OdiaSexGapa.IN

କାମନା କୁ ପରିପୂର୍ଣ କରେ ଗଳ୍ପ ମାଧ୍ୟମ ରେ

ପୁରୁଣା ଘରେ ଭୁତ ଆସି ମତେ ଗେହିଁ ଦେଲା – 2 || Puruna Ghare Bhuta Asi Mate Gehin Dela – 2

Byadmin

Apr 24, 2021

ପୁରୁଣା ଘରେ ଭୁତ ଆସି ମତେ ଗେହିଁ ଦେଲା – 2

Puruna Ghare Bhuta Asi Mate Gehin Dela -2

ଏମିତି କିଛି ଦିନ ଗଲା ପରେ ମୋ ସ୍ୱାମି ଙ୍କର କଣ କାମ ପଡିଲା ସେ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଯିବା ପାଇଁ କହିଲେ ଆଉ ସେଠି 2-3ଦିନ ରହିବେ ବୋଲି କହିଲେ, କହିଲେ ବ୍ୟସ୍ତ ହୁଅନା ଯଦି କିଛି ଅସୁବିଧା ହୁଏ ତାହାଲେ ମତେ କଲ କରିବା ମୁଁ ଆସିଯିବି, ମୁଁ ଆଉ ବା କଣ କରିବି ମତେ ପୁରା ହାଲ ଭୟ  ହୋଇଗଲା  କେମିତି ଏକା ରହିବି ମୋ ସହ ଏମିତି ସବୁ ହଉଚି କିଛି ଜାଣି ପାରୁନି, ତାପର ଦିନ ସକାଳୁ ସ୍ୱାମୀ ପଳାଇଲେ ଭୁବନେଶ୍ୱର, ଏତେ ବଡ ଘରେ ମୁଁ ଏକା ପୁଣି ମୋ ସହ ଏମିତି ଘଟି ଯାଉଛି ସବୁ ମତେ ଖାଲି ଟିକେ ଡର ଲାଗୁଥାଏ, ଦିନ ବେଳେ ରୋଷେଇ କରୁଥାଏ ସେତିକିବେଳେ ମତେ ଲାଗିଲା ମୋ ପଛ ପଟେ କିଏ ଗୋଟେ ଠିଆ ହୋଇଛି ବଧେ, ମୁଁ ପଛକୁ ବୁଲିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲି ହେଲେ ବୁଲି ପାରିଲିନି କିଏ ପଛରୁ ପୁରା ଜୋରସେ ଚାପୀକି ଧରିଥାଏ

 
 

ମୁଁ ପୁରା ଜୋରେ ପାଟି କଲି ଛାଡ କିଏ ଛାଡ଼ ମତେ, ଜୋରେ ପାଟି କଲା ପରେ ମତେ ହାଲକା ଲାଗିଲା ମୁଁ ଚାରିଆଡେ ଅନାଇଲ କେହି ଵି ନଥିଲେ, ମତେ ପୁରା ଡର ଲାଗିଗଲା, ମୁଁ ସେଠୁ ସେ ରୋଷେଇ ବନ୍ଦ କରି ଯାହା ହୋଇଥିଲା ତାକୁ ନେଇ ରୁମ କୁ ଗଲି ହେରି ବାହାରେ ସବୁ ବନ୍ଦ କରି ଆସି ରୁମ ରେ ବସିଲି, ଆଉ ମୁଁ ସେଠୁ ଆଉ ଜମା ଵି ବାହାରକୁ ଗଲିନି, ଦିନ ଯାକ ଟିଭି ଦେଖିଲି ବସି, ଦେଖି ଦେଖି ନିଦ ଜୋରେ ହୋଇ ଯାଇଥାଏ,ମତେ ଶୋଷ ଲାଗିଲା ଆଉ ନିଦ ଭାଙ୍ଗି ଗଲା ମତେ ତ  ଡର ଲାଗୁଥିଲା ମୁଁ ଉଠି କି ବୋତଲ ଦେଖିଲା ବେଳକୁ ପାଣି ନାହିଁ  ମୁଁ ପାଣି ଆଣିବାକୁ ଭୁଲି ଯାଇଥିଲି, କଣ କରିବି ଯିବି କି ନାଇଁ ତଳକୁ, ଜୋରେ ଶୋଷ ହେବାରୁ ବାଧ୍ୟ୍ୟ ହୋଇ ଲାଇଟ ଦେଇ ଉଠି କବାଟ ଖୋଲି ଚାରି ଆଡେ ଅନାଇଲି ଦେଖିଲି କେହି କୁଆଡେ ନାହାନ୍ତି ମୁଁ ଯେମିତି ସିଡି ରେ ତଳକୁ ତଳକୁ ଆସିଛି ମୋ ସହ କେହି ଆସୁଥିବା ପରି ଲାଗିଲା ଯେମିତି କିଏ ମୋ ଦେହ ସହ ପୁରା ଲାଗିକି ମୋ ସହ ଆସୁଛି ମୁଁ ଧୀରେ ଧୀରେ ଯାଇଁ ରୋଷେଇ ଘରକୁ ଗଲି ଆଉ ଆକୁଆଗାଡ ରୁ ପାଣି ଆଣିଲି

 
 

ପାଣି ଭରିବା ସମୟରେ ଚାରି ଆଡେ ବୁଲିକି ଆଣିଲି କେହି କୁଆଡେ ନାହାନ୍ତି, ମାନି ନେଇ ବାହାରିଲା ବେଳକୁ ତଳ ରୁମ ରେ ଆରମ ଚେୟାର ଠିଆ ସେ ହଟାତ ଦୋହଲିବାର ଶବ୍ଦ ବାହାରିଲା ମୁଁ ସେଠୁ ଡରି ଡରି ଧୀରେ ଧୀରେ ଯାଇଁ ସେ ଦ୍ୱାରସାମନାରେ ପହଞ୍ଚିଲି ଭିତରକୁ କବାଟ ଖୋଲି ଦେଖିଲି ସେ ଖାଲି ଟାରେ ଆଗ ପଛ ହଉଚି, ମୁଁ ସେଠୁ ସାହସ କରି ସେ ପାଖକୁ ଯାଇଁ ତାକୁ ଧରି ପକାଇଲି ସେ ସେଠୁ ରହିଗଲା, ମୁଁ ବୁଲିକି ମୋ ରୁମ କୁ ଆସିବି ବୋଲି ବାହାରିଲା ବେଳକୁ ହଟାତ ସେ ପୁଣି ହଲିଲା ମୁଁ ସେଠୁ ପାଣି ବୋତଲ ଧରି ଦୌଡିଛି ଜୋରେ ମୋ ରୁମ କୁ ଆସି କବାଟ ଦେଇ ଦେଲି, ଆଉ ମସାଣି ପଟ କୁ ଥିବା ଝରକା ଦେଇ ଦେଇ ବେଡ଼ ରେ ଗୋଟେ ଚଦର ଘୋଡ଼ି ହୋଇ  ଶୋଇଗଲି, ମତେ ନିଦ ହଉନଥାଏ ମୁଁ ଖାଲି ଖଟରେ ଏପଟ ସେପଟ ହଉଥାଏ ମନେ ମାନେ ଭାବୁଥାଏ ମୋ ଦୁଧ କୁ କିଏ ଚିପିଲା ଆଉ ବୀଆ କୁ କିଏ କରୁଛି ଏମିତି ଭାବି ଭାବି ନିଦ ଲାଗିଗଲା, କିଛି ସମୟ ସୋଇଛି ମୋ ଉପରେ କିଏ ମାଡି ବସିଲା ପରି ଲାଗିଲା ମୁଁ କର ଲେଉଟାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲି ହେଲାନି ନା ଉଠିକି ବସି ପାରିଲିନି, ହେଲେ ଏମିତି କାଇଁ ଲାଗୁଚି ମୁଁ ଉଠି ପାରୁନି କଣ ପାଇଁ ତାପରେ ଧୀରେ ଧୀରେ କିଏ ଗୋଟେ ମୋ ଗୋଡ ଆଡୁ ଚଦର କୁ ଭିଡି ଲା ଆଉ ମୋ ଦେହ ରୁ ଧୀରେ ଧୀରେ ସେ ଚଦର ମୋ ଦେହ ରୁ ପୁରା ଚାଲିଗଲା

 
 

ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *