OdiaSexGapa.IN

କାମନା କୁ ପରିପୂର୍ଣ କରେ ଗଳ୍ପ ମାଧ୍ୟମ ରେ

ପୁରୁଣା ଘରେ ଭୁତ ଆସି ମତେ ଗେହିଁ ଦେଲା – 3 || Puruna Ghare Bhuta Asi Mate Gehin Dela – 3

Byadmin

Apr 24, 2021

ପୁରୁଣା ଘରେ ଭୁତ ଆସି ମତେ ଗେହିଁ ଦେଲା – 3

Puruna Ghare Bhuta Asi Mate Gehin Dela -3

ମୁଁ ସୋଇଥାଏ ମୁଁ ତ ତାକୁ ଦେଖି ପାରୁ ନଥାଏ କି ବିରୋଧ କରି ପାରୁ ନଥଏ ସେ ତାର ଫାଇଦା ନେଇ ମୋ ଦି ଗୋଡ କୁ ଟେକୀକି ନେଲା ମନ କୁ ବେଡ଼ ରୁ ଗୋଡ ଉଠି  ତା କନ୍ଦରେ ରହିଲା ପରି ଅଧା ଭାଙ୍ଗି ହୋଇ ରହିଲା ମତେ ଲାଗିଲା କି ସେ ଆଣ୍ଠେଇଲା ପରି ବସିଛି ସେ ଆଉ ଟିକେ ଟେକୀକି ହୋଇ ଗଲା ଏବେ ଖାଲି ମୋ ମୁଣ୍ଡ ହିଁ ବେଡ଼ ରେ ଲାଗିକି ଥାଏ ଆଉ ସବୁ ଶୂନ୍ୟରେ ଥାଏ ଟେକୀକି ହୋଇ, ସେ ମୋ ଦି ହାତରେ ବାଧେ ଆଣ୍ଠୁ ପକାଇଲା ମୁଁ ମୋ ହାତ ଆଉ ହଲାଇ ପାରିଲି ନାହିଁ ତାପରେ ମୁଁ ଅନୁଭବ କଲି କି ସେ ବାଧେ ମୋ ବୀଆ କୁ ଚାଟୁଚି

 

ସତ କୁ ସତ ସେ ମୋ ବୀଆ କୁ ଚୁମିବାରେ ଲାଗିଲା ଏମିତି ଲାଗୁଥିଲା ସେ ଏତେ ଜୋରେ ଖାଉଥିଲା ମୋ ବୀଆ କୁ ଯେମିତି ସେ ବହୁତ ଦିନ ରୁ ଭୋକିଲା ଅଛି, ମୋ ବୀଆ ର ନାଳ ଲାଗି ତା ମୁହଁ ର କିଛି ଜାଗା ଦେଖା ଗଲା, ସେ ମୋ ବୀଆ କୁ ମେଲେଇ ବିଆର ଦ୍ୱତୀୟ ଲୟେର ଥିବା ବୀଆ ଦାନ କୁ ଚୁମୁ ଥିଲା ଆଉ ଚାଟୁ ଥିଲା ଆଉ ଦାନ୍ତରେ କାମୁଡୁ ଥିଲା ଏତେ ଜୋରେ ଖାଉଥିଲା ଯେ କୁହନା ମୋ ବୀଆ ରୁ ବହେ ଖଣ୍ଡେ ନାଳ ବୋହି ଆସୁଥିଲା ଠପ ଠପ ହୋଇ ତଳେ  ପଡୁଥିଲା, ବେଳେ ବେଳେ ସେ ମୋ ବୀଆ ଭିତରେ ବାଧେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ଦେଉଥିଲା ମୋ ଦେହ ପୁରା ଥରି ଯାଇ ମୁଁ ଉପରକୁ ପେଲି ହୋଇ ଯାଉଥିଲି ଆଉ ସେ ବୀଆ ଆଗକୁ ପେଲି ହୋଇ ଯାଉଥିଲା, ମୋ ଲାଇଫ ରେ ଏମିତି କେବେ ହଇରାଣ ହୋଇନି ମୁଁ, ସେ ନା ମତେ ଗେହୁଥିଲା ନା ଛାଡୁ ଥିଲା ପୁରା କାଉଲୁ ବଉଲୁ ଖାଲି କରୁଥିଲା

 

ମୁଁ ସମ୍ଭାଳି ନା ପରି ଜୋରେ ପାଟି କଲି ଆଉ କହିଲି, ପ୍ଲିଜ଼  ତମେ କିଏ ଆଉ ଏମିତି କାଇଁ ମତେ ହଇରାଣ କରୁଛ ମୋ ସ୍ୱାମୀ ଜାଣିଲେ ମତେ କାଢ଼ିଦେବେ ଘରୁ, ସେ ଭାବିଲା କି କଣ କେଜାଣି ସେ ଉପରୁ ପୁରା ଛାଡି ଦେଲା ମୋ ଗୋଡ କୁ ମୁଁ ସିଧା ଦୁମ କିଣା ଖଟ ରେ ପଡିଲି ଆଉ ସେ କୁଆଡେ ଗଲା ମୁଁ ଜାଣି ପାରିଲିନି ବହୁତ ମନ ଦୁଃଖ କଲି ଏମିତି ହଇରାଣ କରି କୁଆଡେ ଗଲା ହେରି, ମୁଁ ସେଠୁ ମୋ ଶାଢ଼ୀ କୁ ଖୋଲି ଖାଲି ବ୍ଲାଉଜ ପିନ୍ଧି ସୋଇଲି, 5-10 ମିନିଟ ପରେ ମୋର ବ୍ଲାଉଜ ବୋତାମ ଗୀତେ ପରେ ଗୋଟେ ଖୋଲିଗଲା, ମୁଁ ଜାଣି ଗଲେ ଆଁ ବାଧେ ଆଉ ଥରେ ଆସିଲା

 

ମୁଁ ସେମିତି ସୋଇ ରହିଲି ସେ ବ୍ଲାଉଜ ଖୋଲି ଦୀପଟକୁ ମେଲେଇଲା, ଆଉ ବ୍ରା ର ଫିତା କୁ ଟାଣି ଛାଡି ଦେଲା, ବାପରେ ସେ ଫିତା ବାଜି ଜୋରେ କାଟିଲା ଆଉ ଫିତା ସିଧା ଗୋଟେ ଗାର ପଡିଲା ପରି ନାଲି ହୋଇଗଲା, ସେ ଆସି ମୋ ଅଣ୍ଟା ଉପରେ ବସିଲା ପରି ଲାଗିଲା ଆଉ ମୋ ଦୁଧ ଉପରୁ ମନକୁ ଉପରକୁ ଟେକୀ ହୋଇଗଲା ଆଉ ଦି ଦୁଧ ର ହାଲତ ପୁରା ବାର ବଜାଇଲା , ଅଟା ଚକଟିଲେ  ଯେମିତି ଅଲଗା ଅଲଗା ତେଢା ମେଢ଼ ହୋଇଯାଏ ସେଇ ପରି ଖାଲି ଦେଖା ଯାଉଥିଲା କାଇଁ କି ନା ହାତ ଦେଖା ଜାଉ ନଥିଲା, ମୁଁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ନା ପରି କହିଲି ଆଉ ସହି ହଉନି ଗେହିଁ ଦିଅ ମତେ,ସେ ନା ଶୁଣି ଦୁଧ ନିପେଲ କୁ ଚୁଚୁମିଲା ପରି ମୋ ଦୁଃଶା ଭୁଣ୍ଡି ଉପରକୁ ଭିଡି ହୋଇ ଯାଉଥାଏ ଆଉ ସ୍ପ୍ରିଙ୍ଗ ପରି ଆସି ମୋ ଛାତିରେ ମଡ଼ ହୋଇ ଜାଉ ଥାଏ

 

ସେ ଏମିତି କିଛି ସମୟ କଳା ପରେ ସେ ମୋ ଗୋଟେ  ଗୋଡ କୁ ଟେକିଲା ଆଉ ମୁଁ ଅନୁଭବ କଲି କିଛି ଗୋଟେ ସେ ମୋ ବୀଆ ରେ ଘସୁଛି ଆଉ ମତେ ମସ୍ତ ମଜା ଲାଗୁଥିଲା ସେ ମୋ ବୀଆ ନାଳ ଲାଗି ତା ବାଣ୍ଡ lagilaru ବାଣ୍ଡ ତା ଜଣା ପଡୁନଥିଲା କିନ୍ତୁ ତା ଉପରେ ନାଳ ଲାଗିବାର ଜଣା ପଡୁଥିଲା ସେ ସେଠୁ ସେଇ ନାଳ ଲଗା ବାଣ୍ଡକୁ ଆଣି ମୋ ମୁଣ୍ଡ କୁ ଭିଡି ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଦେଲା ବାପରେ ଏତେ ବଡ ଲାଗୁଥିଲା କୁହନି, କେତେବେଳେ ଗଲା କର ରେ ତା ଆଉ କେତେବେଳେ ଜିଭ ତଳେ ଆଉ କେତେବେଳେ ତଣ୍ଟି ଆଡେ ପୁରେଇ ଦଉଥିଲା ଏମିତି କରି ସେ ମୋ ମୁହଁ ଯାକ ନାଳ କରି  ସାରିଥିଲା, ତାପରେ ସେ ମୋ ଚୁଟି ଧରି ଖଟ ର ତଳ କୁ ମୁଣ୍ଡ କୁ ଛାଡି ପେଲି ଦେଲା ମୁଁ ତଳେ ଦି ହାତ ଦେଇ ରଖି ଥାଏ ଆଉ ସେ ମୋ ଗୋଡ ଟେକୀକି ତା ବାଣ୍ଡକୁ କୁ ମୋ ବୀଆ ରେ ଦାବି ବାରେ ଲାଗିଲା ମୁଁ ସେତେବେଳେ ବୁଲି କି ଦର୍ପଣ କୁ ଅନାଇଲି, ତାକୁ ଦର୍ପଣ ରେ ଦେଖି ପୁରା ଡରିଗଲି, ସେ ପୁରା ବିକଟାଲ ଭଳି ଦ୍ୱଖା ଯାଉଥିଲା ଆଉ ସେ ମୋ ଡା ଦିଟାକୁ ତାର ଦି ହାତରେ ମେଲେଈ  ଧରି  ବାଣ୍ଡକୁ କୁ ପୁରଉଛି ଆଉ ତା ମୁଣ୍ଡ ପୁରା କଳା ଦେଖା ଯାଉଥାଏ, ମୁଁ ଆଉ ଦର୍ପଣ କୁ ନା ଦେଖି ତା ବାଣ୍ଡ ର ମଜା ନବାକୁ ଲାଗିଲି,

ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

4 thoughts on “ପୁରୁଣା ଘରେ ଭୁତ ଆସି ମତେ ଗେହିଁ ଦେଲା – 3 || Puruna Ghare Bhuta Asi Mate Gehin Dela – 3”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *