ପଡିଶା ଘର ଝିଅ କୁ ଗେହିଁ ତା ପେଟରେ ଛୁଆ କଲି -ଭାଗ -1

ଓଡିଆ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରି ବିବାହିତା ମାଈକିନା ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରି ଭାଉଜ ସହ ସେକ୍ସ

ପଡିଶା ଘର ଝିଅ କୁ ଗେହିଁ ତା ପେଟରେ ଛୁଆ କଲି -ଭାଗ -1

Padisa Ghara Jhia Ku Gehin petare chua kali -part -1

ମୋ ନା ରାକା ମୋର ବୟସ ୨୪ ବର୍ଷ ଆଉ ମୋ ଘର କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ରେ ଓଡିଆ ସେକ୍ସ ଗପ ପଢ଼ିଥିଲି ଭାବିଲିମୋ ବାସ୍ତବ କାହାଣୀ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ କହିବି ( କେମିତି ଘର ପାଖ ଝିଅ କୁ ଗେହିଁ ତା ପେଟରେ ଛୁଆ କରିଦେଲି) ଚାଲ କାହାଣୀ କୁ ଯିବା ,
ଆମ ଘରେ ଆମେ ୬ଜଣ ପରିବାର ବାପା,ବୋଉ,ଭାଇ,ଭାଉଜ,ଆଉ ମୁଁ ମୋ ପୁତୁରା ଶିବୁ ୨ବର୍ଷ ର(ଭାଇପୁଅ) ଭାଇ ର ବାହାଘର 5ବର୍ଷ ହେବ ହେଇଛି । ବାପା ଆଉ ଭାଇ ଚାଷ କରନ୍ତି ହେଲେ ମତେ ଏ ଚାଷ କାମ କରିବାକୁ ଭଲ ଲାଗିଲାନି ବୋଲି ମୁ ଗାଁ ପିଲାଙ୍କ ସହ ଗୁଜୁରାଟ ରେ ରହି କାମ କରେ ୩ବର୍ଷ ହେଲା ଗାଁ କୁ ଆସିନି ଘରେ ଫୋନ କଲେ କହିଲେ ପୁଅ ହେଲା(ଶିବୁ) ତ ଗାଁ କୁ ଆସିଲୁନି କେବେ ଆସିବୁ ମୁ କହିଲି ଗାଁ ପିଲା ସବୁ ହୋଲି କି ଯିବେ ତାଙ୍କ ସହ ଯିବି ବାପା କହିଲେ ହଉ ଆ।ମୁ ଗାଁ କୁ ଗଲି ପୁଅ କୁ ଜମା ଦେଖିନଥିଲି ଯାହା ଫୋଟୋ ରେ ଦେଖିଥିଲି ପୁଅ ପାଖରେ ସବୁ ପିଲା ଆସି ଖେଳନ୍ତି କାହିଁକି ନା ଛୋଟ ପିଲାଙ୍କୁ ଧରିବାକୁ ଭଲ ଲାଗେ। ଆମ ଘର ପାଖକୁ ଲାଗି ପଡ଼ିଶା ଘରେ ଗୋଟେ ଦିଦି ଭଡା ନେଇ ସେ ତାଙ୍କ ଝିଅ ରୂପା(୧୪ବର୍ଷ)ଆଉ ପୁଅ ଜିତୁ(୮ବର୍ଷ ) ଙ୍କୁ ନେଇ ରହୁଥିଲେ। ଯେହେତୁ ଆମ ଘର ପାଖରେ ରହୁଥିଲେ ସେ ଆମ ଘର ଲୋକଙ୍କ ସହ ମିଳି ମିଶି ରହୁଥିଲେ,  ଆମେ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଉ ଆଉ ସେ ମଧ୍ୟ ଆମ ଘରକୁ ଆସନ୍ତି । ରୂପା ଦେଖିବାକୁ ପୁରା ସୁନ୍ଦର ତା ବାପା ଜଣେ ଟିଚର ସେ ଅନୁଗୁଳ ରେ ରହନ୍ତି ଛୁଟି ମିଳିଲେ ବୁଲି ବାକୁ ଆସନ୍ତି। ଭାଉଜ ରୋଷେଇ କଲା ବେଳେ ମାଉସୀ (ଦିଦି ଙ୍କୁ ଡାକୁ ଆମେ) ଙ୍କ ପୁଅ ଆଉ ତାଙ୍କ ଝିଅ ଆସି ଶିବୁ ଧରି ଖେଳାନ୍ତି ଆଉ ଆମ ଘରେ ଟିଭି ଦେଖନ୍ତି କାହିଁକି ନା ମାଉସୀ ସବୁବେଳେ ତାଙ୍କୁ ବିଗିଡନ୍ତି ସେ ଦି ଜଣ ପୁଅ କୁ ଖେଳେଇବା ବାହାନାରେ ଆସି ଟିଭି ଦେଖନ୍ତି। ସେ ଦିନ ମୁଁ ସନ୍ଦ୍ୟାରେ ଘରକୁ ଆସି  ଦେଖିଲି ପୁଅ କୁ ରୁପା ଧରି ଖେଳଉଛି  ମୁଁ ପଚାରିଲି,
ମୁ-ଭାଉଜ କୁଆଡେ ଗଲେ କି?  ତୁ କଣ ପୁଅକୁ ଧରିଛୁ |
ରୂପା-ଭାଉଜ ସନ୍ଧ୍ୟା ଦବାକୁ ଯାଇଛନ୍ତି |
ମୁ-ଦେ ମୁଁ ପୁଅ କୁ ଧରୁଛି |
ରୂପା-ହଉ ନିଅ ରାକା ଭାଇ କହି ଟିଭି ଘରକୁ ଗଲା |
ମୁ-ଯାଉନୁ ପଢିବୁ |
ରୂପା-ଟିକେ ରୁହ ଏ ସିରିଏଲ ସାରିଯାଉ ମୁ ଯିବି |
ମୁ-ରହ ମାଉସୀ କୁ ଡାକୁଛି |
ଏତିକି କହିଛି ରୂପା ଦୌଡ଼ି ଆସି ମୋ ପାଟି ବନ୍ଦ କରି ଧରିଲା ବେଳେ ତା ଦୁଧ ଆସି ମୋ ଛାତିରେ ବାଜିଲା ପୁରା ନରମ ନରମ ଲାଗିଲା ମୋ ଦେହ କଣ ହେଇ ଗଲା ମୁ କିଛି ଜାଣି ପାରିଲି ନାହିଁ ମୁ ୩ବର୍ଷ ହେଲା ଦୁଧକୁ ପାଖରୁ ଛୁଇଁନି ମୋର ଗୁଜୁରାଟରେ ବିପି ଦେଖି ହଲେଇବା କଥା ମନେ ପଡିଗଲା ମୁ ରୂପା କୁ ୩ ବର୍ଷ ତଳେ ଦେଖିଥିଲି ସେ ବହୁତ ଛୋଟ ଥିଲା ଏବେ ପୁରା ମାଲ ଖଣ୍ଡେ ହେଇ ଗଲାଣି ତା ଫିଗର ପୁରା ୩୨-୨୮-୩୨ । ମୁ ଭାବିବା ଭିତରେ ସେ ମୋ ପାଖରୁ ଯାଇ ଟିଭି ଆଗରେ ବସିପଡ଼ିଲାଣି ।ମୁ ତାକୁ ପଚାରିଲି
ମୁ-ରୂପା ଟିକେ ଶୁଣିଲୁ |
ରୂପା-ସେ ମୋ ପାଖକୁ ଆସି କହିଲା  କଣ କହୁନ |
ମୁ-ତା ଦୁଧକୁ ଚିପି ଦେଇ କହିଲି ତୋର ଏତ ବହୁତୁ ବଡ ହେଇ ଗଲାଣି ନୁହଁ |
ରୂପା-ସେ ହସି ଦେଇ ପଳେଇ ଗଲା
ମୁ-ଆଉ ତା କଥା ନଭାବି ପୁଅକୁ ଖେଳେଇଲି ତା ପରେ ଭାଉଜ ଆସି ପୁଅକୁ ନେଇ ଗଲେ ମୁ କ୍ଲବ ଘରକୁ ଗଲି ପିଲାଙ୍କ ସହ ଖେଳି ସାରି ଖାଇ ବାକୁ ଆସିଲି ଭାଉଜ ଖାଇ ବାକୁ ଦେଲେ ମୁ ଖାଇ କି ସୋଇ ପଡିଲି ସକାଳୁ ଉଠିଲା ବେଳକୁ ରୂପା ପୁଅକୁ ଆଣି ମୋ ପାଖରେ ଲାଗିକି ବସିଛି ପୁଅ ପାଟି ଶୁଣି ମୁଁ ଉଠି ପଡିଲି ଦେଖିଲା ବେଳକୁ ରୁପା ବି ବସିଛି। ମୁ ପଚାରିଲି ତୁ କଣ କରୁଛୁ
ରୂପା-ସେ ପୁଅକୁ ଧରି ଖେଳୁଛି କହିଲା
ମୁ-କହିଲି ତୁ ଟିଭି ଘରକୁ ଯା ସେଠି ଟିଭି ଦେଖିବୁ ପୁଅ କୁ ଧରିବୁ
ରୂପା-ସେ ବା କାନ୍ଦୁଛି
ମୁ- ହଉ ମତେ ଦେ ମୁ ରଖୁଛି ତୁ ଯା
ରୂପା-ତମେ ଶୋଉପଡ ମୁ ତାକୁ ଧରୁଛି ହେଲା
ମୁ-ମତେ ଜୋରରେ ମୁତ ମାଡୁଥାଏ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଠିଆ ହେଇ ଯାଇଛି ରୁପା ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଭିତରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଦେଖି ହସିଲା ଆଉ କହିଲା
ରୂପା-ତମେ ମତେ କାଲି କଣ କହୁଥିଲ
ମୁ- କଣ
ରୂପା-ତମର କଣ ଜମା ମନେ ନାହିଁ
ମୁ- ନଜାଣିଲା ଭଳି କହିଲି କଣ ମୋର ମନ ନାହିଁ
ରୂପା-ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଉପରେ ହାତ ରଖି କହିଲା ତମର କଣ ଏତେ ବଡ
ମୁ-ତୁ ଏତେ କଥା ଜାଣି ଗଲୁଣି ମାଉସୀ କୁ ଡାକିବି
ରୂପା-ଡାକୁନୁ ମୁ କହିଦେବି
ମୁ- କଣ?
ରୂପା-ତମେ ଯୋଉଟା କାଲି କରୁଥିଲ
ମୁ-କଣ କରୁଥିଲି
ରୂପା-ମୋ ଛାତି କୁ ଚିପିଦେଲ
ମୁ-ନା ନା ରହ
ରୂପା-ମୁ ଯାହା କହିବି ତମେ କରିବ
ମୁ-କଣ କରିବି କହ
ରୂପା-କାଲି ଯେମିତି ଚିପିଲ ଆଜି ଚିପ ଭଲ ଲାଗୁଚି ମତେ
ମୁ-ଡରିଗଲି ତାକୁ ଭଲ ଲାଗୁଚି ବୋଲି ସେ କହିଲା ନା ସେକ୍ସ ବି ଜାଣିଛି।ମୁ କହିଲି କିଏ ଯଦି ଦେଖି ଦବ
ରୂପା-ମୁ ଜାଣିନି ତମେ ଚିପ
ମୁ- କହିଲି ରହ ମୁ ମୁତି କି ଆସେ ଜୋରରେ ଲାଗିଲାନି ପୁଅ କୁ ଧରିଥା
ରୂପା-ଜଲଦି ଆସିବ ନହେଲେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ କହିଦେବି
ମୁ-ମୁତି କି ଆସିଲି ତା ଦୁଧକୁ ଚିପିଲି ୪ଥର ଚିପିଛି ଭାଉଜ ଆସିଲେ କହିଲେ ପୁଅ କୁ ଆଣେ ରୁପା ପୁଅ ଖାଇବ, ରୂପା ନେଇକି ଦେଇ ଆସିଲା ଆଉ କହିଲା
ରୂପା-ପୁଅ କଣ ଖାଇବ ଜାଣିଛ
ମୁ-କଣ ମୁ ଜାଣିନି
ରୂପା-କ୍ଷୀର ମନେ ତମ ଭାଉଜ ଙ୍କ ଦୁଧ ,ତମେ ମୋ ଦୁଧ ଖାଇବ
ମୁ-ନା ନା
ରୂପା-ହଁ ଖାଓ
ମୁ-ମୁ ଭାବୁଥିଲି ସେ ଛୋଟ ପିଲା ହେଲେ ସେ ପୁରା ଖେଳାଳି ମୁ କହିଲି ତୁ ଏ କଥା ସବୁ କୋଉଠୁ ଜାଣିଲୁ
ରୂପା-ତମ ମୋବାଇଲ ରୁ
ମୁ- ମାନେ
ରୂପା-ତମେ ଯୋଉ ଭିଡ଼ିଓ ରଖିଛ ସବୁ
ମୁ-କୋଉ ଭିଡ଼ିଓ
ରୂପା-ଯୋଉ ଲଂଗଳା ଭିଡ଼ିଓ
ମୁ-ତୁ କେମିତି ଦେଖିଲୁ
ରୂପା-ତମେ ଜିତୁକୁ (ରୂପା ଭାଇ) ଯୋଉ ଗେମ ଖେଳିବାକୁ ଡେଇଥିଲ ସେ ଗେମ ଖେଳି ମତେ ମୋବାଇଲ ଦେଇ ପଢୁଥିଲା ମୁ ଭିଡ଼ିଓ ଦେଖିଲି ଶେଷକୁ ଯୋଉ ଲଂଗଳା ଭିଡ଼ିଓ ଥିଲା ମୁ ଦେଖି ମୋ ଦେହ କଣ ହେଇ ଗଲା
ମୁ-ତୁ କଣ ପାଇଁ ସେ ଭିଡ଼ିଓ ଦେଖୁଥିଲୁ
ରୂପା-ମତେ ଭଲ ଲାଗିଲା, ସେଦିନ ମୁ ଜାଣିକି ତମ ଦେହରେ ମୋ ଦୁଧକୁ ଲଗେଇ ଥିଲି, ରାକା ଭାଇ ତମେ ସେ ଭିଡ଼ିଓ ରେ ଯେମିତି ହଉଥିଲେ ତମେ ମତେ ସେମିତି କର କର
ମୁ-ଯା ଏଠୁ ମାଉସୀ କୁ କହୁଛି ରହ ତୁ ପୁରା ଦୁଷ୍ଟ ହେଇ ଗଲୁଣି
ରୂପା-ମୁ କହିବି ତମେ ସବୁ କହିଛ
ମୁ-ହଉ ରହ କାହାକୁ କିଛି କହନା
ରୂପା-ତମେ କରିବ ତ ସେଇ ଭଳିଆ
ମୁ-ହଉ ହେଲେ କୋଉଠି
ରୂପା-ମୁ ଜାଣିନି ତମେ କଣ କର
ମୁ-ହଉ
କିଛି ଦିନ ଗଲା ପରେ ଭାଉଜଙ୍କ ଘରୁ ଖବର ଆସିଲା କି ତାଙ୍କ ଭଉଣୀର ବାହାଘର ଠିକ ହେଇ ଯାଇଚି ସେ ତାଙ୍କୁ ନବାକୁ ଆସିବେ କାଲି ବହାରିକି ରହିଥିବ,ଭାଉଜ ହଁ କରିଦେଲେ ରାତିରେ ବାପା କହିଲେ ଭାଇ ଆଉ ଭାଉଜ ଯିବେ କାଲି ,ଆଉ ଆମେ ସବୁ ବାହାଘର ଦିନ ଯିବୁ ମୁ କହିଲି ଆମେ ସବୁ ଯିବା ଆଉ ମାଉସୀ କୁ କହିଲେ ଭଲ ହୁଅନ୍ତା ବାପା ବି ହଁ କହିଲେ, କିନ୍ତୁ ଭାଉଜ କହିଲେ ମାଉସୀ ଆମ ସହ ଆସ ସେ କହିଲେ ପୁଅ ଝିଅ ଅଛନ୍ତି ଆମେ ସବୁ ବାହାଘର ଦିନ ଯିବୁ ଆଉ ,କିନ୍ତୁ ଭାଉଜ କହିଲେ ମାଉସୀଙ୍କୁ କି ମୁ ତମ ଝିଅ ହେଇଥିଲେ ତମେ କଣ ଆସିନଥାନ୍ତ, ମାଉସୀ କହିଲେ କିନ୍ତୁ, ଭାଉଜ କହିଲେ ରୂପା ଆଇ ଜିତୁ ବାହାଘର ଦିନ ବାପାଙ୍କ ସହ ଆସିବେ ଜିତୁ ଆଗେ ହଁ କହିଲା କାହିଁକି ନା ସେ ପୁରା ଫ୍ରି ରେ ମୋବାଇଲ ରେ ଗେମ ଖେଳିବ ଆଉ ରୂପା ବି ହଁ ମାରିଲା ସେଠୁ ମାଉସୀ ବି ଭାଉଜଙ୍କ ସହ ପଳେଇ ଗଲେ,
ମୁ ଶୋଉଚି ରାତିରେ ରୂପା ମୋ ପାଖରେ ଆସି ଶୋଇକି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ତା ହାତରେ ଧରି ହଲେଉଛି ହଟାତ ମୋ ନିଦ ଭାଙ୍ଗିଗଲା ଦେଖିଲା ବେଳକୁ ରୂପା ମୋ ପାଖରେ ସୋଇଚି ଆଉସେ ସ୍କୁଲ ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧି କି ଶୋଇଛି (କାହିଁକି ନା ସେ ବିପିରେ ସ୍କୁଲ ପିଲାଙ୍କୁ ଗେହିଁବା ଦେଖି ସେହି ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧି ଆସିଛି)ମୁ ତାକୁ ଡାକିଲି ହେଲେ ସେ ନଶୁଣିଲା ପରି ସୋଇ ରହିଲା ମୁ ଜାଣି ଗଲି ସେ ଗିହାଁ ଖାଇବାକୁ ଆସିଛି ମୁ ଜାଣିକି ମୁତି ଯିବା ବାହାନାରେ ଝରକା ପାଖରେ ଦେଖିଲି ରୂପା ଉଠି ତା ଚଡି ଖୋଲି ତକିଆ ତଳେ ରଖିଦେଲା ମୁ ପୁରା ଜାଣି ଗଲି ଟୋକି ପୁରା ତୟାର ରେ ଆସିଛି ଗିହାଁ ଖାଇବ ବୋଲି, ମୁ ତା ଭାଇ ପାଖକୁ ଗଲି ଆଉ ଦେଖିଲି ସେ ପୁରା ନିଦରେ ସୋଇଛି ମୁ ଜାଣିକି ମୋ ମୋବାଇଲରେ ଗେମ ଅନ କରି ରଖିଦେଲି ଯେତେବେଳେ ତା ନିଦ ଭାଙ୍ଗିବ ସେ ଗେମ ଖେଳିବ ଆଉ ତା ଦେଇକୁ ଖୋଜିବନି, ମୁ ଘରକୁ ଆସିଲି ରୂପା କୁ ଡାକିଲି ସେ ଜମା ଉଠିଲା ନାହିଁ ମୁ ଜାଣିକି କହିଲି ଯାଉଛି ରୂପାକୁ ତା ବେଡ଼ କୁ ନେଇଯିବି ଏତିକି କହି ଗୋଟେ ହାତ ତା ଗାଣ୍ଡିରେ ଆଉ ଗୋଟେ ହାତ ତା ପିଠିରେ ରଖି ତାକୁ ଯେମିତି ଟେକିଛି ତା ଡ୍ରେସ ପୁରା ଉପରକୁ ଉଠିଗଲା ମୁ ଜାଣି କି କହିଲି ରୂପା ତୁ ଚଡି ପିନ୍ଧିନୁ ଏତିକି କହି ତା ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ମାରିଦେଲି ପୁରା ତା ବିଆରୁ ପାଣି ବାହାରିଗଲା ମୁ ତା ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇଲି ପୁରା ଟାଇଟି ଥିଲା ବହୁତ କଷ୍ଟରେ ପଶିଲା ମୁ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଖୋଲି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ତା ପାଟିରେ ପୁରେଇଲି ସେ ବି ଉଠିଲାନା ସୋଇ ରହିଲା ମୁ ତା ପାଟିରେ ୫ମିନିଟ ପୁରେଇବା ପରେ ତା ଡ୍ରେସ କୁ ଖୋଲି କି ତାକୁ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା କରିଦେଲି ଓ କି ଦୁଧ ପୁରା ଟାଇଟ ଥିଲା ଆଉ ପୁରା ଗୋରା  ମୋ ଜୀବନରେ ବହୁତ ଦୁଧ ଦେଖିଚି ହେଲେ ଏଭଳି ଦୁଧ ଆଉ ଏତେ ଛୋଟ ପିଲାକୁ କେବେ ଗେହିଁ ନି ମୁ ତା ଦୁଧକୁ ଚିପିଲି ଆଉ ଖାଇଲି ମନ ଜମା ହଉନ ଥାଏ ତା ଦୁଧକୁ ଛାଡିବାକୁ ଗୋଟେ ହାତରେ ତା ଦୁଧକୁ ଚିପିଲି ଆଉ ଗୋଟେ ଦୁଧକୁ ଖାଇଲି ଆଉ ଗୋଟେ ହାତରେ ତା ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇଲି ଭାରି ମଜା ଲାଗୁଥାଏ ମୋର ଝଡ଼ିବାକୁ ଲାଗିଲା ମୁ ତା ପାଟିରେ ପୁରେଇ ସବୁ ବୀର୍ଯ ତା ପାଟିରେ ଛାଡି ଦେଲି ଆଉ ସେ ସବୁ ସୋଇକି ପି ଦେଲା ମୁ ପୁରା ୧ଘଣ୍ଟା ତା ଦେହକୁ ଚାଟିଲି ତା ନାଇକୁ କୁ ଚାଟିଲି ତା ଗାଣ୍ଡିରେ ବି ହାତ ମାରିଲି ଆଉ ଗାଣ୍ଡିକି ଚିପିଲି ଗାଣ୍ଡି ଦୁଧ ଠାରୁ ବି ନରମ ଲାଗୁଥାଏ,
ଷ୍ଟୋରି ର ଅବଶିଷ୍ଟ ଦ୍ଵିତୀୟ ଭାଗ ରେ ପାଇବେ |
odia sex story,odia sex stories,odia sex gapa,odia sex kahani,odia sex gapa,new odia sex story,odia bedha gapa,jouna gapa,randi sah sex,odia grirlfriend sah sex,sundari sah sex,sex story odia,bhauja gapa,bhauja sex story,bia gapa,2020 new sex story

ଯଦି ଆପଣମାନେ ଏମିତି ନିଜର କିଛି ଅନୁଭୁତିକୁ ଆମ ସହ ଶେୟାର୍ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏବଂ ନିଜ ଷ୍ଟୋରିକୁ ପଢ଼ିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆମକୁ Mail କରନ୍ତୁ 

ଆମ Mail id – [email protected]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *