OdiaSexGapa.IN

କାମନା କୁ ପରିପୂର୍ଣ କରେ ଗଳ୍ପ ମାଧ୍ୟମ ରେ

Piusi ki Madi Basi Gehinli -3 ||ପିଉସୀ କି ମାଡି ବସି ଗେହିଁଲି-3

Byadmin

May 5, 2021

ପିଉସୀ କି ମାଡି ବସି ଗେହିଁଲି-3

Piusi ki Madi Basi Gehinli -3

ଦୀପାବଳିର ପୂର୍ବଦିନ ମୁଁ ଶୋଇଥିଲି ଯେମିତି ମୁଁ ଦୁନିଆ ପାଇଁ ମରିଯାଇଛି,ମତେ ଆସି ମୋ ଡାକିଲା ଉଥିବୁନି କି ପୁଅ ଦିନ 11 ତା ହେଲାଣି ରାତିରେ କଣ ନିଆଁ ଲିଭାଇବାକୁ ଯାଇଥିଲୁ କି ଏମିତି ସୋଇଛୁ | ତାପରେ ମୁଁ ଲୁଚାଇଥିବା ଭିଡିଓ କ୍ୟାମେରା ନେଇ ବାହାରକୁ ଗଲି | ମୁଁ ମୋର ସମ୍ପର୍କୀୟ ବାଇକ୍ ନେଇ ଏକ ସାଙ୍ଗ ଘରକୁ ଗଲି | ମୋର କିଛି କାମ ଥିଲା ସାରି କି  ପାଖା ପାଖି  ମଧ୍ୟାହ୍ନ 12 ରେ ଘରକୁ ଫେରି ଆସିଲି | ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ଫେରି ଆସିଲି, ସମସ୍ତେ ମନଦୁଃଖ କରି ଦୁଃଖଦ  ଚେହେରା ଦେଖାଜାଉଥିଲା , ମୁଁ ସେମାନଙ୍କୁ ପଚାରିଲି କ’ଣ ହେଲା ଏବଂ ସେମାନେ କହିଥିଲେ ଯେ ପିଉସୀ  ଜ୍ୱରରେ ପୀଡିତ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ଘରଠାରୁ 150 କିଲୋମିଟର ଦୂରରେ ଥିବା ମନ୍ଦିରକୁ ଯାଇ ପାରିବେ ନାହିଁ |

 

ତେଣୁ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କେହି ଯିବା କୁ ରାଜି  ହଉନାହାଁନ୍ତି। ମୁଁ ଭାବିଲି ଭଲ ହେଲା ଏମାନେ ଯଦି ଯାନ୍ତେ ମୁଁ ଇଉଛନ୍ତି ୟାଙ୍କ ପାଖରେ ଆଉ ମୋ ପିଉସୀ  ସହିତ ଦୁଇ ରାଉଣ୍ଡ କରନ୍ତି  | ମୁଁ ସେତେବେଳେ ମୋର ପିଉସୀ  କୋଠରୀ ଦେଇ ଯାଉଥିଲି ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ପିଉସୀ  କହୁଥିବାର ଶୁଣିଲି “ମୋର ଜ୍ୱରର କାରଣ କ’ଣ ଆପଣ ଜାଣନ୍ତି କି? ଗତକାଲି ରାତିରେ ମୋ ସହ କିଛି ଖରାପ  ଘଟିଛି। ”ପିଉସା  ତାଙ୍କୁ ପଚାରିଲେ କ’ଣ ହେଲା ଏବଂ ମୁଁ ଜାଣିଲି ପିଉସୀ  ମୋ ନାମ କହିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ତେଣୁ ମୁଁ ମୋ ବାପାଙ୍କ ସ୍ୱରକୁ ଅନୁକରଣ କଲି ଯେପରି ତାଙ୍କୁ ଡାକୁଛି |

 

ସେ କୋଠରୀରୁ ବାହାରକୁ ଯିବାବେଳେ ମୁଁ ଭିତରକୁ ଯାଇ ପିଉସୀଙ୍କୁ  କହିଲି “ତୁମେ କାହାକୁ ଏ ସବୁ ବିଷୟରେ  କିଛି କହିବାକୁ ସାହସ କରୁନାହଁ ନହଲେ ଦେଖୁଛ  ଏହି ଭିଡିଓ କ୍ୟାମେରାରେ ଆମେ ସକାଳେ ଯାହା କରୁଥିଲେ ସବୁ ରେକର୍ଡ କରିଛି | ଯଦି ତୁମେ ପିଉସା ଙ୍କୁ  କୁହ, ମୁଁ ଘରୁ ପଳାଇ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଛାଡ଼ିଦେବି  ଏବଂ ଏହି ଭିଡ଼ିଓ  ମାଧ୍ୟମରେ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିପାରିବି | ଯଦି ସେ ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖିବେ ତେବେ ସେ ଆପଣଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ମାରିଦେବେ ଆଉ  ଆପଣ ହିଁ ମୋତେ ସେକ୍ସ ସମ୍ପର୍କ କରିବାକୁ ବାଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି। ” ସେ କାନ୍ଦି କହିଲା “ଦୟାକରି ମୋ ଜୀବନକୁ ନଷ୍ଟ କର ନାହିଁ | ମୁଁ କିଛି କହିବି ନାହିଁ ଦୟାକରି ଏମିତି  କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ” ମୁଁ କହିଲି ଯେପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୁଁ ତୁମକୁ ଆଜି ରାତି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରଖିବି ସେ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୁଁ କାହାକୁ କହିବି ନାହିଁ |

 

ତେଣୁ ତୁମେ ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ମନ୍ଦିରକୁ ଯିବା ପାଇଁ ଅନୁରୋଧ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ ଏବଂ କୁହ ଯେ ତୁମେ ମୋତେ ଚଡି କି ସମସ୍ତେ ଯାଅ  ଏବଂ ତୁମର ଯତ୍ନ ନିଅ। ” ସେ କହିଥଲେ “କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଦୁର୍ବଳ ଏବଂ ଜ୍ୱର ରେ ପୀଡିତ  ମୁଁ ବହୁତ କ୍ଳାନ୍ତ ଏବଂ ତୁମ ସହିତ ଆଉ ଏକ ରାଉଣ୍ଡ କରିପାରିବି ନାହିଁ,  ଦୟାକରି ମୋତେ ଛାଡିଦିଅ | ମୁଁ ମୋର ସମସ୍ତ ଟଙ୍କା ଦେବି, ଦୟାକରି ତୁମର ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ କରିବାକୁ ଆଜି ରାତିରେ ବେଶ୍ୟା ପାଖକୁ ଯାଅ। ” ମୁଁ କହିଲି “ଯଦି ତୁମେ ଅସୁସ୍ଥ କିମ୍ବା ମରିବାକୁ ଯାଉଛ ମୁଁ ଫ୍ୟାକ୍ସ ଦେବି ନାହିଁ | ଆଜି ରାତିରେ ତୁମେ ମତେ ଦରକାର ଏବଂ ତୁମେ ମୋର ବେଶ୍ୟା ହୋଇ ମୋ ସହ ସେକ୍ସ କରିବ ମୁଁ କାହିଁକି ତୁମର ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ କରିବି ? ଏଥିରେ  ଆପଣ ସହମତ ହୁଅନ୍ତୁ  କିମ୍ବା ନହନ୍ତୁ ଏହାର ପରିଣାମ ଭୋଗିବାକୁ ପଡିବ। ” ସେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଚିନ୍ତା କରିବା ପରେ କହିଥିଲେ “O.K କିନ୍ତୁ ମୋତେ ପ୍ରତିଜ୍ଞା କର ତୁମେ ଟେପ୍ ମୋ ପାଖକୁ ଫେରାଇ ଦେବ ଏବଂ ଏହା କାହାକୁ କେବେ କହିବ ନାହିଁ |” ମୁଁ ରାଜି ହେଲି

ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *