Randi bhauja nka sex prema-ରାଣ୍ଡୀ ଭାଉଜ ଙ୍କ ସେକ୍ସ ପ୍ରେମ

Randi bhauja nka sex prema-ରାଣ୍ଡୀ ଭାଉଜ ଙ୍କ ସେକ୍ସ ପ୍ରେମ

ରାଣ୍ଡୀ ଭାଉଜ ଙ୍କ ସେକ୍ସ ପ୍ରେମ

Randi bhauja nka sex prema

odia sex story,odia sex stories,odia sex gapa,odia sex kahani,odia sex gapa,new odia sex story,odia bedha gapa,jouna gapa,randi sah sex,odia grirlfriend sah sex,sundari sah sex,sex story odia,bhauja gapa,bhauja sex story

 

ମୋ ନାଁ ହେଉଚି କାଳିଚରଣ ମୋ ବୟସ ୩୫ ମୁଁ ଭୁବନେସ୍ଵର ରେ ଫାମିଲି ସହ ରୁହେ କଟକ ରେ ମୋ ସଳା ଚାକିରି କରେ ସେ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଆଉ ଦୁଇଟି ପିଲାଙ୍କ ସହ ରହନ୍ତି ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ମାନେ ମୋ ଭାଉଜ ଙ୍କ ନା ହେଉଚି ପିଙ୍କି ସେ ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ପୁରା ଗୋରା ବହୁତ ବଡ ବଡ ଦୁଧ ପତଳା ଅଣ୍ଟା ଆଉ ଓସାରିଆ ଗାଣ୍ଡି ଏକଦମ୍ ସେକ୍ସି ମାଇକିନା ମୁଁ ପ୍ରାୟ ସମୟ କଟକ ଜାଏ ମୋ କାମରେ ଟାଇମ ମିଳିଲେ ଶଳା ଘର କୁ ଜାଏ

ଦିନେ ମୋ ଶଳା ଘରକୁ ଜାଇଥାଏ ସେ ମୋତେ ଦେଖି ବହୁତ ଖୁସି ହେଲେ ଆଉ କହିଲେ ସେ ବାହର କୁ ଟୁର ରେ ଜାଇଛନ୍ତି ମୋତେ ବି ରାତିରେ ଡର ଲାଗେ ଏକୁଟିଆ ଶୋଇବା କୁ ତେଣୁ ତମେ ଜଦି ରୁହନ୍ତ ତାହେଲେ ମୁଁ ବହୁତ ଖୁସି ହେବି ସେଠୁ ମୁଁ କହିଲି ଠିକ୍ ସେଠୁ ପିଙ୍କି ଭାଉଜ ମୋତେ ଚା ଆଣି ଦେଲେ ଆଉ ଦୁହେଁ ବସି ଗପ ସପ ହେଲୁଆଉ ଅନୁ ର ହାଲ ଚାଲ କଣ ମୁଁ କହିଲି ଭଲ ଅନୁ ହେଉଚି ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ,ମୁଁ ପିଙ୍କି ଭାଉଜଙ୍କ ଦୁଧ କୁ ବେଳେ ବେଳେ ଅନୌଥାଏ ଭାଉଜ ଜାଣି ପାରି କହିଲେ କଣ ଅନୁ ଏବେ ତ ଗାଁ ରେ ଅଛି ଆଉ ରାତିରେ ଏକୁଟିଆ କେମିତି ଶୋଉଚ ମୁଁ କହିଲି ସେମିତି ପିଙ୍କି ଭାଉଜ କହିଲେ ଇଛା ହେଉନି ମୁଁ କହିଲି କଣ ସେଠୁ ଭାଉଜ କହିଲେ ଅନୁ କୁ କଣ ପାଇଁ ଗାଁ କୁ ପଠେଇଚ ଆହୁରି ପଚାରୁଚ ସତରେ ଭାଉଜ ତମକୁ ପାରିହେବନି ସେଠୁ ଭାଉଜ ଗଲେ ରୋଷେଇ କରିବା ପାଇଁ |

ତାପରେ ପିଲା ମାନେ ଖାଇ ପୀ ଶୋଇଲେ ପିଙ୍କି ଭାଉଜ ଖାଇବା ବାଢିଲେ ଦୁହେଁ ଏକାଠି ବସି ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲୁ ତାପରେ ପିଙ୍କି ଭାଉଜ କହିଲେ ପ୍ରକ୍ରୁତ ରେ କାଳିଆ ତମ ଭାଇ ମୋତେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ କରିପାରୁ ନାହାଁନ୍ତିସେଠୁ ମୁଁକହିଲି ଭାଉଜ କଣ ପାଇଁ ଭାଉଜ କହିଲେ ତାଙ୍କର ଜଲଦି ବାହାରିପଡେ ଆଉ ସେ ଶୋଇପଡନ୍ତି.ପିଙ୍କି ଭାଉଜ ନାଇଟି ପିନ୍ଧିଥାନ୍ତି ଆଉ ଭିତରେ କିଛି ପିନ୍ଧି ନଥାନ୍ତି ଦୁହେଁ ଖାଇସାରି ବେଡ ରୁମ କୁ ଗଲୁ ମୁଁ ଭାଉଜଙ୍କୁ କୁଣ୍ଡେଇ ଧରି କିସ୍ କରିବାକୁ ଲାଗିଲି ଭାଉଜ ବି କିସ୍ କଲେଆଉ କହିଲେ ପ୍ଲିଜ ମୋତେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ କର ତାପରେ ଭାଉଜଙ୍କ ଗାଉନ ଖୋଲିଦେଲି ଦେଖିଲି ଭାଉଜ ଭିତରେ କିଛି ପିନ୍ଧି ନାହାନ୍ତି ଆଉ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ମସ୍ତ ହେଇଚି ମୁଁ କହିଲି ସତରେ ଭାଉଜ ତମର ଏ ଗୋରା ମଚ ମଚ ଦୁଧ ଟିକେ ବି ଓହଳିନି ସେଠୁ ଭାଉଜ କହିଲେ ତମେ ୟାକୁ ଦଳି ଦଳୀ ଓହଳେଇ ଦିଅନା ତାପରେ ମୁ ଦୁଧ କୁ ଦଳିବାକୁ ଲାଗିଲି ଆଇ ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡି କୁ ରଗଡି ବାରେ ଲାଗିଲି ଭାଉଜ କହୁଥାନ୍ତି ସତରେ କାଳିଆ ତମ ଦୁଧ ଦଳା ମତେ ବହୁତ ମଜା ଲାଗୁଚି ପ୍ଲିଜ ମୋ ଦୁଧ କୁ ଖାଅନା ସେଠୁ ମୁଁ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲି ଧିରେ ଧୀରେ ତାଙ୍କ ଚଡି ଭିତରେ ହାତମାରିଲି ପୁରା ଓଦାଲାଗିଲା କହିଲି ଭାଉଜ କଣ ମୁତିଲ କି ପିଙ୍କି ଭାଉଜ କହିଲେ ନାଇ କାଳିଆ ତମ ଦୁଧ ଦଳା ଖାଇ ମୋ ବିଆ ପୁରା ଓଦା ହେଇ ଗଲାଣି ଭାଉଜ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ନପାରି ମୋ ଲୁଂଗି ଖୋଲିଦେଲେ |

ମୋ ବାଣ୍ଡ ଦେଖି କହିଲେ ସତରେ କାଳିଆ ଏମିତି ମୋଟା ଆଉ ଲମ୍ବା ବାଣ୍ଡ ମୁ କେବେ ଦେଖିନି ତାପରେ ଭାଉଜ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ହାଡ ହେଇଜାଇଥାଏ ସେ ବାଣ୍ଡକୁ ଆଗପଛ କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋବାଣ୍ଡ ରୁ ଗିଜ ବାହରିବାକୁ ଲଗିଲେ ଭାଉଜ ଚାଟି ଚାଟି ସଫା କରିଦେଲେ ତାପରେ ପିଙ୍କି ଭାଉଜଙ୍କ ଚଡି ବାହାର କରିଦେଲି ଓହ୍ କି ବିଆ ହେଇଚି ବିଆ ଚାରିପଟେ ଖାଲି ବାଳ ଭର୍ତି ହେଇଚି ମୁଁ ସେଠୁ ବିଆବାଳକୁ ଆଡେଇ ଜିଭପୁରେଇ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି |

ପିଙ୍କି ଭାଉଜ ମୋ ମୁଣ୍ଡକୁ ଚାପିଧରି କହିଲେ ଆହୁରି ଜୋର ରେ ଚାଟ ମୁଁ ସେଠୁ ବିଆ ରେ ଆଂଗୁଠି ପୁରେଇ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି ସେ ଖାଲି ଗାଣ୍ଡି କୁ ଉଠାପକା କରୁଥାନ୍ତି କିଛି ସସୟ ପରେ ତାଙ୍କ ବିଆ ରୁ ପାଣି ବାହାରିବାକୁ ଲାଗିଲା ମୁ ଚାଟି ଚାଟି ସଫା କରିଦେଲିକିଛି ସମୟ ପରେ ଭାଉଜ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ହଲେଇବାକୁ ଲାଗିଲେ ଏଣୈ ମୁଁ ତାଙ୍କ ବିଆ ରେ ଆଂଗୁଠି ପୁରେଇ ବିଆ ବାଳକୁ ଆଉଁସିବାକୁ ଲାଗିଲେ ଆଉ କହିଲି ସତରେ ଭାଉଜ ତମ ବିଆ ବାଳ ମସ୍ତ ହେଇଚି ସେ କହିଲେ ତମ ବାଣ୍ଡ ବି ମସ୍ତ ହେଇଚି ମୁଁ କହିଲି ଭାଉଜ ଭାଇ କେତେ ସମୟ କରନ୍ତି ତମ କୁ ଭାଉଜ କହିଲେ ଆଜି ପର୍ୟନ୍ତ ସେ ମୋ ବିଆ ରୁ ପାଣି ବାହର କରିପାରି ନାହାନ୍ତି ସେ ଖାଲି ତାଙ୍କର ବାହର କରିଦିଅନ୍ତି |
ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ nextpage କୁ ଯାଅନ୍ତୁ

admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © 2020 OdiaSexGapa All Right Reserved
error: Content is protected !!