Pahili raja dina swaminka tour ku mo bia bhuru bhuru-ପହିଲି ରଜ ଦିନ ସ୍ବାମୀ ଙ୍କ ଟୁର କୁ ମୋ ବିଆ ଭୁରୁ ଭୁରୁ 

ପହିଲି ରଜ ଦିନ ସ୍ବାମୀ ଙ୍କ ଟୁର କୁ ମୋ ବିଆ ଭୁରୁ ଭୁରୁ 

Pahili raja dina swaminka tour ku mo bia bhuru bhuru 

ନମସ୍କାର ମୋର ସମସ୍ତ ବେଧୁଆ ଭାଇ ଓ ବେଧେଇ ଭଉଣୀ ମାନଙ୍କୁ | ମୁଁ ଆପଣଙ୍କ କବିତା ମହାପାତ୍ର (ନୀତୁ)। ଆପଣ ମାନେ ପୂର୍ବରୁ ମୋର ଦୁଇଟା ଅଙ୍ଗେ ନିଭା ଗପ ପଢି ଆପଣଙ୍କ ରସ କୁ ବାଥ୍ ରୁମରେ ପକେଇ ସାରିଥିବେ। ମୁଁ ବହୁତ୍ ପେଲା ଖାଇ ଖାଇ ଅଭ୍ୟସ୍ତ ଅଛି। କିନ୍ତୁ ସବୁ କିଛି ଖୁସି ରେ ଖୁସି ରେ।

କିନ୍ତୁ ଏଥର ଏ କାହାଣୀ ଏମିତି ଏକ ବ୍ୟକ୍ତି ଙ୍କ ସହ ମୋର ସମ୍ପର୍କ ହେଲା ମୁଁ କେବେ ଭାବି ନଥିଲି।

ମୁଁ ଜଣେ ବିବାହିତ ଗୃହିଣୀ ଓ କଟକ ମେଡିକାଲ୍ ରେ ନର୍ସ। ମୋ ସ୍ୱାମୀ ଜଣେ ପ୍ରାଇଭେଟ୍ କମ୍ପାନୀ ଅଫିସର ତାଙ୍କ ବୟସ ୩୪ ବର୍ଷ । ମୋର ଗୋଟିଏ ଝିଅ ମଧ୍ୟ ଅଛି। ତା ବୟସ ବର୍ତ୍ତମାନ ୧୫ ।

     ମୁଁ ଗାଁ ଛାଡି ଆସି ଟାଉନରେ ରହୁଥିବାରୁ ମୋ ଷ୍ଟାଇଲ୍ ସବୁ ଅଲଗା । ଆମର ଟଙ୍କା ପଇସା ରେ ଅଭାବ ନାହିଁ। ମୁଁ ଜଣେ ନର୍ସ । ତେଣୁ ଟିକେ ରଙ୍ଗୀନ୍ ଦୁନିଆ ରେ ରଙ୍ଗୀନ୍ ହେବାକୁ ପଡିବ।ତେଣୁ ମୋ ରଙ୍ଗଢ଼ଙ୍ଗ ସବୁ ମଡ଼ର୍ନ ଧରଣର । ମୋତେ ବୟସ ୩୦ ବର୍ଷହେଲା ପରେ ବି ମୁଁ ନିୟମିତ ବିୟୁଟି ପାର୍ଲର ଯାଇ ମୋ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟକୁ ପୁରା ଆକର୍ଷଣୀୟ କରି ରଖିଛି । ମୋତେ ନଖକୁ ଲମ୍ବା ରଖି ସେଥିରେ ନେଲ୍ପଲିସ୍ ଲଗେଇବାକୁ ଭାରି ଭଲ ଲାଗେ ।ତେଣୁ ମୁଁ ମୋ ହାତ ଆଉ ଗୋଡ ନଖକୁ ଲମ୍ବା ରଖୁଚି ।ମୁଁ ଶାଢ଼ୀ ସହିତ ସାଲୱାର୍ କମିଜ୍ ବି ପିନ୍ଧୁଚି । ଆଉ ଅଧିକ ସେକ୍ସି ଦେଖାଯିବା ପାଇଁ ମୁଁ ଡେଙ୍ଗାଡେଙ୍ଗା ହିଲ୍ ଜୋତା ମଧ୍ୟ ମାଡୁଚି । ମୋ ବୟସ ୨୮ ଟପିଲେବି ମୋ ଦେହରେ ଯୌବନର ମେଦ ଭରି ହୋଇ ରହିଛି । ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ମୋ ଦେହକୁ ସଜେଇ ହୋଇ ବାହାରକୁ ବୁଲି ଗଲେ କିମ୍ବା ମାର୍କେଟ୍ ଯାଏ । ଟୋକା ଠାରୁ ବୁଢା ପର୍ଯନ୍ତ ସମସ୍ତଙ୍କ ନଜର ମୋ ସେକ୍ସି ଦେହ ଉପରେ ଥାଏ ।କେତେକ ପୁରୁଷ ଲୋକ ମୋତେ କମେଟ୍ ମଧ୍ୟ ମାରନ୍ତି । ତାଙ୍କ କମେଟ୍ ଶୁଣି ମୋତେ ଭାରି ଭଲଲାଗେ ତେଣୁ ମୁଁ ସେମାନଙ୍କୁ କିଛି ନକହି ଚାଲି ଆସେ । ମୁଁ ଗୋଟେ ବହୁତ ବଡ ସେକ୍ସି ମାଇକିନିଆ ।ମୋ ଦେହରୁ ସେକ୍ସିର ଗନ୍ଧ ବାରି ହୋଇ ପଡ଼େ । ମୋ ବୟସ ଯେତିକି ବଢୁଚି ମୋ ଦେହରେ ସେକ୍ସର ଭୋକ ସେତିକି ବଢୁଚି ।ମୋ ସ୍ୱାମୀ ମୋତେ ଆଗଭଳି ସନ୍ତୁଷ୍ଟ କରି ପାରୁ ନାହାଁନ୍ତି । ତେଣୁ ମୁଁ ବାଧ୍ୟ ହୋଇ ମୋ ସେକ୍ସି ଦେହକୁ ଅନ୍ୟ ପୁରୁଷ ଆଗରେ ଦେଖେଇ ସେମାନଙ୍କୁ ମୋ ଆଡ଼କୁ ଆକୃଷ୍ଟ କରି ଥାଏ ।ଆଉ ମୋ ସ୍ୱାମୀ ଘରେ ନଥିବା ସମୟରେ ସେମାନଙ୍କୁ ଘରକୁ ଡାକି ତାଙ୍କ ସହିତ ମିଶି ମୋ ଦେହର ଥିବା ସେକ୍ସଭୋକର ଶୋଷକୁ ମେଣ୍ଟାଏ। ମୁଁ ଯେଉଁ ମେଡିକାଲ୍ ରେ ନର୍ସ ଅଛି ସେଠାର ଡାକ୍ତର ବି ମୋତେ ଠିଆ ଠିଆ ମାରନ୍ତି ଏମିତି କି ମୋ ବାନ୍ଧବୀ ମାନଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ମାନେ ମଧ୍ୟ ମୋ ସହିତ ଗିହାଁଗେହିଁ ହେଇଛନ୍ତି ।ହେଲେ କାହିଁକି କେଜାଣି ମୋତେ କାହରି ବାଣ୍ଡ ପସନ୍ଦ ହୋଉ ନଥାଏ । ମୁଁ ଚାହୁଁ ଥାଏ ମୋତେ କେମିତି ଗୋଟେ ମୋଟା ଆଉ ଲମ୍ବା ବାଣ୍ଡ ମିଳୁ । ହେଲେ ମୁଁ ଯେତେ ପୁରୁଷ ପଟେଇଲେ ବି ସେମିତି କା ବାଣ୍ଡ ଥିବା ପୁରୁଷ ମୋତେ ମିଳୁ ନଥିଲା ।

   ଦିନେ ଗାଁରୁ ମୋ ସାନଯାଆ ଫୋନ କରଥିଲା ମୁଁ ତା ସହ କଥା ହେଉଥିଲି । ମୁଁ ତା ସହିତ ଗିହାଁଗେହିଁ ବିଷୟରେ ବେଶି କଥା ହୁଏ । ତେଣୁ ମୁଁ ତାକୁ ଏଇ ମୋଟା ବାଣ୍ଡ ବିଷୟରେ କହିବାରୁ ସେ କହିଲା ତମେ ଚିନ୍ତା କରନି ନାନୀ ତମକୁ ସେଭଳି ବାଣ୍ଡ ମିଳିଯିବ। ମୁଁ ପଚାରିଲି କେମିତି ମିଳିବ ସେ କହିଲା ଗାଁକୁ ଆସିଲା ପରେ ଯାଇ ମିଳିବ ।

ମୁଁ – ପଚାରିଲି ଗାଁରେ ଏତେ ବଡ଼ ବାଣ୍ଡ କାହାର ଅଛି ।

ସାନଯାଆ – ଆମ ଶଶୁରଙ୍କର ବାଣ୍ଡ ବହୁତ ମୋଟା ଆଉ ଲମ୍ବା ।

ମୁଁ – ତୁ କେମିତି ଜାଣିଲୁ ।

ସାନଯାଆ – କୁହନି ଅପା କି ଆନନ୍ଦ ସେ ଗରମ ଷଣ୍ଢ ବାଣ୍ଡ ରେ। ଆ ଆ….ମୋତେ ସେ କେତେ ଥର ଗେହିଁଛନ୍ତି ।ଆଉ ଗେହିଁଲା ବେଳେ ତମ କଥା ମଧ୍ୟ ସେ କୁହନ୍ତି ।

ମୁଁ – କ’ଣ କୁହନ୍ତି ସେ ।

ସାନଯାଆ – କୁହନ୍ତି ମଝିଆ ବୋହୂ ସହରରେ ରହି ପୁରା ବଦଳି ଗଲାଣି ।

ମୁଁ – ଆଉ କ’ଣ ସବୁ କହନ୍ତି ।

ସାନଯାଆ – ଆଉ ହଁ ଏକଥା ମଧ୍ୟ କୁହନ୍ତି ଯେ ତମେ କୁଆଡେ ନର୍ସ ଚାକିରି କରି ସହରରେ ରହି କୁଆଡେ ବହୁତ ବଡ଼ ବଡ଼ ଡାକ୍ତର ଙ୍କ ଠୁ ଗିହାଁ ଖାଉଚ । ସେଥିପାଇଁ ତମ ଗାଣ୍ଡିଟା ଚଉଡା ହେଇଛି , ତୁମ ଦୁଧ ବଡ଼ ବେଲ ଭଳି ହୋଇଛି।

ମୁଁ – ତା କଥା ଶୁଣି ମୋ ବିଆ ଭିତରେ ପୂରା ଭୂରୁ ଭୁରୁ ହୋଇଯାଇଥିଲା। ମୁଁ କହିଲି ତାହାହେଲେ ଏଥର ମୁଁ ଗାଁକୁ ଗଲେ ଶଶୁରଙ୍କ ବାଣ୍ଡର ସ୍ୱାଦ ଟେଷ୍ଟ କରିବି ।

ସାନଯାଆ – ନିଶ୍ଚିତଭାବେ ଟେଷ୍ଟ୍ କରି ପାରିବ ତମେ ଖାଲି ଗାଁକୁ ଆସିକି ଦେଖ । ଶଶୁର ଆମର ତମ ବିଆକୁ ଗେହିଁକି ମଜା ଦେବେ।

ମୁଁ – ହୋଉ ଠିକ ଅଛି ଏଥର ରଜ ଛୁଟିରେ ଗାଁକୁ ଗଲେ ବୁଢ଼ାକୁ ପଟେଇ ମଜା ନେବି କହି ଫୋନ ରଖିଲି । ଅବଶ୍ୟ ଆଗରୁ ମୁଁ ଜାଣି ଥିଲି ମୋ ଶଶୁର ହୀଷ୍ଟିଆ ପ୍ରକୃତିର ବୋଲି ।ସେ ଆମ ଗାଁ ର କୌଣସି ଝିଅ ବୋହୁ ଛାଡି ନାହାଁନ୍ତି ସମସ୍ତଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମ ଜାଲରେ ଫସେଇ ଗେହିଁଛନ୍ତି । ମୁଁ କେବଳ ବାଦ୍ ଥିଲି ହେଲେ ମୋ ଯାଆ ଠାରୁ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡର ବିଷୟରେ ଶୁଣି ପରେ ମୋ ମନ ଭିତରେ ବି ଶଶୁରଙ୍କ ପାଖରୁ ଗିହାଁ ଖାଇବା କୁ ଭାରି ଇଛା ହେଉଥିଲା କିନ୍ତୁ ମୋତେ ରଜ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅପେକ୍ଷା କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ ।

ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ nextpage କୁ ଯାଆନ୍ତୁ

4 Replies to “Pahili raja dina swaminka tour ku mo bia bhuru bhuru-ପହିଲି ରଜ ଦିନ ସ୍ବାମୀ ଙ୍କ ଟୁର କୁ ମୋ ବିଆ ଭୁରୁ ଭୁରୁ ”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *