ପଡିଶା ଘର ଝିଅ କୁ ଗେହିଁ ତା ପେଟରେ ଛୁଆ କଲି -ଭାଗ -4

ଓଡିଆ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରି ପ୍ରେମିକ ପ୍ରେମିକା ସେକ୍ସ ବିବାହିତା ମାଈକିନା ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରି ଭାଉଜ ସହ ସେକ୍ସ

ପଡିଶା ଘର ଝିଅ କୁ ଗେହିଁ ତା ପେଟରେ ଛୁଆ କଲି -ଭାଗ -4

Padisa Ghara Jhia Ku Gehin petare chua kali -part -4

ମୁ-ହଉଲ ତୁ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଟିକେ ଚାଟି ଲାଳୁଆ କରିଦେ ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଚାଟିଲା ଆଉ ମୁ ତା ବିଆକୁ ଚାଟିଲି ତା ପରେ ତାକୁ ତଳେ ପକେଇ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ତା ବିଆରେ ଘଷିଲି ସେ ଖାଲି ସଁ ସଁ ହେଲା ଆଉ କହିଲା ଜଲଦି କର ଆଉ ରହି ପାରୁନି ମୁ ଧୀରେ ତା ବିଆରେ ବାଣ୍ଡକୁ ଧକା ମାରିଲି ଅଳ୍ପ ପଶିଛି ସେ ଚିକେଇଲା କହିଲା ମାରିଯିବି ଲୋ ବାହାର କର ଭାଇ ମୁ ମରିଯିବି ମୁ କହିଲି ରହ ଆଉ ଟିକେ ପଶୁ ଭଲ ଲାଗିବ ସେ ପୁରା ଜୋରରେ ଚିଲେଇଲା କହିଲା ମାରି ଗଲି ମୁ କହିଲି ତୁ ଆଜି ଯେତେ ଜୋରରେ ଚିଲା କେହି ନାହାନ୍ତି ତୋ କଥା ଶୁଣିବାକୁ ବେଧେଇ ଗୋଟେ ରୋଲ କଲା ମୁ ଜାଣିକି ଜୋର ରେ ଧକା ମାରି ଚାଲିଲି ସେ ଆହୁରି ଜୋରରେ ଚିଲେଇଲା ମୁ ଆଉ ଚଡ଼ିଲିନାହିଁ ପୁରା ବାଣ୍ଡ ତା ବିଆରେ ପୁରେଇଦେଲି ୧୦ମିନିଟ ପୁରେଇଲ ପରେ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କର ବାହାରିଲା ସେ ପୁରା ଥରିକି ମତେ ଜାବିଡ଼ି ଧରିଲା ଆଉ ମୋ ବୀର୍ଯକୁ ତା ବିଆ ରେ ଛାଡି ଦେଲି କିଛି ସମୟ ପରେ ତାକୁ ପୁଣି ଗେହିଁଲି ଆଉ ପଚାରିଲି ରୂପା ଏବେ କେମିତି ଲାଗୁଛି
ରୂପା-ହଁ ଭଲ କିନ୍ତୁ ଭାଇ ତମ ବାଣ୍ଡ ସବୁ ମୋ ବିଆରେ ପଶିଛି ତ
ମୁ-ହଁ ଲୋ
ରୂପା-ମୁ ଟିକେ ଦେଖିବି ଏତେ ବଡ ବାଣ୍ଡ କେମିତି ପଶିଲା ମୋ ବିଆ ଭିତରେ ମତେ ଜମା ବିଶ୍ୱାସ ହଉନି
ମୁ-ହଉ ଦେଖୁନୁ କହି ତାକୁ କହିଲି ତୁ ଠିଆ ହ ମୁ ଶୋଇଛି ତୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଉପରେ ବସିବୁ ମୁ ଶୋଇଲି ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଚାଟିଲା ଆଉ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁଣି ଠିଆ ହେଇ ଗଲା ତା ପରେ ସେ ମୋ ଉପରେ ବସି ଧୀରେ ଧୀରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ତା ବିଆରେ ମାଡିଦେଲା ଆଉ ବାଣ୍ଡ ପଚ କିନା ପସିଗଲା ତା ବିଆରେ ଆଉ ମୁଁ ତା ଦୁଧକୁ ଚିପିଲି ସେ ଖାଲି ଓଃ ଆଃ ଓଃ ଆଃ ହେଲା ଆଉ ଉଠୁ ବସ ହେଇ ମତେ ଗେହିଁ ଚାଲିଲା ୧୫ ପରେ ତାର ବାହାରିବାକୁ ଲାଗିଲା ମୁ ତାକୁ ତଳେ ଶୋଇ ତା ଗାଣ୍ଡୀ ଉପରକୁ କରି ଜୋର ଜୋର ଧକା ମାରିଚାଲିଲି କିଛି ସମୟ ପରେ ତାର ବାହାରିଲା ଆଉ ଥରିଲା ମୁ କିନ୍ତୁ ତାକୁ ଛାଡ଼ିଲିନାହିଁ  ଗେହିଁ ଚାଲିଲି ସେ ସଁ ସଁ ହେଇ କହିଲା ଛଡା ଆଉ ସହି ପାରୁନି ଛଡା ମୁ ଛାଡ଼ିଲି ନାହିଁ ଯେମିତି ମୋର ବାହାରିବାକୁ ଲାଗିଲା ତା ବିଆରେ ସବୁ ଛାଡି ଦେଇ ତା ଉପରେ ଶୋଉ ତା ଦୁଧକୁ ଖାଇଲି ସେ ପୁଣି ହିଟ ହେଇ ଗଲା ମୁ କହିଲି ଯିବା ଏଥର
ରୂପା-ନା ମୁ ସେତିକି ବେଳୁ କହୁଛି ଛାଡ ହେଲେ ଛାଡିଲନି ଏବେ ମୋର ହେଲା ବେଳକୁ କହୁଛ ଯିବା ଆଉ ଥରେ କରି ଦିଅ ଯିବା କିନ୍ତୁ ଭାଇ ତମ ରସ କଣ ବାହାରୁନି ମୁ ଖାଇବି ବୋଲି ପୁରା ବେସ୍ତ କଣ ହେଇଛିକି
ମୁ-ଆରେ ମୁ ସବୁ ତୋ ବିଆରେ ପୁରେଇ ଦେଇଛି ଆଉ ଗୋଟେ ପ୍ରକାରର ଗିହାଁ ଖାଇବୁ କି
ରୂପା-ତମ ଇଛା ହେଲେ ମୁ ଏଥର ରସ ପିଇବି
ମୁ-ହଉ ତୁ ବସି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଚାଟେ ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଚାଟିଲା ଆଉ ମୁଁ ତା  ମୁଣ୍ଡ ବାଳକୁ ଧରି ତା ପାଟିରେ ଜୋର ଜୋର ରେ ଗେହିଁଲି ସେ ଫକ ଫକ ହେଲା ଆଉ ତା ପାଟିରୁ ଖାଲି ଲାଳ ବାହାରିଲା ମୁ ତା ତଣ୍ଟି ଯାଏଁ ଗେହିଁଲି ତାପରେ ତାକୁ ଶୋଇ ଦେଇ ତା ପାଟିରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ମୁ ତା ବିଆକୁ ଚାଟିଲି ସେ ପୁରା ଲାଳେଇ ଗଲା ମୁ କିନ୍ତୁ ତା ପାଣି ବାହାରିବ ଯାଏଁ ରହିଥାଏ
ରୂପା-ଭାଇ ଜଲଦି କର ମୋର ବାହାରିବ
ମୁ-ତୁ ରହ ଦେଖେ ଆଉ ଗୋଟେ ଗିଁହା ତା ବିଆକୁ ଚାଟି ସରିବା ପରେ ତାକୁ ଶୋଇ ଦେଇ ତା ପାଟିରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ତା ଗୋଡ଼ ଦିଟାକୁ ତା ମୁହଁ ଆଡକୁ ଟାଣି ଆଣିଲି ଆଉ ତା ବିଆକୁ ଚାଟିଲି ଆଉ ତା ବିଆରୁ ଗାଣ୍ଡି ଯାଏଁ ଜିଭରେ ଚାଟିଲି ଆଉ ଚାଟି ଚାଟି ଗାଣ୍ଡିକି ବି ଲାଲ କରିଦେଲି ଗୋରା ଗାଣ୍ଡି ଚାଟିଲା ପରେ ଗାଣ୍ଡି ଚାରିପାଖ ଧକ ଧକ ହେଇ ଫୁଲିଲା ମୁ ଠିଆ ହେଇ ତାକୁ କହିଲି ତୋ ଗୋଡ଼କୁ ଟାଣି ଧରେ
ରୂପା-ଇଏ କି ପ୍ରକାରର ଗିଁହା
ମୁ-ତୁ ଦେଖେ ନୂଆ ପ୍ରକାର ତତେ ଭଲ ଲାଗିବ କହି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ମିଛରେ ତା ବିଆର ଘଷି ଗାଣ୍ଡି ହୋଲ ପାଖକୁ ନେଇ ଗାଣ୍ଡି ହୋଲ ରେ ବାଡେଇଲି  ୧୦ଥର ବଡେଇଲା ପରେ
ରୂପା-କଣ କରୁଚ ମୋର ବାହାରିବା ସମୟ ହେଇଗଲା ଜଲଦି କରୁନା ଆଉ ମୋ ଗାଣ୍ଡିରେ କଣ ବାଡ଼ଉଛ ଯାହା କରିବାକଥା ଜଲଦି କର ପୁଣି ଲେଟ କରି ଆଉ ଥରେ ଗେହିଁବ ନା କଣ
ମୁ-ମୁ ପାଣି ବହାରିବା କୁ ଅନେଇଛି ବା କେତେବେଳେ ବାହାରିବା
ରୂପା-ହଉ ହେଲେ ଜଲଦି ରାତି ହେଇଯିବ ଏମିତି ହଉ ହଉ
ମୁ-ନା ବା କହି ତା ବିଆରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଅଗ ଟିକେ ପୁରେଇ ଗାଣ୍ଡି ହୋଲ ରେ ବାଣ୍ଡ ଘଷିଲି ସେ ସଁ ସଁ ହେଲା ମୁଁ ପୁଣି ତା ବିଆରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ପୁରେଇ ହଲେଇଲି ଆଉ ତାର ଯେମିତି ପାଣି ବାହାରିଲା  ସେଇ ଗରମ ପାଣି ବାଜି ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ରଡ ପରି ଟାଣ ହେଇଗଲା ମୁ ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ ତା ଗାଣ୍ଡି ରେ ମୋ ତତଲା ବାଣ୍ଡ ମାଡିଦେଲି ପୁରା ଗାଣ୍ଡି ଫୁଲିକି ଭାରେଇଥିଲା ବାଣ୍ଡ ପଚ କିନା ପସିଗଲା ଯେମିତି
ରୂପା-ଭାଇ ଏ କଣ କଲ ମୁ ମରିଗଲି ଲୋ ଭାଇ ଜଲଦି କାଢ଼
ମୁ-ରହ ଟିକେ ବେସ୍ତ ହନୀ କହି ଗେହିଁ ଚାଲିଲି କିଏ ଆଉ ଛାଡିବ
ରୂପା-ଭାଇ ଲୋ କଣ କଲୁ ଯୋଉଠି ପଶିବନି ସେଇଠି ପୁରେଇଲୁ
ମୁ-କିଏ କହିଲା ସେଇଠି ପଶିବନି କଥା ହଉଥାଏ  ତାକୁ ଗାଣ୍ଡି ମାରୁଥାଏ
ରୂପା-କାଇଁ ମୋବାଇଲ ରେ ତ ତା ଗାଣ୍ଡିରେ କରୁନଥିଲା
ମୁ-ସେଥିରେ ସିନା ନାହୁଁ ଆଉ ସବୁଥିରେ ଅଛି ବା
ରୂପା-ମତେ ଦେଖେଇବ ଟିକେ ଏଥର ତ କାଢ଼ ଆଉ କେତେ କରିବ ଗାଣ୍ଡିରୁ ବି ବ୍ଲଡ ବାହାରିବ ବୋଧେ
ମୁ-ନା ବ୍ଲଡ଼ ବାହାରିବନି ହେଲେ
ରୂପା-ହେଲେ ପୁଣି କଣ
ମୁ-ତୁ ଠିକ ରେ ହଗି ପାରିବୁନି
ରୂପା-କି କଣ ପାଇଁ
ମୁ-ତତେ ମୁ ଆଜି ଗାଣ୍ଡି ମରିଦେଇଛି ହେଲା ତୁ ଏବେ ବେଧେଇ ଙ୍କ ଲିଷ୍ଟ ରେ ଗଣା ହବୁ
ରୂପା-କି କଣ ପାଇଁ
ମୁ-କାହିଁକି ନା ସବୁ ଝିଅଙ୍କର ଯେତେବେଳେ ଗଲୁ ହୁଏ ସିଏ ଲାଜ ନକରି ଟୋକାଙ୍କ ଠୁ ଗିଁହା ଖାଏ ଆଉ ଯିଏ ଲାଜ କରେ ସିଏ ଘରେ ଫିଙ୍ଗରିଙ୍ଗ କରେ ନହେଲେ ମୂଳ ବାଇଗଣ ପୁରେଇ ଗଲୁ ମାରେ ଯେତେବେଳେ ବାହାଘର ହୁଏ ସେ ଇଆଡୁ ସିଆଡୁ କହି ଚଳେଇଦେବେ, ହେଲେ ଯିଏ ଗାଣ୍ଡିର ଗିଁହା ଖାଏ ସିଏ କଣ କରିବ ଗାଣ୍ଡିମରେଇବ ତାକୁ ବେଧେଉ କହନ୍ତି ଆଉ ତୁ ହେଲୁ ବେଧେଇ ଆଉ ରାଣ୍ଡି ତତେ ଆଉ କିଏ ବାହା ହବ
ରୂପା-ମୁ ଯୋଉ ସୁନ୍ଦରି ଯିଏ ଦେଖିବ ସିଏ ମତେ ବହାପାଇଁ ମରିବ ,ଏତେ ଆଉ ବେକାର କଥା କହି ଡରାନି
ମୁ-ହଉ ତତେ ସିନା ବାହା ହେଇଯିବ ହେଲେ ଯେତେବେଳେ ତତେ ତୋ ବର କରିବାକୁ ଯିବ ତୋ ବିଆ ଦେଖିବ ପଚାରିବ ଆଗରୁ କୋଉଠି ଠୋକା ଖାଇଚୁ ତୁ କଣ କହି ସିନା ଚଳେଇ ଦବୁ (ଯଦି ଆଉ ଗିଁହା ଖାଇବୁନା ତାହେଲେ ତୋ ବିଆ ପୁଣି ଜାକି ହେଇଯିବ) ହେଲେ ତୋ ଗାଣ୍ଡି ଦେଖିବ ଆଉ ତୋ ଝୁଲା ଦୁଧ ତା ପରଦିନ ଆଣି ତୋ ଘରେ ଛାଡ଼ିଦେଇ ଯିବ ଆଉ ତୁ ରାଣ୍ଡି ହେଇ ବୁଲିବୁ
ରୂପା-ମତେ ତମେ ରାଣ୍ଡି ହେଇ ବୁଲିବାକୁ କେବେ ଦବନି ମୁ ଜାଣିଛି କାହିଁକି ନା ଯିଏ ମତେ ଖରାପ ଭାଷା କହିଲା ତାକୁ ମାରିବାକୁ ଗଲା ଆଉ ଯିଏ ମତେ ଆଣି ଘରେ ଛାଡ଼ି ଦେଇ ଯିବା ତମେ ଛାଡି ବନି ମୁ ଜାଣିଛି ହେଲା ,ମୋର ଯାହା ହେବ ଦେଖା ଯିବା ଓକେ ଏଥର ଘରକୁ ଯିବା ଚାଲ
ମୁ-ଏତେ ବଡ ବଡ କଥା କହୁଛୁ ହଉ ତୁ ଟିକେ ଉଠିକି ତୋ ଡ୍ରେସ ଟିକେ ପିନ୍ଧିନି
ରୂପା-ମୋର କଣ ହେଉଚି କହି ଉଠିଲା ବେଳକୁ ଠିକ ରେ ଠିଆ ହେଇ ପାରିଲାନା
ମୁ-ହସିଲି ଆଉ କହିଲି କଣ ହେଲା ଜଲଦି ଆ ଯିବା କହି ହସିଲି
ରୂପା-ହସୁଛ କଣ ମତେ ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧେଇକି ଠିଆ କର
ମୁ-ହଉ କହି ତା ବ୍ରା କୁ ପିନ୍ଧେଇ ତା ଦୁଧକୁ ଚିପିଲି
ରୂପା-ତମକୁ ଟିକେ ଲାଜ ଅଛି ଏତେ କରି ଆଉରି ମନକୁ ଗଲାନା ଦୁଧକୁ ଚିପୁଚ ଛି ଛି
ମୁ-କଣ କରିବି ମନ ଜମା ମନୁନି ପୁଣି ତମ ଝୁଲା ଦୁଧ ଦେଖି ବାଣ୍ଡ ଉଠିଲାଣି,ତମକୁ ଘରେ ଛାଡ଼ି ଆସି ବର୍ଷା କୁ ଆଣି ପେଲିବି ସେ ବହୁତୁ ବ୍ୟାକୁଳ ହଉଛି ତା ମନ କଣ ପାଇଁ ଦୁଃଖ କରିବା
ରୂପା-ପେଙ୍ଗେଇ ପେଙ୍ଗେଇ ଆସି ମୋ ଗାଲରେ ଠୋ କିନା ଚାପୁଡ଼ା ମାରିଲା ଆଉ ସେ କାନ୍ଦିଲା
ମୁ-କଣ ପାଇଁ କାନ୍ଦୁଛୁ ରୂପା କଣ ହେଲା
ରୂପା-ମୁ ଠିକ ରେ ଠିଆ ହେଇ ପାରୁନି ବୋଲି ତମକୁ କହିଲି ଟିକେ ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧେଇଦିଅ ହେଲେ ତମେ ମୋ ଦୁଧକୁ ଚିପିଲ ଯଦି ତମକୁ ଶାନ୍ତି ନମିଳିଲା ମତେ କହିଲନି ମୁ କଣ ମରିଯାଇଛି ନା ମୁ ତମକୁ ମନାକରିଛି ହଲେ ତମେ ମତେ ନ କହି ମୋ ଆଗରେ ଆଉ କୋଉ ଝିଅକୁ ଗେହିଁବାକୁ କହୁଚ ,ଏ କଥା କୋଉ ଝିଅ ବି ସହିବନି
ମୁ-ନା ମୁ ମଜାକ କରୁଥିଲି
ରୂପା-ଏମିତି ମଜାକ କେବେ କରିବନି ମୋ ଆଗରେ କହି ସେ ପିନ୍ଧିଥିବା ବ୍ରା କୁ ଓଲ୍ହେଇ ସେଇଠି ପୁଣି ଶୋଇ ପଡ଼ିଲା ଆଉ କହିଲା ତମ ମନ ଶାନ୍ତି ନ ହେଲା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୋର ଯୋଉ ଜାଗା ଭଲ ଲାଗୁଛି ସେଇଠି ଗିଁହ ମୋର କିଛି କହିବାର ନାହିଁ
ମୁ-ସରୀ ରୂପା ମୋର ଭୁଲ ହେଇଯାଇଛି ,ଆରେ ମୁ ମଜ଼ାକ କରୁଥିଲି କିନ୍ତୁ ତୁ ତ ପୁରା ସିରିଏସ ହେଇଯାଉଛୁ
ରୂପା-ନା ମୁ ଜାଣିଛି ପୁଅପିଲାଙ୍କୁ ଯେତେ ଗେହିଁ ବାକୁ ଦବ ସେ ସେତେ ଗେହିଁବେ କେବେ ମନା କରିବେନି ତାଙ୍କର କଣ ଯାଉଛି ସେ ତ ପୁଅ ପିଲା ସବୁ ଭୁଲ ଆମର
ମୁ-ରୂପା ତୁ ଉଠିବୁ କି ନାହିଁ
 ରୂପା-ନା ନା ତମ ମନ ଭରିଲା ଯାଏଁ ଗିଁହ ତାପରେ ଉଠିବି ନହେଲେ ନାହିଁ
ମୁ-ମୁ ତାକୁ ତା ଗାଲରେ ଠୋ କିନା ପକେଇ ତାକୁ ବସେଇଦେଇ ତା ଡ୍ରେସ ସବୁ ପିନ୍ଧେଇ ଦେଲି
ରୂପା-ସେ ଠୋ ଠୋ ହେଇ କାନ୍ଦିଲା ଆଉ କହିଲା ତମେ ମତେ ନକହି କୋଉ ଅଲଗା ଝିଅକୁ କରିପାର କିନ୍ତୁ ମୋ ଆଗରେ ନୁହଁ ପ୍ଲିଜ଼
ମୁ-ଆର ମୁ ମଜ଼ାକ କରୁଥିଲି ଯଦି ତା ପ୍ରତି ମୋର ସେ ସବୁ ଥାନ୍ତା ମୁ ତାକୁ ଗଲାବେଳେ କରିନଥାନ୍ତି ,ତମେ ଝିଅ ପିଲା ସବୁ ସମାନ ଆଉ ସବୁ ସନ୍ଧେଇ କହି ତାକୁ ଧରି ଧରି ଗାଡ଼ିରେ ବସେଇ ଘରକୁନେଲି ଗଲା ବାଟରେ ତା ପାଇଁ ମେଡ଼ିସିନ ନେଇ ତାକୁ ଦେଲି ଆଉ କହିଲି ତୁ ମନକରି ଖାଇବୁ
ରୂପା-ହଁ ହେଲେ ତମେ ମତେ ନେଇକି ଆମଘରେ ଛାଡି ଆସିବ ମୁ ଚାଲି ପାରିବିନି
ମୁ-ଆମେ ଏବେ ଆମ ବଗିଚାରେ ୩୦ମିନିଟ ବୁଲିବା ଆଉ ତୁ ଦୌଡ଼ି ବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବୁ
ରୂପା-ମୁ ପାରିବିନି ମରିଯିବି
ମୁ-ହାଣୀବି ଗୋଟେ ଗୋଇଠା ଦେଖିବୁ କହି ବଗିଚାରେ ଦୌଡ଼ିଲା ଆଇ ଟିକେ ଫ୍ରି ପରି ଲାଗିଲା ମୁ ପଚାରିଲି କେମିତି ଲାଗିଲା
ରୂପା-ହଁ ଭଲ ଲାଗୁଛି ମୁ ଏବେ ଏକୁଟିଆ ଘରକୁ ଯାଇ ପାରିବି
ମୁ-ସବାସ ଦେଖିଲୁ ତୁ ସବୁବେଳେ ଡ଼ରୁଛୁ ଆଉ ,ଗୋଟେ କଥା ମନେରଖ କେବେ ଡ଼ରିବୁନି ଡ଼ରିଲେ ତୁ ହାରିଯିବୁ ସବୁବେଳେ ଡରକୁ ସାମ୍ନା କରିଲେ ତୁ ଜିତୁବୁ ତତେ କେହି ହରେଇ ପାରିବେନି ହଉ ତୁ ଯା ଶୋଉ ପଡ଼ିବୁ କାଲି କଥା ହଵା ଆଜି ଯେମିତୁ ରାତିରେ ମୋ ରୁମ କୁ ନଆସୁ ଘରେ ତୋ ମମି ଅଛି ହେଲା କହି ମୁଁ ବି ଥକି ଯାଇଥିଲି ଘରେ ଯାଇ ଶୋଇପଡ଼ିଲି କାଲି ସକାଳେ ୧୦ଟା ବେଳକୁ ମୋ ନିଦ ଭାଙ୍ଗିଲା ମୁ ଉଠିଲା ବେଳକୁ ରୂପା ମୋ ପାଖରେ ବସିଛି ମୁ ତାକୁ ଦେଖି ପୁରା କାବା ଭାବିଲି କଣ ଆର ହଉଚି ପୁଣି ଗିଁହା ଖାଇବାକୁ ଆସିଛି ନା କଣ ଭାବି ତାକୁ ପଚାରିଲି କୁଆଡେ
ରୂପା-ମୋ ମମି ଡାକୁଛି
ମୁ-କଣ ପାଇଁ
ରୂପା-ସେ ସବୁ ଜାଣିଦେଇଛି(ମତେ ଡ଼ରେଇବା ପାଇଁ)
ମୁ-ମୁ ଯିବିନି ତୁ ଯା କହି ତା ମମିଠୁ ଲୁଚିଲି ୩/୪ଦିନି ଲୁଚିଲା ପରେ ମୁ ଆମ ଘରେ କହି ରାତିରେ ଘର ଛାଡି ଗୁଜୁରାଟ ପଳେଇଲି, ୧ମାସ ପରେ ଘରକୁ ଫୋନ କଲି ଆଉ ସମସ୍ତଙ୍କ ସହ କଥାହେଲି ,ହେଲେ ମୁ ରୂପାକୁ ଭୁଲିନି କି ଭୁଲିବିନି ସେ ମୋ ଜୀବନର ପ୍ରଥମ ଆଉ ଶେଷ ସେକ୍ସ ଥିଲା କିନ୍ତୁ ମୁ ତାକୁ ମିଛରେ ସବୁ ୟାକୁ ତାକୁ ଗେହିଁଛି ବୋଲି କୁହେ ଆଉ ସେ ମାନିଯାଏ କି ଵୋକି ଝିଅ,  ମତେ ଭୁଲି ଆଉ କାହାକୁ ପଟେଇବନି ସେଥି ଲାଗି ମତେ ପୁରା ଭୁଲି ଯାଇଛି ହଉ ଛାଡ କେତେ ଝିଅ ଆସିବେ ଆଉ ଯିବେ ଠିକ ନାହିଁ ଏମିତି ଭାବି ଭାବି ବହୁତ ଦିନ ଚାଲିଗଲା କିଛିଦିନ ପରେ ହଟାତ ରାତି୧୨ଟା ରେ ଫୋନ ଆସିଲା ଭାଉଜଙ୍କ ନମ୍ବରରୁ
ମୁ-ହଁ ଭାଉଜ କୁହ ହେଲେ ସେପଟରୁ କିଏ କାନ୍ଦିଲା ପରି ଲାଗିଲା ମୁ ପୁଣି କହିଲି ଭାଉଜ କଣ ହେଇଛି କାନ୍ଦୁଛ କଣ ପାଇଁ କିଛି କହୁନ କଣ ଯେ
ରୂପା-ମୁ କହୁଛି ଭାଇ
ମୁ-ତୁ ମାନେ କିଏ
ରୂପା-ରୂପା ତମ ରୂପା
ମୁ-ତୁ କଣ ରାତିରେ ଭାଉଜଙ୍କ ମୋବାଇଲ ଆଣିଛୁ
ରୂପା-ଆଉ କଣ କରିବି ତମ ସହ କଥା ହବାପାଇଁ ଭାଉଜକୁ କହିଲି ସେ ମୋବାଇଲ ଦେଲେ
ମୁ-ତାମାନେ ଭାଉଜକୁ ସବୁ କହିଦେଇଛ
ରୂପା-ନା ମୁ ଆଉ ମଜା କରିବିନି
ମୁ-ମାନେ
ରୂପା-ତମେ ସେଦିନ କଣ ପାଇଁ ଲୁଚି ପଳେଇଲ
ମୁ-ତୁ ତୋ ମାମାକୁ କଣ ପାଇଁ ସବୁ କହିଦେଇଛୁ ସେଥି ପାଇଁ ମୁ ଲୁଚି କି ଆସିଲି, ଆଉ ତୁ ମତେ ମନେ ରଖିଛୁ ଯା ହଉ
ରୂପା-ମୁ କହିନି କିଛି ସେଦିନ ମାମାଙ୍କ ଦେହ ଖରାପ ଥିଲା ମେଡ଼ିସିନ ପାଇଁ  ଡାକୁଥିଲେ ଆଉ ତମେ ଡରି କି ପଳେଇଲ
ମୁ-ମତେ କଣ ପାଇଁ ମିଛ କହିଲୁ ବେକାର ମୁ ଆସିଲି ଲୁଚିକି
ରୂପା-କାନ୍ଦି କାନ୍ଦି କହିଲା ତମେ ମତେ ଭୁଲି ଯାଇଛ ନାଇଁ ହଁ ମନେ କାଇଁ ରଖିବ କାମ ତ ସବୁ ସାରିଯାଇଛି ମୁ କିଏ ନା କଣ
ମୁ-ତୁ ଯମା ଚିଲାନା ହେଲା ତତେ ମୁ କଣ ପାଇଁ ମନେ ରଖିବି
ରୂପା-ହଉ ତମ ଇଚ୍ଛା ତମକୁ ଯାହା ଭଲ ଲାଗୁଚି ସେଇଆ କର
ମୁ-ତତେ ଗୋଟେ କଥା ପଚାରିବି ଖରାପ ଭାବିବନି
ରୂପା-ପଚାର ଖରାପ ଭାବିବାକୁ ତମେ ଆଉ ରଖିଛ କଣ ଯେ
ମୁ-ତୁ ଆଉ କେତେ ଥର ପେଲା ଖାଇଲୁଣି
ରୂପା-ଛି ତମେ ସୁଧୁରୀବନି କେବେ
ମୁ-ତୁ ମତେ କଣ ପାଇଁ ଏତେ ନିଜର ଭାବୁଛୁ
ରୂପା-ମୁ ତମକୁ ଗୋଟେ କଥା କହିବି ମୁ ନା ତମକୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଏ ହେଲେ କେବେ କହି ପାରେନି
ମୁ-ତୁ ପାଗଳ ହେଇଯାଇଛୁ ଏମିତି ବୟଷରେ ଏସବୁ ହୁଏ ତାମାନେ ନୁହଁ ଯେ ତୁ ଯାହାକୁ ପାଇବୁ ଭଲ ପାଇ ତା ସହ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବୁ
ରୂପା-ନା ମୁ ତମକୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଏ ମୁ ସବୁ ଜାଣି ଶୁଣି ତମ ସହ ଖରାପ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଛି ହେଲେ ତମେ କିଛି ଜାଣିନ
ମୁ-ତୁ କଣ ଜଣିଛୁ ମୋ ବିଷୟରେ ମୁ ତତେ କଣ ପାଇଁ ଭଲ ପାଇବି ତୋ ଭଳି ମୁଁ ଅନେକ ଝିଅକୁ କରିଛି ତା ମାନେ ମୁ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ବହାହେବି
ରୂପା-ତମେ ପୁରା ମିଛ କହୁଛ ତମର କାହା ସହ ସମ୍ପର୍କ ନାହିଁ ତମେ ରାଗିକି ଘର ଛାଡ଼ି ପଳେଇ ଯାଇଥିଲ ଭାଉଜ କହୁଥିଲେ ଆଉ ତମର କୋଉ ଝିଅ ସହ ଲଫଡା ନାହିଁ ,ଭାଉଜ ଙ୍କ ସନଭଉଣୀ ପିଙ୍କି ଯାହାର ବାହା ଘର ହେଲା ସେ ତମକୁ କେତେ ଥର କରିବାକୁ କହିଥିଲେ ହେଲେ ତମେ ତାକୁ ମାନକରିଦେଲ ସେ କଣ ମୋଠୁ ଖରାପ ଦେଖିବାକୁ ସେ ପୁରା ହିରୋଇନ ଠୁ ବି କମ ନୁହେଁ, ଆଉ ତାଙ୍କ ମାଉସି ଝିଅ ବର୍ଷା କୁ ବି ମନା କଲ ସେବି ଠିକ ଠାକଥିଲେ,ତମ କ୍ଲାସରେ ରେ ପଢ଼ୁଥିବା ୩ଜଣ ପିଲାଙ୍କୁ ମନା କଲ କିନ୍ତୁ ମୋଠି କଣ ରସ ଥିଲା ଯେ ମତେ ଗେହ୍ନି ଦେଲ
ଷ୍ଟୋରି ର ଅବଶିଷ୍ଟ ପଞ୍ଚମ ଭାଗ ରେ ପାଇବେ |
odia sex story,odia sex stories,odia sex gapa,odia sex kahani,odia sex gapa,new odia sex story,odia bedha gapa,jouna gapa,randi sah sex,odia grirlfriend sah sex,sundari sah sex,sex story odia,bhauja gapa,bhauja sex story,bia gapa,2020 new sex story

ଯଦି ଆପଣମାନେ ଏମିତି ନିଜର କିଛି ଅନୁଭୁତିକୁ ଆମ ସହ ଶେୟାର୍ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏବଂ ନିଜ ଷ୍ଟୋରିକୁ ପଢ଼ିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆମକୁ Mail କରନ୍ତୁ 

ଆମ Mail id – [email protected]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *