Sabata Bou ra Dudha kasta laghaba-ସାବତ ବୋଉ ର ଦୁଧ କଷ୍ଟ ଲାଘବ

ଓଡିଆ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରି ବିବାହିତା ମାଈକିନା ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରି ମା ପୁଅ ସେକ୍ସ

Sabata Bou ra Dudha kasta laghaba

ସାବତ ବୋଉ ର ଦୁଧ କଷ୍ଟ ଲାଘବ

ମୋ ନାଁ ଦୀପକ, ଡାକ ନାମ ବବଲୁ । ମୁଁ ଯେତେ ବେଳେ ଛ ବର୍ଷ ର ହୋଇଥିଲି ମୋ ବୋଉ ର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା । ମୋର ସାନ ଭାଇ ର ବୟସ ସେତେ ବେଳେ ଦେଢ ବର୍ଷ ହୋଇଥିଲା । ଆମେ ଦୁଇ ଭାଇ ଛୋଟ ଥିବାରୁ ବାପା ଆଉ ଥରେ ବିବାହ କଲେ । ଆମର ସାବତ ବୋଉ ଆସିଲା, ତା ନାଁ ବିନି, ତାର ବୟସ ସେତେବେଳେ ପ୍ରାୟ ୨୬-୨୭ ବର୍ଷ । ତନୁ ପାତଳି ଶ୍ୟାମଳ ଓ ୫ ଫୁଟ ୫ ଇ ଉଚ୍ଚତା ର ସ୍ତ୍ରୀ ଲୋକ । ସେ ଆମକୁ ସେତେ ଭଲ ନପାଇଲେ ମଧ୍ୟ ବିଶେଷ ହତାଦର କରେନାହିଁ । ସମୟ ଗଡି ଚାଲିଲା । ନଅ ବର୍ଷ ଭିତରେ ଆଗପଛ ହୋଇ ସାବତ ବୋଉ ର ତିନିଟି ପିଲା ହେଲେ, ଗୋଟିଏ ଝିଅ ଓ ଦୁଇଟି ପୁଅ ।

ମୋର ଯେଉଁ ବର୍ଷ ଏକାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ (ମାଟ୍ରିକ ପରୀକ୍ଷା) ସେ ବର୍ଷ ବାପା ଦେବଗଡ ରେ ପୋଷ୍ଟିଂ ହୋଇଥାନ୍ତି । ମୋତେ ସେତେବେଳେ ୧୫ ପୁରି ୧୬ ଚାଲିଥାଏ । ବାପାଙ୍କର ଟୁରିଙ୍ଗ ଜବ୍ , ତେଣୁ ସପ୍ତାହରେ ୩-୪ ଦିନ ଟୁର ଯାଆନ୍ତି, କେବେ କେବେ ରାତିରେ ଫେରନ୍ତି ନାହିଁ । ଘରେ ବାପା ଙ୍କୁ ଛାଡିଦେଲେ ଘର କଥା ବୁଝି ପାରିବା ଭଳି ପୁରୁଷ ଲୋକ କହିଲେ ମୁଁ । ତେଣୁ ମୋତେ ବହୁତ ଦାୟିତ୍ୱ ତୁଲାଇବାକୁ ପଡେ । ବାପା ଟୁର ରେ ଗଲେ ମୋର ଦାୟିତ୍ୱ ବଢିଯାଏ । କ୍ୱାଟର ନ ମିଳିବାରୁ ଘରଭଡା ନେଇ ରହୁଥାଉ । ଘର କହିଲେ ୨ ଟି କୋଠରୀ ଓ ଗୋଟିଏ ରୋଷେଇ ରୁମ । ଟଏଲେଟ ବାଥରୁମ ଅଲଗା ହୋଇ ବାହାରେ ଥାଏ, କୁଅରୁ ପାଣି ଆଣି ସବୁ ବ୍ୟବହାର ହୁଏ । ଦୁଇଟି ରୁମ୍ ଭିତରୁ ଗୋଟିଏ ଆମ ସମସ୍ତଙ୍କର ବେଡ ରୁମ୍ । ସେଥିରେ ଦୁଇଟି ଖଟ ପଡିଥାଏ ଯେଉଁଠି ଆମେ ବଡ ଚାରି ଭାଇ ଭଉଣୀ ଶୋଉ, ବାପା ବୋଉ ଓ ଦେଢ ବଷର୍ର ସବା ସାନ ଭାଇ (ଯିଏକି ବୋଉ ପାଖରୁ ଦୁଧ ଖାଉଥାଏ) ତଳେ ଚଟାଣରେ ବିଛଣା କରି ଶୁଅନ୍ତି । ବାପାଙ୍କୁ ସେତେବେଳେ ୪୫-୪୬ ବର୍ଷ ଆଉ ସାବତ ବୋଉକୁ ପ୍ରାୟ ୩୭ ବର୍ଷ ।

ମୋର ସେକ୍ସ ବିଷୟରେ ବିଶେଷ ଧାରଣା ନଥିଲା । ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ଭିତରେ କଥା ହେଲା ବେଳେ କିଛିକିଛି ଜାଣିଥିଲି, ତା ସହିତ ଆମ ସାହିରେ ପଡିଶା ଘର ଜଣେ ବୁଢୀ ଲୋକ ଥିଲେ ତାଙ୍କୁ ଆମେ ଆଈ ଡାକୁ ସେ କିଛି ଥଟ୍ଟା ମଜା ରେ ଶିକ୍ଷା ଦେଇଥିଲେ । ଏମିତି ଦିନେ ରାତିରେ ପ୍ରାୟ ୧୨ ଟା ବେଳକୁ ଉଁ ଆହା.. ହା ଶବ୍ଦ ଶୁଣି ମୋର ନିଦ ଭାଙ୍ଗି ଗଲା । ହଠାତ ଭାବି ପାରିଲି ନାହିଁ ଏହା କି ଶବ୍ଦ । କିନ୍ତୁ ସେହି ଭିତରେ ବାପା ଓ ବୋଉ ଫୁସଫୁସ କଥା ହେଉଥିବା ଶୁଣି ସେମାନେ କଣ କରୁଛନ୍ତି ଶୁଣିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲି । ବୋଉ କହୁଥାଏ .. ଓହୋ . ଏତେ ଜୋରରେ ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡି କୁ କାମୁଡୁଛ – ଛିଣ୍ଡିଯିବ ଯେ, ଆସ୍ତେ କର । ବାପା କିଛି ନକହି କେବଳ ହୁଁ ହୁଁ କରି ଶବ୍ଦ କରୁଥାନ୍ତି.. ଆଉ ଦୁଧ ଚୁଚୁମିବାର ଶବ୍ଦ ଶୁଣାଯାଉଥାଏ । ପୁଣି ବୋଉ କହିଲା ମୋର ପାଣି ଆସିଗଲାଣି–

ଗାଣ୍ଡି ତଳେ ତକିଆଟା ରଖି କର, ବେଶୀ ମଜା ଲାଗିବ । ବାପା ତକିଆ ଆଣି ବୋଉର ଗାଣ୍ଡି ତଳେ ରଖିଲେ, ପୁଣି ଟର୍ଚ୍ଚ ଜଳାଇ କଣ ଗୋଟେ ଖୋଜିଲେ । ଟର୍ଚ୍ଚ ର ଝାପସ୍‌ା ଆଲୁଅରେ ମୁଁ ଦେଖିଲି ବୋଉ ବାପା ଦୁଇଜଣ ଯାକ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ହୋଇ ଶୋଇଛନ୍ତି । ବାପା ନିଜ ତକିଆ ତଳୁ ଗୋଟେ ନିରୋଧ କଣ୍ଡୋମ ବାହାର କରି ନିଜ ବାଣ୍ଡ ରେ ଲଗାଇଲେ, ତାପରେ ଟର୍ଚ୍ଚ ଲିଭାଇ ଦେଲେ । ତା ପରେ ଖାଲି ପଚ ପଚ ଶବ୍ଦ ସହିତ ଉଃ ଆଃ . ଆହୁରି ଜୋର୍ ରେ ମାର .. ମୋ ବିଆ ଫଟେଇ ଦିଅ .. ..କହିବା ଶୁଣା ଗଲା । ମୁଁ ଶୋଇବା ଅଭିନୟ କରି ସବୁ ଶୁଣୁଥାଏ । ମୋର ଅବସ୍ଥା କହିଲେ ନସରେ .. ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଟେ ହାଉସ ର ଖମ୍ବ ପରି ଠିଆ ହେଇ ଥାଏ । ସେଦିନ ଠାରୁ ସେକ୍ସ ବିଷୟରେ ଅଧିକ କିଛି ଧାରଣା ହେଲା ।

ସକାଳୁ ଉଠି ଧାଇଁଲି, ପଡିଶା ଘର ଆଈ ପାଖକୁ ଆଉ ପୂର୍ବ ରାତି କଥା ସବୁ କହିଲି । ଆଈ ହସି ହସି ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଚିମୁଟି ଦେଇ କହିଲା, ଏବେ ତୁ ଗେହିବା ପାଇଁ ଫିଟ୍ ହେଇ ଗଲୁଣି , ଟୋକି ଆଉ ମାଇକିନା ଙ୍କୁ ପଟେଇବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେ । ସେଦିନ ଠାରୁ, ବୋଉକୁ ଦେଖିଲେ ମୋର ମନରେ କିପରି ଏକ ଅଲଗା ଅନୁଭବ ଆସୁଥାଏ । ବିଶେଷ କରି ସେ ଯେତେବେଳେ ଦୁଧ କାଢି ସାନଭାଇ କୁ ଖୁଆଏ ।

ଏ ମଧ୍ୟରେ ମୋର ସବୁଠାରୁ ସାନ ଭାଇ (ସାବତ ବୋଉ ର ସାନ ପୁଅ) ରୋଗରେ ପଡି ମୃତ୍ୟୁବରଣ କଲା । ପରିବାର ରେ ସମସ୍ତେ ଶୋକାକୁଳ ପରିବେଶ ଭିତରେ ୧୫-୨୦ ଦିନ ରହିଲେ । ପୁଣି ସବୁ ଧିରେ ଧିରେ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବାକୁ ଲାଗିଲା । କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଲକ୍ଷ୍ୟ କରୁଥାଏ, ବୋଉ ଯେପରି କିଛି ଶାରୀରିକ ଅସୁସ୍ଥତା ଭିତରେ ରହୁଛି, ନିଜ ଛାତିକୁ ବାରମ୍ବାର ଚାପିଧରୁଛି ।

ମାଟ୍ରିକ ପରୀକ୍ଷା ସରି ଯାଇଥାଏ, ରେଜଲ୍ଟ ବାହାରି ନଥାଏ । କାମ କିଛି ନଥିବାରୁ ମୁଁ ସକାଳ ୯ଟା ବେଳକୁ ଟିଫିନ ଖାଇ ସବୁଦିନ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ପାଖକୁ ଯାଇ ଲ ବେଳକୁ ଘରକୁ ଫେରେ, ସନ୍ଧ୍ୟା ରେ ସେମିତି ଘରର କିଛି ମାରକେଟିଂ ଥିଲେ ସାରିଦେଇ ପୁଣି ବୁଲିବାକୁ ଯାଏ, ଫେରେ ରାତି ୮ଟା ବେଳକୁ । ଦିନକର କଥା, ବୁଲାବୁଲି ସାରି ମୁଁ ଘରେ ପହଂଚିଲା ବେଳକୁ ପ୍ରାୟ ଦିନ ୧ଟା । ଘରେ ବାପା ନଥାନ୍ତି, ଦୁଇଦିନ ହେବ ସମ୍ବଲପୁର ମିଟିଂ ଯାଇଥାନ୍ତି, ୩ ଜଣ ସାନ ଭାଇଭଉଣୀ ସ୍କୁଲ ଯାଇଥାନ୍ତି, ଘରେ କେବଳ ବୋଉ ଥାଏ । ମୁଁ ଘରେ ପହଂଚି ଦେଖିଲି ସବୁଆଡେ ଶୁନଶାନ, କିନ୍ତୁ କବାଟରେ ବାହାରୁ ଶିଙ୍କୁଳି ଦିଆଯାଇନାହିଁ, କେବଳ ଆଉଜା ହୋଇଛି ।

ଏଥିରୁ ମୁଁ ବୁଝି ଗଲି ଯେ, ବୋଉ ଘରେ ଅଛି, ପଡିଶା ଘର ଆଡେ ଯାଇନାହିଁ । ଭାବିଲି ବୋଧ ହୁଏ ବାଥରୁମ ଯାଇଥିବ, ତେଣୁ ମୁଁ କବାଟ ଠେଲି ରୁମରେ ପଶିଲା ବେଳକୁ ଶୁଣିଲି, ବୋଉ ଜ୍ୱର ହେଲା ଭଳି କୁନ୍ଥଉଛି । ଭାବିଲି ଜ୍ୱର ହେଇଛି, ଆଉ ମୋର ଦାୟିତ୍ୱ ବଢିଗଲା, ଏବେ ଡାକ୍ତର ପାଖକୁ ନେବାକୁ ପଡିବ ।ବାପା ତ ନାହାନ୍ତି, କାଲିକି ଫେରିବେ, ମୋର ଚିନ୍ତା ବଢିଗଲା । ପଚାରିଲି, ବୋଉ କଣ ଜ୍ୱର ହେଇଛି କି, ରହ ମୁଁ ଖାଇ ସାରେ ଡାକ୍ତରଖାନା ଯିବା । ସେ କହିଲା, ନାଁ ଜ୍ୱର ହେଇନି, କେବଳ ଛାତିଟା ଦରଜ ଲାଗୁଛି । ତୁ ଯା ନିଜେ ବାଢି ଖାଇ ଦେ, ତାପରେ ଯାହା କରିବୁ । ମୁଁ ରୋଷେଇ ଘରକୁ ଯାଇ ନିଜେ ଭାତ ବାଢି ଖାଇଲି । ପୁଣି ଶୋଇବା ରୁମ କୁ ଆସି ବୋଉକୁ ପଚାରିଲି, ବୋଉ କଣ ହେଉଛି କହ, ମୁଁ ଡାକ୍ତରଖାନା ଯାଇ ଡାକ୍ତରଙ୍କୁ ପଚାରି କଣ ମେଡିସିନ ଆଣିବି ।

ବୋଉ – ନାଁ ମେଡିସିନ କିଛି ଦରକାର ନାହିଁ । ଏଇଟା ଅଲଗା ପ୍ରକାର ଛାତି ଦରଜ, ମେଡିସିନ ରେ ଭଲ ହେବନି
ମୁଁ ପଚାରିଲି, ଅଲଗା ପ୍ରକାର ଦରଜ ମାନେ ? କେଉଁଠି କେମିତି ଦରଜ ହେଉଛି କହ, କଣ ଅମୃତାଞ୍ଜନ ମାଲିସ କରିଦେବି, ନାଁ ଗରମ ପାଣି କରିବି ସେକ ଦେବୁ?

ବୋଉ – ନାଁ ସେଥିରେ କିଛି ହବନି, ତୁ ପାଖକୁ ଆ, କହିବି । ଏ କଥା ଶୁଣି ମୁଁ ବୋଉ ପାଖକୁ ଗଲି ଓ ପଚାରିଲି, କଣ ହେଉଛି କହ
ବୋଉ ନିଜ ଛାତିରୁ ଶାଢ଼ୀ କାଢ଼ି ଦେଇ କହିଲା, ଦେଖ୍ ମୋର ଦୁଧ ଦୁଇଟାକୁ । ସୋନୁ (ମୃତ ସାନ ଭାଇ) ଗଲା ଦିନ ଠାରୁ ଦୁଧରେ ଖିର ସେମିତି ରହି ଯାଉଛି ଆଉ ଦୁଧ ଦରଜ ହେଉଛି, ବହୁତ କଷ୍ଟ ହେଉଛି । ତୋ ବାପା ବି ଦୁଇ ଦିନ ହେଲା ନାହାନ୍ତି ଆଉ କିଏ ଚୁଚୁମି ଦୁଧରୁ ଖିର କାଢିବ ? ତୁ ଟିକେ ଦୁଧ ଦି ଟାକୁ ଚୁଚୁମି ସେଥିରୁ ଖିର ଖାଇଦେ, ମୋ ଦରଜ କମିଯିବ । ମୁଁ ଦେଖିଲି, ଅଧା ଖୋଲା ବ୍ଲାଉଜ ଭିତରୁ ବୋଉର ୩୪ ସାଇଜ ଦୁଧ ଦୁଇଟା ବହୁତ ଫୁଲି ପ୍ରାୟ ୩୬ ସାଇଜ ହେଇ ଯାଇଛି , ବଡ ବଡ କଳା ଭୂଣ୍ଡି ଦୁଇଟା ଯେମିତି କଥା କହୁଛନ୍ତି । ମୋତେ ସ୍ୱର୍ଗ ପାଖରେ ଭଳି ଲାଗିଲା ।ଏଭଳି ଏକ ସମୟ ଆସିବ ବୋଲି ମୁଁ ଭାବି ନଥିଲି । ମୁଁ ତ ଆଗରୁ ଦୁଧ ଦେଖି ଅଲଗା ଅନୁଭବ କରୁଥିଲି, ଏବେ ସୁଯୋଗ ହାତ ପାଆନ୍ତା ରେ । ଛାଡୁଛି କିଏ ? ତଥାପି ଅଭିନୟ କଲି ଆଉ କହିଲି, ମୋତେ ଲାଜ ଲାଗିବ ।

ବୋଉ ଶୋଇବା ଅବସ୍ଥାରୁ ଉଠି କାନ୍ଥକୁ ଆଉଜି ବସିଗଲା ଆଉ କହିଲା ଆରେ ଲାଜ କଣ, ମୋତେ କଷ୍ଟ ହେଉଛି ଆଉ ତୋତେ ଲାଜ ଲାଗୁଛି ?ତୁ ତ ସବୁବେଳେ ମୋ ଦୁଧକୁ କଣେଇ କଣେଇ ଦେଖୁ, ଏବେ କେମିତି ଲାଜ ଲାଗୁଛି ?
ମୁଁ କହିଲି, ମିଛ କଥା, ମୁଁ ତୋ ଦୁଧ କେତେବେଳେ ଦେଖୁଥିଲି ?

ବୋଉ କହିଲା, ମୁଁ ସବୁ ଜାଣିଛି, ସୋନୁକୁ ଦୁଧ ଖୁଆଇଲା ବେଳେ ତୁ ସବବେଳେ ଲୁଚିଲୁଚି ମୋ ଦୁଧ ଦେଖୁ । ପୁଣି କହିଲା କବାଟ ଟା ହୁକ୍ ଦେଇ ବନ୍ଦ କରି ଆ ମୋ ପାଖକୁ ଆ । ମୁଁ କବାଟ ବନ୍ଦ କରି ବୋଉ ପାଖକୁ ଆସିବା ମାତ୍ରେ ଶୀଘ୍ର ଆ କହି ମୋତେ ତା ଉପରକୁ ଭିଡି ନେଲା ଆଉ ନିଜର ଗୋଟେ ଦୁଧ କୁ ଧରି ମୋ ମୁହଁ ରେ ଲଗାଇ ଦେଇ କହିଲା ଶୀଘ୍ର କର, ଚିପା ଚିପି କରି ସବୁ ଖାଇଦେ । ମୁଁ ଏଇ ସମୟକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲି । ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ ତାକୁ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରିଲି, କୋଳରେ ଶୋଇ ଦୁଧରେ ମୁହଁ ଲଗାଇ ଚୁଚୁମିବାରେ ଲାଗିଲି । ଆଃ କି ମଜ୍ଜା ।

ବୋଉ ବି ଉଃ ଆଃ ଭାରି ମଜ୍ଜା ଲାଗୁଛିରେ କହି ଗୋଟେ ହାତରେ ମୋ ମୁଣ୍ଡ ବାଳକୁ ସାଉଁଳିବାରେ ଲାଗିଲା ଆଉ ଅନ୍ୟ ହାତରେ ମୋ ସାର୍ଟ ଖୋଲିଲା । ସାର୍ଟ ଖୋଲିସାରି ମୋର ଅନ୍ୟ ହାତ ତା ଅ ।ରୁ କାଢି ଆରପାଖ ଦୁଧ ଧରାଇ ଚିପିବାକୁ କହିଲା । ମୁଁ ଅସମ୍ଭାଳ ହୋଇ ଗୋଟେ ଦୁଧକୁ ଚୁଚୁମିବା ସହିତ ଆଉ ଗୋଟେ ଦୁଧ କୁ ଚିପିବାରେ ଲାଗିଲି . ସେ ଦୁଧରୁ ଖିର ବୋହିବାରେ ଲାଗିଲା , ଓଃ କି ଆନନ୍ଦ . . . କି ସୁନ୍ଦର ଦୃଶ୍ୟ । ମୁଁ ମଝିରେ ମଝିରେ ସେପଟ ଦୁଧ କୁ ଚାଟି ଦେଉଥାଏ । ବୋଉ ବି ଆନନ୍ଦରେ ଓଠ କାମୁଡି ହୁଁ ହୁଁ ହେଉଥାଏ, ଦୁଇ ହାତରେ ମୋ ମୁଣ୍ଡକୁ ସାଉଁଳୁ ଥାଏ । ହଠାତ୍ ଗୋଟେ ହାତ ନେଇ ମୋ ପ୍ୟା ଉପରେ ରଖି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଆଉଁସିବାରେ ଲାଗିଲା ଏବଂ ଶୀଘ୍ର ଶୀଘ୍ର ପ୍ୟା ବୋତାମ ଖୋଲି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ପଦାକୁ କାଢ଼ି ଅଣିଲା । ସେତେବେଳକୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ୮ ଇ ହେଇ ସାରିଥାଏ, ଲାଲ ପଡି ଖୁ ଭଳି ଠିଆ ହେଇଥାଏ । ପୁରା ଜୋସ୍ ରେ ଥାଇ ବୋଉ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ହଲେଇବାରେ ଲାଗିଲା, ତା ମୁହଁରୁ ଖାଲି ଉଃ ଆଃ . . ଶବ୍ଦ ବାହାରୁଥାଏ ।

ନାରୀ ହାତର ସ୍ପର୍ଶରେ ବାଣ୍ଡ ମୋର ଫକ ଫକ ଡେଉଁ ଥାଏ । ତାକୁ ଦେଖି ବୋଉ କହିଲା, ତୁ ବଡ ହେଇ ଗଲୁଣି, ବାପା ର ବଡପୁଅ ହିସାବରେ ସବୁ ଦାୟିତ୍ୱ ତୁଲାଇ ପାରିବୁ । ତୋର ଏଇଟା ତୋ ବାପାଙ୍କ ଠାରୁ ବି ବଡ ହେଇଚି, ମତେ ଶାନ୍ତି କରି ଦେ, ମୋ ବିଆରୁ ପାଣି ବାହାରି ସାୟା ଓଦା ହେଇ ଗଲାଣି । ମୁଁ ଦେଖିଲି ସତକୁସତ ବୋଉର ସାୟା ଭିଜି ଗଲାଣି, ଏପଟେ ମୋଠାରୁ ଚିପା ଖାଇ ତା ଦୁଧରୁ ଖିର ବୋହି ଚାଲିଛି ।

ମୁଁ କହିଲି ବୋଉ ! ତୋର ତ ଚିପି ଦେଲେ ଦୁଧ ରୁ ବାହାରି ଯାଉଛି, ନିଜେ ନିଜେ ଚିପି ବାହାର କରି ଦେଉନୁ, ଏତେ କଷ୍ଟ କାହିଁକି ପାଉଛୁ ?
ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ nextpage କୁ ଯାଅନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *