Nija stri adhuala re chakarani joubana re  bimohita-ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀ ର ଆଢୁଆଳ ରେ ଚାକରାଣୀ ର ଯୌବନରେ ବିମୋହିତ

Nija stri adhuala re chakarani joubana re  bimohita-ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀ ର ଆଢୁଆଳ ରେ ଚାକରାଣୀ ର ଯୌବନରେ ବିମୋହିତ

ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀ ର ଆଢୁଆଳ ରେ ଚାକରାଣୀ ର ଯୌବନରେ ବିମୋହିତ

 Nija stri adhuala re chakarani joubana re  bimohita

Odia sex  story,odia sex stories,odia sex gapa,odia sex kahani,odiasexgapa,odia xxx gapa,odia jouna gap,odia new sex story,chakarani sah sex,servant sex story,malika sah sex

ସୁମି ଆମ ଘରେ କାମ କଲା ଆଗରୁ ବି ମୋର ମନକୁ କିଣି ନେଇଥିଲା ।ତାର ପୁରିଲା ଦେହ ,ସୁଢୋଳ ଗୋଲ୍ ଗାଲ୍ ଚେହେରା,ସୁନ୍ଦର ମୁହଁ ଓ ହରିଣୀ ଚାହାଣି ପ୍ରଥମ ଦେଖାରୁ ହିଁ ମୋ ମନ କିଣି ନେଇଥିଲା ।ତାର ସବୁଠାରୁ ମୂଲ୍ୟବାନ ସମ୍ପଦ ହେଲା ତାର ଦୁଇ ମାଂସଳ ଦୁଧ ଓ ବିଶାଳ ଗାଣ୍ଡି ।ଚାଲିଲା ବେଳେ ତା ଗାଣ୍ଡିର ଦୋହଲିବା ଓ ଛାତିର ଉଚ୍ଚତା ଦେଖିଲେ ମୋ ମନ ଏତେ ବିଚଳିତ ହୁଏ ଯେ ମୁଁ ତା ଆଗରେ ଧରା ପଡିଯାଏ ।

ସେ ଥିଲା ମୋର ଏକ ମସ୍ତବଡ ଦୁର୍ବଳତା ,ତାକୁ ଦେଖି ବିମୋହିତ ହୋଇ ମୁଁ ଖାଲି ଛଟପଟ ହେବାକୁ ଲାଗିଲି ।ଶେଷରେ ଏମିତି ଏକ ସମୟ ଆସିଲା ଯେ ତାକୁ ଆମ ଘରେ କାମ କରିବାର ଠିକ୍ ହେଲା ।ମୋ ଘରଣୀଙ୍କର ଏମିତିରେ ମୋ ଉପରେ ଜମା ଭରସା ନାହିଁ । ତେଣୁ ପ୍ରଥମରୁ ଖେଳ ବିଗିଡି ଯିବ ବୋଲି ମୋତେ ବହୁତ ଜଗିବାକୁ ପଡିଲା ।ସେ ଯେତେବେଳେ ଅଣ୍ଟାରେ ଲୁଗା ଗୁଡେଇ ଘର ସଫା କରେ ମୁଁ ଚୋରା ଚାହାଣି ମାରି ତାର ପୁରା ଦେହ କୁ ନିରେଖି ମନ ପୁରାଇ ଦେଖେ ଓ ମନେ ମନେ ତାକୁ ଲଙ୍ଗଳା କରି ତା ସହ ଗେଲ କରିବାର ସ୍ବପ୍ନ ଦେଖେ ।

ସେ ବି ଏ ସବୁ ଜାଣିପାରେ ଓ ଲାଜରେ ଜଡସଡ ହୋଇଯାଏ ।କାଳେ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ଜାଣିଦେବ ବୋଲି ମୁଁ ପୁଣି ଜଗିଯାଏ ।ହେଲେ ମନର ସେ ବାସନା ପୂରଣ ନ ହେବାଯାଏ ଅଶାନ୍ତ ମନକୁ ବୁଝାଇବା ବଡ କଠିନ ଲାଗିଲା ।କିଛିଦିନ ଏମିତି ଖାଲି ସ୍ବପ୍ନ ଦେଖିବା ଓ ରାତିରେ ବିଛଣାରେ ସ୍ତ୍ରୀ କୁ ଆଢୁଆଳ କରି ମୁଠି ମାରି ମନର ଆଶା ମେଣ୍ଟାଇ ଶୋଇଲି ।ମଝିରେ ମଝିରେ ମଉକା ମିଳିଲେ ତାର ଅଭାବ ଅସୁବିଧା ପଚାରି ବୁଝେ ।ଏମିତିରେ ତ ତାର ଏକୁଟିଆ କାମ କରି ଏତେ ଜଣଙ୍କୁ ପୋଷିବା କଷ୍ଟ ଥାଏ ।ଶେଷରେ ମାଛ ଥୋପ ଢୋକିଲା ।ଅତି ଦରକାର ବେଳେ ମୋତେ ଟଙ୍କା ଉଧାର ମାଗିଲା ଓ ମୁଁ ବି ତୁରନ୍ତ ତା ହାତକୁ ୨୦୦୦ ଟଙ୍କା ଗଣିଦେଲି ।ଚେଷ୍ଟାର ଆରମ୍ଭ ଏମିତି ଭାବେ ଦାନା ବାନ୍ଧିଲା ।

କିଛିଦିନ ପରେ ପୁଣି ଦରକାର ହେବାରୁ ମୋତେ ପୁଣି ଥରେ ଆଉ ଦୁଇହଜାର ପାଇଁ ହାତ ପାତିଲା ଓ ଏକ ପ୍ରକାର ମୋ ପାଖରେ ବନ୍ଧା ପଡିଲା ।ଧୀରେ ଧୀରେ ମୋର ତା ସହ ପ୍ରେମ ବଢିବାକୁ ଲାଗିଲା ।ଏତେ ଟଙ୍କା ବାକି ଥାଇ ବି ମୋର ତା ଉପରେ ଜମା କିଛି ସଂଦେହ ନ ଥାଏ,କାରଣ ମୁଁ ମନରେ ତାକୁ ନିଜ ଆଉ ଗୋଟେ ମାଇକିନିଆ ବୋଲି ଭାବୁଥାଏ ।ଥରେ ଦିଥର ମୁଁ ତା ସହ ଦେହ ଘଷାଘଷି ମଧ୍ୟ କରି ମଜା ନେଲି ଅଜାଣତରେ ହେଲା ପରି ।ସେ କିଂତୁ ଲାଜେଇ ମୁରୁକି ହସିଦିଏ ଓ ଦୁରେଇ ଯାଏ ।

ଦିନେ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ବଜାର ଗଲା ପରେ ସେ କାମ କରିବାକୁ ଆସିଲା ,ମୋ ମନର ଆଶା ମେଣ୍ଟିଗଲା ବୋଲି ଭାବି ମୁଁ ରୋଷେଇ ଘର ବାସନ ମାଜିଲା ବେଳେ ତା ପଛରେ ମୋ ସାମ୍ନାପଟ ଲଗେଇ ଦେଇ ଠିଆ ହେଲି ।ତା ମାଂସଳ ଗାଣ୍ଡିର ଛୁଆଁ ପାଇ ମୋର ଦଣ୍ଡା ଟାଣ ହେବା ସହ ଦେହ ସିହରି ଉଠିଲା ।ଅଚାନକ ଏମିତି କଲାରୁ ସିଏ ବି ଲାଜରେ ଜଡସଡ ହେଇ ପାଟିରେ ବି ଉଁ.ଉଁ. ନାଇଁ ନାଇଁ କରୁଥାଏ,ହେଲେ ମୁଁ ତ ସୁଯୋଗ ଟିକେ ପାଇଛି କେତେ ଦିନକେ,ଧୀରେ ଧୀରେ ଦୁଇ ହାତରେ ତାକୁ ଜାବୁଡି ଧରି ପଛରୁ ତା ଗାଲରେ ଓ ବେକରେ ଚୁମା ଦେଲି ।

ମୁହଁରେ ତାର ଚେନାଏ ହସ ଆସିବା ଓ ଆଖି ବନ୍ଦ କରିବା ଦେଖି ମୋ ମନ ମତୁଆଲା ହୋଇ ଉଠିଲ। ।ଅତି କଅଁଳେଇ ପଦୁଟିଏ ପଚାରିଲି “””” କି ଲୋ,ଭଲ ଲାଗୁଛି ମୁଁ ଗେଲ କଲେ ” ଆଉ ଚେନାଏ ହସ ।ବାସ୍ ଆଉ ଅଟକିବାର ନାହିଁ ,ହାତରୁ ତାର ଧୋଉ ଥିବା ବାସନ କାଢି ଦେଇ ତାକୁ ମୋ ଆଡକୁ ମୁହାଁଇ ଦେଲି ଆଉ ଆଲିଙ୍ଗନ ଓ ଚୁମ୍ବନ ବରଷି ଦେଲି ,ତାର ମୋଟା ଓଠ ଦୁଇଟି ଶୋଷି କାମୁଡି ତାକୁ ଗରମ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲି ।ସେ ବି ମୋର ପ୍ରେମ ଭରା ସ୍ପର୍ଶ ପାଇ ବିଭୋର ହୋଇ ମୋ ସହ ମଜା ନେବାକୁ ଲାଗିଲା। ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ହେବନି,ହାତ ମୋର ତାର ଛାତିର କଅଁଳ ସ୍ପର୍ଶ ପାଇଁ ଅଣ୍ଡାଳିବାରେ ଲାଗିଲା ।ବ୍ଳାଉଜ ଉପରେ ହାତ ବୁଲାଇ ଚିପିବା ଆରମ୍ଭ କଲି ଓ ଧୀରେ ବେକ ତଳୁ ବ୍ଳାଉଜ ସନ୍ଧିରେ ହାତ ପୁରାଇ ଜାଣିଲି ତଳେ ବ୍ରା ପିନ୍ଧିନି ।ଦୁଧର ସାଇଜ୍ ଏତେ ବଡ ଯେ ପୁରାପୁରି ହାତରେ ରହୁନି ।

ଆଃ.. କି ମାଦକଭରା ନରମ ମୁଲାୟମ୍ ସ୍ପର୍ଶ ।ଦୁଧ ଚିପୁ ଚିପୁ ତାର ଦୁଧର ଅଗ ଭୁଣ୍ଡି କୁ ଯତ୍ନରେ ଦଳିଲି ।ଗୋଟିଏ ରୁ ଆର ପଟକୁ ବି ହାତ ଚଳେଇଲି ।ହଠାତ୍ ତାର ଦେହର ଶିହରଣ ସହ ସୀତ୍କାର ର ଗୁଞ୍ଜନ ମନରେ ଆହୁରି ଉନ୍ମାଦନା ଭରି ଦେଲା ,ମୋତେ ଭିଡି ଧରି ଆହୁରି ମୋ ଦେହରେ ହଜିଯିବାକୁ ଚାହୁଁଚି ସେ ।ଆଖି ମୁଦି ଖାଲି ମଜା ନେଉଛି ଓ ଜୋରରେ ନିଶ୍ବାସ ନେଉଛି । ହଠାତ୍ ନିଜ ହାତରେ ବ୍ଳାଉଜ କୁ ତଳ ଆଡୁ ଟେକି ଦୁଧ ଦୁଇଟିକୁ ବାହାର କରି ମୋ ହାତକୁ ଧରେଇ ଦେଲା, ପାଚିଲା ତାଳ ପରି ଗୋଲ୍ ଗୋଲ୍ ଦୁଧ ଦୁଇଟି ବ୍ଳାଉଜ ତଳେ ଚିପି ହୋଇ ଆଗକୁ ମୁଣ୍ଡ ଟେକି ଶୋଷିବା ପାଇଁ ମହଜୁଦ୍ ।ଅଗ ର ଭୁଣ୍ଡି ଟାଣ ହୋଇ ଠିଆ ହେଇ ଅନେଇଚି, ଜାଣିଗଲି ଆଉ ଏତେ ଦିନର ଭୋକ ସମ୍ଭାଳି ପାରୁନୁ ଆମେ ଦୁହେଁ ।ମନ ଆତୁର ତାକୁ ଶୋଷି ଖାଇବା ପାଇଁ ।
ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ nextpage କୁ ଯାଅନ୍ତୁ

admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © 2020 OdiaSexGapa All Right Reserved
error: Content is protected !!