Randi mausi ra bia ra bhoka ku menteili-ରାଣ୍ଡୀ ମାଉସୀ ର ବୀଆ ର ଭୋକ କୁ ମେଣ୍ଟେଇଲି

Randi mausi ra bia ra bhoka ku menteili-ରାଣ୍ଡୀ ମାଉସୀ ର ବୀଆ ର ଭୋକ କୁ ମେଣ୍ଟେଇଲି

ରାଣ୍ଡୀ ମାଉସୀ ର ବୀଆ ର ଭୋକ କୁ ମେଣ୍ଟେଇଲି

Randi mausi ra bia ra bhoka ku menteili

Odia sex story,odia sex kahani,odia sex stories,odia sex gapa,odia sexy story,mausi sah sex

କଲେଜ ଆସିବା ପରେ ମିଟୁର ମୋର ଦୋସ୍ତି ପୂରା ଜମି ଯାଇଥିଲା । ଟୋକିଙ୍କୁ ଲାଇନ ମାରିବା, ବିଅର ପିଇବା ଧୂମ ଜମୁଥିଲା । ମିଟୁ ବୋଉ ବି ମୋତେ ଭାରି ସ୍ନେହ ଆଦର କରୁଥିଲେ । ଘରକୁ ଗଲେ ଗରମ ଗରମ ଚା’ ସାଙ୍ଗକୁ ବିସ୍କୁଟ ନହେଲେ ଉପମା, ଦହିବରା ଖୁଆଉଥିଲେ । ଦିନେ ମିଟୁର ପ୍ରବଳ ଜର ହେଇଗଲା । ବିପଦ ବେଳର ବନ୍ଧୁ, ପ୍ରକୃତ ବନ୍ଧୁ । ତେଣୁ ମୁଁ ତା’ ଘରକୁ ଯାଇ ତାର ସେବା କଲି । ଡାକ୍ତରଖାନା ନେବାଠୁ ନେଇ ଔଷଧ ଆଣିବା, ପାଉରୁଟି କ୍ଷୀର ଖୁଆଇବା ସବୁ ମୁଁ କରୁଥିଲି । ଘରେ ତା’ ବୋଉ ଥିଲେ ବି ସବୁ ଯନô ମୁଁ ନେଉଥିଲି । ଦିନ ସାରା ମିଟୁର ସେବା କରିବା ପରେ ରାତି ପ୍ରାୟ ୮ଟା ବେଳକୁ ମୁଁ ଘରକୁ ବାହାରିଲି । ତା ବୋଉକୁ ମୁଁ ମାଉସୀ ଡାକେ । ମୁଁ ଘରକୁ ବାହାରିବାରୁ ମାଉସୀ କହିଲେ ଆରେ ଦିଲୁ, ମିଟୁ ଦେହ ତାତିରେ ଖଇ ଫୁଟୁଛି । ତୁ ଟିକେ ଘରେ ରହିଯା । ମଉସା ତ ନାହାନ୍ତି । ରାତିରେ ଯଦି କମ୍ପ ଆସେ କ’ଣ କରିବି, କାହାକୁ ଡାକିବି । ତେଣୁ ମୁଁ ବାଧ୍ୟହୋଇ ତାଙ୍କ ଘରେ ରହିଗଲି ।

ରାତି ୯ଟାରେ ମିଟୁକୁ ଜର ଆଉ ନିଦ ବଟିକା ଦେଇଦେବା ପରେ ସେ ଶୋଇପଡ଼ିଲା । ମିଟୁ ଶୋଇ ପଡ଼ିବାରୁ ମୁଁ ଫ୍ରେସ ହେବାକୁ ବାହାରିଲି । ପ୍ୟାଂଟ ସାର୍ଟ ବଦାଳି ଦେଇ ଗାମୁଛା ପିନ୍ଧିକି ବାଥରୁମକୁ ଗଲି । ବାଥରୁମରେ ବିନଦାସ ଗାଧୋଇ ମୁଁ ଫେରିବା ବେଳକୁ ଦେଖିଲି ମାଉସୀ ମୋ ଚଡ଼ି ଶୁଙ୍ଘୁଛନ୍ତି । ମୋତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଲାଗିଲା । ମୁଁ ତା ପୂର୍ବରୁ କେବେ ମାଉସୀଙ୍କୁ ଖରାପ ଦୃଷ୍ଟିରେ ଦେଖିନି । ତେଣୁ ପୁଣି ବାଥରୁମ ଭିତରକୁ ପଶିଯାଇ ପାଣି ଚାଲୁ କରିଦେଲି । ହେଲେ କବାଟଟା ଆସ୍ତେକିନା ଖୋଲି ଉଣ୍ଡୁଥାଏ । ମାଉସୀ କିଛି ସମୟ ଚଡ଼ି ଶୁଘିଂବା ପରେ ତାଙ୍କ ଶାୟା ଭିତରେ ମୋ ଚଡ଼ି ପୂରାଇଲେ । ଏମିତି ପାଂଚ ମିନିଟ ଶାୟା ତଳେ ଚଡ଼ି ପୂରାଇ ଘଷିବା ପରେ ସାଇଜ କରି ମୋ ପ୍ୟାଂଟ ସାର୍ଟ ଥୋଇଦେଇ ପଳାଇଲେ । ମୁଁ କିଛି ନଜାଣିଲା ଭଳି ବାହାରିଲି । ସେପଟେ ମାଉସୀ ମୋତେ କଣେଇ କଣେଇ ଦେଖୁଥା’ନ୍ତି ।

ମାଉସୀଙ୍କ ହରକତ ଦେଖି ମୋର ବି ବାଣ୍ଡ ଟେଙ୍ଗେଇ ଯାଇଥିଲା । ଭାବିଲି ମାଉସୀ ମୋ ଚଡ଼ି କାଇଁ ପୂରାଇଲେ ଶାୟା ତଳେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ନେଇ ଘଷିଦେଲେନି । ଚଡ଼ି ପିନ୍ଧିନଥିବାରୁ ମୋ ବାଣ୍ଡଟା ବାହାରକୁ ପୂରା ଦିଶୁଥିଲା । ମୋଟା ବାଣ୍ଡଟା ଦେଖି ମାଉସୀ ବୋଧେ ଲୋଭେଇ ଗଲେ । ତେଣୁ ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଖାଲି ଚାହିଁ ରହିଥା’ନ୍ତି । ମାଉସୀ ଥିବାରୁ ମୁଁ ଜାଣିଶୁଣି ଚଡ଼ି ପିନ୍ଧୁନଥାଏ । ମାଉସୀ କହିଲେ, ପ୍ୟାଂଟ ସାର୍ଟ ପିନ୍ଧିଦେ । ମୁଁ ରୁଟି ଆଉ ସନ୍ତୁଳା କରିଛି ଖାଇଦବୁ । ମୁଁ କିନ୍ତୁ ନପିନ୍ଧିବାରୁ, ମାଉସୀ କହିଲେ ଲାଜ ଲାଗୁଛି କିରେ । ମୁଁ କହିଲି ହଁ । ଆରେ ଲାଜ କରିବାର କ’ଣ ଅଛି । ମିଟୁକୁ ମୁଁ ପରା ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀ ଯାଏଁ ଗାଧୋଇ ଦେଉଥିଲି । ଏକଥା କହି ମାଉସୀ ହସିବାରେ ଲାଗିଲେ ।

ମୁଁ ତ ମିଛରେ ଲାଜ କରୁଥିଲି । ମୁଁ ଜାଣିଲି ମାଉସୀ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଦେଖିବାକୁ ଖାଲି ହମହମ ହେଉଛନ୍ତି । ତେଣୁ ମୁଁ ମାଉସୀଙ୍କ ଆଡ଼କୁ ମୁହଁ କରି ଚଡ଼ି ପିନ୍ଧିଲି । ଜାଣିକି ମୋ ଗାମୁଛା ଟେକିକି ବାଳୁଆ ମୋଟା ବାଣ୍ଡଟା ଦେଖାଇ ଦେଲି । ମାଉସୀ ଖାଲି ବଲବଲ କରି ଚାହୁଁଥା’ନ୍ତି । ମାଉସୀ କହିଲେ ଆରେ ପୁଅ ରାତିରେ ଶୋଇବା ବେଳେ ଚଡ଼ି ପିନ୍ଧନ୍ତନି । ତୁ ମିଟୁର ପ୍ୟାଂଟ ପିନ୍ଧିଦେ । ମାଉସୀ ମିଟୁ ପ୍ୟାଂଟଟା ଆଣି ମୋ ପାଖରେ ଠିଆହେଲେ । ମାଉସୀ କହିଲେ, ଆରେ ଏତେ ଲାଜ କ’ଣ କରୁଛୁ । ମୁଁ ପ୍ୟାଂଟ ପିନ୍ଧାଇ ଦଉଛି । ମୁଁ କହିଲି ହଉ ମାଉସୀ ତୁମେ ପିନ୍ଧାଇ ଦିଅ । ମୁଁ ଜାଣିଜାଣି ଗାମୁଛା ଟିକେ ଉପରକୁ ଟେକିଦେଲି । ତଳେ ମାଉସୀ ନଇଁଲେ ଯେମିତି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଦିଶିବ । ମାଉସୀ ବି ମୋତେ ପ୍ୟାଂଟ ପିନ୍ଧାଇବା ବେଳେ ଜାଣିଜାଣି ଦିତିନିଥର ହାତ ମାରିଦେଲେ । ତେଣୁ ମୋ ବାଣ୍ଡଟା ଟେଙ୍ଗେଇକି ଠିଆ ହେଇଗଲା । ପତଳା ବରମୁଣ୍ଡା ପ୍ୟାଂଟରୁ ବାଣ୍ଡଟା ପୂରା ଠିଆ ହେଇଯିବାରୁ ମୁଁ ଜାଣିକି ଲାଜେଇଗଲି । ମାଉସୀ କହିଲେ କ’ଣ ହେଲା କିରେ କହିକି ଫେଁ କିନା ହସିଦେଲେ ।
ତା’ପରେ ରୁଟି ସନ୍ତୁଳା ବାଢ଼ିଦେଲେ । ମାଉସୀ ସେମିତି ମୋ ଆଗରେ ବସି ବାଣ୍ଡଟାକୁ ଦେଖୁଥା’ନ୍ତି । ମୁଁ ଖାଇକି ହାତ ମୁହଁ ଧୋଇକି ବାରଣ୍ଡାରେ ଥିବା ଚେୟାର ଉପରେ ବସିଲି । ମାଉସୀ କହିଲେ ମୁଁ ଯାଉଛି, ଟିକେ ବାଥରୁମରେ ଗାଧୋଇକି ପଳାଇଆସେ । ମାଉସୀ କିଛି ସମୟ ପରେ ବାଥରୁମରୁ ବାହାରିଲେ । ମୁଁ ମାଉସୀକୁ ଦେଖି ପୂରା କାବା ହୋଇଗଲି । ମାଉସୀ ସେମିତି ଓଦା ସରସର ହୋଇ ବାଥରୁମରୁ ବାହାରିଥା’ନ୍ତି । ସେ ନୀଳ ଲୁଗାଟା ପିନ୍ଧିଥିଲେ ବି ଧଳା ଲୁଗାଟା ପିନ୍ଧି ବାହାରିଲେ । ଲୁଗା ପୂରା ଦେହ ସହ ଜଡ଼ି ହୋଇ ଯାଇଥାଏ । ବୋଧେ ମାଉସୀ ମୋତେ ତାଙ୍କ ସାମାନ ଦେଖାଇବେ ବୋଲି ଜାଣିଶୁଣି ଚିପୁଡ଼ିନଥିଲେ ।

ମାଉସୀ ମୋ ସାମ୍ନାରେ ଠିଆ ହୋଇ ଲୁଗା ଚିପୁଡ଼ିବାର ଅଭିନୟ କରୁଥା’ନ୍ତି । ଗୋରାଗୋରା ଦୁଧ ପୂରା ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବେ ଦିଶୁଥାଏ । ଭୁଣ୍ଡିବି ପିଚିକିକି ବାହାରିଥାଏ । ଗାଣ୍ଡିରେ ବି ଲୁଗା ଜଡ଼ିଯାଇଥାଏ । ଓସାରିଆ ଗୋରା ଗାଣ୍ଡି ଦେଖିକି ମୋ ବାଣ୍ଡଟା ଉଠିଗଲା । ଖାଲି ଦୁଧ କି ଗାଣ୍ଡି ନୁହଁ, ମାଉସୀଙ୍କ ବିଆ ବି ଦେଖା ଯାଉଥିଲା । ବାଳ ଗୁଡ଼ା ଧଳା ଲୁଗାରେ ପୂରା ଫୁଟିକି ଦିଶୁଥାଏ । ମାଉସୀ ସେମିତି ଦଶ ମିନିଟ ଧରି ମୋ ଆଗରେ ଲୁଗା ଚିପୁଡ଼ିଥା’ନ୍ତି । ମୁଁ ବି ମାଉସୀଙ୍କୁ ଏକ ଲୟରେ ଚାହୁଁଥାଏ । କାହିଁକିନା ଲାଇନ ନଦେଲେ କାଳେ ମାଉସୀ ଭାବିବେ ମୋର ବୋଧେ ଇଚ୍ଛା ନାହିଁ । ମାଉସୀ ବି ମୋତେ କଣେଇ କଣେଇ ଦେଖିବା ସହ ମୋରି ଆଡ଼କୁ ମୁହଁ କରି ତାଙ୍କ ବିଆ ଆଉ ଦୁଧ ଦେଖାଉଥା’ନ୍ତି । ମାଉସୀଙ୍କ ୩୬ ସାଇଜ ଦୁଧ ଆଉ ବାଳୁଆ ବିଆ ଦେଖାଇ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଖାଲି ଖପଖପ ହେଉଥାଏ । ମୁଁ ଆଉ ଲୁଚାଇ ନରଖି ମୋ ଆଣଣ୍ଠୁ ଫାଡ଼ି ଦେଇଥିଲି । ଯେମିତିକି ମାଉସୀ ଦେଖିପାରିବେ ମୋ ବାଣ୍ଡର ଉପôାତ । କିଛି ସମୟ ପରେ ମାଉସୀ ସ୍ମାଇଲ ଦେଇ କହିଲେ ଦିଲୁ କ’ଣ ଦେଖୁଛୁ କିରେ… ମୁଁ କହିଲି ଆପଣ ଯାହା ଦେଖାଉଛନ୍ତି । ମାଉସୀ କହିଲେ ମୁଁ ତ କିଛି ଦେଖେଇନି, ଘୋଡେ଼ଇକି ରଖିଛି । ଯାହାର ଦେଖିବା ଇଚ୍ଛା ସେ ଘୋଡ଼ଣୀ ଟେକିଲେ ହେବ ନା । ମାଉସୀ ମୋତେ ଲାଇନ ଦେଇକି ସିଧା ଘର ଭିତରକୁ ପଳାଇଲେ ।
ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ nextpage କୁ ଯାଅନ୍ତୁ

admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © 2020 OdiaSexGapa All Right Reserved
error: Content is protected !!