Nua barsa ku goa bhramana re jouna khela-ନୂଆବର୍ଷ କୁ ଗୋଆ ଭ୍ରମଣ ସମୟରେ ଯୌନ ଖେଳ

ନୂଆବର୍ଷ କୁ ଗୋଆ ଭ୍ରମଣ ସମୟରେ ଯୌନ ଖେଳ

Nua barsa ku goa bhramana re jouna khela

odia sex story,family sex story,odia sex kahani,odia gihan gihin gap,new odia sex story,new sex kahani odia

ନମସ୍କାର ସମସ୍ତ ଦିଅର, ନଣନ୍ଦ ମାନଙ୍କୁ।

ମୁଁ କବିତା ମହାପାତ୍ର( ନିତୁ)କାହାଣୀ ର ନାଆ ରୁ ଜାଣି ପାରୁଥିବେ ଏହା ଏକ ଭ୍ରମଣ କାହାଣୀ ବୋଲି, ଏ କାହାଣୀ ଏମିତି ବାଣ୍ଡ ରୁ ପାଣି ଓ ବିଆ ରୁ ଗଙ୍ଗା ଜଳ ବାହାରିବା ସୁନିଶ୍ଚିତ।କଥା ହେଉଛି ୨୦୧୯ ମସିହା ଡିସେମ୍ବର ୨୮ ତାରିଖ ରେ ଆମ ପରିବାର ର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ନୂଆ ବର୍ଷ କୁ ଗୋଆ ବୁଲିବାକୁ ନିଷ୍ପତି ନିଆଗଲା। ସମସ୍ତେ ସଜବାଜ ଏଥର ନୂଆବର୍ଷ ଅଲଗା ସ୍ଥାନ ରେ ପାଳନ କରିବା ପାଇଁ ନିଷ୍ପତି ନେଲୁ। ଆମ ପରିବାର କହିଲେ ବଡ଼ ଦେଢ଼ଶୁର(ସାଗର ଭାଇ) ଓ ଯା (ଗୀତା ଅପା) ଓ ତାଙ୍କ ଝିଅ,ମୋ ସ୍ବାମୀ(ବିକାଶ) ଓ ମୁଁ-କବିତା(ନିତୁ) ଓ ପୁଅ, ମୋ ସାନ ଦିଅର(ଆକାଶ) । ଯେହେତୁ ଷ୍ଟୋରୀ ମୁଁ ବର୍ଣ୍ଣନା କରୁଛି, ତେଣୁ ଟିକେ ମୋ ଉପରେ ଲେଖି ଦିଏ—: ମୋ ବୟସ ୩୦, ଜଣେ ହୃଷ୍ଟପୃଷ୍ଟ ମହିଳା, ଦୁଧ-୩୪,ଅଣ୍ଟା-୩୪¼, ଗାଣ୍ଡୀ-୩୬ ମୁଁ ଜଣେ କଟକ ମେଡିକାଲ୍ ରେ care and anaesthesia Dept ନର୍ସ ଅଟେ। ମୁଁ ଆଗରୁ ମୋ କଲେଜ Department ର HOD,କଟକ ମେଡିକାଲ୍ ର care and anaesthesia Dept ର ଡାକ୍ତର, ମୋ ଭିଣୋଇ ଙ୍କ ଠାରୁ ଆଗରୁ ପେଲା ଖାଇ ଖାଇ ଓସ୍ତାଦ ଥିଲି ସତ କିନ୍ତୁ ଅଧିକାଂଶ ମୁଁ ଏ ସବୁ ଗୁପ୍ତ ରଖେ। କିନ୍ତୁ ବାହାଘର ପରେ ଭାଗ୍ୟ କୁ ବି ଏମିତି ପରିବାର ମିଳିବ ଜାଣି ନଥିଲି। ଆମେ ସ୍ଥିର କଲୁ ଆମେ ସ୍ବାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ମାନେ ଗୋଟିଏ Compartment ରେ ବସିବା ଓ ଶାଶୁ ଓ ଶଶୁର ଙ୍କ ସହ ଆମ ଛୁଆ ମାନେ ଅଲଗା ବଗି ରେ ବସିବା ପାଇଁ ଆମେ ବୁକିଂ କରିଦେଲୁ। ଆମ ପରିବାର ରେ ବହୁତ୍ ସେକ୍ସ ଜୀବନ ଭଲ ରେ ଅତି ବାହିତ ହେଉଥିଲା। ଆମେ ସବୁ ପରସ୍ପର ସହିତ ସେକ୍ସ୍ କରୁ। ପର୍ବପର୍ବାଣୀ ରେ ସମସ୍ତେ ଗୋଟିଏ ରୁମ୍ ରେ ଦିଅର-ଭାଉଜ, ଦେଢ଼ଶୁର- ଭାଇବୋହୂ ପୁରା ମିଶି ସେକ୍ସ୍ କରିବାକୁ ଭଲ ପାଉ। କାହା ମନ ରେ କେବେ ମନାନ୍ତର ହୋଇନି। ସମସ୍ତେ ଖୁସି ରେ ଏଞ୍ଜୋଅୟ୍ କରୁ। ଆମ ର ଯଦି କାହାର Marriage Aniversary କିମ୍ୱା କାହା ଜନ୍ମ ଦିନ ଆସେ ତେବେ । କିନ୍ତୁ ପ୍ରଥମେ ଆମ ସାନ ଯା ଏ ସବୁ ଆଦୌ ଜାଣି ନଥିଲା। କାହାର Marriage Aniversary ଆସିଲେ ଗୋଟିଏ ସ୍ତ୍ରୀ କୁ ୩ ପୁଅ ବି କରନ୍ତି। କେବେ କେବେ ଆମେ ଦୁଇ ମାଇକିନା ଗୋଟିଏ ମର୍ଦ କୁ ବି କରୁ। କାହାର ଜନ୍ମ ଦିନ ହେଲେ ସେଦିନ ରାତିରେ ଗୋଟିଏ ରୁମ ରେ ଆମର ସ୍ପେଶାଲ ସେଲିବ୍ରେସନ ହୁଏ, ଯଦି ସ୍ତ୍ରୀ ର ଜନ୍ମ ଦିନ ତାକୁ ଆଗେ ମର୍ଦ ମାନେ ଲଙ୍ଗଳା କରନ୍ତି, ସେ ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ କେକ କାଟି ସାରିଲା ପରେ ସବୁ ମର୍ଦ ମାନେ ନିଜ ବାଣ୍ଡ ରେ କେକ ଲଗେଇ  ସ୍ତ୍ରୀ କୁ ଖୁଆନ୍ତି, ଏବଂ ପରେ ସ୍ତ୍ରୀ ର ଦେହ ସାରା କେକ ଲଗେଇ ଚାଟି ଚାଟି ଖାଆନ୍ତି ଏବଂ ବିଆ ଓ ଗାଣ୍ଡି ରେ କେକ ଲଗେଇ ଗିହଁନ୍ତି, ସବୁ ସରିଲା ପରେ ସ୍ତ୍ରୀ ସବୁ ମର୍ଦ ଙ୍କର ବିର୍ଜ ପିଇଥାଏ।  ଏମିତି ଆମର ସେକ୍ସ ଚାଲେ।

ଆଗକୁ  ପଢିବା ପାଇଁ next page କୁ ଯାଅନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *