OdiaSexGapa.IN

କାମନା କୁ ପରିପୂର୍ଣ କରେ ଗଳ୍ପ ମାଧ୍ୟମ ରେ

Piusi ki Madi Basi Gehinli -1||ପିଉସୀ କି ମାଡି ବସି ଗେହିଁଲି-1

Byadmin

May 5, 2021

ପିଉସୀ କି ମାଡି ବସି ଗେହିଁଲି-1

Piusi ki Madi Basi Gehinli -1

ମୋର ନାମ ସୁନୀଲ, ମୋର ଏହି କାହାଣୀ ଟି   100% ସତ୍ୟ କାହାଣୀ | ମୋର ପ୍ରଥମ ସେକ୍ସ ମୋ ପିଉସୀ ସହିତ ଘଟିଛି ଯିଏ ମୋ ବାପାଙ୍କ ଭଉଣୀ | ତାଙ୍କ ନାମ ଜୟନ୍ତୀ ଏବଂ ତାଙ୍କର ଏକ ପୁଅ ମୋହନ ଅଛନ୍ତି ଯିଏ ମୋ ଠାରୁ 1 ବର୍ଷ ସାନ ମୋ ଠାରୁ | ଜୟନ୍ତୀ ମାଉସୀ ହେଉଛି ଏକ ସୁନ୍ଦର ସ୍ୱେଚ୍ଛାସେବୀ ପିଉସୀ, ଯାହାର ଵି କାମ ପଡ଼ୁ ସେ ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଖକୁ ଯାଇଁ ହେଲପ୍ କରନ୍ତି , ସ୍ନେହ କରନ୍ତି  ଏବଂ ସମସ୍ତ ଙ୍କ ସହ ଭଲସେ ମିଶନ୍ତି  | ସେ ଯେମିତି ଭଲ ତାଙ୍କ ଦେହ ଵି ଦେଖି ବାକୁ ସେମିତି ସବୁ ନାରୀ ମନା ଙ୍କ ଥୁ ଅଲଗା ଆଉ ସୁନ୍ଦର, ଦୁଧ ଗୁଡା ତ ପୁରା ବଡ ବଡ 36ହବ   ବୟସ ସେଇ  43 ହବ କିନ୍ତୁ ଏତେ ସେକ୍ସି ଦେଖାଯାନ୍ତି କୁହନି  |

 

ଜୟନ୍ତୀ ପିଉସୀ  ମୋତେ ବହୁତ ଘୃଣା କରନ୍ତି କାରଣ ଥରେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ମୋ ବାପାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଜଗଡ଼ ବହୁତ ଜୋରେ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ସେହି ଝଗଡା  ସମୟରେ ମୁଁ ଏତେ ରାଗି ଯାଇଥିଲି ଯେ ମୁଁ କଣ କହୁଛି ଭୁଲି ଯାଉଥିଲି ରାଗିକି ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଉପରେ ଖରାପ ଗାଳି  କରିଥିଲି ତୋ ସ୍ତ୍ରୀ ବୀଆ ଫାଡ଼ି ଦେବି, ମାଗିହା, ବେଧ ରାଣ୍ଡି ବେଶୀ ଛୋଡ଼ି ହଉଛୁ ବୀଚ ରୋଡ ରେ ତୋ ସ୍ତ୍ରୀ ର ଲୁଗା ଫାଡ଼ି ଗେହିଁବି ଧରି ସେବେଠୁ  ସେହି ଅଶ୍ଳୀଳ ଶବ୍ଦ ପାଇଁ ସେ ମୋତେ ଘୃଣା କରୁଥିଲେ |ବାପା ଆଉ ପିସା ଭଲ ପଡେ ଧୀରେ ଧୀରେ ଯିବା
 ଆସିବା କଲେ ହେଲେ ମୁଁ ଜାୟେନା କିନ୍ତୁ, ହଟାତ ଦୀପାବଳିର 2 ଦିନ ପୂର୍ବରୁ  ମୋ ଭାଗ୍ୟ ବଦଳାଯାଇପାରିବ ମୁଁ କେବେ ଭାବି ନଥିଲି  |

 

ଆମେ ସମସ୍ତେ ପିୟୁସା  ଘରକୁ ଯାଇଥାଉ, ଦୀପାବଳି ବହୁତ ଆଡ଼ମ୍ବରେ ପୂଜା କରନ୍ତି ସୋ ଆମେ ବୁଲିବାକୁ ଯାଇଥିଲୁ, ସେ ଏତେ ସେକ୍ସସି ଦେଖା ଯାଉଥିବାରୁ ମୁଁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ନପାରି ବାଥରୁମ ଯାଇଁ ବାଣ୍ଡ କୁ ଧରି ହଲାଉ ଥିଲି ଆଉ ବିଜୟୀ ବାହାର କରି ନିଜ କୁ ଶାନ୍ତି କରିଦେଉଥିଲି, ସେ  ଯେତେବେଳେ ବି ଘରେ କାମ କରେ ମୁଁ ତାକୁ ସେମିତି ଅନାଇ ରହିଥାଏ . ଯେତେବେଳେ ସେ ନଇଁଯାଏ, ମୁଁ ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବରେ ତା’ର ଫାଳ ଫାଳ ଦୁଧ କୁ ଦେଖି ପାରୁଥିଲି ମସ୍ତ ଲାଗୁଥିଲା ଯେମିତି ଦୁଇ ପାହାଡ ମଝିରେ ଗୋଟେ ରୋଡ ଯାଇଛି, | ତେଣୁ ବର୍ତ୍ତମାନ କାହାଣୀକୁ ଫେରିଆସୁଛି , ଯେହେତୁ ଦୀପାବଳି ପାଖାପାଖି 2 ଦିନ ଥାଏ ତେଣୁ ଘରେ ସବୁ କୁଣିଆ ଭର୍ତି ହୋଇଥାନ୍ତି , ଘରର ସବୁ  ପୁରୁଷମାନେ ବହୁତ ମଦ୍ୟପାନ କରନ୍ତି ଆଉ ମସ୍ତି କରନ୍ତି, ପାଖା ପାଖି 11 ହବ ଘର ର ପ୍ରୟ ସବୁ ପୁରୁଷ ମଦ ପିକରି ଟେବୁଲ ଉପରେ ନିଶା ରେ ପଡି ଥାନ୍ତି ତ କିଏ ତଳେ ସୋଇ ଥାଏ  |

 

ମୁଁ ସେମାନଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଦେଖିବାକୁ ବାହାରକୁ ଆସିଥିଲି ଏବଂ ମୋର ଭାଗ୍ୟ ବହୁତ ଭଲ ଥିଲା କାରଣ ମାଉସୀ ଜୟନ୍ତୀ ମଧ୍ୟ ସେହି ମହାନ ପାନୀୟମାନଙ୍କ ସହିତ କ’ଣ ଘଟିଥିଲା ​​ଦେଖିବା ପାଇଁ ବାହାରକୁ ଆସିଥିଲେ | ଘରର ବାକି ମହିଳାମାନେ  ଶୋଇଯାଇଥିଲେ। ତେଣୁ ମୁଁଏକା ହିଁ ଥିଲି ଯେହେତୁ ସବୁ ନିଶା ରେ ଥାନ୍ତି କେହି ଉଠିକି ବେଡ଼ କୁ ଯିବା ଅବସ୍ଥା ରେ ନଥାନ୍ତି ପିଉସୀ ଆଉ ଉପାୟ ନପାଇ ମତେ ଡାକିଲା ଏବଂ ଏମାନଙ୍କୁ ଘରକୁ ନବ ରେ ହେଲ୍ପ କରିବା ପାଇଁ କହିଲା , ମୁଁ ଵି ଏଈ ସୁଯୋଗ ଖୋଜୁଥିଲି ସେ କହିବ ମାତ୍ରେ ମୁଁ  ତାଙ୍କୁ  ସାହାଯ୍ୟ କରିଲି   ପୁରୁଷମାନଙ୍କୁ ଘରକୁ ନାବରେ  ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ବେଡ଼ ରେ ନେଇ ଶୁଆଇବାରେ  | ଆମେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଟେକୀକି ନେଇ ରୁମ ରେ ଶୁଆଇଲୁ   ଶେଷରେ ପିଉସା ଥିଲେ ତାଙ୍କୁ ଆମେ ଦୁଇ କାନ୍ଧରେ କନ୍ଦେଇ ନେଇ ବେଡ଼ରୁମ ରେ ଶୁଆଇଲୁ  |

ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *