OdiaSexGapa.IN

କାମନା କୁ ପରିପୂର୍ଣ କରେ ଗଳ୍ପ ମାଧ୍ୟମ ରେ

Padisha Ghara Jhia Rina Ku Gehinli

 ପଡିଶା ଘର ଝିଅ ରୀନା କୁ ଗେହିଲି

Padisha Ghara Jhia Rina Ku Gehinli

Padisha Ghara Jhia Rina Ku Gehinli  ରୀନା ଆମ ପଡିସା ଘର ଝିଅ । ଆମେ ପିଲା ଦିନ ର ସାଙ୍ଗ । ଆମ ସ୍କୁଲ ସାରିଲା ପରେ ଆମେ କଲେଜ ରେ ଆଡ୍ମିତୀୟନ ହେଲୁ । ମର ରିନା ପ୍ରତି କୌଣସି ଖରାପ ଦ୍ରୁଷ୍ଟି ନଥିଲା । ଆମେ ଭଲ ସାଙ୍ଗ ଥିଲୁ । ଆମେ ସବୁଦିନ ସାଇକେଲ ରେ ସାଙ୍ଗରେ କଲେଜ ଯାଉଥିଲୁ । ଆମ କଲେଜ ଆମ ଗାଁ ଠାରୁ 5କି.ମି ଦୂର । ଏମିତି +2 1st year ସରିଗଲା । 2nd year ର ଘଟଣା ମୁ ବର୍ଣନା କରିବାକୁ ଯାଉଛି । ଦିନେ ସେ ଲାଇବ୍ରେରୀ ରୁ ବହି ଆଣିଲା । ମୁ ସେ ବହିଟିକୁ ନେବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଥିଲି । ତେଣୁ ମୁ ତା ପାଖରୁ ବହି ଟିକୁ ଛଡାଇ ଆଣିଲି। ସେ ମ ଠୁ ବହିଟିକୁ ନେବାପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କଲା ।

ତେଣୁ ଆମ ଦୁଇଜଣଙ୍କ ବହିଟି ପାଇଁ ଟଣା ଓଟରା ଲାଗିଗଲା । ଠିକ ସେତିକି ବେଳେ ତା ଦୁଧରେ ମ ହାତ ବାଜି ଗଲା । ଓଃ କି ନରମ ଦୁଧ ମ ଦେହରେ କରେଣ୍ଟ ଖେଳିଗଲା । ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ମ ବାଣ୍ଡ 7 ଇଞ୍ଚ ହୋଇଗଲା । ସେ ଜାଣିପାରିଲା କିନ୍ତୁ ନ ଜାଣିଲା ପରି ସେମିତି ମ ସହିତ ଟଣା ଓଟରା କରୁଥିଲା । ମୁ ମଧ୍ୟ ବହି ଟିକୁ ଦେଉ ନଥିଲି କାରଣ ମୁ ଚାହୁଁଥିଲି ଆଉ ଥରେ ତା ନରମ ଦୁଧର ସ୍ପର୍ଶ ପାଇବା ପାଇଁ । ସେମିତି ଟଣା ଓଟରା ଚାଲିଲା ବେଳେ ପୁଣି ମ ହାତ ତା ଦୁଧରେ ବାଜିଲା ।

ମୁ ଏଥର ସୁଯଗ ହାତ ଛଡା ନକରି ତା ଦୁଧ ଟିକୁ ଚିପିଦେଲି । ତାପରେ ସେ ମତେ ବହି ଟିକୁ ଦେଇ ଚାଲିଗଲା । ସେ ଏକା ଘରକୁ ପଳାଇଗଲା । ମତେ ବହୁତ ଖରାପ ଲାଗିଲା । କିନ୍ତୁ ତା ଦୁଧର ସ୍ପର୍ଶ ମୁ ଭୁଲି ପାରୁନଥିଲି । ସେଦିନ ମୁ ଘରକୁ ଯାଇ ପ୍ରଥମେ ବିର୍ଥ୍ରୂମ କୁ ଗଲି ଆଉ ରିନା ଦୁଧ କଥା ମାନେ ପକାଇ ମୁଠି ମାରିବାକୁ ଲାଗିଲି କିଛି ସମୟ ପରେ ମ ବୀର୍ଯ ଗୁଡାକ ପିଚିକାରୀ ମାରି ବାହାରି ଗଲା ।

ରାତିରେ ପୁଣି ତା କଥା ଭାବି ମୁଠି ମାରିଲା । ସେ ମତେ ସବୁଦିନ କଲେଜ ଯିବା ପାଇଁ ଡାକୁଥାଏ , କିନ୍ତୁ ଘଟଣା ର ପରଦିନ ସେ ଏକା କଲେଜ ଚାଲିଗଲା । ମୁ ତାକୁ ଡାକିବା ପାଇଁ ତା ଘରକୁ ଗଲି କିନ୍ତୁନିରାସ ହୋଇ ଏକା କଲେଜ ଗଲି । ସେଦିନ କ୍ଲାସ ସାରିଲା ପରେ ରିନା କୁ ମୁ ଡାକିଲି , ସେ ଆସିଲା ମୁ ତାକୁ ପଚାରିଲି ତୁ କାହିଁକି ଆଜି ମତେ ଡାକିଲୁନିକାଲି ମଧ୍ୟ ଏକା ଚାଲିଗଲୁ ?

ସେ କହିଲା କାଲି ତୁ ମ ସହିତ କଣ କରିଥିଲୁ ଜାଣିନୁ ? ମୁ କହିଲି କଣ କରିଥିଲି ? ସେ କହିଲା ତୁ ମ ଦେହରେ ହାତ ମରିଥିଲୁ କଣ ଭୁଲି ଗଲୁଣି ? ମୁ ନ ଜାଣିବା ଭଳି କହିଲି ମୁ ତ ଦେହରେ ହାତ ମରିଥିଲି ! କେତେବେଳେ ? ସେ କହିଲା କାଲି ଯେତେବେଳେ ମ ପାଖରୁ ବହି ଛଡାଉଥିଲୁ । ମୁ କହିଲି ଓଃ ତ ଦେହ ତ ସୁନା ରେ ତିଆରି ନା ହାତ ବାଜିଗଲେ ଘୋରି ଯିବୁ । ସେ କହିଲା ତୁ ମ ଛାତିରେ ହାତ ମରିଥିଲୁ । Padisha Ghara Jhia Rina Ku Gehinli

ମୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇ କହିଲି – ହୁଏତ ବାଜି ଯାଇଥିବ କିନ୍ତୁ ମ ଅଜାଣତରେ ବାଜିଯାଇଥିବ । ତୁ please ମ ଉପରେ ରାଗନି । ତାପରେ ରୀନା ମଧ୍ୟ ଶାନ୍ତ ହୋଇଗଲା । ପୁଣି ଆମ ସାଙ୍ଗରେ କଲେଜ ଯିବା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଗଲା । କିନ୍ତୁ ମୁ ରୀନା କୁ ଗେହିବା ପାଇଁ ସବୁବେଳେ ସୁଯଗ ଖୋଜୁଥିଲି । ତା କଥା ମନେପକେଇ ମୁ ସବୁଦିନ ମୁଠି ମାରୁଥିଲି । କିନ୍ତୁ ତାକୁ କେମିତି ଗେହିବି କିଛି ବୁଝି ପାରୁନଥିଲି ।

ଦିନେ ଭାଗ୍ୟକୁ ମତେ ଗୋଟେ ସୁଯଗ ମିଳିଲା । ଆମ ଘରେ 2 ଦିନ ପାଇଁ ସମସ୍ତେ ମାମୁ ଘରକୁ ଯାଇଥିଲେ । ମୁ ଅହି ସୁଯଗ କୁ ହାତଛଡା କରିବାକୁ ଚାହୁଁ ନଥିଲି । ମୁ ରୀନା କୁ ଫୋନ କଲି ତାକୁ ଆମ ଘରକୁ ଆସିବା ପାଇଁ କହିଲି । ତାକୁ କହିଲି ଯେ ମୁ ଗୋଟେ math ବୁଝି ପାରୁନି । ସେତେବେଳେ ଦିନ 2 ଟା ହେବ ସେ କହିଲା ମୁ ଅବଏ ଯାଉଛି ।

ମୁ ମ laptop ରେ B.P play କରି ରୂମରୁ ବାହାରି ଗଲି । ତାପରେ ରୀନା ଆସି ମ ରୁମ ରେ ପଶିଗଲା ମୁ ଆର ପଟୁ ତାକୁ ଦେଖୁଥିଲି । ସେ ଜାଣିନଥିଲା ମୁ ତାକୁ ଦେଖୁଛି । ସେ ଚାରି ପଟକୁ ଦେଖିଲା । ତାପରେ ବସି ବି.ପି ଦେଖିବା ଆରମ୍ଭ କଲା । ମୁ ତାକୁ ଦେଖୁଥିଲି । ସେ ପାଖାପାଖି 5/6 ଟା B.P ଦେଖି ସାରିଲା ପରେ ମୁ ରୁମ ଭିତରକୁ ପଶିଗଲି ।

ସେ ମତେ ଦେଖି ଭିଡିଓ ଟିକୁ minimize କରିଦେଲା । ମୁ ପଚାରିଲି କଣ କରୁଥିଲୁ । ସେ କହିଲା କିଛି ନାହିଁ । ମୁ – କେମିତି ଲାଗିଲା ? ରୀନା – କଣ ? ମୁ – ସେଇ ଭିଡିଓ ଗୁଡା । ରୀନା – ତତେ କେମିତି ଲାଗେ ?ମୁ – ମତେ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗେ । ରୀନା – ତାହେଲେ ମତେ କହିକି ଖରାପ ଲାଗିବ । ​ ମୁ ତା ପାଖରେ ବସି ପଡିଲି । ଆଉ ଗୋଟିଏ ଦେଶୀ ଭିଡିଓ ଲଗେଇ ଦେଲି । ତାପରେ ମୁଁ ତା ଜଙ୍ଗ କୁ ଆଉଷିବାକୁ ଲାଗିଲି ।

Padisha Ghara Jhia Rina Ku Gehinli ତାକୁ କହିଲି ତୋତେ ଟିକେ kiss କରିବି ? ସେ କିଛି କହିଲାନି ମୁଁ ତାକୁ ଧୀରେ ଧୀରେ kiss କଲି ସେବି kiss କଲା ମୁଁ ତା ଡ୍ରେସ ଉପରେ ତା ଦୁଧ ଉପରେ ହାଥ ରଖି ଦେଲି ସେ କିଛି କହିଲାନି ତାପରେ ତା ଦୁଧକୁ ତା ଡ୍ରେସ ଉପରେ ଚିପିଲି ସେ ଖାଲି ଶୋ ଶୋ ହେଲା । ମୁ ତାକୁ କହିଲି ସେଦିନ college ରେ ମୁ ଜାଣି ଜାଣି ତ ଦୁଧ ଚିପି ଥିଲି । ସେ କହିଲା ମୁ ଜାଣିଛି ।

ତୁ ଆଜି ମଧ୍ୟ ଜାଣି ଜାଣି ମତେ B.Pଦେଖେଇଲୁ ନା । ତୁ ଯେତେବେଳେ ମତେ ଫୋନ କଲୁ ସେତେ ବେଳଠୁ ମୁ ଜାଣି ସାରିଥିଲି ତୁ କିଛି ଗୋଟେ ପ୍ଲାନ କରୁଛୁ । ମୁ କହିଲି ତୁ ତାହେଲେ ଆସିଲୁ କାହିଁକି ? ସେ କହିଲା ତୁ ଭାବୁଛୁ ସେଦିନ college ରେ ତୁ ମ ଦୁଧ ଚିପି ଥିଲୁ ? କିନ୍ତୁ ମୁ ମ ଦୁଧ କୁ ତ ହାତରେ ପ୍ରଥମେ ବଜେଇଥିଲି ।

ତୁ ସେଦିନ ମ ଦୁଧ ଚିପି ନଥିଲୁ ମୁ ଚିପା କରେଇଥିଲି । ମର ବି sex ପାଇଁ ଇଛା ଅଛି । ତା କଥା ଶୁଣି ମ ମୁଣ୍ଡ ବୁଲେଇ ଗଲା । ମୁ କହିଲି ଆଜି ତତେ ଶାନ୍ତି କରେଇ ଦେଉଛି । ମୁ ତାର ଦୁଧ କୁ ଚିପୁଥିଲି ଏବେ ଆଉ ଡେରି ନକରି ତୋ ଡ୍ରେସ ଭିତୋରେ ହାତ ପୁରାଇ ତା ବ୍ରା ଭିତୋରେ ତା ଦୁଧକୁ ଚିପିଲି ତା ଭୁଁଡି କୁ ସଲସଲ କଲି ସେତେ ବେଳକୁ ତାର ଜୋରସେ ହିଟ ହେଇ ଗଲାନୀ ମୁ ତାକୁ ପଚାରିଲି କେମିତି ଲାଗୁଛି ସେ କହିଲା ବହୁତ ଭଲ ଲାଗୁଛି , ମ ବିଆ ଭିତରଟା କେମିତି ହୋଇ ଯାଉଛି ।

ମୁଁ କହିଲି ତୋ ବିଆ ଟା ଦେଖାନାଏହା କହି ମୁ ତା ସ୍କର୍ଟ ଭିତରେ ହାତ ପୁରେଇ ତା ବିଆ କୁ ମୁଠେଇ ଧରି ଜୋର ସେ ଦଳିଲି ସେତେ ବେଳ କୁ ତା ଚଡି ପୁରା ଓଦା ହୋଇ ଯାଇ ଥିଲା , ମୁ ଆଉ ଡେରି ନକରି ତା ଟପ ଆଣ୍ଡ ଶାର୍ଟ ଖୋଲି ଦେଲି ସେ ଭିତୋରେ ଧଳା କଲର ବ୍ରା ଆଣ୍ଡ ବ୍ଲାକ କଲର ଚଡି ପିନ୍ଧିଥିଲା ମୁ ତାକୁ ବେଡ଼ ଉପରେ ଶୁଏଇ ଟା ଉପରକୁ ଚାଲି ଗଲି ଆଉ ତା ବ୍ରା ଉପରେ ତା ଦୁଧ କୁ ଚିପିଲି ଆଉ ତା ଜୀଭ କୁ ଚୁଚୁମିଲି ଆଉ ଗୋଟେ ହାତୋରେ ତା ପେଣ୍ଟି ଉପରେ ତା ବିଆ କୁ ରଗଡିଲି ତା ବିଆ ବାଳୁଆ ବାଳୁଆ ଲାଗୁ ଥାଏ . Padisha Ghara Jhia Rina Ku Gehinli

ଆଗକୁ ପଢିବା NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

One thought on “Padisha Ghara Jhia Rina Ku Gehinli ପଡିଶା ଘର ଝିଅ କୁ ଗେହିଲି”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *