OdiaSexGapa.IN

କାମନା କୁ ପରିପୂର୍ଣ କରେ ଗଳ୍ପ ମାଧ୍ୟମ ରେ

ପୁରୁଣା ଘରେ ଭୁତ ଆସି ମତେ ଗେହିଁ ଦେଲା – 2 || Puruna Ghare Bhuta Asi Mate Gehin Dela – 2

Byadmin

Apr 24, 2021
ମୁଁ ଆଖି ନା ଖୋଲି ଚୁପ ରହିଲି ସେମିତି କାରଣ ମତେ ଡର ଲାଗୁଥିଲା ବହୁତ , କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋ ଛାତି ଉପରୁ ଶାଢ଼ୀ ଉଡି ଯାଇଁ ଅନ୍ୟ ପଟେ ପଡିଲା ସେତିକି ବେଳେ ମୋ ନିଶ୍ୱାସ ବଢ଼ିବାରେ ଲାଗିଲା ଆଉ  ମୋ ଦୁଧ ପୁରା ଉଠୁଥାଏ  ପଡୁଥାଏ ଜୋରେ ଜୋରେ ବହୁତ ଡର ଵି କେମିତି କଣ କରିବି ଜାଣି ପାରୁ ନଥାଏ, ମୋ ସହ କିଏ ଏମିତି କରୁଛି, ଭଗବାନ ମୋ ଦୁଧ ଜାଗାରେ ଜୋରେ ପେନ କଲା ମତେ ଲାଗିଲା କିଏ ଗୋଟେ ମୋ ଦୁଧ  କୁ ଢାଏ ଢାଏ କି ବାଡ଼ଉଛି, ମୁଁ ସେଠୁ ହାତ ନେଇ ମୋ ଦୁଧ ଉପରେ ଚଂଡିକି ରଖିଲା ପରି ରଖିଲି, କିଛି ସମୟ ଯାଏଁ କିଛି ଆଉ ହେଲା ନାହିଁ ମୁଁ ପୁରା ଡରି ଯାଇ ଥାଏ କଣ ହବ, କିଛି ସମୟ ପରେ ମତେ ଲାଗିଲା କିଏ ଗୋଟେ ମୋ ଗୋଡ କୁ ଦୀପଟାକୁ ମେଲେଉଛି, ମୁଁ  ସେଠୁ ଆଖି ଖୋଲି ଅନାଇଲି ହେଲେ କେହି କୁଆଡେ ନଥିଲେ ତାହାଲେ ମୋ ଗୋଡ କୁ ଦୀପଟ କୁ କଲା କିଏ, ମୁଁ ଗୋଡ କୁ ମୁଜିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲି ହେଲେ ପାରିଲିନି ଏତେ ଜୋରେ କିଏ ଗୋଟେ ଧରିକି ରଖିଲା ପରି ରହି ଥାଏ, ମୁଁ ପୁରା ଚିଲେଇଲି ବଞ୍ଚାଓ ବଞ୍ଚାଓ କିଏ ଅଛ, ହେଲେ କେହିବି ନଥିଲେ କିଏ ଆଇବ ମତେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ

 
 

ମୁଁ ଜାଣିଗଲି ଏ ହଉଚି ଭୁତ ଯିଏ 2-3ହେଲାଣି ମତେ ହଇରାଣ କରିଛି, ମୁଁ ଆଉ କଣ ବା କରି ପାରିବି ମୋ ପାଖରେ କିଛି ଵି ବାଟ ନଥାଏ, ତେଣୁ ମୁଁ ସବୁ ଜାଣି ମଧ୍ୟ୍ୟ ଚୁପ ରହିଲି, ମୁଁ ଚୁପ ହେବା ଦେଖି ସେ ମୋ ଗୋଡ ଛାଡି ଦେଲା ଆଉ ମୋ ଦେହ ରୁ ଲୁଗା ଗୋଡ ଟେକୀ ଟେକୀକି ପୁରା ଅଣ୍ଟା ଯାଏଁ ନେଇ ଆସିଲା, ସେ ମୋ ଦୁଇ ଗୋଡ କୁ ସଲ ସଲ କରିବା ପରି ଲାଗିଲା, ଆଉ ମଝିରେ ମଝିରେ କିସ ଵି, ମୁଁ ନା ତାକୁ ଦେଖି ପାରୁଥିଲି ନା ଜାଣି ପାରୁଥିଲି ବାସ ଖାଲି ଅନୁଭବ କରି ପାରୁଥିଲି, ସେ ମୋ ଜଙ୍ଗ କୁ କିସ୍ସ କଳା ପରେ ମୋ ଦି ଗୋଡ ଆଉ ଟିକେ ମେଲେଇ ଦେଲା ଆଉ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଉପରେ ରଗଡ଼ିବାରେ ଲାଗିଲା ମୁଁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ନପାରି ଚିଲେଇବାରେ ଲାଗିଲି ଉଁ ଉଁ ଉଁ ଉଁ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଉହୁଁ ଉହୁଁ ଉହୁଁ ଉହୁଁ ଉଫ ଉଫ ଆଃ ଆଃ, ସେ ବାଧେ ଏହାକୁ ଶୁଣି ମତେ ଆହୁରି ହଇରାଣ କରିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କଲା ସେତବେଳକୁ ମୋ ବୀଆ ନାଳ ହୋଇ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଓଦା ହୋଇଆସିଲାଣି

 
 

କିଛି ସମୟ ସେ ଏମିତି ଦଳିଲା ପରେ ମୋ ଦୁଇ ଗୋଡ କୁ ପୁରା ସିଧା କରି ଉପରକୁ ଟେକିଲା ଆଉ ମନକୁ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ମୋ ଅଣ୍ଟା ରୁ ବାହାରି ଉପରକୁ ଜବରଦସ୍ତ ମୁଁ ଦେଖିଲି ଆଉ ସେ ଉପରକୁ ଯାଇ ମୋ ଗୋଡ ରୁ ବାହାରି ଗଲା ଏବେ ମୁଁ ଅଧା ନଙ୍ଗାଳା ହୋଇ ସାରିଥିଲି, ତା ହଇରାଣ ହରକତ ମତେ ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା ମୁଁଖଟ ର ବେଡ଼ସିଟ କୁ ମୁଠାଇ ଧରି ଖାଲି ସଁ ସଁ ସଁ ସଁ ସଁ ସଁ ଉହୁଁ ଉହୁଁ ଉହୁଁ ଉହୁଁ ହଉଥାଏ, ମୋ ସ୍ୱାମି ଙ୍କୁ ବିଆରେ ବାଳ ଭର୍ତି ହୋଇ ରହିଲେ ଭଲ ଲାଗେ ସେ ଖେଳନ୍ତି ସୋ ମୁଁ ବହୁତ ବାଳ ରଖିଥିଲି ବୀଆ ରେ, ସେ ଭୁତ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟି କାଢିଲା ପରେ ସେ କିଛି କରିବାର ଅନୁଭବ କଲିନି, ମୁଁ ଭାବିଲି ବାଧେ ପଳାଇ ଗଲା, ମୁଁ ସେଠୁ ଉଠିକି ଖଟ ରୁ ତଳକୁ ଯାଇ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଗୋଟେଇଛି ଭଗବାନ ହଟାତ ସେ ଆସି ମୋ ବେକ କୁ ଧରି ଖଟ କୁ ଫୋପାଡ଼ି ଦେଲା, ମୁଁ ସିଧା ଯାଇଁ ଦୁମ କିଣା ପଡିଲି, ମୁଁ ଅନାଇଲା ବେଳ କୁ ଶୂନ୍ୟରେ ରେଜର ଆସୁଥିବାର ଦେଖିଲି, ମୁଁ ଜାଣିଗଲିଯେ ଏ ତାହାଲେ ବାଥରୁମ ଯାଇଁ ମୋ ରେଜର ଆଣି ଆସିଛି, ସେଠୁ ସେ ଆସି ମୋ ଗୋଡ କୁ ଫାଡ଼ି ଦେଲା ଆଉ ମଝିକୁ ସେ ରେଜର ଆସିଲା ସେ ମୋ ବୀଆ ରୁ ବାହାରୁ ଥିବା ନାଳ ଆଣି ସେ ବାଳ ଯାକ କଲା ପୁରା କାଦୁଅ କଲା ପରି, ଆଉ ଧୀରେ ଧୀରେ ମୋ ବାଳୁଆ ବୀଆ କୁ ସଫା କଲା ଗୋଟେ ଆଡୁ ପୁରା ପେଟ ଥୁ ମୋ ଗାଣ୍ଡି କଣା ଯାଏଁ ସବୁ ଚୁଟି ସବୁ କାଟି ସଫା କରିଦେଲା ଆଉ ମୁଁ ପିଇବା କୁ ଆଣିଥିବା ପାଣି ଆଣି ଢ଼ାଳିଲା ଆଉ ପୁରା ବୀଆ କୁ ସଫା କରି ଚିକଣିଆ କରିଦେଲା,ତାପରେ ଦେଖିଲି ସେ ଶୂନ୍ୟରେ ସେ ରେଜର ଆଉ ପାଣି ବୋତଲ କିଛି ଦୂରରେ ଯାଇଁ ପଡିଲା

 

odia sex story,odia sex stories,odia sex gapa,odia sex kahani,odia sex gapa,new odia sex story,odia bedha gapa,jouna gapa,randi sah sex,odia grirlfriend sah sex,sundari sah sex,sex story odia,bhauja gapa,bhauja sex story,bia gapa,2020 new sex story

ବିଦ୍ର: ଏହି କାହାଣୀ ଓ ଏଥିରେ ଥିବା ଚରିତ୍ର ଗୁଡିକ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ରୂପେ କାଳ୍ପନିକ ଅଟେ ଏବଂ ଏହା କେବଳ ୧୮ବୟସ ରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ ପିଲା ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଅଟେ ।

ଯଦି ଆପଣମାନେ ଏମିତି ନିଜର କିଛି ଅନୁଭୁତିକୁ ଆମ ସହ ଶେୟାର୍ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏବଂ ନିଜ ଷ୍ଟୋରିକୁ ପଢ଼ିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆମକୁ Mail କରନ୍ତୁ , ଆପଣଙ୍କ Mail id  ଏବଂ ନାମ ଆମେ ଗୋପନ ରଖିବୁଆମ Mail id – [email protected]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *