  ବଡ଼ ଆଉ ବହୁତ ନରମ, ଆଉ ତମ ବିଆ ତ ପୁରା ଓଦା ସରସର, ଲାଗୁଛି ବାଣ୍ଡ୍ ପଶିଲେ, ଭିତରେ ମିଳେଇ ଯିବ। ସେ ହସଦେଇ କହିଲେ, ହେଉ ହେଲା, ଜଲଦି ଜଲଦି ପୁରେଇ କର, ଜାଣିନି କେତେ ବେଳେ ତମ ମାମୁଁ ଅସିଯିବେ। ମୁଁ କହିଲି ମାଇଁ ଜଲଦି ଜଲଦି ଗେହିଁକି ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ ଶାନ୍ତି ହେବନି। ତମକୁ ରାତି ଦିନ ଲଗାତାର ସପ୍ତାହେ ଗେହିଁଲେ ହି ବାଣ୍ଡ୍ ଟା ଶାନ୍ତି ହେବ। ସେ ହସି କହିଲେ, ହେଉ ତମ ମାମୁଁ ଯେତେ ବେଳେ କାମ ଟୁର୍ ରେ ଯିବେ, ତମକୁ ଶାନ୍ତି କରେଇବି, କହିକି ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ଧରି ତାଙ୍କ ବିଆ ରେ ଘସିଲେ। ମୁଁ ଧୀରେ ଧୀରେ ପେଲିଲି। ଓଃ ବାଣ୍ଡ୍ ପୁରା ଆରାମରେ ପଶୁଥିଲା, ଯେମିତି ଧୀରେ ଧିରେ ପଶୁଥିଲା, ଲାଗୁଥିଲା କି, କିଛି ଗୋଟେ ଗରମ ରସରେ ପଶୁଥିଲା ଆଉ ଲାଗୁ ଥିଲା ଯେମତି ବାଣ୍ଡ୍ ତା ଭିତରେ ମିଳେଇ ଯାଉଛି। ବାଣ୍ଡ୍ ଯେତେ ଭିତରକୁ ପଶୁଥିଲା, ମାଇଁଙ୍କ ବିଆ ରୁ ସେତେ ରସ ବାହାରି ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ଓଦା କରି ଦେଉଥିଲା। ମାଇଁ କହିଲେ, ଓଃ କି ତୃପ୍ତି, ଆଉ ଗାଣ୍ଡୀ ହଲେଇ ହଲେଇ ବାଣ୍ଡ୍ ପୁରା ଭିତରକୁ ପଶିଗଲା। ତା ପରେ ମୋର ଆଉ କିଛି ମୁଣ୍ଡ କାମ କରୁ ନ ଥିଲା।

ମାଇଂକ ହାତ ଧରି ଜୋରରେ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ଭିତର ବାହାର କରି ଚାଲିଲି। ମାଇଁ ଙ୍କ ବିଆରେ ପାଣି ଭର୍ତ୍ତି, ଖାଇଲି ଫଚ୍ ଫଚ୍ ଶବ୍ଦ କରୁଥିଲା। ମାଇଁ ମୋତେ ମଝିରେ ମଝିରେ କିସ୍ କରୁଥାନ୍ତି, ଆଉ ମୋ ହାତ କୁ ଟାଣି ତାଙ୍କ ଦୁଧକୁ ମୁଠେଇ ଦେଲେ, କହିଲେ ଆକୁ ଚିପ। କିସ୍ କରି, ଦୁଧକୁ ଚିପି ଚିପି ଜୋର୍ ଜୋରରେ ଗେହିଲି। ଫଚ୍ ଫଚ୍ ଉଁ ଆହା ଶବ୍ଦ ରେ ଘର ପୁରୀ ଯାଉଥିଲା। ମୁଁ ତଳକୁ ଚାହିଁଲି, ଓଃ, ବାଣ୍ଡ୍ ବିଆ ର ଖେଳ, କି ଦୃଶ୍ୟ। ବାଣ୍ଡ୍ ପୁରା ବାହାର କୁ ଆସୁଥିଲା ଆଉ ତା ପରେ ପୁରା ଭିତରକୁ, ଭିତରକୁ ଗଲା ବେଳେ ମାଇଁଙ୍କ ଆଃ କହୁଥିଲେ, ସୁ ର ତାଳରେ ତାଳ ମିଳେଇ ମାଇଁ ଉପଭୋଗ କରୁଥିଲେ ବାଣ୍ଡ୍ ଆଉ ବିଆ ର ଘର୍ଷଣ ଖେଳ। ବାଣ୍ଡ୍ ବିଆ, ଦୁଧ ଆଉ ହାତ ଓ ଓଠ ଜିଭ ର ଘନ ଘନ ଘର୍ଷଣ ରେ ଦେହ ମୁଁହ ପର ଗରମ ହେଇ ଯାଇଚି ଆଉ ଦୁଇ ଝାଳ ନାଳ ହୋଇ ଜୋରେ ନିଶ୍ବାସ ନେଉଥିଲୁ। ମାଇଁ ନଖରେ ମୋ ମୋ ପିଠି କୁ ରମ୍ପୁଡୁ ଥିଲେ। ମାଇଁ କହିଲେ, ଜୋରେ କର, ମୁଁ ଝଡି ଯିବି, ମୁଁ ଜୋରରେ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ବିଆରେ ଭିତର ବାହାର କରିବାକୁ ଲାଗିଲି। ମାଇଁ ବି ଜୋରରେ ଚିଲ୍ଲେଇ ହଉଥିଲା। ଚିଲେଇ ଚିଲେଇ ମତେ ଜାବୁଡି ଧରି ଥରିଲା ଆଉ ମୁଁ ଜବରଦସ୍ତ ଧକ୍କା ଦେଇ ଚାଳିଥାଏ। ମାଇଁ ଝଡିଗଲେ ଆଉ ପରେ ପରେ ମୋର ବୀର୍ଯ ବାହାରି ଆସିଲା, ସବୁ ବୀର୍ଯ୍ୟ ବିଆରେ ଛାଡ଼ିଦେଲି। କିଛି ସମୟ ତାଙ୍କ ଉପରେ ଶୋଇ ଗୋଲ୍ ଗୋଲ୍ ଦୁଧ ବହୁ ସମୟ ତାଙ୍କ ଉପରେ ଶୋଇ ଗୋଲ୍ ଗୋଲ୍ ଦୁଧ ଦୁଇଟା କୁ ଦଳି ଖେଳିଲି। ମାଇଁ ଙ୍କ ଓଠରେ ଗୋଟେ ଆନନ୍ଦ ଉଲ୍ଲାସର ହସ। କହିଲି, ମାଇଁ, ତମେ ତ ଗୋଟେ ଆଟମ୍ ବମ୍। ମାଇଁ କହିଲେ, ତମକୁ ମାଇଁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତ। ମୁଁ କହିଲି, ମାଇଁ ଏତେ ମଜା ମୁଁ ଜାଣି ନଥିଲି । ମାଇଁ ମୋତେ ଜାବୁଡ଼ି ଧରି ଚୁମିଲେ ଆଉ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ କହିଲେ, ତମର ଏଇଟା ମୋତେ ଆଜି ବହୁତ୍ ମଜା ଦେଇଛି ଆଉ ଧୀରେ ଧିରେ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ଉପର ତଳ କରି ହଲେଇଲା।

ମୁଁ କହିଲି, ମାଇଁ ତମକୁ କେତେ ଆନନ୍ଦ ଦେଇଛି, ତାକୁ ଟିକିଏ ଗେହ୍ଲା କରିଦିଅ। ସେ ମତେ ଅନେଇଲେ, କିଛି ବୁଝପାରିଲେ ନାହିଁ, ସେ ଗାଉଁଲି ଟୋକି ତ ସେଥି ପାଇଁ। ମୁଁ କହିଲି ମାଇଁ, ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ଟିକେ ଗେହ୍ଲା କରି ଚୁମି, ତମକୁ ଆହୁରି ମଜା ଦେବ। ସେ କହିଲେ ଓହ, କିନ୍ତୁ କିଛି କଲେନୀ। ମତେ ଲାଗିଲଲ, ମାଇଁ ବୋଧେ କେବେ ବାଣ୍ଡ୍ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଖାଇ ନାହାନ୍ତି। ମୁଁ ମାଇଙ୍କୀ ପଚାରିଲି, ମାଇଁ ତମେ କେବେ ମାମୁଙ୍କ ବାଣ୍ଡ୍ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମି ଖାଇଛ ନା ନାହିଁ। ସେ କହିଲେ ଛି କେତେ ଅସନା। ମୁଁ କହିଲି ଆରେ ମାଇଁ, ବଢିଆ ଲାଗିବ, ଏମିତି ସମସ୍ତେ କରନ୍ତି। ତା ପରେ ତାଙ୍କୁ ଗୋଟେ ବିପି ଦେଖେଇଲି ଫୋନରେ, ଯେଉଁଥିରେ ଗୋଟେ ଝିଅ ଗୋଟେ ପୁଅ ବାଣ୍ଡ୍ ଖାଉଥିଲା ଆଉ ପୁଅ ଝିଅ ର ବିଆ ଖାଉଥିଲା। ମାଇଁ କହିଲେ ଓହ, ମାମୁଁଙ୍କୁ ବୋଧେ ଜଣା ନାହିଁ। ସେ ବିପି ଦେଖିଲା ବେଳେ ମୁଁ ମାଈଙ୍କୁ ମାଡ଼ି ବସି ତାଙ୍କ ବିଆ କୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମି ଚୁଚୁମି ଖାଇଲି। ସେ କହିଲେ ଓଃ ବଢିଆ ଲାଗୁଛି। ମୁଁ ଜୋରେ ଜୋରେ ମାଇଁ ଙ୍କ ବିଆ ଖାଇଲି ଆଉ ଜିଭ ହଲେଇ ହଲେଇ ମାଇଁଙ୍କ ବିଆ କୁ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି। ସେ ଗାଣ୍ଡୀ ହଲେଇ ହଲେଇ ମଜା ନେଉଥିଲେ। କହିଲେ ସତରେ ବହୁତ୍ ବଢିଆ ଲାଗୁଛି। ବିଆ ଖାଇବା ବେଳେ ହାତ ରେ ମାଇଁଙ୍କ ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡି ଯୋଡ଼ାକୁ ଜୋରରେ ଦଳି ଚାଲିଲି। ସେ ଖୁସିରେ ପାଗଳି ହୋଇ ଖାଲି ଉଁ ଉଁ ହେଉଥିଲେ। କିଛି ସମୟପରେ ସେ ମୋ ମୁହଁକୁ ତାଙ୍କ ବିଆ ରେ ମାଡ଼ି ଧରି  ଧରିଲେ ଆଉ ଝଡି ଗଲେ। ମାଇଁ କହିଲେ, ଓଃ କି ମଜା ଲାଗୁଛି। ମୁଁ ଉଠି ଆସି ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଖାଇଲି କହିଲି ମାଇଁ, ଏବେ ତମ ବାରି। ମୁଁ ବେଡରେ ବସିଲି, ମାଇଁ ନଇଁ ପଡି ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ କିସ୍ କଲେ ଆଉ ଧୀରେ ଧିରେ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମିଲେ। ମୁଁ ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡକୁ ଧରି ପେଲିଲି। ମାଇଁ ଉଁ ଉଁ ହେଉଥିଲେ। ମୁଁ କହିଲି, ମାଇଁ ତାକୁ ଭଲରେ ଚାଟ୍। ମାଇଁ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ତାଙ୍କ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମି ଚୁଚୁମି ଖାଇଲି ଆଉ ମଝିରେ ମଝିରେ ଜିଭ ରେ ଚାଟିଲେ। ମୁଁ ବହୁତ୍ ଉତେଜିତ ହୋଇ ଝଡି ଗଲି, ସବୁ ବୀର୍ଯ୍ୟ ମାଇଁଙ୍କ ପାଟିରେ ଛାଡି ଦେଲି ଆଉ ମାଇଁଙ୍କ ମୁଣ୍ଡକୁ ମାଡ଼ି ଧରି ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ତାଙ୍କ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ରଖିଲି। ମାଇଁ ସବୁ ବୀର୍ଯ ଢ଼ୋକି ପକେଇଲା। ତାଙ୍କ ପରେ ବାଣ୍ଡ୍ ବାହାର କରି, ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ତାଙ୍କ ମୁହଁ ଉପରେ ବୁଲେଇ ଧୀରେ ଧୀରେ ଘଷିଲି। ତା ପରେ ଟିକିଏ ତଳକୁ ଆସି ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ତାଙ୍କ ଦୁଧରେ ଘଷିଲି। ଘଷି ଘଷି ତାଙ୍କ ଦୁଧ ମଝିରେ ବାଣ୍ଡ୍ ରଖି ଦୁଇ ଦୁଧ ରେ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ଚାପି ଧରି ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ଉପର ତଳ କରି ହଲେଇଲି। ବାଣ୍ଡ୍ ଧୀରେ ପୁରୀ ଉଠି ଠିଆ। ମାଇଙ୍କ୍ ଦୁଧରେ ଗେହୀ ଗେହୀ ମୁଁ ଝଡ଼ିଗଲା। ବୀର୍ଯ୍ୟ ବାଣ୍ଡ୍ ରୁ ପିଚକାରୀ ମାରିବା ଭଳି ବାହାରି ତାଙ୍କ ମୁଁ ଉପରେ ପଡ଼ିଲା। ଆଉ ତା ପରେ ବାଣ୍ଡ୍ ଟିକେ ହଲେଇ ହଲେଇ ସବୁ ବୀର୍ଯ୍ୟ ତାଙ୍କ ଓଠ ଗାଲ ରେ ବୋଳି ଦେଲି। ସେ ଲାଜେଇ ଆଖି ବନ୍ଦ୍ କରି ଦେଇଥିଲେ। ତା ପରେ ତାଙ୍କୁ କିସ୍ କରି ସବୁ ବୀର୍ଯ ତାଙ୍କ ମୁଁହ ସାରା ବୋଳି ଦେଲି। ମାଇଁ ପୁରା ଚମକି ପଡୁଥିଲା। କହିଲି ମାଇଁ କେମିତି ଲାଗୁଛି। ମାଇଁ କହିଲେ, ଓଃ ତମେ ଏତେ ମଜା ଦେଲ ଆଜି,  ତା ପରେ ଦିନେ ରାତିରେ ମାମୁ ବାହାରକୁ ଯାଇ ଥାନ୍ତି ଆଉ ଆମେ ଗୋଟେ ରୁମ ରେ ସୋଇଥାଉ ମୁଁ ଦେଖିଲି ମାଇଁ ନିଃଶ୍ବାସ ନେବା ବେଳକୁ ତାଙ୍କ। ବାଇଗଣ ପଲେଇ ଆମ୍ବ ଭଳି  ମୂନିଆ ଆଉ ଫାଲୁଆ ଦୁଧ । ମାଇଁଙ୍କ ଦୁଧକୁ ଜାବୁଡ଼ି ଧରିଲି । ଗୋଟାଏ ହାତରେ ଶାଢ଼ୀ ଓ ସାୟାକୁ ଧୀରେ ଧୀରେ ତାଙ୍କ ଅଂଟା ଉପରକୁ ଉଠେଇ ଦେଲି । ତାଙ୍କ ଚିକଣିଆ ଲଙ୍ଗଳା ମାଂସାଳ ଜଙ୍ଘରେ ହାତ ବୁଲେଇଲି । ତାଙ୍କ ବିଆକୁ ଘୋଡେ଼ଇ ରଖିଥିବା ଘଂଚ ବାଳକୁ ଦେଖି ମୋ ଦେହ ଶୀତେଇ ଉଠିଲା । ମୁଁ ଧୀରେ ଧୀରେ ବିଆ ବାଳକୁ ମୋ ହାତରେ ଘଷିଲି । ଆଙ୍ଗୁଠିରେ ବାଳକୁ ଆଡେ଼ଇ ବିଆକୁ ଦେଖିଲି । ସେ ତାଙ୍କ ଦୁଇ ଗୋଡ଼କୁ ଯୋଡ଼ି ଶୋଇଥିଲେ । ତାଙ୍କ ବିଆ ଫୁଲିଲା ପାଉଁରୁଟି ଭଳି ନରମ ଲାଗୁଥିଲା । ବିଆ ଓଠ ଦୁଇଟା ଯୋଡ଼ି ହୋଇ ରହିଥିଲା । ଦୁଇ ବିଆ ଓଠ ମଝିରେ ତାଙ୍କ ସେଂଟି ସାମନ୍ୟ ଟିକିଏ ଦେଖା ଯାଉଥିଲା ।

ମୁଁ ବସି ମାଇଁଙ୍କ ବିଆକୁ ଦେଖୁଥିଲି ଆଉ ଆଙ୍ଗୁଳି ନେଇ ତାଙ୍କ ବିଆରେ ମାରୁଥିଲି । ମାଇଁ ଶୀତେଇ ଉଠି ଭିଡ଼ି ମୋଡ଼ି ହେଲେ । ମୁଁ ସେଂଟିରେ ଆଙ୍ଗୁଳି ମାରିଲି । ମାଇଁ ଉଠି ପଡ଼ି ମୋତେ କୁଣ୍ଢେଇ  ବେଡ଼ ଉପରେ ଗଡ଼ି ପଡ଼ିଲେ । ତାଙ୍କ ବିଆ ଭିତରଟା ନାଳେଇ ଯାଇ ଜକ୍ ଜକ୍ ଦିଶୁଥିଲା । ସେଂଟିଟା ଟାଣେ ହେଇ  ବୁଟ ଦାନା ପରି ଦିଶୁଥିଲା । ସେ ତାଙ୍କ ଦୁଇ ଗୋଡ଼କୁ ମେଲେଇ ମୋ ପାଇଁ ଯାଗା କରିଦେଲେ । ମୁଁ ଆଣ୍ଠେଇ ହାମୁଡ଼ି ପଡ଼ିଲି । ତାଙ୍କ ବିଆରେ ଗୋଟାଏ ଗାଢ଼ ଚୁମା ଦେଲି । ମୋ ଟିଙ୍ଗେଇ ଥିବା ବାଣ୍ଡ ଅଗକୁ ନେଇ ତାଙ୍କ ବିଆ ମୁହଁରେ ଲଗେଇଲି । ପ୍ରଚଣ୍ଡ ଉତେଜନାରେ ମୋ ଦେହ କମ୍ପୁଥିଲା । ଜୋରରେ ମୋ ଅଂଟାକୁ ଦାବି ଦେଲି । ମାଇଁ ‘ଉଃଃ.ଆଃ.ଉମଃ’ ହୋଇ ଶିତ୍କର କରି ଉଠିଲେ । ମୋ ମସ୍ତ ବଡ଼ ଲମ୍ବା ଓ ମୋଟା ବାଣ୍ଡଟା ପଚ୍ କରି ଅଧା ଅଧି ମାଇଁଙ୍କ ବିଆ ଭିତରକୁ ପଶିଗଲା । ଆଃ.ମାଇଁଙ୍କ ବିଆ ଭିତର ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଭାରି କଅଁଳିଆ ଆଉ ଗରମ ଲାଗିଲା । ପିଚାକୁ ହଲେଇ ହଲେଇ ପୁରା ବାଣ୍ଡକୁ ମାଇଁଙ୍କ ବିଆ ଭିତରକୁ ମାଡ଼ି ଦେଲି । ମଜାରେ କମ୍ପି ଉଠି ମାଇଁ ତାଙ୍କ ଦୁଇ ଗୋଡ଼କୁ ଟେକି ମୋ ପିଚା ଉପରେ ଛନ୍ଦି ଦେଲେ । ମୋ ବେକ ପଛ ପଟେ ଦୁଇ ହାତକୁ ଗୁଡେ଼ଇ ଆଣି କହିଲେ:ଓଃ.ଭାରି ଭଲ ଲାଗୁଚି । ଦୁଇ ହାତରେ ମାଇଁଙ୍କ ପିଠିକୁ ଜାବୁଡ଼ି ଧରି ତାଙ୍କ ଓଠକୁ ଆସ୍ତେ କାମୁଡ଼ି ଗାଢ଼ ଚୁମା ଦେଲି । ମତୁଆଲା ହେଇ ପିଚାକୁ ଟେକି ଟେକି ଜୋରରେ ଗେହିଁ ଚାଲିଲି । ମୋ ଶକ୍ତ ଲମ୍ବା ଓ ମୋଟା ବାଣ୍ଡଟା ଚପେଇ ହୋଇ ମାଇଁଙ୍କ ବିଆ ଭିତରେ ବାହାର ଭିତର ହେଇ ଦଳି ଚାଲିଥିଲା । ମାଇଁ ମୋତେ ଜୋରରେ ଭିଡ଼ି ଧରି ଜୋର ଜୋର ନିଃଶ୍ବାସ ନେଇ ତଳ ପଟରୁ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡିକି ଥରକୁ ଥର ଟେକି ପକାଇଲେ । ମୁଁ ଅସମ୍ଭାଳ ହେଇ ଗେହିଁ ଚାଲିଲି । ବେଶୀ ସମୟ ସମ୍ଭାଳି ରହି ପାରିଲି ନାହିଁ । ମୋ ବାଣ୍ଡରୁ ପିଚକାରୀ ମାରିବା ଭଳି ପ୍ରଚୁର ବୀର୍ଯ ମାଇଁଙ୍କ ବିଆ ଭିତରକୁ ପିଚିକି ଗଲା । ମୁଁ ଧଇଁ ସଇଁ ହୋଇ ମୋ ମୁହଁଟାକୁ ମାଇଁଙ୍କ। ମାଇଁ ତାଙ୍କ ଦୁଇ ହାତରେ ମୋ ପିଠିକି ଆଉଁଶି ପକେଇଲେ । ମାଇଁ ଓ ମୁଁ ସାଙ୍ଗ ହେଇ ଟଲେଟ୍ ଗଲୁ । ଧୁଆ ଧୋଇ ହୋଇକରି ରୁମକୁ ଫେରୁଲୁ । ରୁମ୍ ଡୋରକୁ ଭିତର ପଟୁ ଲକ୍ କରି ଦେଇ ତଳେ ବିଛା ହୋଇଥିବା ମାଇଁ ବେଡ଼ରେ ଦୁହେଁ କୁଣ୍ଢା କୁଣ୍ଢି  ହେଇ ଚୁମା ଖାଇଲୁ । ମାଇଁଙ୍କ ଓଠରେ ଚୁମା ଦେଇ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡିକି ଚୋଷିଲି । ମାଇଁ ବି ମୋ ଓଠରେ ଚୁମା ଦେଲେ । ମାଇଁଙ୍କ କାନ ପାଖକୁ ମୁହଁ ନେଇ ପଚାରିଲି – ମାଇଁ, କେମିତି ଲାଗିଲା । ମାଇଁ କିଛି ନ କହି ମୋ ଓଠରେ ଗାଢ଼ ଚୁମା ଦେଲେ । ମୁଁ ବୁଝିଗଲି ଯେ ମାଇଁଙ୍କି ଭଲ ଲାଗିଛି । ସେତବେଳକୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁଣି ଟାଣ ହୋଇ ଉଠି ମାଇଁଙ୍କ ତଳି ପେଟରେ ଦାବି ହେଲା । ମାଇଁ ମୋ କାନରେ କହିଲେ: ତୋର ତ ବହୁତ ଶୀଘ୍ର ଉଠୁଛି । ମାଇଁଙ୍କ ଦୁଧକୁ ଆସ୍ତେ କାମୁଡ଼ି ଦେଇ ତାଙ୍କ କାନରେ କହିଲି – ମାଇଁ, ଆଉ ଥରେ ଗେହିଁବି । ମାଇଁ କିଛି ନ କହି ମୋ ଗାଲକୁ ଚିପି ଦେଇ ଚିତ୍ ହୋଇ ଶୋଇ ପଡ଼ି ତାଙ୍କ ଦୁଇ ଗୋଡ଼କୁ ମେଲେଇ ଦେଲେ । ମୁଁ ତାଙ୍କ ଉପରକୁ ଉଠି ଯାଇ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଅଗକୁ ତାଙ୍କ ବିଆ ମୁହଁରେ ଲଗେଇ ଦାବି ଦେଲି । ଏଥର ମୋର ଗୋଟାକ ଯାକ ବାଣ୍ଡ ଏକା ଥରକେ ତାଙ୍କ ବିଆ ଭିତରକୁ ସଟ୍ କରି ଗଳିଗଲା । ମୁଁ ମାଇଁଙ୍କ ଦୁଇ ଦୁଧକୁ ମୁଠେଇ ଦଳି ଜୋର ଜୋର ବାଣ୍ଡ ଦାବି ଗେହିଁବାକୁ ଲାଗିଲି । ମାଇଁ ଜୋର ଜୋର ନିଶ୍ବାସ ନେଇ ଶିତ୍କାର କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ । ପୁରା ୩୦ ମିନିଟ୍ ଗେହିଁବା ପରେ ଏକା ସମୟରେ ମାଇଁଙ୍କର ବିଆ ରସ ଓ ମୋରି ବାହାରି ପଡିଲା । ଦୁହେଁ ଏତେ ହାଲିଆ ହୋଇ ଯାଇଥିଲୁ ଯେ ସେମିତି କୁଣ୍ଢାକୁଣ୍ଢି ହୋଇ ଶୋଇ ପଡିଲୁ 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *